Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Môže prezident nemať názor na Nežnú revolúciu? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fico náhodou pomerne presne vyjadruje postoj väčšiny Slovenska. Nikto dnes nepôjde protestovať proti 17. novembru, ale jednoducho veľa ľudí je sklamaných a očakávalo niečo iné, veľa z nich cíti aj nejakú nostalgiu za minulým režimom. Veď na Slovensku 17. november oslavuje len pár elít + médiá. Obyčajní ľudia veľmi nechodia na podujatia, proste to nijako zvláštne neoslavujú(ostatne ako každý iný sviatok,). V domácnostiach povedia svojim deťom, že vďaka revolúcií môžu cestovať, mať slobodu prejavu, ale asi tiež to povestné, že zase nebolo všetko také zlé. Práve taký nejasný postoj(asi kladný, ale s veľa výhradami) má veľa obyvateľov. To samozrejme vyhovuje viac aj tým čo majú vyslovene negatívny postoj, lebo z ich pohľadu je to lepšia alternatíva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

He, he,

áno, Fico náhodou pomerne presne vyjadruje "veľké... ehm alibistické NIČ". Jednoducho zbabelec a srab ako vždy sa zichruje, veď s tým NIČ nepokazí...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

protoplan

Veľa ľudí je sklamaných, samozrejme, každý čakal, že keď za socializmu nič nerobil ľtát sa o nich postarali, a nejaké peniaze dostávali, v demokracii nebudú robiť nič, stačí otvátrať ústa na tie pečené holuby a poštári im budú nosiť domov niekoľko násobne platy bez topo, aby chodili do tej oltravnej roboty, kde to aj tak len preflákali? Počul si, že by to niekto takto povedal? Zrejme nie, lebo aj tak počúvaš len čo chceš. Oslavy 17.novembra, to myslíš na tých ľahostajných ufňukaných Slováčikov, ktorí letia rýchlo domov, potom na fušky a o nejakej kultúre? Ak nedostaú zadarmo lístky z ROH, tak im nejaké divadlo môže byť ukradnuté a ešte si pritom aj nakúpili, veď auitobus bol akože zadarmo. Aký je teda intelektuálny postoj oibyvateľstva vlastne ku všetkému: smetiská, to nám tu kto zasa robí, kto nahádže na zastávkach autobusov špaky na jednu kopu vedľa koša, pred obnchodom kopa nalepených žuvačiek... atď. Je to otázka kultúrnosti náíroda a Slováci, ako vieme, sú nekultúrny, teda až na tie, ak ty vravíš, elity? Porozmýšľa, ak ti tio rozum dovolí, lebo vidieť veci len z jednej stránky?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A spodina mu to všetko žerie aj s navijákom.Na Slovensku je stále polovica národa zaostalá,negramotná čvarga a to sa prebiť nedá,nech im dávaš akýkoľvek argument.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

On - Fico dobre vie,

že nadjôležitejšie je tváriť sa, že nič sa nedeje, nič nevrčí, nikde sa neblýska, je to tu všetko O.K. Ten, kto tvrdí opak, si zaslúži trest za tvorbu paniky. Je to proste zločin proti ludskosti, ked niekto v stojatej vode, už zahnívajúcej niečo vidí... Toto odkukal od katolíckej cirkvi, ktorá už dvetisíc rokov sa tvári, že jediný boh, súdruh akýsi Jahve, obetoval svojho jedináčika a pohodil ho zberbe, aby nás spasil. Spasil od čoho, alebo od koho? Však ON Jahve je ten ten, čo všetko riadi a bez NEHO nič nešustne, alebo je to úplne inak a stojaté vody sa hmýria krokoušami.A možno birmovaný komunista je ten, čo spasí tento bašalik a tento sprostý lud, vyvedie do krajiny, kde tečie alkohol potokom a kde sa bryndzové halušky lejú riečišťom. On Fico, je vlastne novovekým spasitelom a my sme tí, ktorí nevidíme návrat biblických časov, Sodoma, Gomôrka...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

autor

To že Fico starostlivo plní svoj plán stať ako sa stať prezidentom a na základe svojich skúseností zistil, že ani úprimnosť (viď Kňažko a jeho vzťah k drogám a následný pád jeho preferencií ), ani klamstvo (Kiska a jeho podnikanie) sa neopláca, tak drží bobríka mlčania. Nevidím to nijako dramaticky. Horšie je že nemáme na výber.

Druhým v poradí je Kiska, bývalý šmejd, ktorý nevie rozumne odpovedať na dobre mierené otázky novinárov z tohoto bohumilého obdobia jeho života následne "opucovaného" krídlami bieleho pimprláka.

Už som uviedol fikciu /pre Slovensko absolútne nereálnu :-D/, že nejaký fiktívny mafián odsúdený na doživotie vymyslí plán ako investovaním špinavých peňazí do kampane a následne zvolením SVOJHO prezidenta dostane milosť, ale potom mi napadlo, že by to mohla byť dokonca ešte oveľa horšie, firma AMNESTIA s.r.o., v ktorej špeciálne vybraný prezident - šmejd za úplatu miliónov euríkov dáva milosť odsúdeným zločincom z mafie ? Naozaj absurdná myšlienka? Takže POZOR!

Ach jaj! Slovenskóóóóóóóóóóóóo.........................
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prezident môže nemať názor.

Stačilo by, ak by navonok prezentoval ten môj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

momentalne neprezentuje ziadny nazor, ani svoj ani cudzi. Nemusi mat pravicovy nazor na revoluciu, problem je ze nema ziadny nazor.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME