Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O posledných kvapkách (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Autorka

si to prezila na vlastnej kozi, pozna to a vidi stav Slovenska jasne..co k tomu dodat? Kto ma trochu otvorene oci, vidi ze boj je zbytocny a ostavat v krajine ktoru riadi par smejdov bez stipky zabran voci ludom, je zbytocne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ak by zbalili mentálne labilného, vyjadrovali by sme sa k tebe
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vedné odbory zaoberajúce

sa duševnými poruchami sú bohužiaľ viac než neexaktné a preto nedokážu (alebo nechcú) identifikovať chorých jedincov. Napríklad bezdomovci sú evidentne a jasne chorí ľudia, ktorí by mali byť liečení a pokiaľ ich liečiť nemožno, tak umiestnení do nejakých ústavov, kde by bolo na náklady štátu (teda aj za moje dane) postarané o ich hygienu, stravu a dôstojné dožitie. Namiesto toho sa premávajú po vonku, kradnú poklopy, upíjajú sa k smrti a keď nastúpia do prostriedku MHD, tak svojim zápachom donútia ostatných vystúpiť :( Nehovoriac o tom dese, keď raz za čas odvezú na pohotovosť a tam z nich musia vyberať červy :(( Duševne chorý zjavne bol aj Otec národa - Vladimír Mečiar - a aj minimálne 50% ostatných politikov, ktorí majú voľajaký velikášsky komplex a domnievajú sa, že sú voľačo viac než tí ostatní. Nehovoriac o teleportujúcej sa Mezeneskej, kadejakých dalajlámov a neskutočnej skutočnej množiny iných exotov :(
Pri štúdiu prípadu pani Teleki som pochopil, že ona za seba nemôže a prosto žije v inej dimenzii, než zvyšok populácie. Smutné je, že stretnutia s tou našou dimenziou sú pre ňu také bolestivé. Najbolestivejšie sú zrejme stretnutia s exekutívou, ale keby tá múdro ustúpila a dala za pravdu (ako malému dieťaťu) - rýchlo by sa ukázalo, že pani Teleki by si rýchlo našla iný zdroj svojich trampôt - námatkovo uvediem Telekomunikácie a UPC (tí naozaj dokážu priviesť do šialenstva aj tých odolnejších) - daniarov, poisťovne, miestne úrady - ale hlavne susedov (ako vedia správcovia bytov - priemerne na každom poschodí býva jeden takýto problémový človek) - či hoci aj novinárov SME. Polícia je ovšem ideálna, lebo má exekutívne právomoci a jej príslušníci sa neregrutujú z zo Summa cum laude absolventov najprestížnejších univerzít. To znamená, že bežný policajt jednoducho nemôže ovládať všetky zákony, k tomu byť aj empatický a mať ako koníček psychológiu. Nájdu sa našťastie aj takí (už som na takých natrafil aj u nás), ale aspoň 50% je na tom stále zle a rádovo 10% policajtov sú stále naozaj nebezpeční magori, ktorým je dobré sa zdiaľky vyhnúť - zrejme aj keď je človek ministrom vnútra. Takže problém pani Teleki je čistý komunikačný problém, z jej strany naviac strihnutý paranojou (ak má niekto paranoju tak to ešte neznamená, že nemôže byť prenasledovaný). Bežný človek ("normálny") takéto situácie rieši úhybnými manévrami (poslúchne, neprovokuje, vyhľadá pomoc spolužiakov) - lebo je faktom, že policajt síce nesmie nikoho zastreliť, ale keďže má zbraň, tak môže. A kto si o to moc koleduje, ten to napokon aj dostane - bárs je v tom aj nevinne. Lebo bežný policajt nie je stroj a jednoducho má viac testosterónu, než bežný občan (inak by ho predsa nevzali do zboru, lebo mäkkí intelektuáli skôr mieria do SAV).
No a čo sa týka pani Hedvigy, spočiatku som veril jej nevine - kým som v SME neuvidel tú fotku doličného trička. Síce nemám doktorát z grafológie, ale pre mňa to nie je písmo a už vôbec nie vyjadrovanie agresívneho hrubokrka a to "i" na konci je naozaj iba bodka na "i" tejto sprostej manipulácie. Človek nemôže za to s kým chodil do ZDŠ a tak zopár hlavohrudí poznám, takže presne viem, čo by jej na to tričko napísali: "Pal do ***** zadunaj" (s čím samozrejme ostro nesúhlasím, keďže mám v maďarskej menšine veľa kamarátov a známych, v Pešti mám kopec rodiny a aj otec hovorí plynne maďarsky). Také vyumelkované písmo a vyjadrovanie však slovenskí buchari nemajú ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Automatický cenzor vyhviezdičkoval

prostonárodné (t.j. vulgárne) označenie vstupnej časti ženského pohlavného orgánu - ktoré by hrubokrký autor zrejme navyše napísal s ypsilonom, neovládajúc vybrané slová po "p".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Policajtom teda nic nehovorit

nic nepodpisovat
nechodit na vysluchy a uz vobec nie sa nechavat vysterovat psychiatrom, kde je stat nefunkcny.

vid cl 23 zakladynch prav
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keď máš v celom prípade tak jasno,

vysvetli odkiaľ H. M. poznala Marcela Grzyba a Róberta Benciho, lebo na základe jej výpovede boli zhotovené identikity (http://img.topky.sk/big/98599.... http://img.topky.sk/big/104636...), ktoré doviedli políciu ku spomínaným dvom. Obaja s úzkymi väzbami na Nitrianske ultrapravicové skupiny, navyše Benci už mal viackrát dočinenia s políciou pre fyzické útoky proti mladým ľuďom a výtržnostiam na futbale. Ak ju nenapadli, odkiaľ ich Malinová poznala ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A na polícii si podal trestné oznámenie

a polícia miesto toho úradníka začala trestné stíhanie proti tebe? A kovošroťák v televízii povedal, že skutok sa nestal a neskôr, že sa nestal tak ako si ho opísal?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Takže skutočnosť, že z kauzy Gorila

nikto zo zainteresovaných, z jednej aj druhej strany zákona nesedí v base, dokazuje, že H. M. klamala!?!
Celá kauza Gorila a jej dozvuky sú dôsledkom toho, že na Slovensku nie je uvedomelá občianska spoločnosť. Gauneri sa tu nesúdia podľa závažnosti skutku, ktorý spáchali, ale podľa "kmeňovej príslušnosti". Toho, kto je z "nášho hniezda" si ochránime, nedovolíme aby naňho dopadla ruka zákona, lebo On je náš zlatý-milý gauner.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Selektívna spoločnosť, čiže segregácia

Nedá mi nereagovať na tento príspevok. Urobiť zo všetkých bezdomovcov diagnostikovaný prípad je normálny fašizmus. Už tu chýba len konečné riešenie voči všetkým ktorý do vášho klišé nezapadajú.. Bezdomovci je nezvládnutá sociálna oblasť štátu. Títo ľudia potrebujú hlavne odbornú pomoc, lebo zväčša si svoju aktuálnu situáciu liečia alkoholom, drogami, úplnou stratou návykov. Ich problém sa nedá riešiť len peniazmi, ani segregáciou. Niekto im musí pomôcť zvládnuť problém , ktorý tento stav vyvolal a pri ktorom evidentne zlyhala rodina. Vedecký dojem vzbudzujúci príspevok ktorým chcete vyvolať príspevok kvalifikovaného odborníka je nástroj k manipulácii spoločenských hodnôt. Verte že manželka netrpí paranojou. Žiadnou. Iba má ideály ktorých sa nevzdáva už roky a je presvedčená, že oplatí sa byť slušným a odporovať aj takým testosterónom napumpovaným policajtom, ktorý sa na túto prácu možno dali nie kvôli istotám a ideálom, ale práve kvôli testosterónu. My , normálny ľudia tento typ adrenalínu nepotrebujeme. A verte či nie tento typ adrenalínu si nikto ani pani Teleki nevynucuje. Označiť paranojou niekoho kto bráni svoje elementárne ľudské práva, trvá na dodržiavaní svojich ľudských práv a od štátnych orgánov vyžaduje len to aby svoju prácu robili v súlade so zákonom, tak to je drzosť najhrubšieho zrna. Prajem vám, aby ste sa ocitli v situácii, v ktorom ani váš intelekt, ani znalosť psychiky vášho protivníka, ani znalosť zákonov a viera v ideály demokracie vám nepomôžu. A aby vám v tejto situácii začali vysvetlovať že ste paranoik, lebo sa mienite brániť v súlade so svojimi právami. Možno sa vám zrúti svet ako sa to stalo tým bezdomovcom ktorým k tomu možno stačilo ohrozenie materiálnej existencie. Možno podľahnete v prvom kole a z vášho nepriateľa sa stane váš priateľ a stanete sa rovnakým ako on. A možno sa vo vašich hodnotách pretlačia ideály majúce nejaké hodnoty a rozhodnete sa za nimi stáť a bojovať, aby vás potom kvôli tomu označili za paranoidného. História ukazuje, že paranoidní boli tí, ktorí tie cudzie práva popierali a nie tí ktorí za tieto práva dokázali bojovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mate pravdu

a ta rada Miholeho na "uhybny manever" v totmo pripade znamena:

Uplne bezdovodne sa nechat psychiatricky vysetrovat, nezakonnym ozancenim lekarom za dusevne choreho umoznit policii pripad ukoncit pre poskodenu nevyhodnym sposobom a sameho seba tak spolocensky natrvalo znemoznit a stazit si uplatnenie nahrady ujmy.

Mihole si neuvedomuje, ze policajt co vyda nezakonne rozhodnutie, podobne iny uradnik, na urade nema viac co hladat a sposobena ujma mu ma byt zosobnena.
Skor Mihole zije v inej dimenzii - tej kriminalnej.

Vseho vsudy ma najskor Mihole rovnake problemy a takto ich projektuje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

príspevok celý

naruby.
ale čo by človek chcel od boľševika, s nickom naruby.
však?
ty si prosto, neuznávaš nikoho, len svoje pochybné názory ako z učebnice lektora vuml, či politruka na pšm.
aj keď sa dá diskutovať o tom, že mnohí bezdomovci, a nebude to bezvýznamné % z ich množstva by potrebovalo lekársku pomoc, no bez ich záujmu ich môže chcieť "liečiť" len človek ktorý má totalitno-obcesné chúťky zbavovať ľudí ich slobody nakladať so svojim životom. (pokiaľ viem títo ľudia ani nikoho finančne nezaťažujú, okrem tých, ktorí im dobrovoľne pomáhajú almužnou)
nie, že by som s ich životným štýlom bol nadšený, ale nie som ani z tvojho. pritom ty si nebezpečnejší ako oni, lebo po nich je ten tebou spomínaný smrad v podstate jednoduché vyvetrať. čo sa o tvojich príspevkoch povedať nedá.
.
faktom zostáva, že tento zločinecký štát, v ktorom je ústavné (cenzor, však ty vieš čo) nenarodených a v ktorom je zákonné stavať zločineckým štátom na cudzom pozemku (nie na mojom, ja by som sa bránil) ktorý občan vlastní a dokonca pod hrozbou násilia musí zaň platiť daň, hoci ho nemôže užívať, ani predať,
celé roky šikanuje, dehonestuje a mentálne aj fyzicky ničí dve ženy. aj ich rodiny.
ak by aj boli vinné, čo je vysoko nepravdepodobné, tak opakujem, aj keby boli vinné, tak takéto škadalózne správanie ako tu predvádza tento zločinecký, demokraticky sa tváriaci, pritom boľševický režim, je pre každého slušného človeka neprijateľné.
nieto, že by to niekto mohol hoci len latentne, ale predsa obhajovať, ako ty, ty s obráteným nickom.
.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ked vyskrtam slovo bolsevizmus z tohoto jedovateho "prispevku" neostane nic viac, nez prazdno. A ok, vsimol si si ananym v jeho nicku, bravo. zeby to vsak malo potvrdzovat nieco z toho prazdna co si popisal a spiny ktoru si nanho nahadzal, tak o tom skor vypoveda tvoj nick a tri vykricniky za nim. Ty samozvany obhajca status quo a uzitocny ****.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME