Streda, 22. november, 2017 | Meniny má Cecília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slabý pokus pán Lajčák! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Jeden by sa z tej vasej krestanskej lasky poblil!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To nevadi, babka.To sa starym ludom stava. Pokojnu starobu...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O Ľudských právach sa nevyjednáva

aj ja si to myslím. Ľudské práva chápem ako niečo prirodzené. Niečo čo všetci prirodzene rešpektujú. V tom je ich sila. ... tu ale niekto definuje vlastné „ľudské práva“. Vlastné predstavy chce nanútiť ako „ľudské práva“. Tu sa jedná v podstate o klamstvo. Niekto tu chce povýšiť vlastné predstavy nadovšetko a bez diskusie. Tak tomu sa hovorí totalita alebo aj inak bolševické praktiky.

Bolševici tieš prestali diskutovať s ľuďmi. Oháňali sa záujmami robotníckej triedy, ľudovou demokraciou a podobnými floskulami. V skutočnosti však skupinka podliakov zotročovala celý národ. Je zaujímavé, že práve s nomenklatúrnej vrstvy členov KSČ sa začína formovať skupinka, ktorá aktívne spolupracuje s bruselskými byrokratmi na presadzovaní zvrátených „ľuských práv“. Ak by sme skúmali pôvod týchto nápadov asi by sme tam našli veľa marxistických koreňov. Majú silné finančné zázemie a mediálnu podporu ( čo asi súvisí s financiami ). Medzi ich najsilnejších propagátorov patria práve SME a Pravda.

SME sa premenovalo zo Smena čo bol denník SZM ( Socialistického zväzu mládeže ). Smena nikdy nezanikla iba sa premenovala.
Pravda bol denník KSS. Najväčší denník Komunistov počas celej éry bolševikov. Ten ani nezmenil svoj názov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

K+

Takto vyzerá Ľudia proti rasizmu?
To sú všetko ľudské práva?


http://aryanrebel.wordpress.co...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ďalší krásny príklad

kresťanskej lásky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

že vraj urážky a vyhrážky?

mohol by si ta alebo niekto, kto stále obhajuje Lajčáka a komisiu, konkrétne povedať o aké vyhrážky a urážky sa jednalo.
...
čítal som niekoľko stanovísk kritizujúcich pripravovanú stratégiu. Všetky boli naformulované korektne. Ak máte nejaké iné, povedzte kto ich napísal a čo je ich obsah inak je vážne podozrenie, že klamete. Klamstvo je už aj to, že sa snažíte odporcov strčiť do jedného vreca s údajnými vyhrážačmi a urážačmi.

Niečo podobné sa snažili robiť aj určité médiá, keď bola v Paríži obrovská demonštrácia proti pripravovaným zákonom o manželstvách homosexuálov. Tiež sa ich snažili kriminalizovať tým, že stále ukazovali zábery stretu policajtov s časťou demonštrantov ( príčina zrášky však nebola jasná ). A podobne teraz prebieha masáž ohľadne použitia chemických zbraní v Sýrii ( kto to urobil tiež nie je jasné, ....no začína byť jasné komu to má slúžiť ). ... necítite podobnosť? podobnú školu? ( alebo výcvik? )
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bolo to adresované

takým ľuďom ako Babka Blašková.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

jasne jasne

nech sa tí neveriaci psy sweetdream aj s Lajčákom "zadusia vlastnými zvratkami" a ty sa z toho vyspovedáš a bude zase všetko v cajchu, však?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Autorov článok, a reakcia zlostnej dôchodkyne dávajú istotu, že sa veci uberajú správnym smerom..
Nezahryzni si do jazyka, lebo dostaneš otravu krvi.. :oP
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

babka,

mohli by ste si zvoliť adekvátnejší nick - Babka demokratka... rovnako zlostná, nešťastná zo života a z akýchkoľvek jeho prejavov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

babka,

ty asi nie si Balšková, ty si taká reinkarnovaná Babka Demokratka... frustrovaná zo života a z jeho všetkých prejavov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Teda, nech sa sobášia, žijú spolu

a majú práva. Ale aj dieťa má práva !! Ak sa pripustí adopcia detí párom rovnakého pohlavia, kde je právo dieťaťa na normálny život ? Bude sa každé ráno pýtať, kto je dnes otec a kto mama ? A bude to konfrontovať s rovesníkmi ? Ak sa niekto narodí s inou orientáciou, OK. Ale ak sa decku od dvoch rokov v nedeľu ráno v posteli mojkajú dvaja "kulturisti", čo mu bude pripadať ako "normálna" orientácia ???? Všetko ostatné ber čert, ale adopcie ???? Nech súdr. Lajčák dá ako vzor svoje dieťa na výchovu dvom osobám v "rodovej rovnosti". Na skúšku...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hej o krestanskych pseudovedcoch je zname, ze su najvacsi odbornici na vychovu deti a presne vedia akym nebezpecenstvam su takto vychovavame deti vystavene.
Hodnoverne studie vsak nenasli jediny rozdiel medzi vychovou deti milujucim homosexualnym parom od heteroparu...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Som ateista, mám dve deti a hlavu.

Takže tak. Čo pochopí dospelý, dieťa nemusí.A čo mu v hlave ostane sa prejaví možno o 20 rokov...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mas dieta, pripadne deti??... myslim tym vlastne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hmmm, odpoviem otazkou. Myslis, ze skutocnost ci mas deti,ta moze nejakym sposobom kvalifikovat na odbornika na vychovu deti ci odbornika na psychosexualny vyvoj deti? K sexualnej vychove deti sa ostatne najviac vyjadruju farari a transferuju sa radi aj do ulohy odbornikov na manzelske suzitie...:))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Neviem, tu asi s Tebou končí nejaká norm

álna debata. Bol som najmúdrejší v okolí !! Čo znamená režim som pochopil, keď otec sedel za ohrozenie národného hospodárstva.Čo nespravodlivosť, keď sa dedo nedožil reštitúcie kvôli omeškaniu podania o tri dni po 40 rokoch. Čo znamená bolesť som pochopil, keď svokrovi amputovali noho po banálnej zlomenine a on zomrel na gangrénu. Čo znamená naivita som pochopil, keď som sa nechal spoločníkom okradnúť o všetko.Čo znamená sprostosť, keď som sa takmer pripravil o rodinu ja sám.Čo znamená nešťať proti vetru, keď som to skúsil. Čo znamená dieťa a problém doma, keď sa syn 8 ročný kamaráta zabil kvôli hádkam doma. Odvtedy sem-tam pokecám s jedným detským psychológom a žasnem. Nie, nie som vedec. Ani kresťan, ani neomylný... Len sa obzerám viac . Nikto netvrdí, že medzi kunami nemôžeš chovať kurence. Treba skúsiť, úspešnosť bude možno aj 90 % a straty len 10%. Je to o uhle pohľadu. Pekný deň.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ecika

práve si ukázal, že si prežil toľko nešťastia, že nie si schopný vnímať svet racionálne.
a že teda nie si (asi) schopný akceptovať, aby si niekto naplnil svoje šťastie v živote.
vysvetľuje to veľa
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME