Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opatrne s tou pedofíliou alebo kto sa má ospravedlniť? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

A ha takže Vy potrebujete masku
na to aby ste hovorili to čo vnímate ako "pravdu"? Ak je pre Vás pravda to čo produkujete pod maskou potom nechcem vidieť ako to musí vyzerať keď sa vyjadrujete vo vlastnom mene, t.j. v situácii keď ako píšete neviete byť samou sebou a keď pravdu povedať neviete.
Stefan73
<< < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ja viem. je celkom dobre, ze vacsina ludi, ktori tu diskutuju ma dost dobre pozna aj pod vlastnym menom :D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak to potom musí tá "väčšina"

asi pozostávať so samých Kašpirovských a pod. indivíduí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Pietruchová

podľa mňa ste tiež presadzovateľkou a obhajovateľkou určitých názorov, ktoré Vy považujete za správne. Neberte ľuďom, ktorí nezdieľajú Váš názor právo na iné videnie sveta. Podľa Vás, každý, kto má iné názory ako sú Vaše, je fanatikom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Už ma neprekvapuje to pokrytectvo

celej tej štátom platenej LGBTI loby, ktorú tak ochotne za dobrý plat zo štátnych peňazí zúrivo presadzujete, pani Pietruchová.Prečo sa pohoršujete nad nejakým prípadom (zatiaľ nepotvrdeného) zneužitia chlapca kňazom, keď vaši ideoví vodcovia, ktorých poslušne nasledujete, verejne a nezakryte presadzujú aj uznanie pedosexu. Čo tak napríklad Kentler, ktorý radí strane Zelených, že "pederastické vzťahy môžu mať veľmi pozitívny vplyv na rozvoj osobnosti chlapca, najmä vtedy,keď je pederastom chlapcov právoplatný vychovávateľ" ? Takéto názory sa plazivo dostávajú do programu organizácií a strán, v ktorých dominuje LGBTI loby.
A predpokladám, že aj vo svojej vlastnej rodine dôsledne uplatňujete (ak vám nejde iba o formálne poberanie platu vo výbore LGBTI pri vláde) osvietené myšlienky vašich ideových kapacít, napríklad aj Ketlerovu predstavu sexuálnej výchovy a svoje vlastné deti vychávate takto:
- onanovanie od ranného detstva
- zmiernenie incestu medzi rodičmi a deťmi,
- potreba sexuálnych hier v materských školách atď.
Ak by ste sama na to nestačila, poznám jedného suseda, ktorý vašim deťom poskytne súkromné doučovanie vo svojom byte a zadarmo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

novodoby hon na bosorky

Novodoby hon na bosorky uspesne pokracuje. Nikto ziadnu nevidel, ale susedovi zdochla krava tak podme niekoho upalit. Presne takto su vnimane sexualne mensiny. Su zly a hotovo. Neviem ci existuje nejaky argument ktory by presvedcil "dedincanov" ze krava nezdochla koli bosorke. Dookola tie iste kecy o zvratenosti, nemoralnosti, utokoch na tradicnu rodinu, ziadna diskusia len obvinovanie a omielanie toho isteho dookola ...
Toto je aj dovod preco je hlavne v RK cirkvy tolko knazov s inou sex. orientaciou. Su to ludia ktory pochadzaju zo silne veriacich rodin kde je tema sexualita obrovske tabu. Tito ludia potom volia celibat a svoje vlastne tuzby povazuju za utok diabla. Lenze pri takomto dlhodobom duseni a zametani pod koberec jednoducho moze prist chvila kedy sa neovladnu. Presne toto je ten pripad knaza obvineneho zo sex. obtazovania dievcata..a nieje to ani prvy ani posledny skandal z radov cirkvy. Keby maju ty ludia moznost aspon navstivit nejakeho terapeuta, s niekym sa porozpravat bez toho aby sa stretli s odsudenim nemuselo by k tomu vobec dojst.
Proste ludia s pedofilnou orientaciou tu existuju, je to fakt. Maju svoju komunitu, snazia sa medzi sebou podporovat aby k zneuzivaniu deti nikdy nedoslo. Som presvedcena ze prave vdaka takejto komunite a informaciam sa mnohy z nich ziadneho zlocinu nikdy nedopustia, lebo su si vedomi co by tym sposobili.
A toto by si mali uvedomit vsetci ludia...ze netolerancia a zatvaranie oci pred problemom nikam nevedu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nikto ziadnu nevidel

tzv. "Sexuálne menšiny" nie sú zlí, ale ich správanie už je, to je objektívny fakt. Takisto fajčiari nie sú zlí, ale fajčenie je napriek tomu škodlivé. To nie je argumentácia "a hotovo", to si s niešim pletieš. Žiadna diskusia len obmielanie toho istého dookola? Snáď sa pozeráš ro zrkadla keď to píšeš. Ak LGBTI agenda vedie k tomu že sa malým deťom čítajú povinne rozprávky o princovi a princovi, biologickým matkám ako Lisa Millerodoberajú vlastné deti, na ženské tolaety púšťajú muži pod zámienkou že sú "transgender", pri výročí MArtina Luthera Kinga sa nedovoľuje mať prejav ex-homosexuálom, tak je to obektívne zlé. Ak chceš aby ľudia mali moťnosť navštíviť terapeuta, potom je cieľovým štátom Tvojho aktivizmu New Jersey, lebo práve tam zakázali stúpenci LGBTI ideológie takú možnosť navštevovať terapeuta ľuďom ako je Jožko z Modrého z neba ktorý chce so svojou nechcenou homosexualitou po tom čo bol ako dieťa pohlavne zneužitý bojovať a byť verný svojej žene Júlii.
Ani zatváranie si očí pred korupciou nikam nevedú, to však neznamená že korupciu máme považovať za biologicky determinovanú len preto že niekomu sa to hodí byť vnímaný ako obeť vlastných telesných žiadostí, bez toho aby ktokoľvek mal mať právo požadovať tieto telesné žiadosti ovládať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Jediný, kto sa tu siahodlho a extrémisticky zúrivo rozpisuje o pedofiloch a všemožných sexuálnych záležitostiach si TY.
Musíš byť zrejme skutočne mentálne zvrátený, ak sa takto snažíš až hystericky písať=kopírovať texty zo stránok, a teda pre-posielať zvrátené nezmysly, vždy máš svoje zdroje, odkiaľ čerpáš a to ťa profiluje, presne podľa komentárov, ich charakter a popis.
Si maniak, ktorý je spoločensky nebezpečný, a takých ako ty nikto nikde nebude brať a ani neberie vážne, si mentálne chorý, podobne ako Kuffa a jemu podobní.
Písať siahodlho môžeš, ale to čo a ako píšeš ťa profiluje, tvoje zvrátené bludy ostanú len zvrátenými bludmi, si extrémne prehomosexualizovaný, možno sám bojeješ so svojimi vnútornými strachmi z vlastnej homosexuality alebo nejakej -fílie, a snažíš sa to potláčať týmito svojimi komentármi, ktoré ja proste profilujú.
Potrebuješ pomoc..., exorcizmus by tiež pomohol..., niečo ťa posadlo...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no, podľa mňa si sa ...

jasne vyprofiloval akurát tak ty ...

ani jeden argument, okrem teda množstva ad hominem argumentov, ak mám byť presný, pretože aj to je istý druh "argumentu", ktorý tiež dokáže odhaliť osobnosť, čo sa uchyľuje k takémuto spôsobu diskusie ...

a teraz k veci ... ktoré z tých stránok, ktoré tu Stefan73 "píše=kopíruje" sú zvrátenými nezmyslami ... ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mimochodom, dosť rýchlo si zareagoval aj ty, a to je ďalší dôkaz do skladačky..., buď si to ty, Stefan, s iný nickom, alebo sleduješ môj profil, účelovo, aké príspevky vkladám, alebo... a na to si ešte počkám...

Nuž, ale... odpoveď na tvoju otázku - všetky sú nezmysly, okrem liniek zo spravodajských stránok, kde sú mnohé iné tématické články, ktoré jasne odporujú jeho účelovej antihomosexuálnej propagande v doslova zvrátenom poňatí..., kde sa snaží aj sám seba presvedčiť o svojej jedinej a neomylnej pravde+jeho vlastné výplody fantázie. Jeho problém.
Ako vidno, každý normálne zmýšľajúci ho ignoruje, aj ja, vypravdovať sa s niekým ako on nemienim, už toho bolo dosť, aj keď v tejto verejnej diskusii sa sám zdegradoval.
Mne je to jedno, takí ako on, alebo aj ty, proste sú odsúvaní na okrej spoločnosti, nikto ich neberie vážne, a potom to tak vyzerá, hystericky a maniacky píšu nezmysly, už len to, ako siahodlho, tie vetné konštrukcie, spôsob vyjadrovania, celé je to pripravené, alebo skopírované, zrazu má v každej diskusii pripravené linky, zrazu predkladá citácie, zrazu sa odvoláva na to a tento..., proste expert... na homosexuálov a homosexualitu, prečo asi...?
Áno,.... preto....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no, parnoja žiadnej diskusi nepridáva ..

ale keďže sme si zrejme nerozumeli, tak sa opýtam znova a teraz už jednoznačnejšie ... :

ktoré konkrétne stránky, ktoré tu Stefan73 "píše=kopíruje" sú zvrátenými nezmyslami ... ?

nezaujíma ma odpoveď "všetky, okrem ...", ale ktoré stránky konkrétne, aby sa o nich dalo diskutovať ...

a takisto ma nezaujímajú ani tvoje krčmové psychologické profily a z toho vyvedené "dokazy", či už sa týjkajú Stefana73 alebo mňa ...

buď sa vyjadri k mojej tázke, alebo to nechaj tak ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Uveď mi prosím 1:1 príklad

nejakého môjho "extrémisticky zúrivo" vyzerajúceho výroku, to by ma fakt zaujímalo čo sa Ti v hlave vyskladalo do tejto kategórie.
TOP5 mojích tzv. zvrátených nezmyslov si porposím tiež.
Ja som si všimol že keď dôjdu arguemnty, ad hominem to stále istí a reakcie sú len prázdne ohovárania a osočovanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Pietruchova

Ako sukromna osoba si vo svojom volnom case (ako ktorykolvek iny obcan) mozete robit co sa vam zachce - to je pravda. Vy vsak zaroven zastavate funkciu vo VLADNOM vybore (pozor - nie je to iba verejna funkcia, kam patria napr. aj poslanci zvoleni za opozicne strany) a preto by vase volnocasove POLITICKE aktivity mali byt v sulade s politickym programom, ktory v danej oblasti reprezentuje vlada vytvorena na zaklade volieb. V nasom parlamente je iba jedina strana, ktora presadzuje registrovane partnerstva osob rovnakeho pohlavia (SaS) a tato strana je ako vieme v opozicii. A odvolavanie sa v tejto veci na tzv. ludske prava a principy presadzovane Radou Europy je bezpredmetne a argumentacne neobstoji.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mate pravdu

som clenkou napr.aj Vyboru pre prava LGBTI ludi, jeho statut najdete tu: http://www.justice.gov.sk/Doku...

povedzte mi,kdekonam v rozpore s tymto statutom? alebo kde konam v rozpore s programovym vyhlasenim vlady?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kde konam v rozpore

8.posilniť hospodársku, sociálnu a územnú súdržnosť spoločnosti;
9.založiť dlhodobé tendencie pre hospodársky, sociálny, environmentálny a vedecko-technický rozvoj Slovenska a pre zlepšenie kvality života;
ZNALOSTNÁ SPOLOČNOSŤ, VZDELÁVANIE A KULTÚRA
Vláda považuje za základný pilier znalostnej spoločnosti a ekonomiky výchovu, vzdelávanie, vedu, výskum a inovácie, informatizáciu a digitalizáciu. Výchova a vzdelávanie musí viesť ľudí k humanizmu, tolerancii, solidarite, spolupráci a zodpovednosti k životu a uskutočňovať systematické odovzdávanie spoločných kultúrnych a demokratických hodnôt v medzigeneračnom procese.
SPOLOČENSKÁ STABILITA
vrátiť ľuďom nádej, že žijú v spravodlivej a bezpečnej spoločnosti, kde sú občania nositeľmi humánnych a demokratických princípov vládnutia a rešpektuje sa zákonnosť a zásady právneho štátu.

Šírite povery že ľudský rod nepozostáva z dvoch komplementárych pohlaví ale človek si môže ľubovoľne vybrať či bude mužom alebo ženou ("Svety žien a mužov nie sú všade rovnaké, aj keď ich telá áno.")
Ohrozujete sociálnu súdržnosť spoločnosti a jej sociálny rozvoj zavádzaním genderovej ideológie ktorá deťom tlačí o hláv kaleráby že "považovať mužskosť a ženskosť za nemennú" je "rodovo stereotypné" a "máš právo na ochranu pred rodovými stereotypmi". POdľa Vašich materiálov človek sa stáva mužom alebo ženou len na základe výchovy: "Od malička sa rodičia a okolie správali k tebe podľa toho, či si chlapec, alebo dievča – obliekali ti modré alebo ružové dupačky, kupovali autíčka alebo bábiky a očakávali od teba „patričné správanie“ V každodennom kontakte s druhými sa orientuješ práve týmito znakmi správania a výzoru a podľa nich odhaduješ, či je niekto chlapec alebo dievča, muž alebo žena "
Ale pritom bez akéhokoľvek dôkazu razíte dogmy že k homosexualite sa už vychovať nedá, to je "biologicky dané" na rozdiel od kategórie muž alebo žena, a to je nonsens akýsa len tak nevidí.

http://www.rodicovstvo.sk/sexe...

Osobne po mazaní mojich vecných názorov v diskusii so stúpencami LGBTI ideológie nádej že žijem v spravodlivej a bezpečnej spoločnosti kde má každý právo slobodne vyjadriť svoj názor dosť rapídne strácam.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:-)

vymysleli ste si slamaneho panaka, proti ktoremu bojujete. ak nedokazete rozoznavat rozdiely medzi biologiou a socializaciou (nature vs. nurture), tak sa tazko diskutuje. vlastne to ani nema vyznam.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re: "vlastne to ani nema vyznam

ak nedokazete rozoznavat rozdiely medzi biologiou a socializaciou"

To je dosť možné, teda poďme sa tie biologické rozdiely medzi tzv. homosexuálmi a tými čo tomu to spôsobu života neholdujú ktoré Vy dokážete rozoznávať pozrieť podrobnejšie - v čom akože majú spočívať?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Chápem, že nevieš,

o čom je reč, keď nerozoznáš homosexuálnu orientáciu od pedofílie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zamestnávateľ

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a RODINY SR

Odbor rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí
riaditeľka odboru
Ing. Oľga Pietruchová, M.A.,
02 2046 1813,
02 2046 1812

No a Zákon o štátnej službe hovorí toto:

Povinnosti a obmedzenia
štátneho zamestnanca
§ 60

(1) Štátny zamestnanec je povinný

b) vykonávať štátnu službu politicky neutrálne a nestranne a zdržať sa pri vykonávaní štátnej služby všetkého, čo by mohlo ohroziť dôveru v nestrannosť a objektívnosť konania a rozhodovania,

d) zdržať sa konania, ktoré by mohlo viesť ku konfliktu záujmu služobného úradu s osobnými záujmami, najmä nezneužívať informácie získané v súvislosti s vykonávaním štátnej služby na vlastný prospech alebo na prospech iného,


§ 61

(1) Štátny zamestnanec nesmie

i) vedome šíriť a sprostredkúvať nepravdivé, pravdu skresľujúce alebo zavádzajúce informácie, ktoré by mohli poškodiť povesť služobného úradu alebo ostatných štátnych zamestnancov.

Viac niet čo dodať...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Omyl argumentacie

Davate dohromady dve veci, co nic spolocneho nemaju. Olga Pietruchova sa tu vyjadruje ako sukromna osoba vo svojom sukromnom blogu, naco ma pravo.

V ziadnom pripade, ani ako sukromna osoba, ani ako statny zamestnanec, ziadne zakony neporusuje.
 

<< < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Stanislav Martinčko: Nie len R. Fico môže kľudne spať! 8 115
 2. Monika Kusendová: Dovolenka v Egypte – more terrible than great? 2 214
 3. Martin Pekár: Ako zarobiť na štáte 300 000 EUR za mesiac 1 416
 4. Danica Chames: Poriadny chlap predsa musí mať špek 1 075
 5. Miroslav Lukáč: Kriminálnici dajú žalobu za ohováranie. Opičky ju schvália. Comment. 1 038
 6. Vladimír Hatara: O čom brumčia medvede I.časť 844
 7. Sebastián Bražina: Keď sa krysy bránia... 833
 8. Martina Šulová: Karen Gaffney: Prvá, čo dostala diplom a zvládla aj Lamanšský prieliv 577
 9. Bianca Mária Blahutová: Ako som našla lásku na zoznamke 498
 10. Matej Varga: Kam investovať po príchode recesie 447

Rebríčky článkov


 1. Ľubomír Belák: Na mol v divadle
 2. Štefan Vidlár: Enem né tak
 3. Peter Mrázik: Výsledkom kolektívneho vyjednávania v Jaguar Land Rover je rekordné navýšenie mzdy
 4. Filip Pančík: Žemľovka
 5. Milan Lacúch: Kresťanský národ konzumentov nečistoty
 6. Martin Krištoff: Časovaná bomba za 19 biliónov dolárov môže ohroziť svetovú ekonomiku, varuje MMF
 7. Štefan Vidlár: V. I. Lenin a nežná
 8. Andrej Hossa: Základné náradie domáceho kutila
 9. Vladimír Krátky: SMERáci , Slovensku sa nedarí a Vy to máte na svedomí !
 10. Petra Babanova: Tichá voda

 1. Čaputová si pre Gorilu volá Sakovú aj Lučanského (minúta po minúte)
 2. Prokurátor predložil kompletnú Threemu, súd zatiaľ nerozhodol o jej čítaní (minúta po minúte)
 3. Autor Gorily Holúbek: Flašíka viem vysvetliť, polícia sa mi neozvala
 4. V Gorile počuť šušťanie bankoviek aj stretnutia, ktoré spis nespomína
 5. Ako o Gorile klamala Anna Bubeníková
 6. Čo dnes robí Bubeníková z Gorily? Stala sa developerkou
 7. Nicholson: Iba naivný človek by veril, že sa od čias Gorily Fico a Smer zmenili
 8. Asi najsmutnejšie je mlčanie Ivana Mikloša
 9. Z vody sa vynorila obrovská bublina. Báli sa, že ich pohltí
 10. Andruskó uzavrel dohodu o vine a treste, jeho výšku neprezradili

 1. Threema: Krstní otcovia Moniky Jankovskej. Jankovská má robiť pre Kočnera Troškovú
 2. SMERáci , Slovensku sa nedarí a Vy to máte na svedomí !
 3. Ako robil Pius XII. spojku medzi hlavnými odporcami Hitlera a Západom
 4. Opozícia vyzvala premiéra, aby zvolal okrúhly stôl a riešil korupciu
 5. Matovič vyzval Beblavého, aby sa nezúčastnil na proteste pred domom Haščáka
 6. Bilancia vlády Smeru: Učiteľ na ZŠ zarobí menej ako pracovník zákazníckej podpory
 7. Čo urobiť, aby z Gorily neprofitoval antisystém
 8. V Súdnej rade sú hlasy, že Praženková a Kosová stratili dôveru
 9. Gorila: Fico v rozhovore s Haščákom. Paškovi dôverujem určite viacej ako Kaliňákovi
 10. Palko v r. 2012 o kauze Gorila: Oživme myšlienku parlamentných vyšetrovacích výborov

Už ste čítali?