Štvrtok, 18. január, 2018 | Meniny má Bohdana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Spravodlivosť a súcit musia zvíťaziť nad krivdou a egoizmom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

autor si neuvedomuje, že pohár trpezlivosti pretiekol, ľudia už dlho nechali na sebe orať a tak budú musieť prísť na radu gule. Presne tak, ako je to v básni. Každý by si mal uvedomiť, ako budú naňho spomínať jeho deti. Majú ho preklínať v otroctve, alebo utiecť do sveta, alebo čo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Posledný politik, ktorí mal úprimný súcit s ľuďmi bol Dubček, potom je to už len o hadoch.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Boh do krivdy hromom

a junák guľami!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Milý križiak a rytier straníckej

propagandy,...

Takže zlodejov vo vedení netrestať, nebúriť sa...odpustiť im. Zlodejov v politike netreba polepšiť,...my Slováci sa musíme polepšiť a zdokonaliť sa tak,...aby nám títo zlodeji už nevadili. A naďalej trpeli zvôľu. Veď bez nich to nejde a taký je beh sveta. Toto nám ale cirkevná moc pomocnica skorumpovanej svetskej moci tlačila do hláv po celé stáročia a tisícročia.

Pán Krajniak,... nepresvedčujte srdcervúco verejnosť, že má ďalej trpieť a naše bolesti a krivdy liečiť iba spravodlivosťou a súcitom. Presviedčajte politikov a samych seba v NOVE, že je treba byť spravodlivý a súcitný voči národu, nekradnúť, nezavádzať, nemanipulovať. Teraz, keď vám tečie do bot a všetky šance ste si prexrali a hrozí výbuch zúfalosti tak nás idete citovo masírovať, že treba voči politikom súcit a spravodlivosť? Nie vrátiť facku, ale nastaviť aj druhé líce? Nie skoncovať s vami, ale naďalej vás pustiť k vrcholovej moci?

Chválite sa, že ste 20 rokov v politike a pri politike. Sám ste teda spoluzodpovedný za viny politikov a aparátu voči spoločnosti, ale inak než nám to tu servírujete. Vy nie ste spoluzodpovedný ako občan,...jeden z celku, ktorého vina je jedna päťmilióntina z celkovej viny národa. Vy ste boli pri vedení KDH, kalili ste vodu na MV a v silových zložkách, boli ste súčasťou gorily, teda ste jedným z cca 3000 politikov a aparatčíkov, ktorí dostali štát tam kde je. A to je zásadný rozdiel.

Vy s nami nespolucítite a ak, tak len do takého stupňa, aby ste si zabezpečili vaše zvolenie. Skutočne je pre mňa zarážajúce a neprijateľné čítať také farizejstvo, keď verbálne zneuživate Sedobolestnú panenku Máriu, kráľovnú sŕd na vaše špinavé politické a koristnícke ciele. Koľko je vo vedení NOVY, tých čo na ňu skutočne veria? Lipšic? Chren? Miškov? Kollár? Krajcer? Všetci ste materialisti idúci za mocou a za hmotou. Nezneužívajte k tomu panenku Máriu. Odvolávajte sa skorej na Talmud. Tam máte väčšiu šancu uspieť.

Tiež sa k nám pán Krajniak prihovárate ako citliý a starostlivý Slovák k utláčaným Slovákom. Pýtam sa, koľko z vašich kolegov vo vedení NOVY sú skutoční Slováci a kopú za Slovensko? Koľkí z vás v NOVE žili a žijú z neslovenských sorosovských peňazí?

Vidím, že vás ešte stále baví pokúšať sa o zneužitie náboženských a národných citov pre vaše nekalé politické ciele. Skúšajte,.... no neuspejete. Národ si už vie vyhodnotiť vaše texty a vie, že nestačí len čítať a hneď tomu veriť, ale je treba sa tiež pýtať, kto to píše, s akým cieľom, kam patrí a hlavne prečo to píše.

Keby to, čo píšete a spôsobom akým to píšete písal nezávislý človek, občiansky aktivista,..prosím,... nech sa páči. Beriem. Keby to písal napríklad farár Marián Kuffa, za ktorým idú nielen slová, ale aj výsledky, tak s príspevkom súhlasím. Ale keď sa Sedembolestnou oháňa politický agitátor nekresťanského materialisticko mocibažného politického zoskupenia, tak mi je z toho doplaču. A určite z vás plače aj samotná Sedembolestná. Tá sa nezvykne pripájať k politickým hnutiam a už vôbec nie k tým,... ktorí idú proti jej ľudu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

to si fakt myslíte že toto ešte niekoho

osloví? Po všetkom čo tu KDH napáchalo ? Podotýkam že som jeho bývalý volič a frakciu ako NOVA sme hneď prekukli. Mimochodom to slovíčko pokora velmi radi používate.Pred týždŇom ho použil figel.MyslÍm si ,že pokory už bolo dost.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemusi to byt utopia

Staci, ked sa ludia postavia zodpovedne k volbam a nenechaju sa oblbnut. Stotoznujem sa s tym co pisete a velmi vam drzim palce, aby sa vam podarilo apson cast z toho naplnit. To bude zaciatok niecoho noveho a lepsieho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

jasný signál

Spravodlivosť a súcit sú veľké slová a odpustenie ani nehovorím...fakt dobré! Lenže my už nestojíme o politickú rétoriku, sme voliči a platíme dane, toto je náš štát! Nie štát politikov a poslancov s úľavami na daniach, služobnými bytmi, autami, počítačmi, telefónmi,cestovný zadarmo, asistentkami, odstupným a neviem ešte čím všetkým.... A to hovorím len o tom, čo majú legálne, to iné radšej vynechám. Hospodária s NAŠIMI daňami ako so smeťami... To si nezaslúžime viac slušnosti?
Kotleba vyhral, lebo voliči nemali žiadnu alternatívu k Smer-áckemu kandidátovi -to je prvý a najdôležitejší dôvod. Ďalší je, že sa dlhodobo nerieši rómska problematika. A pritom sa na to čerpajú peniaze....analýz, štúdií a posudkov je zrejme dosť. Ale nikto nemá chuť urobiť rázny krok a pristúpiť k systémovému riešeniu. A nemám na mysli žiadne nacistické "riešenia". Stačí, keď budú zákony platiť rovnako pre všetkých, aj pre Rómov. A pomoc nemá byť finančná...alebo ak tak len formou poukážok vymeniteľných len za jedlo, hyg. potreby a pod. A dostávali by ju mali za zásluhy....čiže za prácu...ako my ostatní.
Skúste niečo robiť, nie len sľubovať, vyvolávať hesla, písať články, lepiť plagáty...ak neuvidíme, že ste niečo naozaj meníte, zrejme sa NOVA do parlamentu ani nedostane a žiadne diera do Slovenského sveta sa nekoná...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME