Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kto tu klame II? alebo Otvorená odpoveď pánovi Lučanovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Tfuj

Choďte už do anusu so všetkými týmito kravinami, jeden by sa z toho pogrcal. Tak milujete všetci blížneho svojho, že by ste ho najradšej zabili...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Právnici..

Na konci prvej tretiny som sa v texte stratil, a nenašiel som sa doteraz..
Vy všetci ukecaní a nikdy podľa vás poriadne nevypočutí, si nedokážete uvedomiť, ako svojej veci škodíte tými horami rečí.. Veď by pod tým klesol na kolená aj Atlas..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Možno by trošku

pomohlo, keby si pán doktor zopakoval učivo zo základnej, konkrétne o tom, ako a kde písať čiarky - len v prvom odstavci mu chýbajú tri... Ale asi ani to nie...

Mňa zaujali dve veci - ako sa nás pán právnik snaží vehementne presvečiť, ako nie sú naviazaní na žiadnu ideológiu ani náboženstvo, pričom podľa ich vlastnej stránky sa k Aliancii doteraz prihlásili okrem iného:

Centrum pre rodinu Bratislavskej arcidiecézy
Christin, o.z.
Diecézne pastoračné centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy
eRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí
Fórum kresťanských inštitúcií, o.z.
Hnutie kresťanských rodín na Slovensku
Katolícke hnutie žien Slovenska
Klarisky kapucínky
Komisia pre mládež v Spišskej diecéze, Centrum pre mládež vo Važci
Modlitby matiek
Nezávislé kresťanské odbory Slovenska
Slovenská evanjelická jednota
Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky
Spoločenstvo evanjelickej mládeže
Spoločenstvo novej evanjelizácie, o.z.
Spolok sv. Vincenta de Paul na Slovensku, o.z.
Viera a svetlo
Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, n.o., Katedra sociálnej práce
Združenie katolíckych škôl Slovenska
Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže, o.z.
Združenie Máriina doba


Takže o akom občiansko princípe podporujúcich organizácii to pán právnik hovorí, keď cca polovička podporujúcich organizácií má odkaz na náboženstvo priamov názve???

Po druhé, svetuškári sa radi oháňajú napr. Nemeckom, keď chcú zaviesť zákaz nedeľnej práce, pri sexuálnej výchove už je Nemecko odstračujúci príklad. Tak sa pýtam, či je teda Nemcko pre nás vzor, alebo nie ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Neprekáža mi to, čo Tebe. Je predsa dosť pochopiteľné, že k Aliancii pre rodinu sa Tebou vymenované spolky a spoločenstvá prihlásia skôr ako do paintballovej ligy.
Mne išlo o to, že takto napísané články sú z hľadiska možnej osvety a lákania nerozhodnutých kontraproduktívne. To bez ohľadu na to, že s väčšinou vecí, ktoré Aliancia hlása, ja osobne nesúhlasím.
Takýto hlúpy spôsob komunikácie si však neodpustia ani reprezentanti opačných názorov, takže účinok ich vystúpení sa vykráti. To len my sa potom utopíme v mori kecov..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pravdaže,

je možné súhlasiť s tvrdením, že je to článok ťažký a možno trochu neprehľadný, ale pri troche snahy sa aj "strateniu sa v ňom" dalo vyhnúť, napr. vrátením sa o niekoľko riadkov dozadu.

Mne sa ho podarilo dočítať :) , a som veľmi rád, že autor vedel vyargumentovať a s dostatočnými zdrojmi potvrdiť svoje predošlé stanovisko.
Naopak, ukazuje sa, že práve kritik pôvodného článku sa viac uchyľuje k demagógii a nepresným tvrdeniam (neopovažujem sa napísať vedomým klamstvám, to neviem posúdiť).

Pre mňa je ten článok prínosný preto, že autor vedel odkazom na zdroje seriózne doložiť to, o čom si niektorí stále myslia, že je len plané strašenie. Zdá sa, že skutočnosť, aj keď neuveriteľná, je naozaj veľmi zlá.

Ja osobne som rád, že sú ľudia, ktorí sa tomu na úrovni venujú a na všetky riziká upozorňujú - pre nás, dúfajme, ešte včas.

P.S. autorovi: Dajte si ten článok opraviť, chýba tam neuveriteľné množstvo čiarok, čo znižuje hodnotu článku aj jeho zrozumiteľnosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

koho nezaujíma

čo je klamstvo a čo nie .... a kto klamstvom narába .... ten v podstate klamstvo toleruje ... ešte sa niekto čuduje, prečo naša spoločnosť vyzerá ako vyzerá a prečo môže Fico klamať a vôbec mu to neuškodí???

Lúčan napíslaa niekľko klamsitev o Alianciii pre rodinu ... autor ich bod po bode vyvracia. Čo iné má robiť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor

nevyvrátil Lúčanovi zhola nič, to len náboženskí fanatici vidia dôkazy a argumenty tam, kde nie sú. lebo ich silou mocou vidieť chcú...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak prosím uveďte vy zdroje na základe ktorých tvrdíte, že autor nič nevyvrátil? Alebo aspoň na základe čoho si to myslíte? Čítali ste všetky tie zdroje, ktoré autor uvádza? Viem, je to náročné a dlhé. Ale mne vyčítajú, keď neuvádzam názory oboch strán, zatiaľ čo, vyzerá to tak, ľudia ich nećítajú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zaujímavé,

že príspevok vyššie, kde som poukázal na lživé tvrdenia autora o občianskom princípe Aliancie za rodinu, si nezareagovala, ale na môj názor o fanatikoch, ktorí vidia argumenty a dôkazy. lebo ich vidieť chcú...

Ja si zas o Vás začínam myslieť, že nechápete písanému texte. Len ako príklad - stále omieľate (tým Vy myslím Vás svetuškárov všeobecne) a predhadzujete "dôkazy" o účasti pedofilov a ich "coming-autu" na pražskom Pride, pritom aj v linku, ktorý autor uviedol v blogu, je jasne uvedené. že na tom pride boli len ľudia, ktorí sa snažia pomáhať pedofilom pri ich návrate do bežného života. Za to by ste im mali ďakovať a ruky-nohy bozkávať, nie ich zneužívať na svoju propagandu...

A mimochodom - toto všetko píšem ako heterosexuál v šťastnom, dlhoročnom vzťahu, ktorý sa len ako človek bez náboženského vyznania cíti ohrozený cirkvou a náboženskými fanatikmi, ktorí chcú svoje názory prenášať do sekulárnej spoločnosti a vnucovať ich všetkým, teda aj tým, ktorí s nimi nesúhlasia...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Také obvinenia treba vyvrátiť dostatkom informácií. Ľuďom sa nedá vyhovieť. S vlastnej skúsenosti viem, že keď uvediem málo zdrojov, je to nedôveryhodné. A keď potom niekto ako v tomto blogu uvedie naozaj dostatok zdrojov spolu s dostatkom vysvetlení, zase je to vyčerpávajúce a zase to ľuďom nevyhovuje. Asi tu tá druhá strana fakt nechce vidieť pravdu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie som ani jedna, ani druhá strana, ktorá by prípadne chcela alebo nechcela vidieť pravdu. Hovorím len, že je škoda, keď niekto znehodnocuje svoje úsilie niečo dobre robiť tým, že o tom nevhodným spôsobom píše alebo hovorí.
Presvedčeným veľa hovoriť netreba, a svojmu oponentovi, ktorý navyše podľa tvrdenia iných klame, môžeš o hlavu otrepať aj Králickú bibliu, a aj tak ho nepresvedčíš, že máš pravdu.
Keď právnikovi jednu strelíš a on ťa bude žalovať, tak si píš, že na súde budú čítať žalobu na tri strany..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

článok je OK

ale myslím si že celá táto diskusia (nemyslím pod konkrétne týmto článkom) je uplne neproduktívna. Všetko sa už povedalo a každý už ma svoj vyhranený názor...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Peter

nerobím si žiadne ilúzie o tom, že by tieto diskusie nejako pohli názormi ľudí ... ale ak niekto klame a uverejňuje to, nemal by to aspoň mať jednoduché ....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pravdivé, no žiaľ predkladané hluchému.

Nakoľko argumentácia ideológov LGBTI postráda zdravý rozum, obdivujem každého kto sa s nimi púšťa do polemiky. A robí to napriek tomu, že zvyčajnou odpoveďou mu je jeho stručné premenovanie na: talibanec, homofób, bigoťák...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na hrubú dieru hrubá záplata.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

podporujem Alianciu za rodinu

Pán Chromik, ja Vasu aktivitu podporujem a chvalim a dakujem za ňu. Musime sa ozyvat proti hrozbe genderizmu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dovolím si doplniť informáciu k ...

bodu 1 ...

od školského roku 2014/2015 budú musieť žiadatelia o federálne štipendium v USA vypĺňať tlačivá, z ktorých budú odstránené výrazy matka a otec a nahradené výrazmi "rodič1" a "rodič2" ...

http://www.washingtontimes.com...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

k poslednemu bodu

k poslednmu bodu -

studia marka regnerusa: "how different ar the adult children nwho have. ...", na ktoru sa odvolavate, je prikladom motivovaneho myslenia. Jej autor neskor poznamenal, ze nie je schopny rozlisit svoju vieru od vedy. Clanok vyvolal burlive reakcie a desiatky psychologov ju domietli. Mainstream je uplne inde, ale ten sa nehodi do kramu, vsak? - vid napr. studia od American Academy of Pediatrics: "Promoting thw well-being of children. ..." - http://m.pediatrics.aappublica...

Je vidiet, ze so zdrojmi pracujete prisne selektivne a odmietate jednak zdravy rozum, jednak konsensus vo vede, proste preto, ze sa vam to nehodi. Smutne, ale nic co by sme nepoznali - motivovane myslenie a pod.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hla ake

obrazky sposobili kolaps gymnazistov v Brokene. Fakt hotove porno. http://www1.wdr.de/themen/pano...
Chromik, Chromik uz aj anatomicke atlasy vas na tej vasej krizovatke ohrozuju?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

APA nikdy neoznacila

pedofiliu za sex.orientaciu!!!!
prosim vas uz nesirte tuto nepravdivu informaciu

The APA said in its statement that “‘sexual orientation’ is not a term used in the diagnostic criteria for pedophilic disorder and its use in the DSM-5 text discussion is an error and should read ‘sexual interest.’”

“In fact, APA considers pedophilic disorder a ‘paraphilia,’ not a ‘sexual orientation.’ This error will be corrected in the electronic version of DSM-5 and the next printing of the manual,” the organization said. The error appeared on page 698, said a spokeswoman.

It added: “APA stands firmly behind efforts to criminally prosecute those who sexually abuse and exploit children and adolescents. We also support continued efforts to develop treatments for those with pedophilic disorder with the goal of preventing future acts of abuse.”

Read more: http://www.washingtontimes.com...
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME