Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hlas príčetného občana (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

prestať...prestať....

možno by bolo lepšie ZAČAŤ-zatvárať zlodejov... keď už sme prešvihli vešanie komunistov...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobre

postrehy. Problemy tejto krajiny su hlboke a zasadne. Bolo by dobre, keby obyvatelstvo prekuklo vnutenu hru na triedneho obyvatela a zacalo sa spolu a jednotne zaoberat zlodejskymi paprcami vsetkych slovenskych politikov.

Mam ale iny nazor na volbu. Nechodte volit za akzdu cenu. Ak by hrozilo, ze si volbou naseriete do svojho svedomia nerobte to. Volte len vtedy, ked najdete kandidata, ktoreho jednoznacne chcete volit. Teoria "volby mensieho zla" sa ukazala ako jednoznacne chybna.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zrazu veľa kriku

kvôli prezidentovi? Kde boli príčetní občania doteraz? Kde boli, keď sa tu od zamatovej jánošíkovsky zbíjalo, utrácalo, keď im imponovalo hulvátstvo a stále imponuje spolu s rasizmom, školstvo sa neoplatí ani spomenúť, VŠ im vyhovuje, konečne má každá rodina svojho magistra, justícia bola väčšine národa ukradnutá vždy. Na reformu zdravotníctva reálne nemá chuť nik.
Prečo robíte poprask teraz pred prezidentskými voľbami ? Čo si kto chce dokazovať? Bohuprisahám nepochopil som tieto výkriky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Robím poprask teraz?

No, ak je "teraz" posledných 8 rokov, čo píšem na blog, tak sa ospravedlňujem za podenkovosť mojej snahy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Píšeš si možno 8 rokov s akým výsledkom? Bláboly OKS. Máš nejaký konkrétny výsledok? Nevadí ti, že nemáme pravicu, opozíciu? A ak ju prechodne máme, že sa vlastnou neschopnosťou a typickou slovenskou závisťou sama odstaví?
Slováci, môžme tak handry fajčiť, na viac nie sme schopnou a ani nemáme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

chcel som na teba reagovat, kulturolog. naozaj som sa snažil niečo v súlade s článkom, ale stále mi z toho vychádzal len arogantný smeč.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Reaguj si koľko chceš. Článok je sumárom dobre známych skutočností a čo ďalej? Ficovoliči články nečítajú. Svojho vodcu volia preto, lebo mu slepo veria. Lebo na rozdiel od intelektuálov v politike vie aj lož podať hodnoverne. Masy je možné získať len excelentnou rétorikou. Masy nepodávajú obsah, alebo počúvajú len A , B už nie. Prebuďte sa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pardon, nepočúvajú obsah
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kulturolog,

ak si nepochopil, prečo je priam nutné, aby každý, kto má nohy a ruky a nemieni voliť fica, išiel voliť, tak je asi zbytočné ti niečo písať. Ale našepám: ak bude zvolený fico, tak od prezidenta hlavy štátu až po poslednú upratovačku v štáte (aby si nemal pripomienku, tak mimo súkromného sektora) budú v tomto štáte na dlhé roky zabetónovaní ficovci. Aj so svojimi spôsobmi vládnutia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Slušný občan, ty si patrne ľudový bavič a osvetár. Kde si bol pred poslednými voľbami? Ty si vskutku myslíš, že za predpokladu zvolenia iného kandidáta , tento vo funkcii prezidenta prelomí ficodŕžavu? Osvieť naše mozgy a poskytni konkrétny príklad.
Ficovci sa zabetónovali na veľmi dlho . S našou pomocou a pomocou chýbajúcej pravice.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemali sme čas...,

čakali sme v rade na tie oné...istoty...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie nenávisť, ale rozum.

Ja by som voličov nedelil na príčetných a nepríčetných, veď bola príčetná terajšia opozícia za vlády Ivety Radičovej, keď spáchala samodeštrukciu? Ja nebudem voliť prezidenta podľa toho, kto najviac nakydá na Fica a jeho voličov, avšak budem voliť toho, kto urobí právne kroky k ukončeniu 20 ročnej kultúry obchádzania pravidiel a kradnutia "v súlade so zákonom". Myslím, že práve ústavný právnik pán Procházka je na to odborne zdatný, takže pozná aj účinný mechanizmus na kontrolu vlády.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja budem voliť

v prvom kole podľa toho, kto bude najbližšie k tomu, aby v druhom kole porazil fica.
Pred desiatimi rokmi som volila srdcom (pána Bútoru), teraz k tomu pristúpim čisto pragmaticky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

predstav si...

aj ja som volil Bútoru... teraz mám tutovku,a keď sa nepodarí,tak v druhom radšej satana,Hitlera,Mussoliniho,ako Fica...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Da sa niekde dozvediet viac o tej Valkovej navrhovanej reforme?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Na tomto linku sa to dá stiahnuť komplet

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dakujem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kradnutím verejných peňazí

Dočítal som len potiaľ, že "kradnutím verejných peňazí" :)))))))))
.
A kde sa asi tak vzali tie verejné peniaze? Z akej činnosti pochádzajú?
Z organizovanej trestnej činnosti, z krádeže. Samozrejme demokraticky legalizovanej krádeže.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

keby si namiesto vytrhávania vecí z kont

Radšej dočítal aspoň odstavec. Ak by si dočítal článok, mal by si odpoveď aj na otázku v Tvojom druhom príspevku. Voľ si koho chceš, len, ak budeš voliť Fica, tak si verejne naondíš do svojich pseudolibertariánskych úst. Tvoja voľba. Choď voliť Tibor, prosím.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ja tú odpoveď poznám

a článok som nakoniec prečítal celý. Ja by som fica volil len ak by si si skutočne stál za tým, že voliť treba, nech už kohokoľvek. Kvôli voľbe, či účasti samotnej. Ako som napísal na inom mieste, ponuka tej vašej strany (nemyslím politickej, ale názorovej) síce dlho vyzerala, že by mala byť pre mňa, ale nie je. Rozčarovanie z tohto poznania ma už prešlo, teraz sa už len bavím.
.
S tou krádežou je to o názore. Ja si myslím, že z verejného sa kradnúť nedá. Zlodejovi neukradneš. Dôchodkový a zdravotno poistný tunel je úplne rovnaký, ako kachličkárov odvod z druhej strany. Nie ste iní, ako oni.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME