Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Juvenilná justícia II. alebo odkiaľ (demagogický) vietor fúka? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 8 9 10 11 12 13 14 15

Hodnoť

Hmm

Musíme uvažovať v širšich suvislostiach
Skupina fanatickych antichristians sa snaží vybudovat svoje ,,kráľovstvo,, založené na negacii kresťanských hodnot. Samozrejme nájdu dosť ludi ktorí im budú robiť biele kone kvôli svojim osobným záujmom
Základy kráľovstva satana:
-ja som Boh a určim co je dobre a co zle. S týmto bojuje ľudstvo od pociatkov.
- zničená rodina. Nikdy v histórii nebola rodina ničena takýmto organizovaným spôsobom cestou štátnych a medzinárodných inštitúcii ako teraz
- presexovanost. Naplniť cely geopriestor náhotou a sexom. Čím nižší vek čím zvrhlejsie praktiky čím zložitejšie nevery a Pozitky.Človek sa stáva egocentrickym monstrom hladajucim naplnenie a šťastie ale takou cestou ze ho nikdy nenájde práve naopak upada do Smútku a depresie.
- paveda. Vtedy prichádza na pomoc paveda např 4x rozvedena psychologicka ktorá dáva rady ako budovať vzťahy. Taktiež další ktorí Vám vysvetlia ze vaša depresie a smútok je výsledok hladiny mediatorov na bunkovych membranach a nie výsledok vášho životného štýlu vašich rozhodnutí a štýlu života vo vašom bezprostrednom okoli a ze tabletka pomoze.nemusite nič zmeniť, nemusíte uznať chyby, stačí jedna tabletka.
- zákony. Hoci ľudia ako pietruchova budú tvrdiť ze zákon nič nerieši keď ide o zákaz potratov, všetko co chcú pretláčaju zasadne cez súdny aktivizmus a zákony, ktoré vás potom nútia dodržiavať. Např. Homoideologia- ľudia sú brutálne ničeni keď odmietajú vo svojich zamestnaniach akceptovať nový Fasizmus. Rodičom sú bráne deti ak nesplnia požiadavky soc.uradov. Ženy sú zneužívane a manipulovane do roly potratariek a urcovateliek ci dieta bude zit alebo nie podla ich svojvole ale keď má ich dieťa šťastie a narodí sa, stať im zákaze určovať ako bude dieťa vychovavane. Stať urci co majú vedieť, co majú robiť. stat je rodic,ktory,,miluje dieta,, viac ako rodicia. rodičovska ruka má zákaz formovat dieťa, trest nie je dovoleny, lebo ta za to potresta stat. haha. takze rodic nemoze trestat dieta, ale stat moze trestať ľudí. deti sú stavané štátom proti vlastným rodičom. Rodicom je znemoznovane vychovavat deti. Stat je našim nepriatelom
- potrat je najväčšie násilie na ženách propagovane ľudmi ktorí sa tvária ako ochrancovia žien. Dieťa zabije a to bude pri Bohu. Ale žena si nesie ten skutok so sebou cely život.a nedokáže zabudnúť napriek pietruchovej uistovaniu ze to bol len hluk buniek. A nepomôžu ani média keď napíšu ze ,,redaktorka prišla o bábätko v 11tyzdni tehotenstva. Zaujímavá inkonzistentnost. Keď chcem dieťa je to bábätko uz od začiatku.ked ho nechcem je to zhluk buniek. A tomu má žena akože uveriť olinka?
- rozpad rodín. Najväčšia trauma Pre deti. Antispolocenskym živlom sa podarilo docielit to ze mladší ľudia nedokážu budovať vzťahy vytrvat v tazkostiach byt vernymi a starať sa o rodinu. Bez vyliečila tejt rany je nemožné pre európsku civilizáciu sa pozviechat. Je to matka všetkých rán. Bez zdravej pevnej rodiny spoločnosť speje k zániku gigantickou rýchlosťou. Chyba zdravé podhubie, zdravý koren
- sebaznicenie sa. Obrovský problém úmyselne organizovaný týmito skupinami. Propagácia samovrazd resp asistovanych samovrazd cosu vraždy vo veku od 0 po starobu. Zabijanie takýmto spôsobom je na vzostupe. Nihilizmus, nenávisť voči ľudom iného veku,snaha zbaviť sa ich/ eutanáziu, potrat, infantocidia/ dosahuje giganticke rozmery. Uk to nie je len o socialke. Nastudujte si materiál o liverpoolskej schéme. Tisíce pacientov boli zabitych bez ich súhlasu a vedomia pracovníkmi nemocnic.ked poslanci začali kričať, ministerka povedala ze zamestnanci si zle vysvetlili pravidla
 
Hodnoť

Žijeme

V dobe kedy sily zla a destrukcie neuveriteľne kooperujuna všetkých úrovniach spoločnosti
Poraziť nepriateľa je možné len našim prebudenim
Ty konkrétny človek sa musíš zobudita začať aktívne bojovať proti tomuto rozmahajucemu sa zlu.
Tak ako to začali robiť ľudia vo francuzsku. Musíme zastaviť tých ktorí ničia spolocnost
Všetko co ponúkajú je destrukcia. Nicenie. Všimli si: potrat eutanázia rozvod sexualizacia odoberanie deti . Všetko je destrukcia.
Ale aj oni maju svoje limity. Mohli sme to vidieť na ich chuti zabíjať v ďalšej vojne. Boja sa nás ak sme prebudeni. Báli sa ked sme boli v uliciach pri Gorile aj ked sa im nakoniec podarilo rozložit to.
Boja sa ked vieme, ked chceme, ked bojujeme, ked sme aktivni
Štát a jeho nastroje su ich silou. Poslušnosny národ je ich oporou.
Uz dnes sú horší a destrukcnejsi ako bol ich brat komunizmus.
Ak chceme žiť v normalnej spoločnosti musíme sa postaviť proti tomuto zlu proti nim.
Pasivita je cesta do zahuby. Maju svojich ľudí ako v pravici tak lavici. To nie je skutočne delenie.
Oni sú aktívni infiltruju štátne inštitúcie vid pietruchova. Su všade. Vsimnimesikto dosadil pietruchovu- Mihal sas. Kto ju tamdrzi Smer. Co robí- pripravuje a riadi presadenie brutálnej antirodinnej antispolocenskejideologickej agendy za peniaze daňových platcov. Napriek opakovanemu neúspechu vo volbach kde dostala minimum hlasov žije stále zo štátnych penazi. Fico navyše dal obrovské peniaze tomuto jej podarenéu výboru na propagáciu homoideologie.
Je najvyšší čas zastavit ich. Ked ti budú brat deti, ked v školách budú učiť tvoje deti zlu ako komunisti, vtedy budeš utekat ako Angličania pred sociálkou. Východná Európa vzdoruje. Prvý krok je prijať ústavný zákon na ochranu manželstva ako zvazku muža a ženy.druhy - prijať rusky zákon na ochranu pred homopragandou. Pietruchovej nasledne reči proti Rusom si nevsimajte. ona hovorila aj proti smeru pred voľbami a hla komu slúži. V smere je veľa ľudí ktorým sa nepáči rozkladanie rodín. Tretí- zrušenie potratoveho zákona. Bez odmietnutia zla nemožno budovať dobro.
Je čas.
 

Aka je pravda???

Slubila som, ze uz tu nebudem pisat, ale nasla som nieco zaujimave, o com nemozem mlcat. Pocuvala som tu cast Slobodneho vysielaca zo dna 12.9.2013 (stvrtok) Informacna vojna - Juvenilna justicia, kde bola hostom i Olga Pietruchova. Spominal tam pan Chlebek, ze Nemecko a Europska unia chcu legalizovat pedofiliu a detsku pornografiu. Otcovia ze vraj nevenuju dostatocnu pozornost klitorisu a vagine svojich dcer. Prirucky Ministerstva pre rodinne zalezitosti nemeckej vlady povzbuzuju rodicov, aby sexualne masirovali svoje deti vo veku 1-3 rokov. Pani Pietruchova sa k tomu vyjadrila: ,,Ale to su hluposti neskutocne co tu sirite." Nasla som 2 clanky, kde sa o tom pise:
http://www.lifesitenews.com/ne...
http://www.*****/clanky/prelozili-jsme/449-nem ecko-a-eu-chteji-legalizovat-pedofi lii

Nasla som tie 2 prirucky Ministerstva pre rodinne zalezitosti nemeckej vlady (ide o 2 brozury, kazda ma 40 stran), ale neviem po nemecky, tak neviem ci je pravda co sa o nich pise v tych clankoch:
http://www.wikimannia.org/imag...
http://kheck.info/quelltexte/k...
 

 

To vyhviezdickovane ma byt *****
 

 

:D no tak nic, proste hodte clanky/prelozili-jsme/449-nemecko-a-eu-chteji-legalizovat-pedofilii do googlu a vam to vyhodi ten clanok.
 
Hodnoť

no a p. Pietruchová, ešte niečo ...

na rešerše o tej „super“ britskej sociálke ... :

nová správa z júna 2012 o deťoch, ktoré v Anglicku miznú (strácajú sa) zo starostlivosti štátu („care“ – pod čím sú myslené opatrovateľské rodiny „foster carers“ a domy pre deti a „children homes“) ...

https://www.gov.uk/government/...

z úvodu ...:

"V Anglicku pokračuje škandál, ktorý sa týka detí zmiznutých zo starostlivosti štátu a ktorý bežal takmer bez povšimnutia, pokým na tento problém neupozornili nedávne prípady sexuálneho vykorisťovania detí v Rochdale a na iných miestach."

"Napriek tomu, že policajné štatistiky ukazujú, že ročne zo starostlivosti štátu zmizne zhruba 10.000 detí, oficiálne (štátne) údaje zaznamenali len 930 takých prípadov. Toto je obrovský a znepokojujúci rozdiel."

"Deti sú odoberané rodičom do starostlivosti štátu, pretože si myslíme, že doma nie sú v bezpečí alebo že o ne nie je dobre postarané. Dostupné údaje však jasne poukazujú na to, že nedokážeme ochrániť najbezbrannejšie deti, kým sú v našej opatere. Deti, ktoré zmiznú zo sociálnej starostlivosti štátu sú v skutočnosti systematicky zanedbávané - a vystavované veľkému nebezpečenstvu - práve tými systémami a odborníkmi, čo ich majú chrániť. Toto je neodpustiteľné (!)."

a ešte niečo z médií ohľadom "úspešnosti" britskej sociálnej starostlivosti ... :

"Podľa štátnych štatistík ide 49 percent detí zo starostlivosti štátu rovno do väzenia..."

http://news.bbc.co.uk/2/hi/tal...

"23 percent populácie väzníc pre dospelých strávilo čas v starostlivosti štátu, hoci ľudia, ktorí boli v starostlivosti štátu tvoria menej, než 1% celkovej populácie ..."

"45 percent detí v starostlivosti štátu trpí duševnými poruchami v porovnaní s 10 % v bežnej populácii ... 42 percent interviewovaných prostitútok v nedávnom výskumu bolo v minulosti v starostlivosti štátu ..."

"viac než polovica všetkých detí v starostlivosti štátu (53%) odchádza zo školy bez formálnej kvalifikácie a len 13 % z nich dosahuje známky A*-C v GCES (stredoškolské vzdelanie) oproti 47 % u všetkých detí ... 20 percent žien, ktoré odídu zo štátnej starostlivosti vo veku 16 až 19 rokov sa stane matkami v priebehu 1 roka, v porovnaní s 5 % u zvyšku populácie ..."

"napriek množstvu dobre mienenej reformnej legislatívy, politici a odborníci v UK uznávajú, že v systéme je stále veľmi veľa zlých vecí: nedostatočne vyškolení pracovníci na tzv. „frontline“ pozíciách, vysoká fluktuácia personálu a chronický nedostatok náhradných rodičov, takže deti nemajú starostlivo vyberaných vhodných opatrovateľov, ale sú umiestňované, kdekoľvek to je možné ..."

"Sociálni pracovníci poznajú žalostné dôsledky štátnej starostlivosti tak dobre, že začleňovanie detí do systému vidia ako čosi, čomu by sa malo za každú cenu predchádzať ..."

"Nikto sa nemôže cítiť pozitívne ohľadom odoberania detí do štátnej starostlivosti, keď oficiálne dôsledky na druhom konci sú také pochmúrne ..."

http://www.theguardian.com/soc...
 
Hodnoť

Vazena pani Pietruchova

Uvedomte si ze uz len to ze nejaky pochybny uradnik ma pravo BEZ SUDU urobit tak zavazny zasah do ludskych prav ako je odobratie dietata rodicom je krajne znepokojujuci jav a priznak postupnej fasizacie EUrabie (aj USraela). Severske staty su odjakziva pokusnou stanicou europskych socialnych inzinierov a ich hlavnym cielom okrem likvidacie drobnych samostatnych podnikatelov je likvidacia rodiny.
Ako je to s JJ v Norsku neviem ale v GB je to rozbehnuty biznis kde sa odobrate deti davaju "na vychovu" homosex. parom. Ked si uvedomime fakt, ze nejakych 30% homosexualov su zaroven pedofili mozeme hadat ku akemu bohumilemu ucelu funguje tento biznis. Masivne odoberanie deti (najmä cudzincom neovladajucimi dobre rec) zacalo kratko po tom co uzakonili moznosti adopcie deti homosexualmi-tak nech mi nik netvrdi ze je to nahoda.
A ze podofilia zatial nie je legalna? Vyckajme par rokov, v Holandsku je uz aj akasi strana ktora chce toto svinstvo legalizovat...Co nebolo moze byt a bodeme prekvapeni ako rychlo...Voda sa pomaly zohrieva...bude mat zaba dost sil vyskocit vcas?
 
Hodnoť

hovorime o ludskych pravach ...

... dieta este neni plnohodnotny clovek, kedze sa narodil ako nevedomi - aj aj ostane minimalne do 15 veku svojho zivota. V pripade, ak by sa narodil ako homo sapiens s 50 rocnymi skusenostami tak prosim. Ak si naozaj myslite, ze zakon treba prijat, tak uvedte ake su podmienky zvatenia situacie, aby sa dieta mohlo dostat spat k svojim rodicom. Potom zhodnotime, ci tie podmienky su dostacujuce.

PS: je na skodu veci, ze neverite v NWO. Doporucujem si tematiku dosledne prestudovat http://www.youtube.com/watch?v...
 

uz ste sa zorientovali ?

... alebo nemate zaujem to brat na vedomie, ze sa chysta depopulizacia zemegule !, a ste zneuzivana ( vedome ci nevedome) pre dosiahnutie tohto ciela.
https://www.facebook.com/pages...
http://www.youtube.com/watch?v...
 
Hodnoť

Dobrý a vecný článok, lenže:

PRO7, CBN, ARD, Channel 4 o tom nič nevedia ? Tak prosím: http://youtu.be/s2Ywn-tQ4gs
 
Hodnoť

Dialog..

"prípady (údajne) neoprávneného odobratia detí"

Ako ironicky vyznieva toto tvrdenie z ust pani Pietruchovej, ked len tyzden pred napisanim tohto clanku sa podarilo zvratit prave take neopravnene odobratie..

http://udalosti.noviny.sk/z-do...

A taketo veci sa deju (nieje to jediny pripad), nech to otaca pani Pietruchova na propagandu ako chce.

A pritom by stacila jednoducha zmena. Aby si socialny pracovnici poctivo robili svoju pracu, aby existoval mechanizmus kontroly ich prace a aby boli postihovany za odflaknutie svojej prace. A teda, pokial maju podnet, tak nech ho poriadne preveria a potom konaju. Pretoze realita je taka, ze bud nespravia vobec nic a mame tu pripady, ktore predostiera Pietruchova, alebo konaju bez preverenia a mame tu pripad Dominika. Taketo odobratie je silna trauma pre dieta a aj rodicov, chcel by som vediet, ako by sa zodpovedny pracovnici tvarili, ak by dali na sud zalobu o odskodnenie.
 

<< < ... 8 9 10 11 12 13 14 15

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Martin Borguľa: Kde je bývanie, tam vzniká rodina 365
 2. Jozef Sitko: Neslýchaná vulgárnosť Počiatka, Trnku, Jankovskej a ďalších! 359
 3. Stanislav Martinčko: Veľká radosť psa generálneho prokurátora D. Trnku ! 209
 4. Maroš Chmúrny: Zodpovednosť podľa Fica 206
 5. Jozef Šátek: Kto je zodpovedný za blamáž v prípade D. Trnku? 118
 6. INEKO: Ako odvolať Bugalu či Kováčika 115
 7. Ivan Holko: Ktoré korenie je bezpečné pre psy? 110
 8. Vanda Tuchyňová: Žilinský primátor vzdal zápas o hodnoty, volí tvrdý pragmatizmus 89
 9. Natália Blahová: Kto má morálne právo viesť túto krajinu? 80
 10. Monika Nagyova: Denník starej dievky - Och, aké škaredé sú moje rúčky bez obrúčky 78

Rebríčky článkov


 1. Andrea Fuglíková: Strategie vojenského výcviku, které můžete použít ve svém podnikání
 2. Martina Meriačová: Svojich tieňov sa viac nebojím. .
 3. Ľudovít Herman: Páčilo by sa mi byť homosexuálom...
 4. Štefan Vidlár: Predceda Andrej
 5. Milan Kulkovský: Nechcem byť Catmann, ale občas by to nebolo od veci...
 6. Ján Franz: Čiernobiela krajina
 7. Milan Lacúch: Uvidel som smrť!
 8. Július Kovács: Prečo Kotleba rastie, lebo neprotestuje pred prázdnymi budovami potme.
 9. Ľudovít Herman: Ja voliť nepôjdem. No a čo!
 10. Simona Mačorová: Sexuálna Výchova

 1. Vypovedal Haščák aj Bödör. Výrobca zbrane dostal podmienku (minúta po minúte)
 2. Šéf komanda potvrdil sledovanie Kuciaka, Threema bola získaná zákonne (minúta po minúte)
 3. Kuciakovi kolegovia ukázali na Kočnera, súd rozhodne o Threeme (minúta po minúte)
 4. Prieskum: Voľby by vyhral Smer pred ĽSNS a koalíciou PS/Spolu
 5. Čo dávajú jesť Kočnerovi a môžu sudcovia čítať noviny (ďalšie otázky o procese)
 6. Kotlebovci predčasne ukončili míting v Levoči, odporcovia ich vypískali
 7. Nemám úctu k prezidentke, povedal v parlamente Danko
 8. Danko povedal, že nemá k prezidentke úctu. Nemal by piť, odkazuje mu opozícia
 9. Princ Harry: Nie som ľahkovážny, inú možnosť som nemal
 10. NAKA zadržala bývalého šéfa odboru školstva košickej župy. Už je na slobode

 1. Igor Matovič navštívil smeráka Počiatka na francúzskej riviére
 2. Študenti lekárskych fakúlt posielajú Ficovi otvorený list
 3. Iniciatíva Kresťania proti nenávisti varuje pred Kotlebom a Harabinom
 4. Najväčší hriech Roberta Fica: Bödör mal k Ficovi častejší prístup než nejeden minister
 5. Bödör mal pre Kočnera zabezpečovať policajné lustrácie, aj ich spolufinancovať
 6. Židovský cintorín zničili deti. Liberáli vinili národovcov či tradičnú rodinu
 7. Ako vyzerá zodpovedná zmena v podaní Smeru
 8. Urobil Jozef Makúch z NBS-ky bankomat pre súkromnú firmu?
 9. Lajčák cez štátnu akciovú spoločnosť pomáha pred voľbami nekalo financovať Smer
 10. Ako sa generálny prokurátor Trnka nechal korumpovať Kočnerom

Už ste čítali?