Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Výpredaj: Zákonodarca a župan v 1! Za 2 platy z našich daní (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Vanda, Vanda,

maňka nie je poslanec NR SR, ale europoslanec. Hlásim sa, že ti budem pred zverejnením kontrolovať blog, nežiadam za to žiadnu odmenu :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dúfala som, že niekto

konečne vyslyší tých zúfalcov v diskusiách, čo sa furt vypytujú: a ten náhodou nieje, a ten je? A zas to zostalo len na mňa :( tak som to narýchlo zbúchala - celá vystresovaná, či nepopletiem Maňku s Muňkou - a vidíš ak oto dopadlo :(
V núdzi poznáš priateľa! Takže ďakujem a už som to s dôverou opravila podľa Tvojich inštrukcií - dúfam, že to nenapadne zas niekto ďalší.

Ale za snahu a obetavosť mi môžeš dať hlas ;)
Alebo poznáš nejaký komplexnejší zdroj?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vanda,

hlas ti nemôžem dať, ani keby som ako chcela. Som iný kraj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale veď ani nekandidujem!

myslela som za tú tabuľku!
1 chybička nie je až tak veľa ;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aha!

Dala som. A ešte k tomu zdroju: ty by si to mala vedieť lepšie ako ja, na nrsr.sk je zoznam všetkých poslancov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

škoda,

niekam sa stratil :( niet ho
Ale vďaka za "pokus"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vidím, že

zasa ťa tu poučuje a mentoruje kádrováčka....:-D....daj jej ešte šancu, prakticky nič iné nerobí, iba tu blúdi po diskusiách a najradšej každého usmerňuje ako by sa mal/nemal správať a čo by mal/nemal robiť...:-D.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vidím, že

si si uľavil, set.
Ak si si nevšimol prvý príspevok, tak som ju slušným spôsobom upozornila na chybu v texte blogu. A potom sme si trochu pokecali.
Len tak mimochodom, autorka je poslanecká asistentka, tak má ľahší prístup ku zdroju.
Ale aspoň vidím, že okrem uľavenia si sa ešte dobre zasmial. No, o tých, ktorí sa smejú bez príčiny, je jedno slovenské príslovie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Marta,

konečne mi to scvaklo!
napíšte blog o tom, že som údajne asistentka! Je škoda to nechať len tak roztrúsené v každej diskusii kam vkročíte. Napíšte o tom celý blog!
A v ňom môžete vysvetliť, v čom majú asistenti "Lahší prístup" ku zdroju= k zoznamu poslancov na webe nrsr.sk: http://www.nrsr.sk/web/default...
teším sa dočítania konečne na úrovni u Vás
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vanda,

"údajne asistentka"? Na verejne prístupnej stránke www.nrsr.sk je nižšie uvedené.
Takže, aká "údajne asistentka"? Vari tam klamú? A čo je hanba byť poslaneckou asistentkou? Každý sa živí, ako vie.

Asistenti poslanca - Igor Matovič Vytlačiť stránku / Print page
Asistenti Od Do
Tomáš Mészáros Mesačná odmena 500,00 €
Mariana Pekarovičová Mesačná odmena 700,00 €
Vanda Rybanská Mesačná odmena 677,00 €
Milan Vetrák Mesačná odmena 200,00 €


Asistenti poslanca - Igor Hraško Vytlačiť stránku / Print page
Asistenti Od Do
Martin Bega Mesačná odmena 200,00 €
Peter Puhalla Mesačná odmena 800,00 €
Vanda Rybanská Mesačná odmena 577,00 €
Milan Vetrák Mesačná odmena 500,00
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Marta, Marta,

nevieš, že polopravda, hotová lož?
Keby tam láskave dopísali tituly údajných "asistentov", videla by si, že polovica je JUDr., ktorí píšu zákony a radia obyčajným ľuďom v problémoch - pre všetkých poslancov. sme tam ako 1 rodina. Každý vie niečo iné a v tom pomáha tímu. Iste vieš, že asistenti nie sú zamestanci, ale živnostníci - nájomníci, čo pracujú pružne z mesiaca na mesiac. A iste vieš aj to, aké sú v štátnej organizácii časové posuny medzi zverejneným údajom a skutočnosťou
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vanda,

no však napíš plnú pravdu. Nech viem.
A s tým živnostníčením na mňa nechoď, ja som od 1992 SZČO, veľmi dobre viem, čo to znamená. Ale na druhej strane mi nehovor, že makáte tak, ako bežní živnostníci, ktorí sa ako je rok dlhý, nezastavia, žiadna PN, dovolenka len s odratými ušami. Ja som deň pred a tri dni po operácii srdca v nemocnici robila (keď som nechcela prísť o klienta). Ak by si to ty alebo niekto chcel spochybniť, mám svedka, blogera Repku, chodil za mnou a na USB kľúči prenášal a odosielal súbory do firmy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zase sem nabehol tvoj

stalker ktorý len sliedi čo kde napíšeš aby potom bonzoval. No čo ľudia majú rôzne záľuby :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ifčo,

neviem či to dokážeš pochopiť, ale skús to :-D Možno je tvojou záľubou sliediť (nebudem radšej rozoberať, ale zdá sa, že skôr ty a kádrováčka tu úporne sliedite za Vandou a jej príspevkami a prezentujete svoju, ehm.... nazvime to mdlosť ducha, pseudovtipnými a jedovatými poznámkami na jej adresu :-D) ...ale ja keď sa tu občas prihlásim , tak si pozerám správy, blogy, aj diskusie pod nimi...keď raz za čas natrafím na kádrováčku a jej príspevky, tak len vyslovím svoj názor na jej príspevky...tak isto sa vyjadrujem aj o ďalších ľuďoch a vzhľadom na jej príspevkovú "plodnosť" by som to nestíhal ani s Pianom.....veď je tu diskusia....že sa to zdá tebe ako "sliedenie", to je len tvoj problém...no a k bonzovaniu (neviem síce na základe čoho ma z toho obviňuješ...:-D) by som sa na tvojom mieste radšej nevyjadroval....

ešte jeden pre "slušného občana" :-D....tak, aby sa ti príslovie vyplnilo....

Ifčo, už predtým si mi tu niečo stále vypisoval, ale pre mňa si .... nereaguj na mňa, nevšímaj si ma, mne si ľahostajný, toto je moja posledná reakcia na teba, a aj so "slušným občanom" sa radšej sústreďte na svoj primárny cieľ - zvestovanie jedinej pravdy zvyšku sveta....:-D.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smiala sa žaba hrochovi

že má veľkú hubu set. Spočítaj koľkokrát som reagoval ja na teba a koľkokrát ty na "slušneho občana".

Tvoja starostlivosť o Rybanskú je dojemná, ale že tebe sa to zdá ako sliedenie, to je len tvoj problém ... Neviem o akom zvestovaní jedinej pravdy to píšeš, jedinú pravdu tu totiž zvestuje práve Rybanská. Veď práve Rybanská patrí k najväčším kádrováčkam na blogu, veď si prečítaj jej blogy a jej príspevky aj pod prezývkou ribka. Tu ti to už neprekáža ? Postupne prelustrovala všetkých kandidátov na prezidenta, všetkých politikov nesprávne zafarbených podľa jej gusta, na nikom nenechala suchú nitku, od toho kto má koľko detí, či je rozvedený, čo kedy kde povedal....

Alebo žeby sa ti zvestovaním pravdy videli len tie názory ktoré sa ti nepáčia ? A ty hovoríš o mdlosti ducha ? Ty, ktorý ako pokazený gramofón a stará klebetná baba píšeš hlúposti o "kádrovačke" ?

Takže si zvykni a skús pochopiť že budem reagovať na koho chcem a kedy chcem, presne tak, ako to robíš aj ty. Prečo to, čo žiadaš odo mňa nepraktizuješ voči iným ?

Mimochodom ten príspevok na ktorý si reagoval nebol určený tebe. A že bol o tebe ? Používam len rovnaké praktiky ako ty.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konečne!

milo si ma prekvapil, že si konečne Martu nazval pravým menom. Vďaka
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keď si klikneš

na úvodzovky v ľavom hornom rohu každého príspevku, tak prídeš na to kto na koho reagoval a nebudeš sa dopúšťať takých fatálnych omylov ako teraz.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Upresňujem, nemusíš

kliknúť, stačí ma úvodzovky naviesť myšku :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

PRavda nezávisí

od toho, kde mám myšku ;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

marta,marta....

ty asi budeš manželka,alebo milenka niekoho z tej modrej čvargy!alebo samotná žena dzurindu,alebo mikloša?vtom prípade by si mala chodiť po kanáloch,aby si sa nemusela pozerať do očí ľudom,ktorých pravicoví politici klamali a okrádali vo veľkom štýle!už to bolo moc aj na pravicových voličov,ktorí im to v roku 2012 spočítali a kalich horkosti si vypili až do dna.takže si daj aj ty konečne klapky z očí dole.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME