Piatok, 19. január, 2018 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Volím Kisku. Scenár bez neho ma totiž desí. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ano, to mas tak, ak si poslanec koalicie a zahlasujes za jej rozpad.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vývoj

prave povrdzuje ze KDH čakalo na tento moment dlho. Každý kto bol proti už v KDH nie je.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martin

Nuž istotne máš lepšie informácie ako ja. Ale ak máš čas odpovedz mi prosím na jednoduchú otázku:

Skutočne je racionálnejšie a istejšie voliť "šmejda" podozrivého z nekalých a nemorálnych kšeftov, hoci očisteného bielym pimprlákom, ako síce demagóga ale prehľadného človeka, ktorý sa trasie ako slimák na šalát, aby ho pozívali do Bruselu a Bieleho domu, aby sa tam pretŕčal a fotil z hlavoňmi a teda dá sa očakávať, že sa bude krotiť?

Si si ÚPLNE istý, že celú "akciu Kiska" nevymyslel a nefinancoval nejaký nemenovaný doživotne odsúdený mafián, ktorého potom nový prezident následne z vďačnosti omilostí? Si si úplne istý, že radšej zvolíme človeka s temnou , nejasnou, nevysvetlenou minulosťou, ktorú potvrdzujú aj moje osobné skúsenosti, ako hranatého politického magora.......?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

jaro, ako sa v sobotu zbavime hranateho magora, tak o 5 rokov sa zbavime Kusku, ak sa preukaze spravnost tvojich slov. Dnes som si isty, ze jednoho hajzlika sa zbavime uz teraz urcite.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak zvíťazí Kiska,...

zbavíme sa v dohľadnej dobe dvoch hajzlíkov.
Prvému končí funkčné obdobie (I.G.) a ten druhý skončí po budúcich parlamentných voľbách (R.F.).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ha

nejako som nezaregistroval , z čoho je podozrivý ?myslíš to , že keď založil triangel tak predával na splátky bez úrokov ? to jest ľudia si mohli kúpiť bez navýšenia ceny , zaplatiť toľko isto ako keby to kúpili v hotovosti .Myslím , že trošku si to prehnal z tou temnou , nejasnou , nevysvetlenou minulosťou . Asi si zle počúval a nehľadal informácie.

Rovnako nevysvetlená minulosť je , či bol v tom byte a temná prečo je ochotný verejne likvidovať Slovenského občana niekoľko rokov .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

faethor a miro a klammar

Nezaregistroval si, lebo nechceš nič počuť, vidieť ani rozprávať ( ako tie 3 známe čínske opice ).

Ja kľudne uznávam, že Triangel bolo podnikanie balansujúce na hranici zákona a nebol vtedy ani morálne verejne odsúdený, ale iba preto, že slovo "šmejd" sa v tom čase ešte nepoužívalo. Mne bolo už vtedy divné, ako môže za tak nizky úrok a maržu Triangel podnikať... Ale to MA ani nenapadlo ( dušu jednoduchú, postsocialistickú,dedinskú, niekdy až príliš primitívnu ), že Triangel neryžoval zo zákazníkov, ktorí platili splátky načas, ale že jeho cieľom boli práve zákazníci, ktorých presvedčil na nákup zbytočností, za ktoré potom nemohli platiť načas a následne ich ošklbal až na kosť!

A samozrejme, že to boli tí najjednoduchší občania, ktorí nikdy nečítajú znenie zmluvy, ktorí si nevedia vypočítať splátky, ktorí majú hlboko do vrecka.............., ktorých nemilosrdne ošklbal.

Takže pri všetkej neúcte k Hranolovy, je tento "šmejd" ozaj vhodnejší kandidát ako on?

ad Miro: takže budeme zase 5 rokov obskakovať "šmejda", ktorý súc pod imunitou môže aj vraždiť?

ak klammar: a kde sa berú tí veční optimisti, ktorí si naivne myslia, že noví ľudia sú tí najlepší, viď Rusko, viď Šuster, viď Fico, viď Procházka, viď Hlina, viď Mezenská............ a stále dokola ako na drevenom kolotoči?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nedávno som na tému Triangel napísala

tento príspevok:
Neviem, či to niekomu pomôže urobiť si
názor, ale mám vlastnú skúsenosť : V čase, keď Triangel začínal, mi odišiel starý plynový kotol. Bola som sama s dvomi deckami, tak som to potrebovala urgentne riešiť. Kúpila som si kotol z Trianglu stál cca 30 litrov, splácať som mala 3 roky (dúfam, že nekecám, už je to dávno). Skrátka, prišla som o robotu a kotol som prestala splácať. Asi po dvoch upomienkach som si sadla a napísala do Trianglu list o tom, v akej som situácii. Neviem, čo sa tam stalo, nikto mi neodpísal. Ale dodnes mi od nich neprišla ani jedna výzva na doplatenie. Z toho mi vychádza, že buď : mali tam bordel v účtovníctve, alebo niekto kompetentný vymazal môj dlh zo systému. Fakt neviem.

Nikto sa k nemu nevyjadril. Ja čakám oponenta - niekoho, koho Triangel (Kiska) ošklbal až na kosť !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Neuveriteľné ako dokážeš

absolutne bez dôkazov písať to čo píšeš. Triangel ako podnikanie na hrane zákona :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Atam

Neuveriteľné ako dokážeš bezhranične dôverovať podnikavcom, podvodníkom a šmejdom.

Pravdepodobne si a budeš perspektívna obeť takých šmejdovských praktík.

Tak za po prvé:
Osobne som chcel z Triangla okolo roku 1996 kúpiť plynovo-elektrický sporák. Ja som však extrémne nedôverčivý a starostlivo čítam zmluvy a aj texty v nich najmenšími písmenkami napísané - mám na to kúpenú lupu. Nepamätám si už podrobnosti, ale po preštudovaní som pochopil, že zmluva je tak nevyvážená, že som ju odmietol podpísať a sporák som si zadovážil iným spôsobom.Takže som osobný svedok šmejdovstva Trianglu.

Za druhé:
V predvolebných diskusiách sa na šmejdovstvo pýtal redaktor TA3, otázky kládol aj Hranol. Pán Kiska iba ľapotal nezmyselné vopred naučená vyhýbavé odpovede, zásadne sa konkrétne nevyjadroval, nevysvetlil, neospravedlnil - NUŽ ŠMEJD!

Nuž skutočne nič protizákonne šmejd nerobil, to ostatne nerobia ani iní šmejdi! Vtip je v tom, že si zámerne vyberajú klientelu, ktorá neplatí a môžu im naúčtovať skutočne barnumské penále! Jer to síce zákonné, ale rozhodne nemorálne podnikanie!

Pán Kiska je netrestaný občan, ktorý môže robiť čo chce, ale jedno nemôže - nemôže byť morálnym vzorom celej spoločnosti a prezidentom.

Ale hlas ľudu hlas boží! Ak chcete mať v čele tohoto jebbnnutého štátu ešte aj jebbnnutého šmjda, zlodeja, podvodníka, vydierača, nech sa páči! Urýchli to aspoň rozpad tohoto štátu, ktorý nik nechcel a Žirinovský Slovensko pekne podelí medzi jeho susedov, ak ako sa to pokúsil v prípade Ukrajiny!

Preboha čo je to za štát, ak sa tu nenájde jediný čestný, morálny, bohabojný, nekomunistický, inteligentný a rozumný občan, čo chce byť aj prezidentom? HNUS!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Atan

I tak še da, i tak še da!

Máš na svoj názor, aj využitie svojho volebného práca plné právo!

Mám iba 2 poznámky:

1/ Ja som vzájomnú diskusiu nevyvolal, ja som sa obracal IBA na autora.

Takže si obaja ponecháme v pohode svoje postoje.....

2/ Ja nemusím Kiskovi nič štatisticky, trestne, súdne ani inak dokazovať! U politika a kandidáta na prezidenta platí prezumpcia viny! Takže v mojich očiach sa musí vyviniť politik Kiska, ak pravda chce môj hlas do urničky, na čo mal dostatočnú verejnú šancu a priestor, ale ho podľa mňa nevyužil, nevysvetlil a nevyvinil sa!

(Čaro nechceného: Práve teraz hovoria v slovenskom rozhlase o tom, že šmejdi sa presúvajú do domácností, kde sú údajne právne nepostihnuteľní, nuž prečo aj nie, veď je to úplne legálne a morálne podnikanie, oni predsa chcú len pomôcť občanom, a to ZADARMO, starčekom, dôchodcom, svokrám... Prečo nie, keď ich zástupca možno bude prezidentom?)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prezumpcia viny

je dosť zvláštny pojem, takže stačí vyliať na niekoho hrniec špiny a je vymaľované. Stýkal si sa s ľuďmi spojenými so scientologiou, si scientológ. Našli sa prípady keď ľudia preplatili úver násobne krát, si úžerník, šmejd, zlodej. Takýmto systémom by nemala šancu ani Matka Teraza :-) Ale v pohode, máš takéto vysoké nároky, je to tvoje právo, nič proti tomu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Len či diskutér jaronpb také kritériá uplatňuje aj na seba alebo vždy iba na druhých ?!

Po prečítaní jeho názorov asi bude jasné, kto je ten "šmejd" ...
Aké slovenské.

P.S.
Ja v druhom kole volím Kisku.
Oproti ficošmejdovi ("preceda" tretej cesty do pekla) nemám príliš nad čím rozmýšľať. Je to jasné.

"Aj ty rozhodneš, či sa ráno 30.marca posunie čas o hodinu dopredu, alebo o 30 rokov dozadu !"

(PiJano! 1/3)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mily jaro

ked uz hovoris o predvolebnych diskusiach. odhadujem, ze minimalne 10 krat sa fico pytal kisku na clenstvo v scientologii. kiskova odpoved bola, ze je katolik. fico dostal otazku na svoju vieru. odpovedal, ze je to jeho sukromna vec. uz vies aky je rozdiel?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

blbec

Blbečku okolu roku 1996 nič lepšie nebolo ako si niečo kúpiť keď nemáš peniaze na splatky
Ako obchodík som robil 100ky zmlúv ani raz sa nesťažoval nikto. Každy vedel do čoho ide.
Skús si vybaviť v banke teraz nejaký úver . Všetci môžete byť radi že taký človek ide do špinavej slovenskej politiky. Postrehol som že ficko ma priaznivcom presne takeho typu akého je on sam, ***** zlodej atd.Len sa čudujem starším prečo ho volia keď sa maju najhoršie v EU.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Argumentujes podobne pofiderne a demagogicky ako ficovolici a Fico sam. Zdlahavy text bez konkretnych faktov. Silny v obecnych obvineniach, ale uboho slaby v konkretnych faktoch. Je mimoriadne hodnoverne, ked tu vypisujes o tom, ako si si vraj studoval nejaku zmluvu, ale nic konkretne z nej nie si schopny uviest. Ako je mozne, ze z tych statisicov zakaznikov Trianglu sa nenajde nikto, kto by bol schopny poskytnut konkretne fakty, aka to vraj bola hrozna uzera? Na rozdiel od Kisku na Ficove smejdacke darebactva je konkretnych dokazov cela hrba.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobre, ja budem hrat Tvoju hru

Pri politikovi plati prezumpcia viny. Takze Kiska je uzernik a scientolog. No a teraz Fico: ukradol prachy z emisii, predrazil myto, vykradal eurofondy (napr. nastenkovy tender), prihraval st. zákazky spriatelenym firmam (Vahostav, Doprastav, ktore teraz neplatenim polozili na lopatky x-dalsich firiem), pokusil sa polozit stat na lopatkami masivnymi PPP projektami, ***** peniaze v arbitrazi so zdr. poistovnami.....To len tak namatkovo. Ake je skore? Navyse, Fico je tak isto scientolog, ved za jeho vlady dotujeme firmu scientologov.
O moralnych preslapoch, ze si za peniaze danovych poplatnikov robi prezidentsku kampan a plati .urvu ani nehovorim.
Apropo, ako mozes niekoho presvedcit, aby si kupil nieco co nepotrebuje, ked ani nerobis prezentacie a nic podobne? Aha jasne, hypnózou. Zabudol som - scientologovia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vies co? ty radsej ani nepis. tebe dat do ruky klavesnicu je ako malemu decku dynamit. "podnikanie balansujuce na hrane zakona". ty d€bil. bez trianglu by som si v tejto rozvojovej krajine nekupil ani chladnicku do manzelstva. daj si gulas pifko a neotravuj. "ktorych presvedcil na nakup zbytocnosti" to ako s brokovnicou pri hlave? ty si velmi jednoduchy cloviecik vsak? tak aby si nezabudol (lebo is tiez z tych jednoduchsich) nadych, vydych a stale rovno, kym ti nepoviem dost.. a uz radsej nepis. fakt..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

tricky a faraoh a kuco

Nuž národ rozhodol - hlas ľudu hlas boží. Ale aj tak šmejd ostane šmejdom, požijeme, uvidíme čo sme opäť zvolili. Dovolím si vám to po čase pripomenúť.

ad kuco: nápad použiť scientológiu bol od fika nepodarený a smiešna prešľap

tricky: ja som možno debbil, ale ty si poriadny úbožiak a nímand, keď si nevieš zarobiť na chladničku, máš vôbec nejaké gule šnórer ?

ad faraoh: Určite som iddiot, nepopieram, ale určite však nie som nesamostatný a nerozmýšľam ako tupé stádo, ku ktorému patríš, čo si vyvolilo na piedestál šmejda, modlí sa k nemu, uctieva ho, ide sa z neho zessraťť.........., hoci tento šmejd, ako prezident, pravdepodobne nenaplní ani 5% z toho čo veľkohubo kdetu posľuboval, nie je moja chyba, že ste mu opäť všetci uverili......holt reklama a nie brokovnica ako uvádza tricky, človiečik jednoduchý duchom...
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME