Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Od Harryho Pottera k gender ideológii (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Pane Bože,však ona je blázon.Mať toto doma - no neviem.Pritom manželku som v živote neudrel.
c-b-a
Choďte do psychiatrických liečební, detských domovov a väzníc a medzi nešťastných ľudí, ktorí často končia samovraždou. To sú výsledky ideológie, ktorú nám naším štátom a našimi peniazmi platená štátna úradníčka Pietruchová serviruje. Obrovské straty na liečení týchto ľudí a ich pobyt ale pani Pietruchová neplatí, ani platiť nebude. To platíme a budeme platiť my. Táto ideológia doviedla západné krajiny do mizérie a skazy a sami sú z toho zhrození. Pani Pietruchová vedie našich ľudí cez našu štátnu pokladnicu tak, aby sme aj my upadli do skazy a mizérie a boli raz aj my zhrození. Komunisti nám na vidieku nanútili kolektivizáciu poľnohospodárstva. Dnes 60 % potravín dovážame, lebo nemáme roľníkov. Teraz z druhej strany aj s pani Pietruchovou nás nútia prijímať túto mizériu, skazu a doslova perverzity, aby sme po čase hľadali na Slovensku normálnu rodinu a nie Breivikovcov v Pietruchovej ideológii vychovaných. Je to diverzia voči vlastnému národu a taký úrad aj s pani Pietruchovou mali dávno zrušiť a s poslankyňou Beňovou poslať do teplých krajov.
jozef37
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

aha...

takze zapadne krajiny su v mizerii a v skaze, kym ideal slusnej a normalnej krajiny je ... kde?
 

 

no preci u nášho východného veľkého brata
 

.

Ako pozeram na diskusie SME tak to bude/bola Kaddafiho Libya, Sovietsky zvaz, Severna Korea, Saddamov Irak, teokraticky Iran a pod.

Prosto prikladne krajiny.
 

 

Putinov slon, katolicky vzor!
 

Vážená pani Kuby-Pietruchová,...

chápem, že ste sa už v posledných mesiacoch poriadne zhovadili a Vaša posledná neúspešná kampaň proti Pro Life pochodu Vás poriadne žerie,...tak pokračujete v štýle zúrivej feministky - ateistky vo Vašom nejapnom ťažení proti cirkvi a veriacim a zdravému rozumu a dobrej vôli.

Vaše uprenostňovanie Harryho Pottera pred Kristom neriešim, taktiež ma nezaujíma ani Vaša Gabriela Kuby, ktorú ste si vybrali ako terč Vášho rituálneho masakrovania. Tá je totiž zaujímavá len pre Vás osobne,...pretože predstavuje Váš protipól,... teda extrémistku ako ste Vy, avšak s inverziou znamienka. Vy potrebujete Gabrielu Kuby a Gabriela Kuby potrebuje Vás, tak ako sa navzájom potrebovali Slota s Ďurayom. A obyčajní ľudia si žijú s ich existenčnými problémami a nemajú potrebu vyhrocovania vášní. Ani katolíckych,...ani protikatolíckych, ani gendrových, ani homofóbnych, a už vôbec nie heterofóbnych.

Aj Kuby, aj Vy antagonizujete a polarizujete spoločnosť. Aj Vaše, aj jej výkriky by mali patriť pod zákon o zákaze hanobenía rodu, rasy a vyznania,...(atď),... pretože obe ste nenávistné. Aj jedna, aj druhá škodíte téme, ktorú reprezentujete.

Už som sa vyjadril, že profesionálne (a úradne) sa zaoberať gendrom, LGBTI, ale aj eticko – biologickými, či podobnými témami by sa vo vyspelej spoločnosti mali zaoberať len rozvinuté a integrované osobnosti. Tu nemá úchylný agresívny feminizmus, ani ultrapravicový náboženský extrémizmus čo robiť. Tu by mali mať zelenú mierni, premýšľaví a humanisticky zameraní ľudia. Tak, ako diplomatov nemôžu robiť agresívni ľudia, ktorí pri najmenšom náznaku protichodného názoru bezhlavo útočia na oponenta, tak isto by takéto spoločensky citlivé témy nemali riešiť nevyrovnané osobnosti s extrémnymi názormi a postojmi. Útoční a agresívni diplomati vedú svet do vojenských konfrontácií,...zbesilé feministky tak isto tendujú k vojne gendrov, podporujú vášne a neporozumenie. Chrániť jednu skupinu nemôžete útočením na druhú skupinu.

Pokiaľ vláda zamestnáva na takýchto špecifických postoch extrémisticky založené osobnosti, znamená to, že potrebuje odpútavať pozornosť od sociálych problémov a kŕmiť nás zástupnými témami. Pokiaľ sa pani Pietruchova spoliehate na to,...že robíte Ficovcom dobre, môžte sa však prerátať, pretože Fico chce byť zadobre aj s cirkevníkmi,... a nakoniec podľahne ich hlasom o Vaše odvolanie (a nebude Vás škoda).

Po tom, čo ste v posledných mesiacoch a týždňoch pani Pietruchová vyprodukovali,...dnešný príspevok bol nielenže negatívny, ale aj zbytočne konfrontačný, nemúdry a trápny a úplne zbytočný. A navyše bol písaný so zlým úmyslom a zámerom. Tak, ako ste si Vy vybrali za cieľ svojho útoku katolícku extrémistku Gabrielu Kuby, tak by som si ktokoľvek mohol vybrať ktoréhokoľvek z medzinárodných predstaviteľov LGBTI s obdobne extrémistickými názormi a postojami a zneužiť ho na výpady proti inakosti a proti LGBTI komunite.

Pani Pitruchová, strácate noblesu a kontrolu sama nad sebou, čím škodíte nielen téme, ktorú reprezentujete, ale aj sebe samej a smozrejme aj obom komunitám, ktoré navzájom rozoštvávate.
 

 

dobrá rekcia Michal Light...podpisujem sa pod to .....absolútny súhlas :)
 

Dávam palec hore,

a len doplním, že táto osoba len dokázala ako ľahko sa dá zmanipulovať čo človek chce: od Harryho Pottera a mágie prešla k témam sexuality a masturbácie. Zabudla však na to, že ľudia vedia čítať aj medzi riadkami.
Apropo, jedna poznámka k téme tzv. "gender balance". Pred pár mesiacmi - na jar - prišlo k zaujímavej situácii, ktorá len dokazuje primitívnosť a aroganciu zástupkýň tohto pojmu: V jednej nemenovanej medzinárodnej organizácii EÚ prišlo k dvom trápnym situáciám - 1. na medzinárodný deň žien dostala osoba ženského pohlavia kvet a nakoľko tento akt považovala za degradáciu ženského pohlavia, sťažovala sa na tohto muža priamo do Bruselu jeho nadriadením. 2. V rovnakej organizácii sa iná žena sťažovala na muža za to, že jej vzal batožinu, aby jej pomohol. Vraj ju tak ponížil, že je neschopná. Išlo o kolegyne, ktoré sa snažili posunúť otázku "gender balance" do popredia. Výsledok neviem, medzičasom som sa pracovne posunul inam, ale verím, že každý normálny človek si len zaťuká na čelo...
 

A v jednej,

myslím maďarskej feministicky orientovanej strane museli zmeniť kandidátku do EP, lebo nespľňala kritéium primeraného zastúpenie oboch pohlaví. Chúdence feministky museli hľadať chlapov do křoví.
To je rovnaká blbosť ako povolanie zlatá sukňa, t.j. křoví ženského pohlavia v dozorných radách spoločností v niektorých štátoch. (aj k nám to príde, viem, to bude ďalšue veľké víťazstvo OP)
 

Dobrá reakcia

Táto reakcia sa mi veľmi páči.
 

O.K.

Tento názor stojí za stiahnutie. Konečne niekto, kto bez vášní a predpojatosti nazval veci pravými menami. Hlbočím sa a prajem veľa triezvych názorov. Nad hlúposťou a fanatizmom v akejkoľvek forme sa nedá vyhrať, ale nesmieme ten boj vzdať...
 

Trefa!

Vecné pokojné a pravdivé.
Až sa hanbím, že ja som sa zmohol len na komentár "jedna šibnutá bojuje s druhou šibnutou". :-)
 

 

Napísané inteligentne,bez útokov a urážok.Ďakujem Vám, Michael Light.
 

vyborna reakcia

Presne to si myslim aj ja. Samolubost a presvedcenie o vlastnych nazorov bez kuska empatie je cesta do pekla.
 

skvela reakcia hodna za precitanie

škoda, že pani Pietruchová reaguje len na tie príspevky, na ktoré vie odpovedať a ktoré jej vyhovujú... Michael na Vaše tvrdenie asi nemá protiargument, čím potvrdzuje jeho pravdivosť.
 

 

vyborne vystihnute...
 

 

gratulujem, standardne tvoje blogy maju suterennu uroven, ale teraz si sa prekonala.....
tolko ubohosti, zla a nenavisti v niekolkych riadkoch - to sa moze podarit len tolerantnej pietruchovej.
jdu blejt velebnosti....
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Aj keď ste to vymazali, pravda ostáva: Pani Pietruchová systematicky pracuje na demoralizácii slovenskej spoločnosti ideológiou, ktorá doviedla západné krajiny do morálnej a spoločenskej skazy, tak, že sú z toho sami zhrození. "Keď vodí slepý slepého ..!" atď.
 

 

prečo ste mu zabanovali príspevok? Ten blog je fakt trochu zmätočný...
Keby sa pani pietruchová držala zásady že v nedeľu sa nepracuje, tak by sme o veľa neprišli...
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Transparency International Slovensko: Čo je za úspechom kampane Kotlebovcov? 6 502
 2. Martin Borguľa: Kde je bývanie, tam vzniká rodina 1 634
 3. Elena Antalová: Najväčší hnus máme doma 1 076
 4. Ján Buocik: Tešíte sa na nový obchvat Bratislavy D4R7? Zbytočne! Ešte roky bude fakticky nepoužiteľný. 819
 5. Pavel Weiss: Ako pomôcť zvládnuť obyvateľom prudký nárast cien bytov? 704
 6. Miroslav Pollák: ĽSNS a demokrati na námestiach 665
 7. Ondrej Putra: Zmarené voľby? 653
 8. Dominika Dongova: Prečo podvádzame? Je nevera naozaj zlá? 554
 9. Jozef Kmeto: Kotleba cigánov miluje! 550
 10. Rudolf Pado: Kedy vyčistíme Liptovskú Maru? 423

Rebríčky článkov


 1. Zdeněk Kedroutek: Příběh „nových členských průkazů DPO SR“ – jeden velký podraz!
 2. Peter Slivovic: Tip na unikátne a pútavé čítanie
 3. Ivan Švajlen: Nenávidel. Teraz ku každému pristupuje so súcitom.
 4. Štefan Vidlár: Jak mňa zbili
 5. Ľudovít Herman: Ak prechovávame k deťom nevhodné romantické city, vôbec nie sme psychopati
 6. Martin Žilinčík: Čo najviac popudilo tento týždeň počas procesu
 7. Ján Buocik: Tešíte sa na nový obchvat Bratislavy D4R7? Zbytočne! Ešte roky bude fakticky nepoužiteľný.
 8. Víťazoslav Würschner: MUŽ TVORÍ A VYCHOVÁVA SVET (muža však vychováva žena)
 9. Ľuboš Šimún: Fašizmus náš každodenný
 10. Milan Lacúch: Ako správne konať dobro?

 1. Petra Vlhová predviedla skvelý výkon v zjazde, v Bansku skončila šiesta
 2. Minister Sólymos sa ospravedlnil a podáva demisiu
 3. Erik Kaliňák: Prečo by mi malo prekážať, že bol Fico v byte na Vazovovej?
 4. Miliónová firma bývalej čašníčky z cukrárne sa našla v dome jej rodičov
 5. Vlhová v druhom zjazde atakovala elitnú desiatku, Shiffrinová na pódiu chýbala
 6. Prvý McDonald´s na diaľnici je realitou. Pozrite sa, ako vyzerá
 7. Svedok incidentu ministra Solymosa: Bili sa, kopali, nadávali na seba (video)
 8. Polícia potvrdila smrť nezvestného Prešovčana Michala Stacha
 9. Vlhová ide pritlačiť na Shiffrinovú. Prvýkrát ju vyzve v zjazde
 10. Liečili ho iba antibiotikami. Do troch mesiacov zomrel

 1. Ožobračujú národ: Pellegriniho ľudia a oligarchu Výboha postavili pálenicu za štátne
 2. Dôchodcovia živoria: Kamarát expremiéra Fica Miroslav Výboh si užíva v Monaku
 3. Hlavným volebným programom nového Smeru je chrániť našich ľudí ako je Bašternák
 4. Učitelia dostali omrvinky: Firma oligarchu Výboha bude opravovať pošty za milióny eur
 5. IQ 88,14
 6. Trnka priznal, že sa nechal Kočnerom opakovane korumpovať: Aj tak si chodí po slobode
 7. Trnka vypovedal v NAKA viac ako osem hodín: Nechá Smer Trnkovu výpoveď skartovať?
 8. Vdova po džihádistovi položila nórsku vládu
 9. Pochodu za život vo Washingtone sa prvý krát v histórií zúčastní aj prezident Trump
 10. Blokovanie fašizmu a Kotlebovcov v Sobranciach s Irenou Bihariovou

Už ste čítali?