Pondelok, 23. október, 2017 | Meniny má Alojzia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Je po voľbách, zvyknime si! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Titulok sedí,

napadla ma presne tá istá veta. A čo je horšie, je to skôr iba začiatok. Chlapci a dievčence zo Smeru tú porážku v prezidentských voľbách tak ľahko nepredýchajú. Skôr naopak. Zariadia sa "po svojom".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale veď sa nič nezmenilo

Ja nechápem, čo sa divíš, veď sa absolútne nič nezmenilo. Hádam si nepočítal s tým, že po víťazstve občianskeho kandidáta v prezidentských voľbách sa zmení niečo na politike poslancov Smeru v parlamente?
To akože keď Fico prehral prezidentské voľby, tak by sa akože mali začať správať normálnejšie, keď na to doteraz kašľali?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

arogancia moci

odhliadnúc od toho, či je Malinová vinná, alebo nie jasnejšie ako Facka je, že prípad bol spolitizovaný...!!!
a nespolitizovali ho tí, čo boli v opozícii... ale tí, čo boli pri moci...!!
minister vnútra na verejnosti máva s hlavným dôkazovým materiálom... spolu s premiérom obviňuje, kydá a špiní... v čase, keď prípad mali riešiť orgány činné v trestnom konaní...!!!
namiesto toho, aby spoločnosť upokojovali uisteniami, že prípad bude riadne vyšetrený... prilievali olej na oheň a robili si tým svoje PR...!!
dnes, vzhľadom k predchádzajúcej manipulácii a spolitizovaniu si generálna prokuratúra nasr ala do vlastného hniezda... aj keď na objednávku mocných by bola Malinová odsúdená je tu ešte EU... a zas nás táto arogancia moci bude stáť nemalé peniaze, tak ako nás stojí arogancia moci súdruha precedu pri poisťovniach...
je najvyšší čas, aby zodpovední niesli nielen politickú, ale aj hmotnú zodpovednosť...!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nechecem polemizovať ale ...

Je potrebné pripomenúť, že ako prvý sa na TV scéne objavili polici z maďarských strán na čele s Gáborom Gálom, ktorí tento prípad spolitizovali. A práve oni a potom média vyzývali Kaliňáka , aby sa k veci vyjadril.
.
Taktiež je potrebné pripomenúť, že v tom čase (a v podstate stále) sa objavujú informácie o prípadoch bitiek na národnostnom základe, o ktorých väčšinou ani pes neštekne. V tomto prípade štekali nielen psy na Slovensku, ale aj ten PES z Bruselu. Možno tuším aj o to išlo, len teraz už nikto nevie komu o to išlo. Gábor Gál keď splnil úlohu právneho zástupcu H.M., tak svoje miesto prepustil manažérovi úspešného predaja akcií VSŽ.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Rýchle prsty a zmena pádu.

Samozrejme že "Nechcem" a že "ako prví sa na TV scéne objavili ..."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zdochýnajúci kôň

kope najviac - to je známe už po stáročia.
Horšie je, že teraz bude kopať do nás - do občanov - pretože väčšina sa opovážila v slobodných voľbách zvoliť niekoho iného, než nadiktovala štátostrana a kde sa vopchal jej narcisistický, zakomplexovaný a po moci nenásytný vodca.
Keby to bol býval čo len vo sne náhodou pripustil, tak by u nás prebehli voľby "po Lukašenkovsky", alebo podľa scenára, známeho od Víťazného februára celých 40 rokov.
Uvidíme, ako bude toto povolebné besnenie pokračovať, pretože je jasné, že to je iba začiatok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nikdy nezvykneme? 90% Slovákov si už dávno zvyklo na dvojaký meter.
Máš nejaký konkrétny prípad, že niekto z politikov porevolučných vlád pykal a išiel sedieť? Bohuprisahám neviem si na nikoho spomenúť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne v tomto je pes zakopaný

Pravica, ľavica, my sa tu prekárame a oni svoje nálepky používajú len na oblbnutie voličov a majú medzi sebou nepísanú dohodu, pokiaľ môžu útočiť a kde je tá hranica, za ktorú nepôjdu. Ak sa tu nájde politik, pre ktorého nebude problém, že sa rieši trestný čin ako trestný čin a nebude pozerať na to o koho ide, toho budem voliť. Kým prvý politik, nepôjde do basy, dovtedy sa tu nič nezmení. Bude to len prekáračka politikov ako divadielko pre voličov. Aj Radičová hlásala padni komu padni a potom tých, ktorí poukazovali na rozkrádačky odvolávala a tých, ktorí kradli, s tými si potriasala rukou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prokurátor...

...môže obviniť z krivej výpovede Hedvigu ,len ako to vezme druhá strana a to Maďarsko.Občan Maďarska nemusí byť vydaný na Slovensko .Prinesie to veľa medializácie v maďarskej tlači,Viktorovi politické body za ochranu všetkých Maďarov žijúcich v zahraničí.Proste politické divadlo a naše štátne orgány môžu zažiť fiasko ako s vydávaním Mela zo zahraničia .No ale keď už toto potrebujú?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Obavam sa, ze by si toto nedovolili, keby na nich netlacil niekto omnoho mocnejsi. Presne, ako na Janukovica. Rusi maju rozohrate take partie u nas (a nielen u nas), o ktorych sa mnohym ani nesniva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie pán Petrovič!

Je pred voľbami, zvyknime si!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prostituje tu autor a nie KDH

Ak si autor nevšímol, zákon ešte nie je schválený. Takže tu prostituuje autor na vlne kopajúcej do KDH. Nemyslím si, že mu to pomôže. Ale ak mu to pomôže, nie je sám. Sú tu viacerí. SaS, SDKU, OĽaNO. Musím však povedať, že nie sú na dobrej vlne.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME