Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Petícia za ukončenie ozbrojenej agresie na Ukrajine (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Organizátor petície rovnako

konal-vyzýval pri prepade Srbska,rušení jeho územnej celistvosti.Petícia bola doručená velvyslanectvám USA,jeho spojencom,do Bruseli i vláde M.Dzurindu.Presvedčil ma teda,že je to čestný človek,nerozlišujúci medzi agresormi a ich cieĺmi.Petíciu mu podpišem a vyzývam k podpisu ďaľších občanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Očúvaj!

Ak slovutný pán Michal Bróska dostal aspoň jednu písomnú odpoveď od veľvyslanectva USA, jeho spojenscov, z Bruselu a vlády M. Dzurindu (daj link), tak mu tú petíciu podpíšem aj ja. Inak, psi brešú a karavana ...
A čo takto poslať petíciu p. B. Obamovi, aby si odniesol atómové hlavice z Nemecka a dal si ich pod posteľ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

za ukončenie agresie? To majú zrušiť terajšiu vládu?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mozem vidiet vas podpis pod peticiami americkej vlade pri agresiach v iraku a afganistane?
s panamou a granadou akosi neratam, ale tie dve vyssie musia byt nabeton.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie som

síce autor, ale dovolím si predsa reagovať...
.
v čase irackej vojny som bola pubertiak, tak si nie som istá, či som nejakú petíciu aj podpísala. každopádne, vždy som bola proti a napr. za zatvorenie guantanáma som podpísala petície zotri /to len na dokreslenie, že nie som žiadny zaslepený amerikanofil/...na druhej strane...nechápem, čo to zmení na situácií...buď som proti ruskej invázií na kryme alebo nie som proti. všetko ostatné je ideologické bla-bla...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aká je kauzálna súvislosť medzi americkou agresiou v iraku/afganistane a ruskou agresiou na Kryme? Mám spätne vyhlásiť petíciu ohľadom Iraku, ktorý sa stal pred 11 rokmi? Nerozumiem Vašej otázke.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kauzálna súvislosť?

to snad nemyslis vazne tuto otazku?nie spatne nechceme..chceme vidiet ci si aj vtedy ked NATO a USA napadli napr. Lýbiu vypisoval americkemu velvyslancovi aby sa stiahli..inak je tento tvoj blog trapnym vystrelom o sebaprezentaciu..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keby som to nemyslel vážne, nekládol by som túto otázku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ok vidim ze diskusia zbytocna

chytas za slovicka..ty tam kauzalnu suvislost nevidis, existuju vsak ludia, ktori ju tam vidia a tych by zaujimalo tvoje stanovisko/odkaz tým, ktorí napadli ine suverenne staty (Sýria, Lýbia)...
kludne moze byt aj so spätným ucinkom...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

prezrel som cely archiv clankov

ale nikde ziadne ine vyzvy krajinam na ukoncenie agresie nevidim..cize ciste pozérstvo..dovi
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

z toho cestovania

sa blogerovi asi točí hlava alebo je ešte jedna možnosť - nevie či je chlapec alebo dievča?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Petícia je oneskorená

ozbrojenú agresiu, nainscenovanú ako "Majdan"-revolúciu, rozumej zbesilé vyčíňanie nadrogovaných,
Západom platených teroristov,

narýchlo legalizovali,
ako
"vížazstvo ľudu" :-))

http://www.parlamentnilisty.cz...

alebo

http://p*r.o.t*i.p*r*o*u*d.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/874-cesk a-televize-necekane-prozradila-co-m nozi-tusili-jadro-bojovniku-na-majd anu-tvorila-take-izraelska-obranna- armada-dalsi-dramaticka-sved

(bodky a hviezdičky vynechať, pretože tu máme slobodu slova a názoru:-)))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Autor protiproudu Petr Hájek svojho času spochybňoval existenciu SNP....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No a ?

Nie je sám, kto spochybňuje SNP, každý by mal právo čokoľvek spochybňovať, to je tá sloboda názoru
a jeho verejného vyjadrenia, zaručené Ústavou a Chartou základných ľudských práv.
Samozrejme,
že len na papieri, pretože de facto psychopati uznávajú len Ich "pravdy", (rozumej podvodné manipulácie verejnej mienky).

Viď k tomu názor českého vedca-neurobiológa MUDr.Koukolíka - http://elyna.wz.cz/jak_rozezna...

"Tam, kde by zdravého člověka fackovala hamba, tam je psychopat povznesen, stále lehce nad věcí. Bezostyšně konstruuje minulost dle vlastní fantazie. A ve svůj prospěch."
--------------------------------- ----------------------------------- ----------------------------------- ----------------------------

Inak, necítiš sa autorko trápny s tvojou petíciou,
keď
Krymský parlament schválil pripojenie k Rusku, referendum má byť 16. marca.
--------------------------------- ----------------------------------- ----------------------------------- -------------

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7125629/kr...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tým pádom mám právo spochybňovať ruskú inváziu na Kryme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keď dvaja žijú v Nemecku

a sú "svetobežníci", ešte to neznamená, že aj obaja jednako rozumia svetu, politike a ekonomike.

http://podolay.blog.sme.sk/c/3...

Prečítajte si pán Michal Bróska článok pána Podolaya, aby ste konečne pochopili a rozlíšili, čo je to skutočná skúsenosť a zrelá politická anylýza a čo je ideológia, doprdelevlezizmus a snaha povedať niečo, bez toho, aby ste tomu aj rozumeli. A to ste obaja pod kuratelou jednej politickej strany - SaS. Jeden z Vás píše ako zrelý a zodpovedný človek a druhý organizuje zámery svetovej elity a sionizmu.

Som toho názoru, že petície by mali vyhlasovať a organizovať kompetentní ľudia, čo danej veci aj hlboko rozumia a ktorí majú aj nejakú autoritu. Petícia v zásadných geopolitických otázkach by nemala byť nástrojom na zviditeľnoovanie sa, ani nástrojom na získanie extra bodov od "precedu", aby ste sa udržal na kandidátke a aby ste sa dostali znovu do správnej rady lukratívneho štátneho podniku, že pán Michal Bróska. V ktorej správnej rade ste to za Radičovej vlády vo svojich tridsiatich plus rokoch sedeli?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Petíciu môže v zmysle petičného práva vyhlásiť ktokoľvek. Kto by inak posudzoval kompetencie petíciechtivých občanov? Vy snáď? Nevidel som iné osoby, že by k Ukrajine zaujali morálne stanovisko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A ste si istý, že vaše stanovisko je

morálné?

Aj každý občan SR spĺňajúci podmienky útavy môže kandidovať za prezidenta. Som prekvapený, že ste nekandidovali. Prečítali ste si článok pána Podolaya? Porozumeli ste mu? Ale ten píše niečo iného, než robíte vy. Podľa neho tá vaša petícia nestojí na morálke, alebo ano? A tiež je za SaS. Pán Podolay na rozdieľ od vás medzinárodným vzťahom rozumie.

No a neodpovedali ste na otázku v správnej rade ktorého štátneho podniku ste vo svojich 30+ boli členom. A rád by som vedel aj čím ste tam prispeli a za aký plat. Či to je tajné?

Takýto mladí demokrati chcú vstupovať do medzinárodných vzťahov?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Som si istý, že je morálne. Inak by som azda neinicioval petíciu. Kandidát na prezidenta musí mať vek 40 rokov. To mi ešte pár rokov chýba. Údaje o mojom členstve v dozornej rade (nie správnej rade), asi ste si to zle pozreli, sú v obchodnom registri verejne dostupné. Plat 350 Eur brutto. Mal som vtedy len 29 rokov. Hospodársky výsledok pri nástupe do podniku bol -120 Mil. Eur, pri odchode -5 Mil. Eur. Prínos: šetrenie mesačne v rozsahu cca. 15-16 tis. Eur + zastavenie pochybného tendra, ktorý chcel obchádzať verejné obstarávanie a el. aukciu s následkom prihratia zakázky spriaznenej firme. Zavedenie pravidelnej kontroly hospodárnosti prenájmu majetku firmy dozornou radou. Zavedenie možnosti prezentovať výsledky interných auditov na dozornej rade s následnými extra kontrolami.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

prepáč Michael,

možno som slepá, ale naozaj nevidím v čom by si tieto dva články odporovali. oni sú iba iné. áno, pán podolay napísal dobre vyargumentovanú medzinárodnopolitickú analýzu, čo autor tohto článku neurobil. ale ani nemám dojem, že by sa o niečo také pokúšal. jednoducho upozornil na existenciu jednej petície. that´s all. navyše dokonca ani nemyslím, žeby tá petícia nejakým spôsobom klamala. jednoducho postup ruska voči krymu bol nelegitímny. tak ako bolo nelegitímne kosovo, ak považuješ za dôležitý tento dodatok. a ani nebolo rusko jediné "nečisté" v ukrajinskom konflikte. a navyše je pravdou aj to, že niektorí ľudia vidia ne/legitimitu podľa ideologických preferencií. keď sme si už ale toto vyjasnili....mám otázku...ak sa vo svete deje viac neprávostí, má právo poukázať na jednu z nich len ten, kto vie dosvedčiť svoj postoj voči tej druhej? áno, ono by to bolo najkrajšie, keby sme všetci vedeli rovnako odsúdiť všetko zlo...len...realita je iná. áno, niektoré odsudky sú jednostranné. ale tie činy sa nestanú o nič legitímnejšie, ak začneme vykrikovať čo kto kedy neodsúdil...
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME