Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nie je Pollák ako Pollák a nie je reforma ako reforma... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Podľa mňa celkom trefný blog

Žiaľ musím konstatovať, že po nástupe, resp. výmene akejkoľvek vlády, pričom nerozlišujem pravicu ani ľavicu, sa dobré veci založia alebo zmetú zo stola. A to principiálne, lebo to bola stratégia vlády minulej. Nuž a takto je to stále dokola. Sme jednoducho nepoučiteľni a preto sa točíme v jednom kruhu. Vymýšľame koleso, ktoré už bolo dávno vymyslené. A peniaze sa kotúľajú... však čo, z cudzieho krv netečie. Alebo, žeby to neboli celkom cudzie peniaze, ale naše spoločné???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Geniálne! :-)

Mirka, v závere vyzývate k vráteniu sa k stratégii predošlej vlády. Vaša úplne posledná veta je:

"„VEZMIETE UŽ TEN PLÁN A ZAČNITE STAVAŤ DOM OD ZÁKLADOV"

Uvedomujete si vôbec, že to je v princípe to isté, ako keby ste volali: "Odíďte poslanci zvolení v r. 2012, aby sa mohli do parlamentu vrátiť poslanci zvolení v r. 2010!"?

Samozrejme, každý by bol len rád, keby si boli čo najskôr po nástupe do funkcie pána Petra Polláka sadli spolu s Miroslavom Polákom aj nad Miroslavovou stratégiou a podrobne si prešli, v čom sa zhodujú, v čom sa zhodujú s úpravami, v čom sa nezhodujú zásadne. Možno, že tak aj urobili. Ste si istá, že nie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Karol Nagy

Karol, vdaka za koment i uznanie... Poslanci boli demokraticky zvoleni, ja to respektujem.
Novy splnomocnenec najskor deklaroval intenzivnu spolupracu s vladou a predstavil desat vseobecnych bodov, ktore mal nasledne rozpracovat do rieseni. Nestalo sa...
Strategiu, ktora bola schvalena a vysoko ocenena aj v EU najskor odmietli, neskor nazor poopravili, ale nenaplnaju jej ciele ani akcne plany.
Ci komunikuju alebo nekomunikuju s M. Pollakom, to ja neviem. Dolezite je, aby zacali strategiu uplatnovat v praxi. Prajem Vam vsetko dobre.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pozývam Petra Polláka

Dúfam, že si nájde na diskusiu s Vami nejkaý čas aj on. Vy by ste si mohli pozvať Miroslava Polláka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a čo vlastne navrhuje autorka?

teda okrem recyklácie dokumentov spred troch rokov? Nie je to na podpredsedníčku neviem čoho pre rómsku problematiku naozaj úbohý výplod? To vážne s týmto chce predstúpiť pred verejnosť alebo to bol príspevok do Vtipnejší vyhráva? Nejaká práca so štatistikami, s dátami, s vedeckými štúdiami? Zabudnite...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME