Piatok, 19. január, 2018 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Paškov útok na základy demokracie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

čo sa dalo čakať od takého teľaťa ako je tento otvorolez? veď on príde ešte s väčšou stupídnosťou v línii Ein Volk, ein Reich, ein Führer, ein Ficocot
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

súhlasím, ale z EP slovenskú demokraciu

nezachránite. Správne rozhodnutie by bolo terajšiu kandidatúru do EP vymeniť na kandidatúru v roku 2016 do SK parlamentu. Mohli by ste priamo na Slovensku implementovať Vaše cenné skúsenosti z Nemecka. Lebo takto máme osoh iba z Vašich blogov, čo je veľká škoda!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo je vlastne

tento mudrlant Podolay zač ? Nejaký mladý káder SAS, ktorý chce prekrúžkovať Sulíka a dostať sa do europarlamentu ? Najprv tu fňuká, že ako musel zložito vybavovať pobyt na Slovensku, potom bedáka, že Slovensko nemá "ekonomickú diplomaciu" a teraz zasa skuhre na kachličkára Pašku.....aspoň fotku má dobrú....vyzerá skoro ako Drahoš Machala - Pamír.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A co si Ty zac ???

Brigadnik smeru ???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Samozrejme,

zaslúžilý brigádnik....brigádujem pre nich už od roku 2004 ale často ma z centrály na Súmračnej kritizujú, pretože frekvencia mojich príspevkov je iba 0,9 príspevku denne....pracujem však na zvýšení produktivity....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kandidát tajnej spolupráce ŠtB...

...teda, pardon... kandidát do EP povedal: "Je to práve SaS na čele so Sulíkom, ktorá je v súčasnej dobe hnacím motorom dezorientovanej pravice na Slovensku." Vzhľadom na to, že SaS už má menšiu podporu aj ako Kotleba - 3,9% SaS, 7,6 ĽSNS - dobre ma pobavil.

Go, Podolay, Go! Ale nie do Európskeho parlamentu. Do niečoho iného. Tiež sa to začína na p ;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ohováranie je trestný čin!

Skutková podstata trestného činu ohovárania je upravená v Trestnom zákone č. 300/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov. Podľa paragrafu 373 ods. 1 Trestného zákona sa dopustí trestného činu ohovárania ten, kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, najmä poškodiť ho v zamestnaní, v podnikaní, narušiť jeho rodinné vzťahy, alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu. Páchateľ trestného činu ohovárania sa potrestá odňatím slobody pri základnej skutkovej podstate až na dva roky.

To čo tu neustále predvádzate "Znechutený pozorovateľ" je ohováranie a to je trestný čin, aj keď sa deje „akože“ anomymne. Dá sa samozrejme zistiť komu patrí tento nick! Chcete aby na vás bolo podané trestné oznámenie?

Pred očierňovaním akejkoľvek osoby takýmto hrubým spôsobom si treba najprv prečítať na ÚPN:

Registračné protokoly agentúrnych a operatívnych zväzkov Štátnej bezpečnosti

UPOZORNENIE !

Pred vstupom do registračných protokolov zdôrazňujeme, že osobou evidovanou ako spolupracovník ŠtB je osoba, ku ktorej bol kedykoľvek v období od 25. februára 1948 do 31. decembra 1989 Štátnou bezpečnosťou evidovaný zväzok v kategóriách rezident, agent, informátor, držiteľ prepožičaného bytu alebo držiteľ konšpiračného bytu. Zväzky vedených osôb sú v v protokoloch označené značkami:

R – zväzok rezidenta
I - zväzok informátora
A (tiež TS, Ag) – zväzok agenta, tiež agentúrny zväzok
KB – zväzok konšpiračného bytu
PB – zväzok držiteľa prepožičaného bytu

Tieto osoby boli spolupracovníkmi ŠTB!!!

Zväzky osôb, ktoré neboli vedomými spolupracovníkmi, alebo boli priamo obeťami a objektami o ktoré sa zaujímala ŠtB sú v protokoloch označené značkami:

PO – spis preverovanej osoby
SZ alebo S - signálny zväzok
NO – spis nepriateľskej osoby
D - spis dôverníka
KTS – spis kandidáta tajnej spolupráce
KA – zväzok kandidáta na agenta
KI – zväzok kandidáta na informátora

Tieto osoby neboli spolupracovníkmi ŠTB!!!

Zdroj: http://www.upn.gov.sk/regpro/i...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kandidát tajnej spolupráce ŠtB...

...teda, pardon... kandidát do EP povedal: "Je to práve SaS na čele so Sulíkom, ktorá je v súčasnej dobe hnacím motorom dezorientovanej pravice na Slovensku." Vzhľadom na to, že SaS už má menšiu podporu aj ako Kotleba - 3,9% SaS, 7,6 ĽSNS - dobre ma pobavil. Go, Podolay, Go! Ale nie do Európskeho parlamentu. Do niečoho iného. Tiež sa to začína na p ;)

Milý brigádnik,
čo konkrétne na horeuvedenom príspevku nie je pravdivé?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Podolay, karmu klikas cez aky software?

vraj su na to klikacie roboty "Spedia, Cashfiesta, GetPaid4, CashSurfers".

Podolay co pouzivas a jak to funguje?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"to je kriku"

ako sa odrazu rozbrechala tá propagandistická úderka Smeru . Len sa nebojte chlapci , aj na Vás príde rad , stačí ak sa vyberie trochu viac voličov k urnám , ako Vás naposledy inštalovalo k moci v parlamente a hneď budete tam kde patríte . Teraz si práve koledujete o to aby sa na Vás nezabudlo ...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME