Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nanebovstúpenie Ariela Šarona (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Palestinci vypálili z Gazy pět raket, Izrael odpověděl leteckým útokem

Izraelské letectvo ve čtvrtek odpovědělo na palestinské raketové útoky, když zaútočilo na pásmo Gazy. Palestinci brzy ráno vypálili pět raket na město Aškelon. Všechny ale zneškodnil izraelský protiraketový systém Iron Dome.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čakal som,

kedy sa ozve hovorca arabských teroristov na Slovensku. Trošku neskôr, ale predsa. Nesklamal si Kandalaft. Zase si tu prišiel so znôškou demagogických hlúpostí, vecí jednostranne povytŕhaných z kontextu. Si taký klamár a demagóg, že by si sa uplatnil aj v našej štátostrane.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mna to

ako nestranneho pozorovatela naozaj zaujima - ktore casti su klamstva, resp. ako to vidite vy?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vieš, ako smiešne vyzerá tvoj príspevok? Napísal si 3 riadky, ale nič si nimi nepovedal. Tvoja argumentácia skončila... počkať, tá sa ani nezačala, zmohol si sa iba na víťazoslávnu nadávku o hovorcoch arabských teroristov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

neviem,páni,či viete ako vyzerala "bejrutska" vojna.Arafatova teroristická banda sa nasačkovala do obytných štvrtí Bejrutu,väčšinou do suterénov domov,alebo prízemí a odtiaľ streľala raketami.
Keď bol dotyčný dom zasiahnutý izraelsským delostrectvom,hneď toto boli plne media.Nakoniec boli Palestínci odtiaľ vyhnaní/tak ako predtým z Jordnánska a a Južného libanonu - presne pre to isté- pre neustále výpady proti Izraelu,ktoré robili problémy "hostiteľskému" štátu.Z Bejrutu sa Arafat so svojou
teroristickou bandou musel vysťahovať do Alžírska,ale tam tiež moc nepobudol.
So Sabrou a Šatilou izraelská armáda nemala nič spolčné,akurát,že ponechala dohľadanie zabudnutých palestískych teroristov na falangu.Izrael to akurát vyšetroval a za "nedohliadnutie na nich"/tesne predtým Palestínci zavraždili kresťanského prezidenta Gemeyla/ potrestali pár izraelských veliteľov..
Mimochodom,Sabra ani Šatila neboli utečenecké tábory,ale štvrte v Bejrute,obývané arabmi.
Takže súdruh Kandalaft,trocha vážte slová - keďd vám palestínsky blbec zabije dieťa,čo napíšete?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Masový vrah ako Menachem Begin a stavky ďalších v boľševickom maskovaní
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tak ale pre sebeja, szatmaryho a inych polackov je to najjagavejsi hrdina.
na blvanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kandalaft = obhajca teroristov

Kandalaft je dlhodobý obhajca palestínskych teroristov a vrahov, do bezvedomia už roky vypisuje podobné subjektívne splašky... mohol by napríklad napísať aj o skladisku palestínskych zbraní na ambasáde v Prahe, kde zabilo jedného z tých mohamedánskych povaľačov, ale nenapíše...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Skladisko zbraní? Ak by vybuchlo skladisko zbraní, asi by to bol trochu väčší výbuch, ktorý by narobil oveľa viac škody, nemyslíš?. Ale nie o tom som chcel. Keby mal palestínsky veľvyslanec v Prahe granát hoci aj pod vankúšom, aký to má súvis s osobou A. Šarona a jeho zabíjaním? Skús mi vysvetliť, čo má tvoj príspevok spoločné s informáciami, ktoré sú v článku. Podľa tvojej logiky pri hodnotení A. Hitlera, napíšeš niečo Rusoch, napr. Pussy Riot alebo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ono je to o tom

..ze oan Kandalaft ma otca palestincana a tak samozrejme logicky bude nadavat na zidov . To je vsetko
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

prepac

Prepac pan milionar, ja nikde nikdy nenadavam na zidov, pretoze zidov mam rad. Naopak ak niekto ndava na zidov zastavam sa zidov a hadam sa s tym kto na zidov nadava. neustale opakujem ze to co pisem nie je "proti zidom", ale proti brutalnej politike Izraela voci Palestincanom. Kritizujem izraelsku vladu, ktoru kritiuju aj mnohi zidia. Nedavajme rovnitko medzi narodom a jeho politickou reprezentaciou. Tiez nie vsetci Slovaci miluju Fica a ked kritiujem Fica neznamena ze neznasam slovakov. Uz to pochopte.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Neklam, Kandalaft, ako mas rad zidov svedcia tieto tvoje 100% nenavistne blogy.

Pallywood SK = Kandalawood.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Skúsime ti to vysvetliť:

ak niekto nadával na Mečiara teraz nadáva na Fica, kvôli svinstvám, čo narobili, znamená to, že nenávidí Slovákov? Ak niekto nadáva na Orbána a Busha kvôli svinstvám, čo narobili, znamená to, že nenávidí Maďarov resp. Američanov? Nie. Tak prečo by nadávanie na svinstvá, čo robia izraelskí politici, malo znamenať, že nenávidíme Židov?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

typická argumentácia

mysliteľského torpeda zo SME-stáda
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kandalaftko a kedy bude nejaky Vas "analyticky" vyplod o vybuchu trezoru na velvyslanectve "mierumilovnej" Palestiny v Prahe a najdenym zbraniam na tom istom mieste? Alebo to sa nestalo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Život verzus dobro & zlo

Kamil, Ty sa správne domáhaš spravodlivosti, ale žiaľ, bez uvedomenia, v akom svete to vlastne žijeme.
Teda, na akom mieste to vlastne žijeme, nuž tu, kde prehra-zlé jedného, znamená výhru-dobro pre druhého. Kde smrť istého človeka: jedni považujú za zlo a smútia; a druhí smrť toho istého človeka považujú za dobro a radujú sa.
Reakcia človeka na tento stav je v zásade dvojaká: Znechutený a zhnusený hľadá únik zo sveta alebo je aktívnym účastníkom na tejto predivnej hre nazvanej dobro & zlo.

Kamil, podľa Tvojich článkov dedukujem, že Ty si hráčom v tej predivnej hre. A prosím, nepovažuj ma za cynika, stále platí, že kto zachráni život jedného človeka, akoby zachránil celý svet, nevynímajúc či je to Žid či Palestínec.
Teda, jedná sa o začarovaný kruh, bez východiska?
Nie!
Píšem Ti preto, že východisko existuje, a tým východiskom je osoba Syna Božieho, Ježiša Krista - samozrejme jedným dychom dodávam, že nemyslím tú figúrku ako ju vykresľuje náboženská politika, ale Toho, ktorý má moc: Všetku moc nad životom i smrťou.

Nuž ponúka sa otázka: prečo Ježiš - plný lásky a milosrdenstva, dopustí aby sa dialo to hrozné a krvavé divadlo vo svete?

Odpoveď sa dá vyhľadať v Jeho slove – v Biblii, a tou odpoveďou je:
Tomu Zlému, nepriateľovi Božiemu, ktorým je diabol, Boh vymeral čas až do doby, kedy sa v plnej miere preukáže jeho bezbožnosť a nešľachetnosť, zvrchovaná neprávosť a hriešnosť. Teda do tej doby Božieho spravodlivého súdu nad ním, bude zvádzať celé národy i jednotlivých ľudí, aby keď nastane jeho odsúdenie, celé univerzum vyznalo: Boží súd nad satanášom-diablom je spravodlivý!

Teda to východisko pre Teba a tvoj národ je, aby ste uverili posolstvu evanjelia Ježiša Krista, a stali sa účastní Nebeského kráľovstva, kde už nie je Žida ani Palestínčana, ale Nové stvorenie. Nové stvorenie, pre ktorého platí už tu na zemi: Mne žiť je Kristus a zomrieť zisk resp. šťastní sú tí, ktorí umierajú v Pánovi.

Samozrejme, keď budete súčasťou tela Ježiša Krista, budete v Jeho láske, a v tejto láske dokážete milovať svojho blížneho tak, že budete vedieť vydať za neho i svoj život. Na tejto úrovni má človek rozpoznanie, že nie človek-národ je jeho nepriateľom, ale mocnosti temnoty a zla v povetrí, ktoré človeka-národ zotročili a vtiahli do skutkov ničenia a zabíjania.

Čo sa týka Židovského štátu a osobitne Jeruzalema, tie majú v Božom pláne zúčtovania s tým Zlým-diablom, nenahraditeľné a nezastupiteľné miesto a postavenie.
Prečo? Lebo Boh sa tak rozhodol.
Teda do doby tohto spravodlivého súdu nad Zlým, si Boh ponechá určitý zostatok Židov a tým i štát Izrael, ktorí zostanú zatvrdení pre evanjelium, a nestanú sa Novým stvorením v ich Mesiášovi Ježišovi,
preto,
aby oni mohli byť tým hlasom, ktorí svojím volaním k Bohu o pomoc počas Božích súdov-Veľkého súženia, spôsobia príchod Mesiáša, a ktorý bude zároveň súdom nad diablom, a zavŕšením Božieho plánu: Spasenie národov, obnova Zeme a tisícročná vláda Ježiša Krista.

Teda pred Židovským národom majú dnes Palestínčania určitú výhodu, a to v tom, že vy môžete byť zachránení skrze krv Baránka všetci, celý národ už v tejto dobe, dobe milosti, a nemusíte byť vystavení Božím súdom počas Veľkého súženia, ako to bude v prípade určitého zostatku Židov, ktorých Boh prevedie cez úskalia tohto Veľkého súženia.

Záver:
Stále teda platí, že Izrael – Židovský štát, je zrenicou Božieho oka. Kto sa teda dotýka Izraela, stavia sa do pozície Božieho nepriateľa, a tomu beda.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Rozpravky palestincov

ktori pouzivaju vlastne zeny a deti ako stity, vrazdia civilistov a vyvolali obcianske vojny v Jordansku a v Libanone, su zo zasady nedoveryhodne
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Takúto prácu by stredoškolský učiteľ žiakovi vrátil. Množstvo tvrdení bez udania zdroja.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Branislav Gröhling: Radšej úprimný ateista než falošný kresťan 784
 2. Samuel Zubo: Koho volila Petra Vlhová za prezidenta? Nikoho! Otvorený list premiérovi SR 607
 3. Júlia Piraňa Mikolášiková: Dve staré šunky, dve obyčajné zbrane, jedna haraburda. To je majetok mafiána 392
 4. Stanislav Martinčko: Ďalší prezidentský miništrant v SMERE-SD, teraz až z Bruselu?! 303
 5. Ján Mrva: Pán MIKLOŠKO, väčšina kresťanov Vám kresťanovi v politike určite úprimne ĎAKUJE. 271
 6. Martin Droppa: Obrovská šanca odstaviť Smer - SD 266
 7. Ondrej Putra: Je mi z tejto krajiny smutno 263
 8. Miroslav Lukáč: Bude nová Zamatová revolúcia pod taktovkou Smeru? 246
 9. Petra Ratajová: Ochrana detí v Anglicku – Útek z krajiny (podľa skutočnej udalosti) 158
 10. Martin Šuraba: Osemnásť už bolo? 152

Rebríčky článkov


 1. Sonya Haraszti: Veľkonočné Škótsko - Glasgow.
 2. Pavol Dančanin: Vlastnosti priestoru, expanzia vesmíru a gravitácia
 3. Jozef Bakša: Majiteľ Penty ako dobrák ochotný pomôcť vyšetreniu vraždy ? Zabudnite!
 4. Simona Baranová: Ako to vidíme my
 5. Olívia Lacenová: Po paládiu mieri nahor aj lítium
 6. Jarmila Halgasova: „Eko“ potraviny – čo o nich vieme?
 7. Peter Biščo: Voňavá pasca na naivné myši z výrobne lahôdok Smeru-SD je nastavená.
 8. Ladislav Boršoš: Valí sa na nás dobro...
 9. Helena Michlíková: Zároveň... alebo ?
 10. Petra Babanova: Kandidáti X

 1. Čaputová alebo Šefčovič? Pozrite si, ako sa volilo vo vašej obci
 2. Čaputová sa vzdá funkcie, Šefčovič chce ukázať odlišnosti (minúta po minúte)
 3. Do druhého kola postupujú Čaputová a Šefčovič (minúta po minúte)
 4. Volkswagen má veľké plány. Bratislavský závod je zatiaľ mimo hry, prepúšťa ľudí
 5. Agresívni politici stvorili silnú ženu (píše Marek Maďarič)
 6. Aký bude duel Čaputová vs. Šefčovič? Druhé kolá už obrat priniesli
 7. Päť grafov, ktoré ukazujú výsledok prezidentských volieb
 8. Číž: Šefčovič nám odkázal, že s politikmi Smeru počas volebnej noci nechce byť
 9. Z piatich percent na 40. Čaputovej zmierlivé vystupovanie trafilo dopyt
 10. Bugár: Pred druhým kolom oslovíme Čaputovú, my nekupčíme

 1. Komentár Mareka Vagoviča: Neverte Šefčovičovi. Je ako Fico a Kaliňák
 2. Desatoro prikázaní v podaní birmovaného Šefčoviča
 3. Vážená Zuzana !
 4. Známe ženy reagujú na víťazstvo Čaputovej: Trošku sme si povyskočili
 5. Kto vyhral u podporovateľov Postoja? Prezidentom by sa stal Mikloško už v prvom kole
 6. Najväčší problém konzervatívnej politickej scény- Hlina
 7. Komentár Daga Daniša: Hlina ukázal neuveriteľnú aroganciu
 8. Peter Cvik Šefčovičove kresťanstvo je rovnako úprimné, ako vyznanie lásky v pornofilme.
 9. Kam sme sa to v školstve dostali…
 10. Palko: Druhého kola sa nezúčastním. Čaputovej prostredie má problém zvládnuť úspech

Už ste čítali?