Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nový scenár akcie s krycím názvom "psychiatria" (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Máme velký problém

základy štátu sa rozpadávajú vdaka policajtom ktorí už ani predvolanie nevedia vypísať a v amoku naháňajú vyhliadnutú obeť. Asi z pomsty. Inak to podľa videa z toho výsluchu nevidím.Ten koniec nahrávky je brutálny. Takto potichučky brnkať, systematicky šikanovať niekoho to chce naozaj silnú naturu a dobrý žalúdok.Tá prokurátorka je ako vretenica. Len sičí a chichoce a zákerne provokuje. Ak som dobre porozumel tomu listu, tak tá pani roky má v rukách dôkazy o prehmatoch, korupcii a trestnej činnosti a miesto riešenia tohoto problému riešia ju. Vďaka nejakej sudkyni, ktorá sa cíti ukrivdená a verejne povedala, že urobila všetko preto aby novinárku odstíhali. Vypadá to tak, že sa jej v tom aj teraz celkom darí a policajt a prokurátorka zo solidarity štátneho orgánu jej v tom pomáhajú. Neviem či by nemali nachvílu prepustiť Juhásza aby ich dal do laty, lebo sa to už žiada. Policajný prezident a generálny prokurátor na čo čakajú? Až niekto v nutnej obrane to ukončí?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

P.Teleki

DRŽTE sa.Nekomentujem viac-pretože mi treba viac,ako zvracaťťťťť.Odporné,hnus a des.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hmm, po druhom vypočutí výsluchu mi došlo o čo tu ide, to čo pani Teleki zažila je nepríjemné a škandalózne ale v tomto prípade je to o niečom úplne inom, aspoň z toho výsluchu a toho čo pani Teleki popísala mi to tak vychádza a ten vyšetrovateľ sa vlastne pýtal na to na čo sa mal ale strašne neprofesiónálne. Zhrniem asi takto to čo som vydedukoval: pani Teleky sa vyjadrila na adresu JUDr. Loduhovej (inak tuším sudkyne okr. súdu v PB) a JUDr. Abafyho, že napomáhali organizovanej trestnej činnosti atď. .... JUDr. Loduhová podala zrejme na Teleki trestné oznámenie za ohováranie a poškodzovanie dobrého mena a Teleki mala pred vyšetrovateľom obhájiť svoje tvrdenia, asi doložiť dôkazmi, čo tu v tejto banánovej republike asi nebude možné. Keďže vyšetrovateľ je moták a nekládol otázky tak ako mal a pani Teleki je psychicky labilná, dopadlo to ako fraška z Kocúrkova. V každom prípade ak pani Teleki nepodloží svoje tvrdenia na adresu Loduhovej a Abafyho dôkazmi, tak má smolu a žiadne vyfabulované konšpiračné príbehy (nech by boli hneď aj pravdivé) jej nepomôžu a tento spor s istotou prehrá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Problém je, že pani Teleki, všetky lvrdenia podložila listinami - cca 100 strán, po predložení listín, pán vyšetrovateľ , niekoľko krát konanie zastavil v siahodlhých rozhodnutiach. Súčasné obvinenie vzniesol po vážnej redukcii spisu. Po výsluchu, pán vyšetrovateľ, opätovne odstránil z vyšetrovacieho spisu dôkazy , potvrdzujúce tvrdenie v reportáži - cca sto strán, takže nemá šancu spochybniť pravdivosť výroku, pretože ja tých sto strán kedykoľvek vytlačím .....
K tej labilite - obvinený akokoľvek labilný a nepríčetný má svoje práva, ktoré mu vyšetrovateľ nemôže odobrať, postupvyšetrovateľa upravuje trestný poriadok, v tom sa snáď zhodneme. Takže ak trestný poriadok, podmieňuje skúmanie duševného stavu obvineného rozhodnutím súdu, pribratím dvoch znalcov z odboru psychiatria, ktoré sa koná v prítomnosti príbuzného, nemôže vyšetrovateľ pod zámienkov, že obvinený nepreberá poštu, ktorú vyšetrovateľ nezasielal, eskortovať ho na psychiatrickú kliniku. V konečnom dôsledku, ak bol presvedčený, že je potrebné skúmať môj duševný stav mal požiadať príslušný súd o vydanie uznesenia sudcu pre prípravné konanie. Keďže nebol predpoklad, že uznesenie vydané bude, pretože odchod z výsluchu nie je dôvod na nariadenie vyšetrenia a nebola istota, že budú prizvatý tí správni znalci, rozhodol sa konať v rozpore so zákonom.
K dôkazom: možno môj právny zástupca bude niekoľko krát ešte dokladať dôkazy do trestného spisu, ale verte, že jedného dňa sa s nimi bude musieť jednoducho vysporiadať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hračka na nervy

Aj si čítal poučenie podľa tp a to čo policajt odbrblal? Aj si počítal koľko krát ju systematicky prerušil? A tie chichoty? Presne takto prebieha riadená šikana. To mal byť výsluch a nie šarišská debata. Na tie dôkazy neboli zvedaví a nebolo žiadúce ich dostať do spisu.Ja by som tie papiere najprv zapálil a až potom im hodil. Nemusel by tu konspiraciu nikto potom čítať. Ty si nečítal to vyjadrenie? Nech tu poškodenú predvolebnú aby po poučení o krivej výpovedi sa k tomu vyjadrí!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja som písal len toľko, že ten výsluch "mal" byť o vyjadrení pani Teleki na adresu JUDr. Loduhovej a celé sa to zvrhlo. Neviem či podala žalobu Loduhová pre ohováranie alebo to bola iniciatíva prokuratúry keďže vysloviť podozrenie z napomáhaniu atď. trestného činu sudcom je vážna vec a asi prokuratúra a polícia sa tým musí zaoberať aj bez podania žaloby treťou osobou. Ďalej som naznačil, že pokiaľ nemá pani Teleki pádne nevyvrátiteľné dôkazy o tejto trestnej činnosti (určite má s tým bohaté skúsenosti aké dôkazy súdy akceptujú) a nie rôzne teoretické konštrukcie (aj keď pravdivé), tak bude mať s touto kauzou problémy a hovorím z vlastnej skúsenosti kedy mi súd neuznal ani jednoznačné listinné dôkazy v občiansko právnom spore proti niekomu, kto mal hóódne peňazí a priateľov smerom hore.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME