Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Špičky slovenskej justície (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Sme kriminalny stat

a tento stroj s STB motorom a zasadami funguje na vasetkych urovniach vedenia nasho statu od parlamentu po poslednu policajnu stanicu v okresnom meste.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To nikto z nich nevedel čítať ?

Ako mohli riešiť paragraf ktorý už nebol? To by naozaj boli schopní vydať rozsudok: V mene republiky...sa odsudzuje za paragraf ktorý neexistuje.. k súhrnnému trestu 25 rokov ? To ešte aj NKGV mal paragraf ak niekoho popravili ! Hnusná zgerba . Len by ma zaujímalo či sa dozvieme aj to, kto to vymyslel a organizoval. Ten by už mal sedieť v odletovej zone pekne pobalený a modliť sa aby čím skôr bol aspon v 2000 metrovej výške mimo republiku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"V roku 2000 si vyfabulovali predstavu, že JUDr. Loduhová a Ing. Lackovič podali proti uzneseniu o zrušení môjho obvinenia (za ohováranie a útok na verejného činiteľa tlačou) v zákonnej lehote sťažnosť."

Mam otazku. Ked prokurator zrusil uznesenie policajta o vasom obvineni (ako pisete v clanku), tak urobil aj nejake vlastne rozhodnutie, alebo bolo jeho rozhodnutim iba zrusenie policajneho uznesenia a nic ine? Lebo cisto teoreticky. Ak prokurator zrusi uznesenie policajta a nenahradi ho nejakym inym vlastnym rozhodnutim, tak proti takemuto uzneseniu prokuratora nie je pripustna staznost ziadnej osoby.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Moje obvinenie zrušil policajt

ktorý ho vydal, autoremedúrou. Jeho uznesenie sa stalo právoplatné, tým vznikla prekážka v mojom ďalšom trestnom stíhaní.Právoplatným sa stalo preto, lebo ten kto mohol podať sťažnosť (Loduhová,Lackovič) ich nepodali a nezrušil to uznesenie ani prokurátor- teda nemal nič proti tomu že som bola zbavená obvinenia za ohováranie a za útok na verjného činteľa tlačou.Právoplatné uznesenie o zrušení obvinenia by mohol zrušiť a dať príkaz na konanie iba generálny prokurátor, ak by právoplatné uznesenie bolo napadnuté mimoriadnym opravným prostriedkom adresovaným jemu na GP SR.Práve takáto sťažnosť daná nebola, ale sa vymyslelo, že podané bolo- v tom je pointa tej fabulácie. A hlavne v tom, že keď nebolo podané, nemohol o tom Generálny prokuártor ani rozhodnúť.Okrem neho o tom nemohol rozhodnúť nikto. A predsa...Bez podania sťažnosti zrazu Okresná prokurátorka ( pravdepodobne nie z vlastného uváženia ale na základe pokynu) JUDr. Slabá dala pokyn na moje obvinenie v tej istej veci. A potom sa tvrdilo, že proti obvineniu o zrušení obvinenia bola podaná sťažnosť po celé roky, ale nikto nevidel ani sťažnosť ani mimoriadny opravný prostriedok ani rozhodnutie GP. Moje trestné stíhanie začalo pokynom OP a priložením celého už uzavretého spisu, ktoré skončilo zrušením môjho obvinenia. Tak toto mali v rukách všetci menovaní a ctení zástupcovia štátu poverení výkonom spravodlivosti až dovtedy, kým to neprasklo a moje trestné stíhanie muselo byť v roku 2011 zastavené. Jana Teleki
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME