Štvrtok, 19. október, 2017 | Meniny má Kristián

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kotlebova kampaň v normálnych médiách nemá miesto (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vážená pani,ja považujem za extremistické vaše neoddôvodnené nálepkovanie pána Kotlebu akýmisi extrémistickými nálepkami. Ja osobne som nepočul ani nečítal od neho jediný extrémistický názor.Pokial máte nejaký link na nejaký extrémistický názor od tohoto pána, budem rád ked ho uverejníte.
A hlavne čo sa týka neprispôsobivých,tak už aj "neextrémistická" tlač si dovolí občas uverejnit pravdu napr:
http://www.pluska.sk/plus-7-dn...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Strach z pána Kotlebu

Mal by som len zopár otázok:
1-Čo robili naši tzv. demokratický politici pre to , aby "extrémisti" typu pána Kotlebu nemali možnosť šíriť svoje postoje?
2-Kde sú tie neziskové organizácie , ktoré mali Rómom pomáhať?
3-Kde sú milióny SK a tisíce eur čo boli vyčlenené na riešenie Rómskaj problematiky?
4-Čo robili vládny splnomocnenci pre Rómsku otázku?
5-Prečo Rómovia nevolia rôzne Rómske strany?
Prečo sa dotýkam len Rómov, lebo sa to zvrhlo len okolo nich a na ostatných obyvateľov tohto štátu sa zabúda.Ak by sa od roku 1989 neprehajdákali milióny Slovenských korún a státisíce eur , ktovie kde a ktovie kam, tak by bolo možno po probléme.Nemám nič proti Rómom ,bývajú so mnou v baraku a aj bývali.Poznal som ich aj za bývalej éry a nie málo.Boli medzi nimi aj taký , čo sa nebáli žiadnej roboty ,ale aj takých čo sa jej výhýbali ako čert krížu, ako medzi všetkými.Raz som sa jedného z nich spýtal, že prečo nechodí do roboty ,veď lepšieho tesára ako on v dedine nebolo, volali ho stavať lešenia,šalovanie a stavbu podpier pre šalovanie betónových diek, aj do okolitých obcí.
Čo mi odpovedal , mi padla sánka citujem:
"Načo by som robil, veď bieli mi to všetko dajú zadarmo a ešte aj viac ako by som zarobil."
Na moju otázku , že od koho to má , tak mi povedal, že od rôznych politikov.Tak čo sa čudujeme , že sú taký aký sú.
Ak sa neriešia problémy od začiatku , tak začínajú prerastať do celospločenského problému a potom sa naši "páni a panie politici a političky" čudujú, že ziskávajú na popularite páni a panie typu pána Kotlebu. Lenže neviem či si niekto z nich uvedomuje jedno a to , že čo pán Kotleba hovorí nahlas tak si veľa ľudí na Slovensku hovorí medzi sebou a čo je horšie povedané slovo nahlas alebo poza bučky.Pán premiér Róbert Fico a jeho poslušná nasledovníčka pani Monika Flašíková -Beňová u mňa skončili aj ich strana SMER-SD.A prečo? Pani Flešíková -Beňová za postoj k pánovi Dobrovodskému z Malaciak a pán premiér Róbert Fico za to, že rozpráva , že v BBVÚC "extrémista" Kotleba predsedom nebude.Zase chce niekto-niekomu rozkazovať koho je dovolené voliť a koho nie.Tak ako sme boli oklamaný v roku 1989 ,tak teraz už nechceme byť.Proste ľudia začínajú byť zhusený z terajších politikov.Pani aurorke tohto príspevku by som len chcel toľko napísať :
"Vážená pani, prečo nenecháte ľuďom nech sa rozhodnú sami koho budú voliť a koho nie.Neoznačujte nikoho všelijakými nálepkami, to sa nemusí vyplatiť.Raz sa Vám to môže vrátiť a ani nebudete vedieť od koho alebo komu za to múžte ďakovať."
Ak by bol aj pán Kotleba zvolený za predsedu BBVÚC, tak si nič nepomôže, lebo ho poslanci tohto VÚC v ničom nepodporia, aj keby to bolo dobré pre VÚC a musel by podať demisiu, alebo sa zblázniť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hospodárske noviny týmto u mňa skončili

Pravdu ignorujem pre kombináciu veľmi nízkej kvality článkov a obmedzenej diskusie pod článkami len na pianistov. Aktualne sa nedá číťať celkovo.
Hospodárske noviny som pokladal ešte ako tak za nestranné ale ak sa vydali aj oni na túto dráhu, idú do ignore listu u mňa aj ony.
Mňa to totiž v mojom veku už uráža ako čitateľa a diváka, ak sa mi médium miesto podávania informácií snaží dať politické školenie mužstva.
http://www.youtube.com/watch?v...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

reakcia RTVS

Dovolím si aj na tomto mieste publikovať v plnom znení stanovisko generálneho riaditeľa Václava Miku k otázke prítomnosti Mariána Kotlebu v predvolebných diskusiách pred 2. kolom volieb do VÚC, ktoré bolo komunikované do viacerých médií:
Mariánovi Kotlebovi môže byť zo strany RTVS ponúknutý priestor, pretože postúpil do 2. kola volieb do VÚC. Keďže však zodpovedáme za obsah a dosah vysielania, našou povinnosťou je zabezpečiť, aby tento priestor využil tak, aby nedošlo k porušeniu nielen pravidiel samotného formátu diskusnej relácie, ale najmä zákonov Slovenskej republiky. Tento špeciálny spravodajský formát je postavený na princípe, aby všetci kandidáti, ktorí do 2. kola na základe voličských preferencií postúpili, mali šancu prezentovať verejnosti svoj program.

Rád by som akcentoval hlavne druhú vetu: "Keďže však zodpovedáme za obsah a dosah vysielania, našou povinnosťou je zabezpečiť, aby tento priestor využil tak, aby nedošlo k porušeniu nielen pravidiel samotného formátu diskusnej relácie, ale najmä zákonov Slovenskej republiky." Neviem, odkiaľ plynie Váš pocit, že RTVS obhajuje účasť pána Kotlebu v dueloch. Z vyjadrenia vyplýva, že RTVS bude pri predvolebných diskusiách obozretná a prípadnému porušeniu slovenských zákonov či porušení pravidiel diskusie určite budeme konať. V našich spravodajských či diskusných reláciách sa nikdy nepropagovala žiadna forma extrémizmu a nevidím dôvod, prečo by sa to malo zmeniť práve pred 2. kolom volieb do VÚC.

Prajem pekný večer.

S pozdravom,
Juraj Kadáš
PR manažér RTVS
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

čo

už vám volal fico? Šprtlo vám kolektívne od strachu? Hlavne že vám nikdy nerobilo problém nechať kvákať Mečiara, závažne podozrivého zo zosnovania vraždy, rozkrádania štátneho majetku,vylúpenia archívov z tisovej vily, Gašparoviča, podozrivého zo zabitia, a dokázaného porušovateľa ústavy(napr. Gaulieder), Fica,podozrivého zo spočovania sa z mafiánmi (pitie koly) a rozkrádania štátneho majetku svojim majiteľom, Kaliňáka napr.kovošrot, malinová,Počiatka chodiaceho na stretká s mafiánmi jachta, výlet v SAE, Slotu, Harabína, Trnku,..........A teraz by som poprosil zoznam z akej vraždy, zabitia, porušenia ústavy,rozkrádania štátnych miliárd, pľundrovania krajiny, spolčovania s mafiánmi je podozriv Kotleba. Ďakujem p. Kadáš.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hmm čiže verejnoprávna televízia bude suplovať orgány činné v trestnom konaní a súdy,kedže si vzala za povinnosť posudzovať porušovanie zákonov SR....
Verejnosť by rada počula necenzurovaný obsah toho čo chcú kandidáti povedať,spraviť si svoj obraz o tom a prípadné porušenie zákona nechať v riešení kompetentných orgánov demokratickej spoločnosti....
Čiže RTVS platené z daní verejnosti má jedinú povinnosť...vysielať....moralizovanie prenechajte verejnosti a porušenie zákonov súdom a orgánom činným v trestnom konaní....nič viac a menej.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Kotleba

je už poslancom VUC BB, Je zvolený ako ktorýkoľvek červení diabol a má presne také isté práva. Že sa prebojoval do 2. kola je čerešnička na torte. Musím sa smiať akí sú všetci z toho potentovaní :-) :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Milá autorka!

Píšete:
Pretože názory Kotlebu sú často v rozpore s demokratickými princípmi.
Pýtam sa:
A nie sú náhodou tie vaše demokratické princípy značkami na ceste do pekla?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pani,

vyjadrili ste svoj názor,a ja si dovolím s ním absolútne NESUHLASIŤ!!!!!!!!A vôbec,je mi zle z Vášho blogu..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

KSS vs Kotleba

pre mna nie je komunisticka strana slovenska o nic menej extremna ako Kotleba. Vyhrazat sa vyhnanim kapitalistickej burzoazie len tak z ideologie a pokus vyhnat osadnikov zo svojho pozemku podla prava, zakona, ustavy a najzakladnejsieho principu spravodlivosti
co je viac extremne?
pani novinarka, nepostrehol som, zeby komunistov nepustali do medii.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

aj tak ho budem volit, nech vas porazi

dokonca ani blog najpredavanejsieho slovenskeho autora a antifasistu (Jozef Karika) v tychto "normalnych" novinach nema miesto http://www.karika.sk/spolocnos...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Či sú voľby, alebo nie, médiá nemajú žiadnu povinnosť dávať priestor extrémistom. Pretože názory Kotlebu sú často v rozpore s demokratickými princípmi."

Nevies o com pises, moja.Kotlebu nemusim, ale to, co pises, je nie v rozpore s demokratickymi principmi, ale je to chore.Neviem ake hodnoty uznavas, z clanku sa to neda vycitat, ale takto utocit na cloveka je nie nedostojne , ale chore.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A

BTW 90 % obcanov Slovenska ma rovnake nazory ako Kotleba, ale len Kotleba to povie nahlas.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zatváraním očí

a pchaním hlavy do piesku problémy nezmiznú a čuduj sa svete nemiznú ani po zablokovaní diskusií :-))ň

to, že dvadsať rokov všetky "štandardné" politické strany a tiež "štandardné" médiá a "štandardná" justícia odmietali vidieť to, čo obyčajní ľudia museli prežívať v susedstve nediskutovateľných sa momentálne dostalo do "bodu Kotleba"

Ak necháte Vaše uši a oči zatvorené ešte chvíľu, cesta späť sa môže zatvoriť definitívne


Problémy nemiznú sami od seba - treba ich riešiť
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tolko humbugu pre jedneho populistu...
Ked nema miesto kotleba, nech nema ani fico.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tento príspevok na FB ma dnes zaujal :

"Ak prijme naša spoločnosť toto opatrenie, budem vedieť, že nežijem v demokratickom štáte, pretože neplatí ani právny poriadok, ani žiadne princípy a vraciame sa pod červené zástavy s kosákom a kladivom." presne tieto slová kardinála Duku ma napadli keď som čítal názory p. Maňku kandidáta na predsedu BBSK . Takéto odstraňovanie demokracie z úst euro poslanca by nás nemalo nechať chladnými . 40 rokov sme si nemohli slobodne zvoliť koho sme chceli a teraz sa máme vrátiť ??? AJ blbá voľba je voľba nedajme si zobrať právo voliť , len preto lebo politický mainstream ma des a hrôzu z toho , že by si ľudia mohli zvoliť aj niekoho mimo rámca schváleného sme-tiarmi a Bruselom . Za slobodné voľby ľudia zomierali v komunistických lágroch a boli prenasledovaní. Popieranie demokracie aké dnes počuť z Banskej Bystrice je návrat späť. A Kotleba ? najväčší trest by bol keby bol skutočne zvolený lebo by dokázal že skutočne nie je žiadna alternatíva pre Slovensko a vykrikovať z tribún je niečo úplne iné ako zobrať zodpovednosť do svojich rúk. Za normálnych okolností by som ani neuvažoval keby som bol obyvateľ BBSK ho voliť ale po tomto tornáde anti demokracie a pošliapavaním slobody zo strany "slušných politikov " by som si už vôbec nebol istý či na truc nevoliť leadra pravice !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To momentalne robi Kotleba propagandu v Anglicku?
http://romovia.sme.sk/c/700347...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pan david blunkett,

britsky minister vnutra, sa tymto podla logiky pani kernovej zrejme prejavil ako extremista-rasista-fasista... bolo by vhodne zabranit panovi ministrovi v pristupe k mediam, k televiznym vystupeniam a k verejnym prejavom... popripade by pani kernova mohla (spolu napriklad s panom hvoreckym) poslat otvoreny list premierovi cameronovi s kategorickou poziadavkou odvolat extremistu blunketta z vlady...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keď som si prečítal toto politické školenie mužstva ( ktoré som vzhľadom na svoj vek na rozdiel od veku súdružky kádrováčky Kernovej aj zažil ), tak som si s hrôzou uvedomil, že na SME sa nám čas vrátil o 40 rokov nazad.
Keby Gusto Husák vstal z mŕtvych a spolu s ešte žijúcim Vasilom ( v čase medzi Vasilovymi dvoma návštevami WC ) by si prečítali tento paškvil, tak by blahorečili nebesám, aká perspektívna následníčka im vyrástla - ich kádrováci zo 70-tych rokov by súdružke Kernovej svojimi výkonmi nesiahali ani po päty.
Obaja by si mohli svorne s obhajkyňou ich metód zaspievať ich slávnu pieseň:
Kto nejde s nami, ide proti nám,
ale nás nesmie z cesty zviesť,
zdvihnime hlavy až k výšinám.
zaznej: "Buď práci česť !"
Neviem, kde bola táto zapálená obhajkyňa demokracie a bojovníčka proti extrémizmu v novembri 89, ale ja a ostatní na bystrickom námestí som štrngal kľúčmi aj za to, aby každý človek mohol slobodne prejaviť svoj názor.
Nie som žiadny zapálený obhajca Kotlebovych predstáv o riešení problémov, ale on je vyštudovaný Mgr., vyučoval informatiku a teraz doštudoval inžiniera ekonómie - takže žiadnu masmediálnu komunikáciu alebo sociálnu prácu - ktoré sa vyštudujú za pár víkendov. A v diskusii na TA3 ukázal, že vie o čom hovorí - na rozdiel od vajatajúceho Mňamku.

Ja som nebol voliť 21 rokov, ale asi to teraz skúsim.
Ja na rozdiel od niektorých diskutérov, ktorí ľutujú, že nebývajú v BB kraji, ja to šťastie mám.
Takže priatelia, uvidíme sa budúcu sobotu.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME