Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opatrne s tou pedofíliou alebo kto sa má ospravedlniť? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

ked uz, tak to precitajte cele, vraj si to Cohn-bendit vymyslel. nehovoriac o tom, ze Krivosik ako zdroj nie je prave najobjektivnejsi, prosim uviest povodne zdroje. Co sa tyka tej prac. skupiny u Zelenych, nehovorilo sa tam o pedofilii ale pederatrii, co je homosexualny vztah starsieho muza a dospievajuceho chlapca. Pokial je chlapec nad hranicou "age of consent", je to vztah porovnatelny s heterosexualnym vztahom starsieho muza s mladou zenou. Dnes sa od tej skupiny distancuju a neviem, co tym chcete povedat? Mimochodom, v katolickej cirkvi je mnozstvo znamych pripadov pedofilie a este donedavna mal stat Vatikan hranicu pre legalnost sex.styku 12 rokov.
Olga Pietruchova
nie len ja, zhoda je na urovni WHO, a to ze existuju 3 sexualne orientacie: heterosexualna, homosexualna a bisexualna proti cirkvi nemam nic, pokial sa nesnazi vnucovat svoje videnie sveta vsetkym
Olga Pietruchova
<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

pani Pietruchová ...

myslíte tú istú WHO, u ktorej panuje zhoda, že každé dieťa sa rodí ako sexuálna bytosť a teda má byť už vo veku 0-4 rokov povinne informované o masturbácii v rannom detstve a túto sexuálnu výchovu sa snaží natlačiť aj do východnej Európy a strednej Ázie ... ?

a to aj napriek tomu, že napríklad aj psychologička, na ktorú ste vy sama dali odkaz ...

http://blog.sme.sk/diskusie/re...

sa o detskej masturbácii vyjadruje nasledovne ... ?

„Masturbácia nemá u malých detí čo hľadať. Nie je súčasťou bežnej detskej sexuality. Je to patologický stav! (ten výkričník tam dala ona, nie ja). Sexuálne potreby sa za normálnych okolností ozývajú až s nástupom puberty. V opačnom prípade to určite netreba nechať bez povšimnutia. Najmä ak je správanie nutkavé a objavuje sa aj niekoľkokrát za deň.“

no a odborníčka ďalej hovorí, že "častá autoerotika môže zanechať na dieťati psychické následky, ktoré sa v dospelosti odrazia v citovom a partnerskom živote ..."

http://www.pluska.sk/izdravie/...

viete mi vysvetliť, ako sa vyjadrenie tejto psychologičky zhoduje s tými presne 20 "odborníkmi", medziiným aj "odborníkmi" z IPPF, t.j. z vašej bývalej materskej spoločnosti, ktorí vypracovali "Štandardy sexuálnej výchovy pre Európu" alebo s vašim „odborným" vyjadrením, že „"o tom je ta nemecka prirucka, ze taketo prejavy samostimulacie su prirodzenou sucastou vyvoja deti a ze im treba vo vyssom veku vysvetlit, ze je to sice prirodzene, ale ze sa to nerobi an kupalisku a pod.“ ... ?

a pokiaľ ide o Cirkev, proti ktorej údajne nemáte nič, „pokial sa nesnazi vnucovat svoje videnie sveta vsetkym ...

ako sa pozeráte na vnucovanie svojho videnia sveta iným, napríklad formou sexuálnej výchovy vypracovanej znova „odborníkmi“z IPPF a presadenými Spoločnosťou pre plánované rodičovstvo na hodiny povinne voliteľnej etickej výchovy – a nebyť odporu RKC, tak povinne aj pre všetkých žiakov ZDŠ – hoci viete, že sú aj rodičia, ktorí nedali svoje dieťa na náboženskú výchovu, ale na etickú, avšak voči vašej sexuálnej výchove majú vážne výhrady ...

nezdá sa vám tento váš spôsob presadzovania IPPF agendy vnucovaním ... ? ba dokonca toto nielenže vnucovanie, ale reálne nanútenie nazývate "konsenzom rodičov", pretože podľa vás nemuseli dať dieťa na etickú výchovu, ale ho mohli dať na náboženskú výchovu ... ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keď si prečítam vaše články,tak vidím že vaša averzia voči cirkvi je viac bytostá ako len že ,,nič".Cirkev (a nielen katolícka) nevnucuje všetkým svoje videnie sveta.Stojí na strane základných a sásadných princípov pre pomerne vysokú kvalitu života v spoločnosti a to pre všetkých ,nielen pre veriacich.Nikoho násilne nevťahuje do svetonázoru.

WHO je zaiste ,,silná" organizácia,ale nie natoľko aby ma direktívne alebo inak presvedčila o rovnocennosti heterosexuálnej-homosexuálnej a bisexuálnej orientácie.Porovnávať síce môžete ,(aj WHO môže),ale absolútne víťazne pretne cielovú pásku cnostné monogamné manželstvo.
Všetky tie ...sexualizmy navlečené do munďúrov ,,základných ludských práv a slobôd" odpadnú ešte pred tým než sa priblížia čo i len do polovice trate...môžme sa staviť.
,,Množstvu" známych prípadov pedofílie v katolíckej cirkvi bude zaiste sekundovať viac prípadov z prostredia mimo cirkvi (myslím že ,,konvertita" už o tom písal).Samozrejme mrzké sú všetky prípady.
Ešte by som sa chcel spýtať ,čo znamená označenie ,,homofób" ktoré som našiel vo vašich článkoch a či sa môže štátna úradníčka dopúšťať nálepkovania týmto výrazom skupiny osôb,alebo jednotivcov ktorí nezdielajú jej ,,presvedčenie" v otázke inak orientovaných sexualistov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Môžete mi prezradiť kde ste prišli na to o tej hranici 12 rokov?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prosím Vás pekne, čo je toto za zdroj? Myslel som si, že budete príkladom, ako sa nedopúšťať demagógie, ale aj tento Váš ostatný článok je jej plný.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ospravedlnit sa mas ty.
teda ak nechces byt uplny pokrytec.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Katolíkom je tu evidentne dobre,

keď idú tancovať na tenký ľad s neonáckami z pospolitosti.

Evidentne túžia po ďalšom pogrome a "zbavení sa škodcov".

Už ale nie je 1946. rok, vážení blahoslavení chudobný duchom a nakazení puchom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je to rovnako

neprijateľné ako pribratie pedofilov do dúhového pochodu v Prahe.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nekecaj sprostosti.

A súdruhom v kostole prečítaj toto:

Interrupcie, znásilnenie a spoločenská diskusia
--------------------------------- -----------------------
Posledné týždne sa médiami premieľa otázka interrupcií.
Aktéri diskusií sa nemali problém suverénne vyjadrovať aj k obetiam znásilnenia prezentujúc svoje predstavy ako im pomôcť a uľahčiť ich bremenu.
Nedokážem popísať ako ponižujúce, degradujúce a dehonestujúce bolo pre mňa tie riadky čítať.
Téma znásilnenia sa ma bytostne dotýka. Ako ženy a budúcej matky.
A najmä ako obete znásilnenia.
...
http://vybrali.sme.sk/c/Interr...

Ak takto budete pokračovať, tak ako Kuffa či Matovič, tak určite priberiete.
Pár vzduchom chladených po papuli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Problem je v tom, ze podla mnohych ludi ziadne ponizenie, degradacia, dehonestacia zeny akokolvek je smutna a tragicka nie je nadradena zivotu cloveka.
Ved kto z nas co tu piseme pozna pri akej prilezitosti bol(a) splodeny(a), ci v posteli plnej ruzi, alebo v alkoholickom opojeni plneho nasilia, ale to nasu hodnotu nepredurcuje. Nase matky akokolvek to mali tazke nas nechali zit. My sme dostali sancu, oni nie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Načo mi tu

pripomínaš Kuffu alebo matoviča? Prečo by som mala niečo čítať v kostole. Ak si prečítaš moje postoje - ja dostávam "facky" z jednej aj z druhej strany. Nie je to tak, že jedna strana má úplnú pravdu a druhá je diabol. Z týchto diskusií tu priam trčí strach - strach z tých druhých a je to jedno z ktorej strany sa na to pozrieš. Odškodňovanie štátom za donosenie dieťaťa po znásilnení je chorá myšlienka, rovnako ako keď modernisti tvrdia, že oponenti majú ešte mysle v stredoveku. Najmä keď ten moderný aj stredoveký prístup k demokracii je takmer rovnaký - aspoň v týchto diskusiách je to očividné.
Čo sa týka znásilnenia a traumy po ňom a ešte s následným tehotenstvom - je to veľmi individuálne, každá žena to inakšie spracuje. Na tú tému nebudem diskutovať, pretože kto to nezažil, ten tomu ťažko dokáže porozumieť, i keď si myslí, že áno. Niečo iné je filozofovať o tom a niečo iné prežiť to.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aj Hitler vyzeral ako ľudomil

veď aj budoval národný socializmus. Všetko sa dá obkecať pani Pietruchová, lenže už dnes vidieť, že pokrok vyzerá inak. Ktorá krajina na západ od nás je na tom merateľne v niečom lepšia. Počet detí narodených mimo rodiny, počet rozvodov, počet znásilnení, počet pedofilných škanálov.... VŠETKO, ALE ÚPLNE VŠETKO JE NA ZÁPAD OD NÁS V HORŠOM STAVE BA - KATASTROFÁLNOM.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

aha...

tak to zato prudia davy Slovakov za pracou na vychod od nas? lebo na to zapade je tak hrozne zle?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Na západ celkom isto nejdú

kvôli LGBT slobode, alebo žeby im bezdôvodne odoberali deti a dávali na prevýchovu LGBT zvrhlíkom
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja sa vám čudujem, ľudia.

Že sa ňou vôbec zaoberáte. Nestojí ani za to tu vypisovať. Jednoducho zrušiť jej tú gender-kanceláriu a poslať ju robiť niečo zmysluplnejšie, napr. stavať stany cirkusantom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Este raz, nech mi niekto napise, kde Kuffa navadzal na zabijanie homosexualov. Je uplne detinske , ako sa nam tu niekto snazi prekrutit vyrok, ktory je o tom, ze Boh bude sudit prisne tych,ktori su na pohorsenie. Takym by v den sudu bolo lepsie, keby pred tym, ako takuto vec spravili, zavesili na krk mlynsky kamen a hodili do vody, pretoze sud na nich dopadne velmi prisne a je lepsie zomriet fyzicky, ako naveky duchovne. Kde je tam navadzanie na zabijanie? To sa tu len niekomu hodi to demagogickej retoriky. Ved aj toho, coto povedal, tak ukrizovali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A este jednu vec, sudruzka Pietruchova. Sloboda prejavu, na ktoru sa tu tolko odvolavate, konci tam, kde zacina sloboda ineho jednotlivca. To znamena, ze ste urazili desiatky tisic ludi, pretoze ste ich nahodnym vyberom oznacili za pedofilov. Toto bolo jednoducho prvoplanove oznacenie s jasnym cielom dehonestacie skupiny ludi v ociach spolocnosti. Urobili ste to naschval, neste si zodpovednost. V kazdom pripade, chyba Vam stipka pokory a ucty k druhym.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. INEKO: Župy dosiahli rekordné prebytky, ich finančné zdravie rastie 2 323
 2. Věra Tepličková: Prečo práve Trnka? 2 260
 3. Stanislav Martinčko: Keby .....! 1 241
 4. Dominika Dongova: Prečo ťa tvoj muž, či žena nechce? Dôvod ťa prekvapí... 1 010
 5. Jan Pražák: Brácho, ty zmetku, ty ses mi vyspal s manželkou! 991
 6. Roman Hurtaj: Matovič a Fico našli spoločnú reč 921
 7. Rudolf Pado: Gorila a lokálne šimpanzy 877
 8. Danica Chames: Poriadny chlap predsa musí mať špek 734
 9. DagmaRA Sarita Poliaková: Jeho veličenstvo - Kriváň 732
 10. Monika Nagyova: Denník starej dievky – Nevestin hod kyticou 677

Rebríčky článkov


 1. Andrej Hossa: Základné náradie domáceho kutila
 2. Vladimír Krátky: SMERáci , Slovensku sa nedarí a Vy to máte na svedomí !
 3. Petra Babanova: Tichá voda
 4. Peter Žiak: Sokrates o demokracii a tyranii - neskutočne aktuálny
 5. Jaroslav Karahuta: Rozpočet na rok 2020 je pokračovaním totálnej deštrukcie slovenského poľnohospodárstva.
 6. Štefan Vidlár: The Ten Commandments
 7. Július Kovács: Kočnerova pomsta.
 8. Jozef Kovalík: Óda na Demelzu
 9. Alena Rachel Jurečková: Básničôčky V.
 10. Milan Lacúch: Ekologické protesty! Čo zásadného na nich nie je v poriadku?

 1. Čaputová si pre Gorilu volá Sakovú aj Lučanského (minúta po minúte)
 2. Prokurátor predložil kompletnú Threemu, súd zatiaľ nerozhodol o jej čítaní (minúta po minúte)
 3. Čo sú penťácke zmenky, o ktorých hovorí Kočner na nahrávke
 4. Polícia zadržala Forischa a ďalších dvoch exsiskárov
 5. Kúpiť sa dali poslanci aj zistenia SIS. Ako vyzerá Kočnerov svet na nahrávke
 6. Do redakcií poslali nahrávku Gorily, má takmer 39 hodín
 7. Bašternákova jama zmenila majiteľa. Vlastní ju aj známy spevák
 8. V Gorile počuť šušťanie bankoviek aj stretnutia, ktoré spis nespomína
 9. Fico, Haščák a kola. Vypočujte si časť rozhovoru Fica s Haščákom z údajnej nahrávky Gorila
 10. Šteňo skončí ako prednosta neurochirurgie

 1. Threema: Zabíjačka elitných advokátov a sudcov s Kočnerom. Danteho peklo
 2. Z čoho má Fico strach: Že sa Gorila vráti ako zvuková nahrávka
 3. Pellegriny klame !
 4. Na vŕšku dovidieť bod zvratu...
 5. Sudcov z Kočnerovej Threemy majú preverovať sudkyne, ktoré s ním boli na zabíjačke
 6. Je čas, aby nominantka Smeru Kalavská odstúpila z funkcie ministerky zdravotníctva
 7. Fico je ako Kimi Raikkonen .
 8. Ako si Hlina proti Harabinovi pomohol konšpiráciou o počítačovom červovi a porne
 9. Nevymenovaný generálny prokurátor Čentéš: Prokurátor môže byť odvolaný
 10. Threema: Krstní otcovia Moniky Jankovskej. Jankovská má robiť pre Kočnera Troškovú

Už ste čítali?