Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jozef Mikloško vs. povinné očkovanie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Nejake to riziko tu urcite je
Ked este bolo povinne ockovanie proti TBC, tak aj moju dceru ockovali. Dopadla tak, ze sa jej urobila hrca pod pazuchou a na 4 mesiace skoncila v Podunajskych Biskupiciach, cely cas uzivala antibiotika ako keby tu tuberu mala. Nic nie je iba biele alebo iba cierne. Ockovanie by malo byt iba na rozhodnuti rodicov. A to, ze vakciny obsahuju vselijake sajrajty, vratane chloroformu a tazkych kovov je znamy fakt.
Richard Zona
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

To by teda vyzeralo

keby to bolo len na rodičoch, ktorí o tom vedia vo veľké h.... a potom si prečítajú jeden zavádzajúci článok na internete na pofidérnych stránkach a hneď sú odborníci na očkovanie. A tá tvoja posledná veta má ďaleko od pravdy. Moderné očkovacie prípravky nič také neobsahujú, alebo ak majú v sebe nejaký kov, tak len v malých stopových množstvách, ktorých množstvo je ekvivalentné prijatiu hliníka počas školského obeda zjedeného hliníkovým príborom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

naozaj veľa nevieš o očkovaní :-) Skús si aspoň zistiť zloženie vakcín a nepíš sem bludy, že neobsahujú žiadne chemikálie! Možno budeš prekvapený, koľko je tam bordelu :-) A samozrejme je rozdiel v tom, či hlinník prijmeš v potrevae alebo ti ho pichnú priamo do svalu! Inteligent čo o tom nič nevie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

buba 16: o pravdivosti tvojich informácií o očkovaní by sa dalo s úspechom pochybovať. Nepíš ostatným, že nevedia nič o očkovaní. Vakcíny obsahujú iba také množstvo konzervačných látok, koľko je nevyhnutne potrebné, sú pečlivo, do detailov testované, komplikácie sa zaznamenávajú a sledujú po celom svete. Ochorenia, proti ktorým sa očkuje, sú ďaleko závažnejšie, často smrteľné, najmä pri stúpaní počtu multirezistentných kmeňov, na tieto ochorenia niet lieku. A, mimochodom, vakcína sa podáva niekoľkokrát za život, kdežto potraviny s konzervantami prijíma človek dlhé roky denne.Inteligent by to mal brať do úvahy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Odborník ktorý účelovo klame je zločinec

Pani doktorka, snáď nám tu nechcete tvrdiť, že je jedno či sa oxidy hliníka, formaldehayd či iné nebezpečné látky do teľa dostanú cez tráviaci trakt alebo intramuskulárne. Ak si to myslíte tak by ste si mali doplniť vzdelanie alebo vrátiť titul. Pochybujete snáď o záveroch výskumu profesorky Struneckej http://rozalio.cz/index.php?op... či výskumoch docenta Pouzara http://rozalio.cz/index.php?op... Taktiež nezavádzajete ľudí s tým, že "Ochorenia, proti ktorým sa očkuje, sú ďaleko závažnejšie, často smrteľné" bežné detské infekčné ochorenia sú dnes v 21 stročí pomerne ľahko liečitelné a ich prekonanie má pre imunitný systém podstatne kvalitnejší a dlhodobejší efekt ako očkovanie! Ak si pozriete informácie zo štatistického úradu SR tak za posledných 5 sledovaných rokov zomrelo z 250 000 narodených detí na osýpky 8 detí, slovom osem! I to boli deti choré žijúce v nevyhovujúcich socialnych podmienkach! Ak účinnosť predmetnej vakcíny je 6-36mesiacov tak si nedovolte tvrdiť, že je to vďaka očkovaniu. Tu nájdete množstvo vedeckých prác ktoré očkovací mýtus vyvracajú: http://www.vaclib.org/docs/myt...
http://www.whale.to/v/phillips...
http://www.mercola.com/2001/au...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mlyncisko: čakáte odpoveď od zločinky? Som už v dôchodku a nielen že nemám záujem, ale ani charakter na "účelové klamanie", z ktorého ste ma obvinili.Na nete sa dajú ľahko vyhľadať názory proti očkovaniu aj za jeho realizáciu, vy ste vybrali iba tie proti. Podobne je to s účinkom solí Al (www.vakciny.net/AKTUALITY)- námatkou vybrané. Nájdete aj názory na "ľahko liečiteľné" detské infekčné ochorenia, ich komplikácie, potlačené či utajované formy, atď. Ja považujem imunizačný program za dobrý a oddôvodnený, vo viacerých príspevkoch som napísala, prečo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mercola? :)))) a ten je vedec odkedy?

ale nie vazne, ten clovek na ludoch ako ty zaraba rocne cez 7 mil dolarov rocne len na predaji "odporucanej alternativy" teda nim schvalenych vyzivovych doplnkov...ale ak by si chcel lacnejsiu alternativu, spiatocna letenka vieden-lusaka, zober aj deti a v praxi uvidis ako to vyzera bez toho zleho ockovania
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nejedna sa o ziaden vyskum Struneckej

iba o clanok na lobistickom portali. Strunecka na temu ockovanie publikuje v oddeleni ezoteriky:
http://www.sysifos.cz/index.ph...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Lobisti za zdravie svojich detí !

Rozalio je portál rodičov ktorý bojujú za lepšiu informovanosť v zdravotníctve a slobodnú voľbu v očkovaní, ktorých neplatí žiadna loby, na rozdiel od portalov ako vakciny.net či sprievodcaockovaním.sk, ktoré finančne podporujú výrobcovia vakcín je vytváraný z presvedčenia a nie zo ziskuchtivosti. Tak ako napríklad keď bol na webových stránkách www.vakciny.net uverejnený článok RNDr. Marka Petráše: "Hlinitá sůl jako adjuvans ve vakcínách ", z ktorého vyplývá, že používanie hliníka vo vakcínách je bezpečné a bezproblémové. Pani profesorka Strunecká, na tento článok napísala odbornú reakciu - ako vedkyna, ktorá se výzkumom hliníku a jeho vlivu na organizmus zaoberá už 20 rokov (napr. v rokoch 2003/4 bola koordinátorkou projektu o fluoridoch a hliníku v rámci EÚ, ktorého sa účastnilo 352 vedcov z 15 krajín) má pre túto tému odbornú erudíciu i praktické skúsenosti. Pochopiteľne, že publikuje v oddelení ezoteriky pretože farmamafia jej nedovolí publikovať v iných oddeleniach.
V prípade záujmu Ti rád zašlem prezentáciu doc. Pouzara: "jak mi chteli otrávt dceru hliníkem" kde i pre laika jasne vysvetluje, že koteil ktorý dostane dieťa do svojich troch rokov, svojim obsahom Al vo vakcínach vysoko prekračuje povolené dávky príjmu tohoto nebezpečného kovu. Ako je očkovanie nebezpečné dokazuje i fakt, že sa doposiaľ nikto neprihlásil na test za 1.mil. USD v prípade prežitia podania 1000 štandarných dávok očkovacej látky v priebehu 1 mesiaca. Môžeš byť prvý!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

http://www.mpouzar.net/prednas...

Kritické body, shrnutí
==================
- Al je prokazatelně neurotoxický při chronické expozici, akutní toxicitu lze důvodně předpokládat ovšem experimentálních dat je málo
- v případě injekční aplikace Al novorozenci se jedná o akutní aplikaci, z důvodu pomalého vylučování lze však důvodně očekávat chronické účinky
- distribuce Al v dětském organismu s nevyvinutou hematoencefalickou bariérou a nedostatečnou funkcí ledvin nebyla studována
- koncentrace Al ve vakcínách byla volena na základě imunologických a nikoli toxikologických charakteristik
- odůvodněná nedůvěra k institucím jako je SZÚ, obvodní lékař apod. – o problému buď nevědí, nebo záměrně podávají zkreslené informace
- odůvodněná nedůvěra k datům – článek v časopise Vaccine bude těžko vyznívat v neprospěch očkování
- diskuse dvou táborů fanatiků – otázka nezní očkování ANO/NE, ale JAK

P.S. to, ze sa nikto neprihlasil na test, kde mu daju milion dolarov za prezitie podania 1000 ockovani v priebehu mesiaca vypoveda o nebezpecnosti ockovania asi tolko, ako o nebezpecnosti vody vypoveda ponuka, ze za milion dolarov niekto vypije 1000 litrov vody za mesiac.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"bežné detské infekčné ochorenia sú dnes v 21 stročí pomerne ľahko liečitelné a ich prekonanie má pre imunitný systém podstatne kvalitnejší a dlhodobejší efekt ako očkovanie!"

Tomu naozaj veríte??? Ja by som rozhodne nechcela, aby moje dieťa prekonávalo "tieto bežné ochorenia". A keď vezmem do úvahy, že v tom čase by bolo šíriteľom nákazy, ktorá ohrozuje napr. tehotné ženy a ich nenarodené deti a všetky osoby, ktoré nemohli byť zaočkované proti týmto chorobám....
Právo voľby vám neupieram. Vaše dieťa - vaše rozhodnutie. Ale zdá sa mi zarážajúce, že sloboda v očkovaní funguje len jedným smerom. Chcela by som svoje dieťa zaočkovať proti TBC, avšak povinné očkovanie bolo zrušené a k dobrovoľnému je veľmi ťažké sa dopracovať. V ČR by sme boli riziková skupina a zaočkovali by mi dieťa. V SR nie je v súvislosti s TBC určená žiadna riziková skupina...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Áno !

Ako rodič očkovaním postihnutého dieťata, ktorý už za slepú vieru v očkovanie zaplatil na rehabilitácií viac ako 100 tis. € som si za posledných 8 rokov naštudoval také kvantum odborných i neodborných materiálov, že by som si už zajtra mohol urobiť ďalší doktorát - tentokrát s odboru pediatria a imunológia, dnes verím, že je očkovanie viac o obrovskom a bezdôvodnom obohacovaní sa záujmových skupín ako o zdraví detí.
Ak si prečítaš len príbalový leták takého očkovanie proti TBC a zamyslíš sa nad každou vetou ktorú tam museli zo zákona napísať malo by Ti byť aspoň trocha podozrivé prečo sa tam píše o tom komu sa nesmie vakcína podať a prečo sa pediater ani len nesnaží zistiť či Tvoje dieťa nespĺňa niektorý z uvedených bodov. Text z príbalového letáku: BCG Vaccine SSI sa nemá podávať osobám, u ktorých je známa !!! precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku vakcíny !!!
Za normálnych okolností sa má očkovanie posunúť u osôb s horúčkou alebo s generalizovanými infikovanými kožnými ochoreniami. Ekzém nie je kontraindikácia, ale v mieste očkovania nesmie byť lézia. BCG Vaccine SSI sa nemá podávať osobám, ktoré užívajú systémové kortikoidy alebo imunosupresívnu liečbu vrátane rádioterapie, ďalej osobám s malígnymi ochoreniami (napr. lymfóm, leukémia, Hodgkinova choroba alebo iné nádory retikulo-endoteliálneho systému), !!! osobám s primárnou alebo sekundárnou immunodeficienciou !!!, osobám s HIV-infekciou, vrátane dojčiat narodených HIV- pozitívnym matkám. U týchto pacientov môže byť účinok BCG vakcinácie zvýraznený a je možný vznik generalizovanej BCG infekcie.
Stupeň ochrany pred infekciou M. tuberculosis. !!! Trvanie imunity po očkovaní BCG nie je známe, ale sú náznaky poklesu imunity po 10 rokoch !!!
Zaočkované osoby sa obyčajne stanú tuberkulín pozitívne po 6 týždňoch.
Pozitívny tuberkulínový test poukazuje na odpoveď imunitného systému na BCG vakcináciu alebo na mykobakteriálnu infekciu. Avšak vzťah medzi postvakcinačným tuberkulínovým testom a stupňom ochrany navodenej BCG vakcináciou zostáva nejasný. 4.8 Nežiaduce účinky
Očakávaná reakcia po úspešnom očkovaní s BCG Vaccine SSI predstavuje induráciu v mieste vpichu injekcie s následnou miestnou léziou, ktorá môže hnisať o niekoľko týždňov neskôr, zahojí sa po niekoľkých mesiacoch, kedy sa vytvorí malá plochá jazva.
Lokálne vedľajšie reakcie môžu zahŕňať erytém (začervenanie) a bolestivosť.
Tiež môže prísť k zväčšeniu regionálnych lymfatických uzlín do < 1 cm.
Medzi nežiaduce účinky očkovania patria: Menej časté (>/1000, 1 cm. Ulcerácia s mokvaním v mieste vpichu injekcie. Zriedkavé(
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ďakujem vám za informácie, nedozvedela som sa nič, čo by som už nevedela. Ako rodič chápem tieto riziká a napriek tomu by som si želala zaočkovať svoje dieťa, pretože očakávaný prínos pokladám za väčší ako možné riziká. U môjho staršieho syna sa napr. zisťovali horúčka, lézie a ďalšie kontraindikácie očkovania predtým, ako mu bolo podané - pred BCG vakcínou aj pred každým ďalším, ktoré absolvoval. Očkovanie proti TBC už nie je povinné. Dobrovoľným by som ho tiež nenazvala, keďže dostať sa k nemu je reálne skoro na úrovni nemožného (už som to skúšala a stále skúšam).

S tvrdením, že sa očkuje proti nezávažným ochoreniam nesúhlasím. Uznávam, že každý rodič by mal mať právo rozhodnúť o svojom dieťati. Tiež by mal mať povinnosť znášať dôsledky svojho rozhodnutia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

sú pečlivo, do detailov testované

asi tak, ako bol "pečlivo, do detailov testovaný" ako thalidomid ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tkopec: Pred rokmi som pracovala na ústave, kde sa vyrábala jedna vakcína, odvtedy viem, ako sa každá šarža nesmierne starostlivo kontrolovala po všetkých stránkach. Contergan bol obrovské nešťastie, ani žiadny test na zvieratách neodhalil jeho teratogénny účinok.Nič na svete nie je dokonalé.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kontrolovala

sa podla toho, co sa vedelo. Odmerat, zvazit. % zastupenia latok, tolerancie vahy, vydrze, zlozenia. Zname (predvidatelne) ucinky, atd. Co sa zarucene nekontrolovalo su reakcie, ktore sa neocakavaju.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

co vies o thalidomide

vies ze casovo predchadzal eru mediciny zalozenej na dokazoch?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vazne ?

a ta era teda kedy pride ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

skús si tie zloženia zistiť aj ty,

a tiež zistiť načo tam tie zložky sú. Ja som nikde nepísal že neobsahujú žiadne chemikálie. Ak je tam nejaký "bordel" ako si to nazval, tak asi že má tam nejaký zmysel, a nie že teraz sa len tak rozhodneme, že ideme toto a hento dávať do očkovacích látok, čo na tom že je to tam zbytočné... Tak to nefunguje.
To aký je rozdiel keď sa pichne hliník do svalu a keď sa príjme v potrave, to neviem, toto prirovnanie mi na margo diskusie o očkovacích látkach povedal detský lekár, ktorého si veľmi vážim, a on je inteligent, ktorý o tom niečo vie.

btw si zaregistrovaný pred piatimi rokmi a až teraz si napísal prvý príspevok ako reakciu na mňa. Celkom podivné, 5 rokov nič a teraz zrazu reakcia...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"

ja zlozky vakcin poznam a ano viem, ze su tam ako konzervanty, adjuvans (na zvysenie imunitnej odpovede), stabilizatory. A to napr. hlinik, formaldehyd, ortuť, antibiotika, rakovinove bunky, zbytky zvieracích orgánov, plodové bunky z potratov.... Áno všetko tam kvoli niecomu je a s týmto vysvetlením si spokojny a kludne tuto zmesku das pichut do 3mesacneho dietata? A to ze je rozdiel, ci hlinnik prijmes v potrave alebo injekcne do svalu ti povie hocikto, kto o tom ma aspon trosku sajnu!

OLD LADY, co napisala, ze vakciny sa starostilo testuju, tak asi tiez netusi kde je sever.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

buba16: zďaleka si neuviedla všetko, čo sa do vakcín dáva, ešte kúsok z krídieľ netopiera, pavúčie nohy, pierko z čierneho kohúta, muchotrávky a tajné prísady. A predstav si, že som toto všetko nechala pichnúť aj do seba, aj do vlastných detí a vnúčat.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Ondrej Prostredník: Nechcem, aby sa na moju cirkev skladali všetci v štáte 2 497
 2. Gabriela Sabolová: Nedarí sa vám schudnúť? Určite pijete... 2 023
 3. Café Európa: Pri kríze obavy nepomôžu, ale príprava áno 1 812
 4. Jozef Drahovský: Keď nevidíte blikať na priecestí červené svetlo, tak idete? 1 722
 5. Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku : Prehľad dezinformácií, manipulácií a propagandy počas tretieho októbrového týždňa 1 562
 6. Jozef Šátek: Kto, ako a prečo zatajoval "Gorilu". 1 482
 7. Helmut Posch: Takto som sa nechal napáliť v Marrákeši a ty sa tomu vyhni 1 376
 8. Saška Uhlárová: Naprieč Rumunskom po najkrajších cestách sveta Transfagarašan a Transalpina 1 300
 9. Slavomír Kinik: Kočner má už len 2 možnosti 25 alebo

 1. Sudca Lindtner z Threemy: Kočner si tyká so všetkými, no jeho vplyv sa preceňuje
 2. Bývalý šéf tímu Gorila: Našli sme stámiliónové transakcie
 3. Stíhaný košický podnikateľ rozpredáva vozový park cez inzertný portál
 4. Čia kauza je Gorila? (píše Ivan Mikloš)
 5. Košickí vzbúrenci v Smere končia. Nechcú byť s Ficom a korupčníkmi
 6. Lučanský rozpustil vyšetrovací tím vraždy novinára Kuciaka
 7. Zvláštny príbeh Bašternákovej vily na Slavíne: Kočner, Počiatek i sudkyne z Threemy
 8. Prokurátor podal obžalobu na Kočnera v prípade Kuciakovej vraždy
 9. Johnson sa po prehre vzpieral. Nakoniec požiadal o odklad brexitu
 10. Šláger kola v najvyššej slovenskej súťaži nedohrali pre inzultáciu rozhodcu

 1. Robert Fico - krstný otec Gorily aj mafie
 2. Lipšic vyzval na zverejnenie nahrávky z rokovania vlády o odvolávaní Bubeníkovej
 3. Tomáš V. viní starostu Rače z krádeží a úplatkov
 4. Sudca Lindtner priznal kontakty s Kočnerom, kolegovia ho vyzvali na odstúpenie
 5. Generálny prokurátor Trnka si nahrával návštevy na prokuratúre
 6. Smer naleje Našim ľuďom do alobalu 40 miliónov: Baníkov nevyplatia majitelia ale štát
 7. Súdnej moci šéfoval cez mobil Kočner: Neposielaj toho toľko, krotil Kočner Sklenku
 8. Súd odmietol žalobu na známeho zápasníka, ktorý zrazil ženu
 9. Martin Hanus: Rozhodnutie Kisku je zlou správou pre Hlinu
 10. Glváč sa toxicitou vymyká aj v rámci Smeru: Komunikoval aj s Kočnerom aj so Zsuzsovou