Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Diktatúra sexuálnych menšín (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Máš tam aj link, ako si
žijú menšiny podľa svojich predstáv, pozri si video z argentíny... jednoducho chcú pretláčať zákony, ktoré diskriminujú rodiny, kde otec chce byť otcom a nie rodič 1 a kde matka chce byť matkou a nie rodič 2...
Jozef Červeň
Re:
...až dnes som našiel túto tupú reakciu, preto až teraz odpovedám - je dôležité si uvedomiť, že na Slovensku sú ľudia, pre ktorých je katolík ďaleko nebezpečnejšou úchylkou, ako ktokoľvek iný vrátane homosexuálov. Nikto totiž tak agresívne a zákerne neútočí na slobodu ľudí, ako náboženskí fanatici, a je úplne jedno, k akému bohu sa hlásia. Opakujem - ak hodnotím, kto je spoločensky nebezpečnejší - homosexuál alebo katolík, je to katolík, lebo ste ako také metastázy.
Juraj Kumičák
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako inak

keď niet argumentu, tak urážaš. Ľudia čo s tebou nesúhlasia sú asi tupí, lebo vták v anále pre nich nie je v poriadku .... a netlieskajú, že si ľudia s takým hobby nárokujú adopciu detí, aby deti boli moderne vychovávané. To sú ale tupci a nebezpeční tmári. Ten vták je taký pokrokový, že je v tej onej. Taký pokrok, že až teraz naň došlo. To je nebezpečný názor, že deťom je lepšie v hetero rodine. To všetky homo hobbisti sú asi KVALIFIKOVANÍ aby MODERNE vychovávali deti.

TOTO NESÚVISÍ S KATOLICIZMOM, ALE SO ZDRAVÝM ROZUMOM. !!! EXPERIMENTUJ S POTKANMI, NIE S DEŤMI!!!

VÝSLEDKOM "MODERNEJ" VÝCHOVY JE ČO?
Že väčšina detí už nevyrastá v rodine?
Že demografia Európy je katastrofálna?
Že morálka je na smiech?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:

1.- nebol som to ja, kto začal s nadávaním - slová "...homosexuálom. tak ako aj ostatným úchylkám..." to dokazujú... alebo inak povedané - každý s inými názormi, inými hodnotami či postojmi je úchylkou - a o tom to je - že tlupa šialencov so stredovekým videním má tú drzosť iných označovať úchylkou a brániť im v ich spôsobe života
2.- či majú vtáka v anále alebo niekde inde je výlučne ich vec a teba je do toho nič. Tak ako mňa nezaujíma, či krucifix bozkávaš, cmúľaš alebo pcháš do telesných otvorov, rob si s ním čo chceš. O tom je sloboda. Ak s ním masturbuješ, nech sa páči, nik nemá právo ti v tom brániť. Ale vyprosujem si, aby si ty z pozície svojho presvedčenia išiel hodnotiť iných, lebo si razantne koleduješ o to, že budeš inými hodnotený.
3.- deťom nie je lepšie v rodine hetero preto, že je hetero, lebo na tom to vôbec nezáleží (to len bigóti sa nevedia zmestiť do kože a preto trepú). Deťom je dobre tam, kde ich majú rady a kde sú slušní ľudia. A je jedno, či sú to katolíci alebo ateisti, homo alebo hetero, bieli alebo fialoví. Normálny človek totiž člení ľudí na slušných a gaunerov. Tupý bigót člení ľudí na "tých našich" a úchylákov
4.- priznajme si na záver - tu predsa vôbec nejde o deti. Keby išlo, bojujete i o šťastie pre deti v domovoch, o ich hodnotné včlenenie sa do života, o zodpovednosť na počiatku intímneho života a pod. Nič také nie je, a celé toto vaše bojovanie je len kamuflážou - vaša viera a stredoveký pohľad na svet sú na ústupe a besná snaha vrátiť svet späť do tmárstva ide cez akékoľvek témy vrátane zneužívania detí. Vzhľadom na vašu minulosť ma to ani neprekvapuje
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Iba úchylákovi

vyhovuje výchova detí homo- pármi. Nikto súdny takú kravinu nemôže hlásať bez toho, aby ho zaujímali vedecké poznatky a práce psychológov a pediatrov na túto tému. EXPERIMENTUJ S POTKANMI NIE S DEŤMI ABY ŤA POTOM V DOSPELOSTI NEZAVESILI ZA GULE DO PRIEVANU.
ČO SA TÝKA ZNEUŽÍVANIA TAK POMER JE JEDNA K TISÍC V NEPROSPECH TAKÝCH AKO TY GLORIFIKUJEŠ. AKO KEBY ZVRHLOSŤ BOLA KVALIFIKÁCIOU K VÝCHOVE.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:

...čiže dve lesbické ženy, ktoré spolu žijú, by nemali mať právo adoptovať či dokonca vychovávať deti, lebo tieto ženy sú úchyláčky a dať im dieťa do opatery by bola zvrhlosť. A každý, kto si myslí, že to nie je zvrhlosť, je tiež úchylák. No konečne sme sa niekam pohli. Ide totiž o to, že presne táto logika, presne tento spôsob uvažovania bol príčinou vyvražďovania tisícov ľudí v stredoveku. Katolíkmi. Presne tento spôsob uvažovania bol príčinou vyvražďovania tisícov ľudí v novoveku. Fašistami. A presne tento spôsob uvažovania je príčinou vyvražďovania tisícov ľudí i dnes. Fundamentalistickými fanatikmi. Nezmenili ste sa, ste stále rovnakí. A my iní si len môžeme blahoželať, že sme v akej takej civilizácii, lebo mať vás pri moci vraždí sa tu zas. Považovať človeka s iným názorom alebo presvedčením za úchyláka - áno, to je pečať fanatizmu, a je úplne jedno, či si fašista, katolík alebo stúpenec džihádu. Ste na jedno kopyto.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Príklady tiahnu

Vy pane ste o tom asi ešte nepočuli. Dnes a denne sú vraždení každú minútu kresťania iba za to, že sú kresťania, ale vy tu spomínate stredovek. Tfuj, islam na Vás.
žeby gény?
http://www.blesk.cz/clanek/cel...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:

...slová "...dnes a denne sú vraždení každú minútu kresťania iba za to, že sú kresťania..." nie je celkom presný. Presnejšie by bolo "...dnes a denne sú vraždení ľudia rôznymi fanatikmi a fanatickými skupinami iba preto, že sú iní..." Kresťania totiž nie sú iba obete, a to treba otvorene povedať. Pred pár storočiami práve kresťania vyvražďovali všetko, čo bolo čo len trocha iné ako oni, a čo je najhoršie, ten model uvažovania a hodnôt sa im od tej doby nezmenil. Len miesto vraždenia sa snažia voči iným presadzovať zákazy, odsúdenia a pod.
K tomu islamu - je to ďaleko čistejšia viera, nepotrebujúca pápeža, kardinálov, biskupov, farárov, státisíce profesionálnych vysvetľovačov viery, a moslimská ríša dala svetu ďaleko viac (objavy od astronómie po medicínu) ako ríša kresťanská. Že vzhľadom na určité dôvody ustrnuli v 19. storočí a navyše ich ohrozuje ich vlastná ortodoxná komunita, je tragické. Ale islam ako taký nie je v ničom horší ako kresťanstvo (alebo inak povedané - i kresťanstvo pozná dosť fanatikov zo svojich radov, ktorí napáchali väčšie zverstvá ako fanatici islamu).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To -pred pár storočiami

si ako argument strčte niekam. O kresťanoch je to celkom presné. Aj Hirošima bola akoby náhodou jediné kresťanské mesto v Japonsku.
Vraj "Kresťania" v USA DNES (tak ako "kresťania" vo vašom stredoveku) humanitárne bombardujú a debilizujú ľudí s plastelínovými mozgami, že čierna je biela, vojna je mier, že je nespravodlivé, keď niektoré štáty majú nerastné bohatstvo a iné nie a že je v poriadku zavraždiť dronom hocikoho aj so susedmi o kom prehlásia, že je ich nepriateľ.
Debilizácia idiotov pokračuje a najpokrokovejší tlieskajú tým viač, čí väčšiu debilinu tu zo západu presadzujú.

A opakujem, že tak vraždenie nenarodených, hlásanie, že homozväzky a kopa ďalších prevratných "OBJAVOV" treba popularizovať už od škôlky je škodlivé a IRACIONÁLNE. To napokon nesúvisí len s kresťanstvom, ale hlavne so sebazáchovou a udržateľnosťou ľudskeho rodu. Je to blbosť a nehumánnosť - bodka. Tolerancia nie je to o čo dnes homolobby ide. Tu ide o zašitie úst 99 percentám ľudí a nanútenie bludného presvedčenia silou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

TOTO CHCETE?

http://www.hlavnespravy.sk/lgb...

TO JE TÁ VAŠA SLOBODA? - AKO U ORWELLA
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:

...a ako som písal... sú rôzne skupiny šialencov, a ide iba o to, aby tieto skupiny boli pod kontrolou. Niekomu vadí zobrazenie dievčatka s vrkočmi, čo vnímam skôr ako smiešno - trápne. Na druhej strane poznám iných fanatikov - tí chceli aby v štátnych školách na stenách viseli kríže a dnes dokonca iných ľudí majú drzosť nazývať vyznavačmi kultúry smrti. Hold - sú rôzni fanatici. Niektorí na smiech, niektorí na zvracanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smiešno trápne

boli aj žlté hviezdy na Židoch ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Jozef Červeň: tak toho rodiča 1 a rodiča 2 dnes vo svojom blogu SME veľmi jasne a vtipne vysvetľuje M.Novotný:" Kto by sa bál rodiča č.2?" Je to asi taký problém, ako s koncovkami slovenských priezvísk - ová...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Klames vedome vo svojom clanku? Lebo ak ano pojdes do pekla.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo sa tu vlastne deje

NANUCUJÚ SA NÁM:
- témy
- nová terminológia
- médiá
Všetko sa to deje neuveriteľne rýchlo. Veci, ktoré boli ešte v roku 89 nemysliteľné sú dnes samozrejmé. Čestní ľudia boli zneužití, keď pristali na to, že zvolia v dobrej viere k spoločenským zmenám. Keď k nim prišlo a inakosť sa akceptovala ako bežná - ZRAZU SA UKÁZALO - ŽE SME LEN NA ZAČIATKU - PODAJ ČERTOVI PRST... Zrazu sa začal frontálny útok na VŠETKO. Napr. sobáše, svedomie, politicko-korektnú výchovu detí v rodinách, na západ od nás odoberanie detí z rodín "menej uvedomelých", adopcie homo-pármi, učenie detí v škôlkach masturbácii, akceptovanie všetkých - okrem tých čo sú tu doma - kresťanov a ich svedomia.

PRÍKLADY TIAHNU - DNES SA NA TO ZABÚDA. AKOBY PRÁVE TO MALO BYŤ CIEĽOM - ČÍM VIAC SKAZIŤ DETI.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vždy keď vznikne na svete nejaká menšina, my akože väčšina túto menšinu musíme ihneď bez výhrad tolerovať?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Áno.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Typicka krestanska demagogia

O akych "vecnych argumentoch" tu autor pise ? Ved cely clanok je plny bludov, demagogie a prekrucania - a naraz sa ohana vecnou argumentaciou. Objektivna pravda je taka, ze

1. nikto NENUTI nikoho do manzelstva osob rovnakeho pohlavia
2. nikto NENUTI nikoho do potratov
3. nikto NENUTI nikoho do antikoncepcie
4. nikto NENUTI nikoho mat sex v 16 rokoch ci 18 rokoch ci 28 rokoch

Naopak, ked preberieme co nam vnucuju alebo pokusaju vnutit krestania a ich cirkvi:

1. formou dani MUSIS platit a zivit cirvi
2. ZAKAZ antikoncepcie
3. deti MUSIA chodit v skole na nabozensku vychovu
4. ZAKAZ nakupovania v nedelu

Akych strasiakov mam vykreslovat dalej ? Zakaz trasfuzie krvi a povinne zomieranie na vykrvacanie ? Povinne chodenie do kostola ? Povinne hadzanie do kostolnej kasicky ? Povinne seminare u pedofilnych knazov ? Zakaz sexu do manzelstva ? Sex pod dorozom knaza ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a zabudol si na desatoro

Krestani nam vnucuju aj desatoro,

nezabijes, nepokradnes, nepoziadas, budes ctit otca i matku, ....

Hlavne si od nich nenechaj nic diktovat. A ked ti povedia aby si neskakal do studne just skoc, nech ich naseres, ciernoprdelakov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zabudol si na 1. prikázanie,

ktoré je zodpovedné za nenávisť ku a likvidácie inovercov...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

tak to sa ani nezen

Podla tvojej logiky by bol slub manzelsky zodpovedny za nenavist k inym zenam a likvidaciu inych zien.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Mišo Šesták: Rusi pochodovali Slovenskom, Lučenec ľahol popolom 2 218
 2. Dominika Dongova: Čo robiť, keď muž nemá záujem o vzťah? 2 023
 3. Věra Tepličková: Dávame Trnkovi naozaj dostatok času? 1 654
 4. Patrik Magdoško: Dankov hnoj 1 290
 5. Aleš Tvrdý: Čo dokázal za 50 rokov Singapur 1 132
 6. Dušan Koniar: Až keď Fico klesne na dno, západne od Galapág 699
 7. Miro Koseček: Vládna strana ako nevyčerpateľný zdroj zhnusenia 523
 8. Jozef Drahovský: Zákon o cestnej premávke 8/2009 Z. z. a zmeny k prvému decembru 2019 484
 9. Martin Droppa: Kódex blogera? Čert ho ber! 465
 10. Jan Pražák: Příběh paní Květy 453

Rebríčky článkov


 1. Jarmila Halgasova: Nie je čo oslavovať
 2. Štefan Vidlár: Habáňí
 3. Stanislav Mičev: Zodvihni sa Slovensko, bojuj za svoju budúcnosť!
 4. Vladimír Krátky: Kálavská behá cez pracovnú dobu po obchodoch !
 5. Martin Žilinčík: Peleho predstava kupovania policajtov
 6. Peter Biščo: Ako jednoducho dosiahnuť prebytkový štátny rozpočet.
 7. Ľudovít Herman: Samovražda
 8. Štefan Vidlár: Padňi komu padňi
 9. Roland Ondrus: Horná dolná alebo medzinárodné letisko?
 10. Štefan Vidlár: Snajpr

 1. Nový dôkaz potvrdzuje falšovanie zmeniek (minúta po minúte)
 2. Vodič riešil defekt, zlodej zatiaľ ukradol z auta vyše pol milióna eur
 3. Kočner riešil s prominentným lekárom aj korupciu
 4. Na kandidátke OĽaNO je zabávač Pročko, povedie ju neznáma učiteľka
 5. Nový Smer? Čudujú sa niektorí aj v Smere
 6. Novotný: Netušil som, že ma môže vidieť 100 miliónov ľudí. Ľutujem, že som neopľul Putinovu fotku
 7. NAKA obvinila Fica z hanobenia rasy a schvaľovania trestného činu
 8. NAKA obvinila Martina Daňa za daňové podvody
 9. Košice majú novú atrakciu v centre. Vyhliadkové koleso
 10. Mimoriadna situácia v Terchovej. Hrozí zrútenie masívu v Tiesňavach

 1. Fico rozkradol Slovensko: Teraz chce rozkradnúť aj slovenské zlato
 2. Obvinenie J. Naďa bola len slabá a nepremyslená pomsta šéfa tajných Jána Balciara
 3. Fico na nás vypustil fešácky aj zbesilý Smer
 4. Vytrhané sedačky, rozbité záchody. Slovanisti po sebe zanechali spúšť
 5. Zlatica Kušnírová: Od začiatku som hovorila, že je to politická vražda, mali ma za blázna
 6. Francúzsko prijalo Istanbulský dohovor: Násilie páchané na ženách sa cez to zvyšuje
 7. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu: Máme historickou příležitost
 8. Vianočné príspevky dôchodcom - kto a koľko dostane?
 9. Treba sa báť nacionalizmu?
 10. Matovič premenil rešpektované ľudské príbehy na jeho ďalšie obyčajné opičky

Už ste čítali?