Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rozpadne sa Smer? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Zlate oci

Aj ked smer prakticky zaviedol statnu kriminalitu, pokial definitivne padne potrva este par rokov: Fikola, Kalinas aj tabletka Praska su prilis silny na jazyku a nemaju zodpovedajucich oponentov. Dnes si mozu robit co chcu a aj robia. Nikomu z novinarov ani naroda nevadi, ze statisticky kazde tretie ich tvrdenie je loz a namiesto toho, aby ich vystvali tak sa tesia na reklamu od smerackych sponzorov. Idu v tom vsetky sk media a je to este vacsia tragedia ako zlocinci zo smeru.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Navyše, Fico neumrie, len sa dostane do funkcie, kde môže rovnako podporovať SMER a štvať proti opozícii. Navyše, podobne ako Zeman sabotovať politickú konkurenciu. Fico ako prezident bude ešte horšie pre Slovensko ako Fico ako premiér.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

smer sa možno raz v buducnosti rozpadne

kto vie,,prečo nie?

ale strana blogera SAS sa rozpadla už davnejšie, prečo o tom nič nenapíšete?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ty musis byt urcite clenom Smer-LSD...taketo haluze su vam blizke od zaciatku
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hauze?

a nerozpadli sa saskari?
3,4% považuješ za fajn preferenčne čislo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Preferenčný onanisti tu zasa spamujú a odvádzajú pozornosť od merita veci.
Aj Mečiarovi voliči sa ukájali jeho preferenciami...
Článok je o tom, ako KSSmer-NSDAP ruinuje Slovensko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zlate oci

Aj ked smer prakticky zaviedol statnu kriminalitu, pokial definitivne padne potrva este par rokov: Fikola, Kalinas aj tabletka Praska su prilis silny na jazyku a nemaju zodpovedajucich oponentov. Dnes si mozu robit co chcu a aj robia. Nikomu z novinarov ani naroda nevadi, ze statisticky kazde tretie ich tvrdenie je loz a namiesto toho, aby ich vystvali tak sa tesia na reklamu od smerackych sponzorov. Idu v tom vsetky sk media a je to este vacsia tragedia ako zlocinci zo smeru.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak bude chcieť Fuehrer

zdrhnúť na Hrad, tak si bude chcieť najskôr vytvoriť legislatívnu bázu, v súlade s ktorou by aj z postu prezidenta mohol úspešne ovládať aj Smer, aj vládu aj sponzorov.
Jedinou nádejou zostáva, že v samotnom Smere sa začnú následníci trónu pretláčať o líderstvo v tak lukratívnej eseročke akou je Smer kradnutie neobmedzené a beztrestné - a nebudú chcieť až toľko právomocí poskytnúť. Korunný princ Kali si určite nenechá vyfúknuť vedenie nejakým kachličkárom, o ostatných ani nehovoriac a tak si možno budú mať snahu postrhávať vzájomne svoje Potemkinovské dediny, alebo sa budú snažiť zneužiť silové zložky (kde je okrem Kaliho aj ďalší právnik a hráč Glváč.
Rómska otázka začne praskať vo švíkoch a napokon stranícky palec nebude vedieť na ktorú stranu sa má otočiť.
A to sme ešte neuvažovali o Harabinovi s jeho mašinériou a s jeho nadštandardnými vedomosťami o jednotlivých hráčoch.
Najhoršie na tom je, že sponzori a obchodní priatelia z vlastnej hlavy sa budú túto situáciu využiť na konečné zodranie štátu z kože.
Takže s článkom vrelo súhlasím, len sa obávam, že tak bezbolestný ani pre nás ten proces nebude!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mohol by sa.Konečne by im tlieskalo celé Slovensko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Realita

Samotná téma príspevku je zaujímavá a z pohladu homo sapiens aj rozumne vyargumentovaná.Žial, skutočné dianie na SK má ešte aj iné a důležitejšie atribúty a to konkrétne neschopnost či neochota Slovače vůbec niečo meniť. Mať plné ústa dobrých názorov ešte nestačí na zmenu. O to viac je hrozné, že v sK verejnom priestore neexistuje žiadna alternatíva. Slovensku chýba základný fundament pre fungovanie "normálneho" štatu. Dzurinda, Mikloš a všetci doterajší verejní činitelia sa ukázali ako nečistí a previazaní s mafiaánskymi štruktúrami hospodárstva Penta ,JaaTy,Široký, Poor, Brhel, Výboh a další a istení súdnym systémom vzor Harabin ( celé dejiny nového SK sú pretkané násilnosťami práva v živote - platnosť Ústavy SR ). Preto akási oslava konca Mečiara je len chymérou, pretože prišlo k jeho komplexnej negácie negácie vo forme projektu ideového vodcu HZDS - Fedora Flašíka. Áno ten istý dnes tlačí svoju muché do županského plášťa a Palinko jej v tom , odmenou za pokoj pre manželku ako zamestnankyňu Žu -pána, veselo pomáha. Vkladám krátke zamyslenie prečo sa na SK nič nezmení. Pekný večer.
Bratislava divný to kraj
Život ma opat zavial na čas do BA tentoraz za BA smerom na Záhorie. Keď sa ma v zahraničí pýtajú odkiaľ pochádzam , odpovedám z ČSR. Jednoducho neviem určiť presnú polohu, lebo korene od roku 1719 mám z Moravy, Liptova, Trnavy, Prahy, Drážďan a Aradu a rodilý som Košičan , s letom cez Prahu, Brusel, Londýn atd. Možem teda už s istým nadhladom hodnotiť stav života - bývania v BA. A BA pamatám od roku 1964 a prvú hotelovú kaviareň v starom Carltone a starú Petržalku. Aj keď som nežil v BA bolo mi lúto búrania Podhradia ako aj prístavby z plechu na Hl.stanici. Ale to, čo sa deje od zmeny systému v BA , je jednoducho děs a hrůza kurtizán. Stále trvdím, že vznikom SR sa Slovensko dobrovoľne vzdalo I.ligy a postúpilo do I.A triedy - športovou terminológiou. Z BA sa stala amorfná bradavica s kopou jaziev ( bariér) ,modlou nákupných centier v centre s toppingom v podobe Eurovei a Auparku. Aký to rozdiel z Drážďanmi a opraveným centrom po bombardovaní za Coventry. Ako krásne vyzerá predmestie a satelity ako napr. Pillnitz s najvačšou kaméliou na svete ( cca 35 000 kvetov http://en.wikipedia.org/wiki/P... ), s lánmi sadov jabloní, hrušiek a rolí s jahodami , špargľou , řeřichou, rebarborou a ostatnou zeleninou, domce podľa možností, ale čisté a upravené. Ani tu , ale nie je všetko tiptop. Tento článoka reakcie ma vybudili ako sedím na terase a dívam sa na siluetu VW v Devínskej so siluetou komína novej lakovne ( pardon , ale evokuje vo mne vztýčený prostredník ako memento pre dnešnú dobu ). Kedysi ,keď som po revolúcii došiel do BA a hľadal som si bývanie v jej okolí , jednoducho som nič nenašiel čo ako som chodil od Smoleníc po Zohor ( prostredie podľa mňa maximálne devastované ), tak som skončil v paneláku v Ružinove a akceptoval mestský sposob života. Aj kráľovský Londýn sa značne zmenil za posledné roky. Už to nie je royal , ale svetový Pakistan ( nech mi Pakistan odpustí ),ktorý maximálne potiera národnú identitu. Southfields, Wimbledon a Hampton Court boli oblasťami strednej triedy , dnes mix sveta. Ale ani tento mix nedokázal to, čo sa deje tu v BA. Mentálna prostitúcia tu dosahuje obludných rozmerov. Asi najstarším pútnickym miestom na SK je Marianka. Toľko škody tu neurobili ani za komunistov! Bývalý starosta Král?, Trnavská arcidecéza,Signum group a IS Marianka a dnešný SDKU positive si mozu ruky podat. To isté Bielik a spol v Rači. Treba pokračovať? Netreba , je to v podstate z každej strany BA. Priplácať klavír nebudem-nekvalita
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nádej na ekonomicky lepšie časy

"A to bude ten začiatok rozpadu Smeru a zároveň aj nádej na ekonomicky lepšie časy pre Slovensko."

Obávam sa, že tu nádej na ekonomicky lepšie časy sme my Slováci už prepásli lebo tak zadlžený štát si už ani neviem predstaviť to, ako by sme si ešte museli uťahovať opasky, aby došlo k náprave. A keď k tomu pripočítam ešte prípadné prehraté spory poisťovne Union, holandskej firmy v USStele a Baťových potomkov, ktorým štát bude musieť zaplatiť nehorázne odškodné, tak nám všetkým zostane jediné - ísť sa pásť na tie lúky a pastviny, ktoré už vo väčšine prípadov už ani nik nekosieva a zarastajú vysokou burinou. A za toto všetko môžeme "ďakovať" všetkým tým "odborníkom", ktorí nám tu od 89tého vládli a vládnu - jedným z prvých bol aj Čarnogurský, ktorí svojou politikou značne prispel k tomu, že sa začali rozpadať poľnohospodárske družstva, pribúdalo znižovanie stavu hovädzieho dobytka, ale aj oviec, ľudia prichádzali o svoje zamestnanie. Takže aj preto je u nás taká vysoká nezamestnanosť a úrady práce začínajú praskať vo švíkoch a z roka na rok k tomu vysokému počtu nezamestnaných ešte pribúdajú mladí študenti po skončení štúdia lebo sa nemajú kde zamestnať.

No hlavná vec je tá, že v našej krajine máme hádam najviac hypermarketov z celej Európy a kupujeme v nich drahý tovar, (najmä potraviny), ktorý/e môžeme vyrábať pripadne pestovať u nás doma a tak by bola aj oveľa nižšia nezamestnanosť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

.....s tým pasením na lúkach to nebude také jednoduché, pretože už teraz mnohé patria cudzincom a určite sa aj za to bude platiť; možnože je z tohto pohľadu dobré, že už ani nemáme ***** (okrem parlamentu) a seno bude pre ľudí lacnejšie.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Možnože tí naší darmožráči v parlamente sa nad nami aspoň v tomto prípade zľutujú a ešte schvália taký zákon, ktorý bude prikazovať tým cudzincom aby nám tú ich trávu dovolili spásť. .-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemyslim si, ze sa SMER

rozpadne tak jednoducho ako svojho casu HZDS. Smer hra oproti HZDS vyssiu ligu, su to profesionali. HZDS bolo na vrchole organizacnej pyramidy, ale SMER je v organizacnej strukture o stupen nizsie, SMER je az na druhom stupni (na vrchole su fanancni mecenasi) a tak ak by SMER nevyhovoval, tak ho mecenasi upravia tak, aby vyhovoval. Financny mecenasi maju na to vsetk prostriedky: televiziu, "parlament", strach ludi (myslim si, ze uz je skoro tak velky ako za socializmu)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nebude to take jednoduche. Smer je stranou FICA, to znamena ze volic na kazdu situaciu nazera optikou Fica. Nevadi mu neschopnost Caplovica, pokial nevadi Ficovi, nevadi mu arogancia Kalinaka, pokial nevadi Ficovi, nevadia mu zlodejiny na ministerstve obrany, pokial nevadia Ficovi. Fico navyse v strane, ktora je vnutorne rozdelena politicky aj po ciarach struktur ktore ju financuju, funguje ako zjednocujuci prvok. Najst nahradu bude velmi tazke a preto si myslim, ze hranol /uz nepisem Fico :)/ nebude kandidovat na prezidenta. Pre mecenasov by v opacnom pripade bolo lacnejsie a jednoduchsie zalozit a financovat novu stranu, ako hladat v kybli h@vien jeden oriesok :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

bodaj by si mal pravdu, ale....

smrad s- s.r.o je na rozdiel od hnupov za demokratiské slovensko čisto obchodná eseročka, založená za účelom vyciciavania štátneho rozpočtu.....ked fico vypadne, pojdu dalej....

hnupi boli proti smerákom iba naivní hejhslováci, ktorí sa dostali k válovom .....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Všetko sa raz rozpadne,

SMER má ale vysoký potenciál životaschopnosti. Lídri a kápovia sa môžu meniť, čo sa ale nemení je spoločný cieľ zúčastnených, ktorý spája. Ako mafiu, cosa nostru, camoru. Ficova rola už nie je podstatná, rozhodujúca je klientela, ktorú SMER stále vynikajúco obsluhuje. Pán Podolay vypisuje zo svojho mníchovského brlohu, ale je od reality odtrhnutý na míle.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smer

je veczz ,neznicitelny bude tu este dlho potom ako posledni z nas upadnu do zabudnutia..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aky Smer?

Pod blogom prakticky vsetky reakcie mimo, ale na tej tvojej je to 'uzasne' vidiet. Co je to za sprostost? Aky neznicitelny Smer? Smer existuje preco? Nanutil nam ho niekto? Ved sme si ho slobodne, dobrovolne a zodpovedne (teda par stbakov a komunistov kvoli ochrane nakradnuteho majetku) zvolili!
Smer je tu, lebo su tu ludia, ktori ho volia. Teda volia Fica, ale to je to iste ako volit smer a meciarovych zlodejov. Smer je klasicka akciovka s alfasamcov na cele aby oblbol tych tupsich, take firmy su v oligarchiach bezne. Smer si robi svoju pracu a plni dohody, nic ine.
Sloboda a demokracia funguje dobre iba tam, kde je pomer racionalnych zodpovednych ludi k emocionalne mysliacim tupovolicom vyvazeny. Na Slovensku mame Fica, teda Smer a teda ochranu komunistickych parazitov a zlodejov prave preto, lebo ten pomer nie je vyvazeny.
Riesme pricinu, Smer tu bude pokial budu jeho volici. Tak ako HZDS odislo s jeho volicmi, odide aj Smer. Preto je jdine riesenie dat pocitit tupovolicom dosledky ich rozhodnutia. Nech aspon cast pochopi, co napachali Slovensku. Inak sa nikdy neuvedomia a zas pride dalsi zamestnanec stbckych zlodejov, ktory slubi kapitalotvornu vrsvu, istoty, alebo co bude nasledovat..
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho