Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Diktatúra sexuálnych menšín (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Máš tam aj link, ako si
žijú menšiny podľa svojich predstáv, pozri si video z argentíny... jednoducho chcú pretláčať zákony, ktoré diskriminujú rodiny, kde otec chce byť otcom a nie rodič 1 a kde matka chce byť matkou a nie rodič 2...
Jozef Červeň
Re:
...až dnes som našiel túto tupú reakciu, preto až teraz odpovedám - je dôležité si uvedomiť, že na Slovensku sú ľudia, pre ktorých je katolík ďaleko nebezpečnejšou úchylkou, ako ktokoľvek iný vrátane homosexuálov. Nikto totiž tak agresívne a zákerne neútočí na slobodu ľudí, ako náboženskí fanatici, a je úplne jedno, k akému bohu sa hlásia. Opakujem - ak hodnotím, kto je spoločensky nebezpečnejší - homosexuál alebo katolík, je to katolík, lebo ste ako také metastázy.
Juraj Kumičák
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Ako inak

keď niet argumentu, tak urážaš. Ľudia čo s tebou nesúhlasia sú asi tupí, lebo vták v anále pre nich nie je v poriadku .... a netlieskajú, že si ľudia s takým hobby nárokujú adopciu detí, aby deti boli moderne vychovávané. To sú ale tupci a nebezpeční tmári. Ten vták je taký pokrokový, že je v tej onej. Taký pokrok, že až teraz naň došlo. To je nebezpečný názor, že deťom je lepšie v hetero rodine. To všetky homo hobbisti sú asi KVALIFIKOVANÍ aby MODERNE vychovávali deti.

TOTO NESÚVISÍ S KATOLICIZMOM, ALE SO ZDRAVÝM ROZUMOM. !!! EXPERIMENTUJ S POTKANMI, NIE S DEŤMI!!!

VÝSLEDKOM "MODERNEJ" VÝCHOVY JE ČO?
Že väčšina detí už nevyrastá v rodine?
Že demografia Európy je katastrofálna?
Že morálka je na smiech?
 

Re:

1.- nebol som to ja, kto začal s nadávaním - slová "...homosexuálom. tak ako aj ostatným úchylkám..." to dokazujú... alebo inak povedané - každý s inými názormi, inými hodnotami či postojmi je úchylkou - a o tom to je - že tlupa šialencov so stredovekým videním má tú drzosť iných označovať úchylkou a brániť im v ich spôsobe života
2.- či majú vtáka v anále alebo niekde inde je výlučne ich vec a teba je do toho nič. Tak ako mňa nezaujíma, či krucifix bozkávaš, cmúľaš alebo pcháš do telesných otvorov, rob si s ním čo chceš. O tom je sloboda. Ak s ním masturbuješ, nech sa páči, nik nemá právo ti v tom brániť. Ale vyprosujem si, aby si ty z pozície svojho presvedčenia išiel hodnotiť iných, lebo si razantne koleduješ o to, že budeš inými hodnotený.
3.- deťom nie je lepšie v rodine hetero preto, že je hetero, lebo na tom to vôbec nezáleží (to len bigóti sa nevedia zmestiť do kože a preto trepú). Deťom je dobre tam, kde ich majú rady a kde sú slušní ľudia. A je jedno, či sú to katolíci alebo ateisti, homo alebo hetero, bieli alebo fialoví. Normálny človek totiž člení ľudí na slušných a gaunerov. Tupý bigót člení ľudí na "tých našich" a úchylákov
4.- priznajme si na záver - tu predsa vôbec nejde o deti. Keby išlo, bojujete i o šťastie pre deti v domovoch, o ich hodnotné včlenenie sa do života, o zodpovednosť na počiatku intímneho života a pod. Nič také nie je, a celé toto vaše bojovanie je len kamuflážou - vaša viera a stredoveký pohľad na svet sú na ústupe a besná snaha vrátiť svet späť do tmárstva ide cez akékoľvek témy vrátane zneužívania detí. Vzhľadom na vašu minulosť ma to ani neprekvapuje
 

Iba úchylákovi

vyhovuje výchova detí homo- pármi. Nikto súdny takú kravinu nemôže hlásať bez toho, aby ho zaujímali vedecké poznatky a práce psychológov a pediatrov na túto tému. EXPERIMENTUJ S POTKANMI NIE S DEŤMI ABY ŤA POTOM V DOSPELOSTI NEZAVESILI ZA GULE DO PRIEVANU.
ČO SA TÝKA ZNEUŽÍVANIA TAK POMER JE JEDNA K TISÍC V NEPROSPECH TAKÝCH AKO TY GLORIFIKUJEŠ. AKO KEBY ZVRHLOSŤ BOLA KVALIFIKÁCIOU K VÝCHOVE.
 

Re:

...čiže dve lesbické ženy, ktoré spolu žijú, by nemali mať právo adoptovať či dokonca vychovávať deti, lebo tieto ženy sú úchyláčky a dať im dieťa do opatery by bola zvrhlosť. A každý, kto si myslí, že to nie je zvrhlosť, je tiež úchylák. No konečne sme sa niekam pohli. Ide totiž o to, že presne táto logika, presne tento spôsob uvažovania bol príčinou vyvražďovania tisícov ľudí v stredoveku. Katolíkmi. Presne tento spôsob uvažovania bol príčinou vyvražďovania tisícov ľudí v novoveku. Fašistami. A presne tento spôsob uvažovania je príčinou vyvražďovania tisícov ľudí i dnes. Fundamentalistickými fanatikmi. Nezmenili ste sa, ste stále rovnakí. A my iní si len môžeme blahoželať, že sme v akej takej civilizácii, lebo mať vás pri moci vraždí sa tu zas. Považovať človeka s iným názorom alebo presvedčením za úchyláka - áno, to je pečať fanatizmu, a je úplne jedno, či si fašista, katolík alebo stúpenec džihádu. Ste na jedno kopyto.
 

Príklady tiahnu

Vy pane ste o tom asi ešte nepočuli. Dnes a denne sú vraždení každú minútu kresťania iba za to, že sú kresťania, ale vy tu spomínate stredovek. Tfuj, islam na Vás.
žeby gény?
http://www.blesk.cz/clanek/cel...
 

Re:

...slová "...dnes a denne sú vraždení každú minútu kresťania iba za to, že sú kresťania..." nie je celkom presný. Presnejšie by bolo "...dnes a denne sú vraždení ľudia rôznymi fanatikmi a fanatickými skupinami iba preto, že sú iní..." Kresťania totiž nie sú iba obete, a to treba otvorene povedať. Pred pár storočiami práve kresťania vyvražďovali všetko, čo bolo čo len trocha iné ako oni, a čo je najhoršie, ten model uvažovania a hodnôt sa im od tej doby nezmenil. Len miesto vraždenia sa snažia voči iným presadzovať zákazy, odsúdenia a pod.
K tomu islamu - je to ďaleko čistejšia viera, nepotrebujúca pápeža, kardinálov, biskupov, farárov, státisíce profesionálnych vysvetľovačov viery, a moslimská ríša dala svetu ďaleko viac (objavy od astronómie po medicínu) ako ríša kresťanská. Že vzhľadom na určité dôvody ustrnuli v 19. storočí a navyše ich ohrozuje ich vlastná ortodoxná komunita, je tragické. Ale islam ako taký nie je v ničom horší ako kresťanstvo (alebo inak povedané - i kresťanstvo pozná dosť fanatikov zo svojich radov, ktorí napáchali väčšie zverstvá ako fanatici islamu).
 

To -pred pár storočiami

si ako argument strčte niekam. O kresťanoch je to celkom presné. Aj Hirošima bola akoby náhodou jediné kresťanské mesto v Japonsku.
Vraj "Kresťania" v USA DNES (tak ako "kresťania" vo vašom stredoveku) humanitárne bombardujú a debilizujú ľudí s plastelínovými mozgami, že čierna je biela, vojna je mier, že je nespravodlivé, keď niektoré štáty majú nerastné bohatstvo a iné nie a že je v poriadku zavraždiť dronom hocikoho aj so susedmi o kom prehlásia, že je ich nepriateľ.
Debilizácia idiotov pokračuje a najpokrokovejší tlieskajú tým viač, čí väčšiu debilinu tu zo západu presadzujú.

A opakujem, že tak vraždenie nenarodených, hlásanie, že homozväzky a kopa ďalších prevratných "OBJAVOV" treba popularizovať už od škôlky je škodlivé a IRACIONÁLNE. To napokon nesúvisí len s kresťanstvom, ale hlavne so sebazáchovou a udržateľnosťou ľudskeho rodu. Je to blbosť a nehumánnosť - bodka. Tolerancia nie je to o čo dnes homolobby ide. Tu ide o zašitie úst 99 percentám ľudí a nanútenie bludného presvedčenia silou.
 

TOTO CHCETE?

http://www.hlavnespravy.sk/lgb...

TO JE TÁ VAŠA SLOBODA? - AKO U ORWELLA
 

Re:

...a ako som písal... sú rôzne skupiny šialencov, a ide iba o to, aby tieto skupiny boli pod kontrolou. Niekomu vadí zobrazenie dievčatka s vrkočmi, čo vnímam skôr ako smiešno - trápne. Na druhej strane poznám iných fanatikov - tí chceli aby v štátnych školách na stenách viseli kríže a dnes dokonca iných ľudí majú drzosť nazývať vyznavačmi kultúry smrti. Hold - sú rôzni fanatici. Niektorí na smiech, niektorí na zvracanie.
 

Smiešno trápne

boli aj žlté hviezdy na Židoch ...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Jozef Červeň: tak toho rodiča 1 a rodiča 2 dnes vo svojom blogu SME veľmi jasne a vtipne vysvetľuje M.Novotný:" Kto by sa bál rodiča č.2?" Je to asi taký problém, ako s koncovkami slovenských priezvísk - ová...
 
Hodnoť

 

Klames vedome vo svojom clanku? Lebo ak ano pojdes do pekla.
 
Hodnoť

Čo sa tu vlastne deje

NANUCUJÚ SA NÁM:
- témy
- nová terminológia
- médiá
Všetko sa to deje neuveriteľne rýchlo. Veci, ktoré boli ešte v roku 89 nemysliteľné sú dnes samozrejmé. Čestní ľudia boli zneužití, keď pristali na to, že zvolia v dobrej viere k spoločenským zmenám. Keď k nim prišlo a inakosť sa akceptovala ako bežná - ZRAZU SA UKÁZALO - ŽE SME LEN NA ZAČIATKU - PODAJ ČERTOVI PRST... Zrazu sa začal frontálny útok na VŠETKO. Napr. sobáše, svedomie, politicko-korektnú výchovu detí v rodinách, na západ od nás odoberanie detí z rodín "menej uvedomelých", adopcie homo-pármi, učenie detí v škôlkach masturbácii, akceptovanie všetkých - okrem tých čo sú tu doma - kresťanov a ich svedomia.

PRÍKLADY TIAHNU - DNES SA NA TO ZABÚDA. AKOBY PRÁVE TO MALO BYŤ CIEĽOM - ČÍM VIAC SKAZIŤ DETI.
 
Hodnoť

 

Vždy keď vznikne na svete nejaká menšina, my akože väčšina túto menšinu musíme ihneď bez výhrad tolerovať?
 

 

Áno.
 
Hodnoť

Typicka krestanska demagogia

O akych "vecnych argumentoch" tu autor pise ? Ved cely clanok je plny bludov, demagogie a prekrucania - a naraz sa ohana vecnou argumentaciou. Objektivna pravda je taka, ze

1. nikto NENUTI nikoho do manzelstva osob rovnakeho pohlavia
2. nikto NENUTI nikoho do potratov
3. nikto NENUTI nikoho do antikoncepcie
4. nikto NENUTI nikoho mat sex v 16 rokoch ci 18 rokoch ci 28 rokoch

Naopak, ked preberieme co nam vnucuju alebo pokusaju vnutit krestania a ich cirkvi:

1. formou dani MUSIS platit a zivit cirvi
2. ZAKAZ antikoncepcie
3. deti MUSIA chodit v skole na nabozensku vychovu
4. ZAKAZ nakupovania v nedelu

Akych strasiakov mam vykreslovat dalej ? Zakaz trasfuzie krvi a povinne zomieranie na vykrvacanie ? Povinne chodenie do kostola ? Povinne hadzanie do kostolnej kasicky ? Povinne seminare u pedofilnych knazov ? Zakaz sexu do manzelstva ? Sex pod dorozom knaza ?
 

a zabudol si na desatoro

Krestani nam vnucuju aj desatoro,

nezabijes, nepokradnes, nepoziadas, budes ctit otca i matku, ....

Hlavne si od nich nenechaj nic diktovat. A ked ti povedia aby si neskakal do studne just skoc, nech ich naseres, ciernoprdelakov.
 

Zabudol si na 1. prikázanie,

ktoré je zodpovedné za nenávisť ku a likvidácie inovercov...
 

tak to sa ani nezen

Podla tvojej logiky by bol slub manzelsky zodpovedny za nenavist k inym zenam a likvidaciu inych zien.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Jozef Sitko: Neslýchaná vulgárnosť Počiatka, Trnku, Jankovskej a ďalších! 3 162
 2. Ivan Holko: Ktoré korenie je bezpečné pre psy? 2 900
 3. Maroš Chmúrny: Zodpovednosť podľa Fica 2 390
 4. Miroslav Lukáč: Nezabudol Fico pri výkupnom medikov na ďalších študentov? Čo tak celkový zákaz vycestovať? 1 803
 5. Rudolf Pado: Som minister životného prostredia! 1 273
 6. INEKO: Ako odvolať Bugalu či Kováčika 1 169
 7. Branislav Karmažin: Cenovka za medika 1 119
 8. Jozef Šátek: Kto je zodpovedný za blamáž v prípade D. Trnku? 1 070
 9. Martin Borguľa: Kde je bývanie, tam vzniká rodina 938
 10. Július Kovács: Šamorínsky vodný zdroj vody je schopný zásobiť polku Slovenska, ale Most HID ho ničí. 936

Rebríčky článkov


 1. Ľudovít Herman: Ľudia túžiaci po moci, nahrádza im to sex
 2. Tibor Kramár: Ficov recept
 3. Martin Krištoff: Po troch rokoch prvýkrát optimistická predpoveď: svetová ekonomika porastie viac
 4. Andrea Fuglíková: Strategie vojenského výcviku, které můžete použít ve svém podnikání
 5. Martina Meriačová: Svojich tieňov sa viac nebojím. .
 6. Ľudovít Herman: Páčilo by sa mi byť homosexuálom...
 7. Štefan Vidlár: Predceda Andrej
 8. Milan Kulkovský: Nechcem byť Catmann, ale občas by to nebolo od veci...
 9. Ján Franz: Čiernobiela krajina
 10. Milan Lacúch: Uvidel som smrť!

 1. Šéf komanda potvrdil sledovanie Kuciaka, Threema bola získaná zákonne (minúta po minúte)
 2. Kuciakovi kolegovia ukázali na Kočnera, súd rozhodne o Threeme (minúta po minúte)
 3. Vypovedal Haščák aj Bödör. Výrobca zbrane dostal podmienku (minúta po minúte)
 4. Polícia zadržala po incidente v reštaurácii ministra Sólymosa
 5. Prieskum: Voľby by vyhral Smer pred ĽSNS a koalíciou PS/Spolu
 6. Kotlebovci predčasne ukončili míting v Levoči, odporcovia ich vypískali
 7. Brilianty a kompromateriály. Tóth doniesol polícii prehľad Kočnerovho biznisu
 8. Danko povedal, že nemá k prezidentke úctu. Nemal by piť, odkazuje mu opozícia
 9. Nemám úctu k prezidentke, povedal v parlamente Danko
 10. NAKA zadržala bývalého šéfa odboru školstva košickej župy. Už je na slobode

 1. Igor Matovič navštívil smeráka Počiatka na francúzskej riviére
 2. Študenti lekárskych fakúlt posielajú Ficovi otvorený list
 3. Najväčší hriech Roberta Fica: Bödör mal k Ficovi častejší prístup než nejeden minister
 4. Iniciatíva Kresťania proti nenávisti varuje pred Kotlebom a Harabinom
 5. Urobil Jozef Makúch z NBS-ky bankomat pre súkromnú firmu?
 6. Ako sa generálny prokurátor Trnka nechal korumpovať Kočnerom
 7. Ako vyzerá zodpovedná zmena v podaní Smeru
 8. Prokuratúra v prípade Trnku funguje ako súčinná zložka volebného štábu Smeru
 9. Keď Fico nerozumie zdravotníctvu
 10. Potrat je najvýznamnejším porušovaním ľudských práv našej doby

Už ste čítali?