Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nová moc na Slovensku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pridajte sa

k Občianskemu tribunálu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

chceme konecne riesenie

zlodejskej otazky,

ked to inak nepojde obnovime transporty, starych dobitcich vagonov mame habadej
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Konečne riešenie

bude, keď v povstaní zvíťazíme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Cokolvek na zaciatok,

ktory rozviry dany (neutesitelny) stav, postupne sa to zacne nabalovat ako snehova gula.
Cas uz prisiel, treba sa zacat venovat veciam verejnym, nedostatky sa casom vybrusia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nielen rozvíril,

ale poukázal aj na protiprávny stav.
Samosprávu netvoria politické strany, ale rodina a obec.
Každý má právo cez občiansky snem obce v ktorom má trvalé bydlisko, podieľať sa na správe veci verejných. Zákon o voľbách do Národnej rady SR je protiústavný a porušuje ľudské práva občanov. Podľa takého zákona je náš parlament nelegitimní. Aby bol nelegitimní musí ho nositeľ práv napadnúť. To sa aj stalo. Viac: http://blog.sme.sk/blog/19766/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Predovšetkým

sú dôležité vyvážené a objektívne informácie vo všetkých našich médiach.Pravdivé informácie = zmena v myslení a konaní mnohých ľudí= cesta k zlepšeniu pomerov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Povstanie začalo

poriadok z médiami sa robí. Prijal sa zákon a teraz ho treba realizovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ZMENIŤ TREBA PODSTATU

a tá je v ústave, tú súčasnú treba bezpodmienečne celú zrušiť a prijať novú, pre ľudí a nie proti ním.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Už sa mení

Zaniká štát, v ktorom majú moc nelegitívne majitelia parlamentných strán a médií, ktorí realizujú svoju moc cez dosadeného diktátora - predsedu vlády.
Zánika štát, ktorý nepretržite porušujú práva a slobody svojim občanom a ktorý je utopený v spoločenskom morálnom bahne.

POVSTALCI cez Občiansky tribunál rozumu, pravdy a lásky si berú svoju moc, ktorú drží nelegitívne diktátor Slovenska a nastolili vlastnú moc, za účelom vytvorenia základov pre novú demokratickú spoločnosť.
Takú spoločnosť, v ktorej budú mať nepretržite moc občania, v ktorej hospodárstvo sa bude rozvíjať na prospech občanov a v ktorej média budú stať na strane prostého občana.
Spoločnosť, v ktorej každý občan bude mať dôstojné podmienky na svoj život. Za tým účelom Občiansky tribunál prijali adekvátne zákony.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako si zvoliť zástupcov parlamentu.

Každý nositeľ práv má právo hovoriť a robiť všetko pre to, aby spoločenskú zmluva - ústava nikto neporušoval a ak vyčerpá všetky prostriedky na nápravu ma legitimné právo odobrať porušovateľom moc a nastoliť moc tých, čo ju neporušujú.
Vlastnú zákonodarnú moc nastolíme tak, že občania obce, okrem členov parlamentných strán, si vyberú svojho hovorcu pre okresný snem. Okresný snem si vyberie svojho zástupcu, ktorý má trvalé bydlisko obce, do parlamentu. Všetci zástupcovia okresov budú členmi zákonodárnej moci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Podporte novú moc.

Demokratická spoločnosť môže riadne fungovať iba vtedy. keď je v spoločnosti zabezpečená deľba moci a deľba práce a jednotky spoločnosti - bunky sú zdravé.
Deľba moci znamená,
že jednotlive moci musia byť od seba oddelené a tiež, že občania cez svoje jednotky kreujú tieto moc zvlášť. Slovensko túto požiadavku nespĺňa, pretože cez politickú stranu je prepojená zákonodárny, výkonná a súdna moc. Predseda strany tak cez svoju funkciu riadi parlament, bol zvolený je členmi strany generálny prokurátor a jeho členovia strany navrhovali sudcov ústavného súdu. Takúto moc mávajú jedine diktátori. Diktátor obhajuje postavenie tým, že tento systém vyhovoval predošlej vláde, tak je to správne aj teraz. Ak by pri cvičení takýto postoj zaujal študent práva, tak by určite neurobil z demokracie zápočet.
Deľba práce slúži aj na to, aby o odborných veciach rozhodovali tí, čo tomu rozumejú. Odborná vec je aj poverenie zastupovania občanov pri správe veci verejných. Jednotkou spoločnosti je občan, rodina a obec. To znamená, že so správou veci verejných nie je možné splnomocniť politickú stranu. Aby mohli byť slobodné voľby, musí byť taký volebný zákon, ktorý je v súlade s uvedenými faktami.
V minulosti v kmeni rozhodoval o dôležitých otázkach snem. Na čom sa dohodli bolo pre všetkých záväzné. Kto to porušil bol vyhostení alebo zabití.
Dnes občania si nevolia svojich zástupcov, ale svojich zlodejov. Pritom cez občiansky snem obce možno poveriť zo zastupovaním v odborných veciach iba člena obce.
Ak občan sa priamo podieľa na správe veci verejných a nie cez svoju bunku, potom v spoločnosti nastáva chaos a jednotlivé orgány spoločnosti sú choré.
Kto chce žiť v zdravej demokratickej spoločnosti, nemôže mu byť jedno, ako sa vytvárajú jednotlivé moci, ako sa kontrolujú a aký je volebný zákon. Súčasný stav vyhovuje tým, čo lovia ryby v mútnej vode. Všetky naše ústavné organy, nechcú sfunkčniť našu spoločnosť a odmietajú to zmeniť.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME