Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hystéria (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pravda
.
btw za 4,3,2,1 sec sa z teba stava neziaduci bloger :/
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mal som už aj tvrdšie články a prežil som. Asi nado mnou drží ochrannú ruku veľký, ó, Marian!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mám otázku:

o koľkých stovkách tisícoch píšeš? Prosím, upresni. Dvesto, deväťsto?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pozrime sa ako pekne Fico táral, ako všetci pred ním, ešte v začiatkoch:
http://www.youtube.com/watch?v...

A mňa už fakt unavuje ako sa tu idú roztápať všetci nad Kotlebom, šírenie strachu, nacizmus a podobné skloňované výrazy.Aj toto vyššie spomenuté video teraz vyťahuje niekto na Fica tak ako na Kotlebu vyťahujú jeho výroky spred desať rokov a pod ? Všetci sa točia len okolo cirkusu Kotleba, ukazujú naňho prstom, ale ani sami netušia, že to oni sú účinkujúci, oni šaškujú.

Proste ľudia si zvolia neštandartnú stranu a všetky platené ľavicové/pravicové mádia sa idú z toho posr*ť a bombardujú článkami a komentármi.

Každý je len múdry, ale plače neskoro, pretože predstavenie skončilo, šaškovia došaškovali a diváci tlieskajú :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

K+

Asi najrozumnejsi blok k celemu tomu cirkusu okolo Kotlebu, super.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pardon blog :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pripájam sa bez výhrad!!!

Prvý rozumný a pravdivý článok po celej tej hystérii okolo voľby Mariana Kotlebu!
Tento problém je ako lavína, ktorá sa na nás zo svahu rúti, je čoraz väčšia a rýchlejšia a "zodpovední politici" nielen, že nerobia nič (pretože aj súčasná "reforma" nového splnomocnenca je iba Potemkinovská dedina - nič viac), ale okrem toho sa snažia pod zásterkou "politickej korektnosti" zakryť pred touto lavínou oči všetkým občanom. Na skutočné nebolestivé opatrenia už nie je ani čas, ani vôľa ani z jednej strany. Preto politici pokračujú v ničnerobení a dúfajú, že mocensky ustoja to, čo politicky zanedbali - oni aj tí pred nimi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

asi tak-dva momenty
1. zb&toční hystéria okolo Kotlebu.Nič moc sa nedeje,akurát Smer dostal vilagoš.Chvalabohu.Kotleba toho veľa nenamelie- jedna nemá žiadny poslancov,má len jednu tému,Cigánov/nie Romov,ani oni to nemajú radi/,ostane bezraadný a podobne skončí,
2. problém cigánov,hlavne v osadách,nie je len v nezamestnanosti,ale z základných,prirodzených civilizačných návykoch.Žil som niekoľko rokov v istej africkej krajine.Ak mi niekto povie,že Slovensko je chudobné,dám mu po papuli.
Boli tam osady - na vidieku,ale aj v mestách štvrte/kam som s večer bál ísť,ale nikdy sa mi nič nestalo/.
Na každý pád - tieto osady,alebo metstké švrte - nikdyy neboli špinavé,nikto sa tam nebrodil v hovnách
.Istý poriadok si držali.Takže chyba bude nie až tak v štáte,ale v obyvaateľoch osád.
Viem,existujú hrôzostrašné slumy v treťom svete - Lagos/Nigeria/,Cite Soleil/Haiti/ a iste viac iných.
Ale tie naozaj pôvodné,sú síce chudobné,ale aspoň čisté.A to je len vecou obyvateľľov...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlasím

v plnej miere.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kaviarensky taraj

kradnutie bielych golierov vraj nevadi.... nuz, kolko z toho nakradnuteho sa dalo pouzit na financovanie riesenia ciganskeho problemu (rozmnozovanie, vzdelanie, praca)?
sasovia pochodujuci s faklami..... rovnaky cirkus je, ked stoja pred prezidentskym palacom dvaja sasovia v dobovej uniforme a tvoria tzv. hradnu straz.
prazdne slova kaviarenskeho pisalka. ked o dve - tri generacie ty bude 25%na populacia neprisposobivych Romov - a.k.a. ciganov, to sa bude sveta zit, najma nasim detom a vnukom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Humorné náreky okolokotlebistické

Naozaj toto potrebujeme? Obviňovať sa navzájom kto za to môže? Nie je to detinské počúvať ako politici kydajú jeden na druhého a pritakávať takým rečiam?
Na vine som ja a ešte tak trochu aj Kotleba.
Ja som na vine preto, že som sa pred druhým županským kolom nepresťahoval do BBSK a môj hlas potom tak veľmi chýbal demokracii.
Kotleba je na vine preto, lebo sa zachoval podnikateľsky, umiestnil na trh žiadaný produkt a uspel.
P.S.
Úplne bez aj tej najmenšej viny sú novinári. Pretože ich bezplatná propagácia a vytváranie kotlebistickej legendy jánošíkovského typu ku Kotlebovmu víťazstvu neprispeli ani náhodou. Novinári sú si toho veľmi dobre vedomí, takže sa úplne oprávnene vyčleňujú z okruhu podozrivých z napomáhania Kotlebovho zvolenia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor sa mýli.

Aby sme si úplne rozumeli, zvolenie Kotlebu za banskobystrického župana nie je nič iné, len výsledok mnohoročného mlčania o kriminálnej, parazitujúcej a zahanbujúcej existencii NIELEN tzv. cigánskych osád. Zvolenie Kotlebu za banskobystrického župana je aj výsledok mnohoročného mlčania o kriminálnej, parazitujúcej a zahanbujúcej existencii našich politických strán a POLITIKOV vo všetkých doterajších vládach, vládnych stranách a opozíciách.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nesúhlasím

kotleba nie je matovic. na tejto agende by sa nedokazal vyviezt.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nejde o "agendu"

Logika nie je tvojou silnou stránkou
Treba si uvedomiť dovody, prečo mal Kotleba viac hlasov v druhom kole ako všetci ostatní okrem Maňku v prvom
A z toho treba vychádzať.
Pretože ten, koho "ťažil rómsky problém", ten volil Kotlebu už v prvom kole, možno čiastočne toho ha.zla z SDKU
Ale taký nárast v druhom kole svedčí o tom, že to bola hlavne voľba proti existujúcemu oligarchicko-partokratickému systému
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dobrý postreh.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážený autor článku,

na Slovensku neexistujú štandardné politické strany.

Delenie na pravicu a ľavicu je len taká tá orientačná tabuľa, ktorú občania používajú, keď sa hádajú o červenej a modrej.

Rómska problematika (ako znie "jej" oficiálny názov) je neriešiteľná už z princípu, lebo rómska komunita nie je zakotvená, nemá skutočný domov (viac o tom snáď nabudúce).

Marian Kotleba je spoločenskou objednávkou a bol by ňou aj bez rómskeho problému.

Narodil som sa za tzv. socíku a zažil ho na vlastnej koži. Politka voči Rómom bola taká, že museli mať zamestnanie (bez ohľadu na schopnosť, alebo neschopnosť pracovať) a mali rôzne výhody. Boli oblasti Slovenska, kde rómska žena platila za obedy v školskej jedálni menej, ako matka, ktorá nebola Rómkou. To je len jeden z príkladov socialistického chápania daného problému.

On "nám" ten problém blbol dávno, ale nebolo možné o ňom voľne písať, ako za tzv. socíku o mnohom ďalšom.

A ešte voľačo: pamätám sa, ako moje okolie často hovorievalo, že Cigánov je treba vystrieľať (to bolo za socíku). ŽIaden Kotleba, žiaden Fico, žiaden Dzirinda, žiadne politické strany, iba jedna - všemocná, ktorá na riešenia kašľala a odkladala problémy pre ďalšie generácie. Aj pre tú Vašu, Vážený autor článku na BLOGu.

Želám Vám fajn deň vo svete (NE)zamýšľaných dôsledkov.

BLOGer
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pome zaradom: štandardné strany sú tie, ktoré robia štandardnú slovenskú (nie nórsku alebo švajčiarsku) politiku. všetko okolo toho je len slovíčkárenie.
ak by ste si pozorne prečítali článok a súvisiacu prílohu, vedeli by ste, že nenaznačujem potrebu riešiť rómsky problém, ale problém cigánskych osád, ktoré sú zakotvené až príliš presne.
Marian Kotleba by bol bez cigánskkych osád obyčajným hovnom.
Problém nám, samozrejme, blbol od samého začiatku, ako som napísal v článku. všeobecná umelá zamestnanosť ho neriešila, len spomaľovala.
asi tak
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nesuhlasim.

Nebol.
Preco ti rozzureni obcania (apropo, kolko ich z tych 70 000 zije v blizkosti ciganskej osady? Nie je to ako s tymi Madarmi, ktori vadia najma stredoslovakom?) nevolili Kanika, ktory sa ako prvy pokusil nieco aktivne robit?
Lebo Kanik siahol na davky VSETKYM.
Ti volici Kotlebu by radi pouzili radikalne riesenia, len nech sa, prepanajana, netykaju ich samotnych.

Nehovoriac, ze Kotlebov volebnych program ich oslovuje - su to presne ti, ktori tuzia po starych casoch, po navrate majetku do "ruk ludu". Vystupeniu z NATO. Potrestaniu "zbohatlikov"...

A ze Kotleba neziskal moc ani uznanie? Jeho zvolenim ziskali pocit moci ti, ktori tak radi vsetko riesia pastami a utokom na spolocneho nepriatela. A On sa bude tvarit, ze s tym nic nema spolocne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážená dana S, veľké PLUS Vám dávam

za Váš diskusný príspevok.

Slovenské Spoločenstvo Súhlasu (skratka SS) túži po pomste za to, že existuje rôznosť. SS je nenávistné už z princípu. Neuznáva a nechápe dualitu. Neuznáva fakt, že príroda nás úplne prirodzene stvorila, ako bytosti vzájomne značne odlišné. Tá odlišnosť vytvára ten (niekedy šialený) pohyb raz dozadu a raz dopredu.

SS sa obáva podnetov, ktoré sú nad rámec jeho myslenia.

SS chce vodcu, ktorý predpovedá počasie na sto rokov dopredu.

SS chce návrat na stromy, lebo veď na "stromoch bolo dobre".

BLOGer
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážený Ján Babarik,

Ja v mojich textoch slovné fekálie nepoužívam, ale Vy ste "iná káva", takže čo už (to je "to" Vaše označenie pre pána M.K.).

Tekže ešte raz k Rómom: Rómska problematika (hrozné to slovné spojenie) je neriešiteľná a to doslova. Uvedené píšem v plne triezvom stave. Ako som už naznačil, viac nabudúce.

"Štandardná" slovenská politika je taká, že sa v nej často spája nespojiteľné. Guláš, na ňom šľahačka a k tomu ešte niečo posúchov, ktoré sú značne plesnivé.

Váš článok si prečítam ešte raz a pozorne.

BLOGer
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Monika Nagyova: Rozčúlená Nemka v Tescu: U nás by sa to nestalo! 8 403
 2. Radovan Bránik: Neznesiteľná ľahkosť vraždy 4 533
 3. Ján Roháč: Motorkári, prečo sú vaše motorky také hlučné? 3 224
 4. Marianna Lipková: Rýchlo a zbesilo ( Z denníka obyčajnej učiteľky ) 3 107
 5. Dominika Dongova: Ako prísť o muža? 2 746
 6. Ľubomír Smetana: Polícia má pomáhať a chrániť alebo týrať cudzincov? 2 504
 7. Greenpeace Slovensko: Prečo by otvorenie 12. ťažobného poľa na hornej Nitre bolo zlým sci-fi 2 494
 8. Václav Mika: Riadiť hlavné mesto nie je brnkačka 2 413
 9. Jozef Drahovský: Počas týždňa mobility je MHD pre vodičov zadarmo iba niekde a len niekedy - Doplnené 2 171
 10. Erich Mistrík: Slovenské mamičky, pekné dcéry máte 2 042

Rebríčky článkov


 1. Milan Lahučký: Juh Kambodže a božský ostrov Koh Rong
 2. Peter Kremsky: Autobusy sa zasnúbili s vlakmi, ideálne manželstvo to zatiaľ nie je
 3. Paula Beinsteinová: Život je opäť PEStrejší
 4. Ján Popovič: Poznámka k internetovej gramotnosti
 5. Martin Gábor: Bojovník Šafi!
 6. Martin Beňo: Progresívne Slovensko
 7. Peter Pipák: Humenné: Správa o stave mesta
 8. Vladimír Krátky: Mučili aj Imreczeho ?
 9. Tomáš Jurkovič: Kto bude parkovať v nových parkovacích domoch na sídlisku Ťahanovce?
 10. Denis Jacko: Rýmy, vlasy a posteľ

 1. Nemci núkali dáta z Panama Papers, slovenská polícia po ne nikoho neposlala
 2. Spartak získal v jednom zápase viac ako Slovan v dvanástich, kričal hlásateľ
 3. Slovan aj vďaka skvelému obratu oslavuje prvé víťazstvo na ľade súperov
 4. Objavili stratené spojenie medzi Anglickom a zvyškom Európy
 5. Biskupov prípad údajného obťažovania už rieši prokuratúra
 6. Poslancom prišli desiatky kontaminovaných listov
 7. Pohnevala si mocných. Kam zmizla najznámejšia čínska herečka
 8. Policajné autá sa zrazili v jednosmerke, keď sa ponáhľali zachrániť samovraha
 9. Hrdina Trnavy: Hrám v tretej lige a o pár dní rozhodnem proti Bruselu
 10. Za volantom: Aké sú najväčšie chyby slovenských vodičov?

 1. SaS: Za horiace vlaky môžu rozhodnutia Andreja Danka
 2. Peter Nôta: Vďaka svedkom sme získali archív Paľa Rýpala
 3. Danko vykoľajil železnice: Horiaci vlak zanechal škodu na dvoch kilometroch trate
 4. Danko poškodil hrdosť a svojstojnosť národa: Čo sa deje so štátnym dopravcom
 5. Danko dusí Národ: Cestujúci z horiaceho vlaku išli 2,5 kilometra po vlastných
 6. Mučili aj Imreczeho ?
 7. Konšpirácie pohlavárov SNS kaličia Slovenský národ: Manipulácie analytika Rafaja
 8. SNS proti Slovenskému národu: Roztrhnutý vlak, uväznení cestujúci, horiace rušne
 9. Teológ Kocúr: Viem o slovenskom biskupovi, ktorý tiež sexuálne zneužíval deti
 10. Biskup Chautur odmieta obvinenie, že sexuálne obťažoval dieťa

Už ste čítali?