Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pán Lipšic ospravedlňte sa ... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ten masaryk je falošný blogger.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie je falošný bloger

Je pozitívne vylustrovaný v REBOG-u, vo všetkých databázach SP ,ZP - aj keď z obsahu uznesenia nie je zjavné čo bolo cieľom a obsahom jeho lustrácie a ktorý policajt ho menovite robil a na základe akého zákonného procesného dôvdou.Keďže mu to uznesenie bolo doručené do vlastých rúk, tak má reálne existujúce trvalé bydlisko na Slovensku.Stačí?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

sám osebe píše v 3. osobe dokonca s mäkkým i. zo starej turej? ke´d mu zmazali blog na sme presunul sa na blog pravdy
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a som si to tiež verifikoval

tomáš garyk masaryk žije a aktívne prispieva do diskusií
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlas pani Teleki,...

konečne prvý blog po dlhej dobe,...možno aj jediný, ktorý pravdivo vykresľuje krivenie spravodlivosti u nás. Len by som Vás doplnil. SME sa snaží vsugerovať, že deformácie v celom súdnictve a v rezorte spravodlivosti sú záležitosťou Smeru a nie aj pravicových vlád. Ja s tým v podstate súhlasím, len to tvrdenie zásadne rozširujem. Za súčasný stav súdnictva a spravodlivosti/nespravodlivosti môžu jednako všetky doterajšie vlády, vládnuce strany, jednotliví politici vládnucích strán a tiež aj mafie stojace za nimi, hlavne tá konkurzná, ktorú v blogu spomínate.

Všetky a všetci jednako a s vysokým nasadením zdeformovali výkon spravodlivosti na Slovensku. Preto tieto strany ako celok stratili morálny kredit riadiť túto spoločnosť a treba radikálnu reformu nielen spravodlivosti, ale aj celého politického systému.

Vidíte však, že sa do čela politickej elity znovu tlačí pán Lipšic, kolega Procházka a im podobní, ktorí v inom šate, s radikálnou rétorikou sa derú za mocou prikrývajúc sa snahou o narovnanie systému, ktorý sami pokrivili, či sa na jeho pokrivení podieľali. Žiaľ všetko nasvedčuje tomu, že sa im znovu jedná len o predizajnovanie justície do takého tvaru, ktorý bude vyhovovať im a ich chlebodárcom a nie občanom.

Myslím si však, že pán Lipšic je už politicky inertný a že sa už k moci len tak ľahko nedostane, pokiaľ ho náhodou v budúcnosti pán Prochádzka nevytiahne do nejakej koalície, čo však asi nehrozí, lebo títo dvaja alfa samci v jednom zoskupení nevydržia, ale ktovie,... veď moc je afrodiziakoum a k vôli moci sú schopní všetkého,..aj dočasne vydržať v jednom zoskupení.

Na Lipšicovi je nebezpečné, že napriek tomu, že nechal krvavo potlačiť protesty proti gorile, nám demonštrantom ukradol myšlienku priamej demokracie, ktorú sme do procesu vniesli a teraz na nej jeho strana pararazituje. Nebezpečné je to preto, že sa jedná o snahu pokrivených živlov zdiskreditovať myšlieku priamej demokracie.

Aj z Vašej bolestivej skúsenosti mi vyplýva, že tento systém bez nastolenia priamej demokracie nenastolíme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Lipšic rozdal pred odchodom na odmenách 5,5 milióna ....Vnútro za 21 mesiacov Lipšicovho ministrovania rozdalo viac ako 19,2 milióna eur. Kým radoví príslušníci, hasiči či úradníci dostávali odmeny vo výške od 100 do 300 eur, v prípade funkcionárov a Lipšicových najbližších spolupracovníkov išlo o tisícky eur.
Najvyššie vedenie Policajného zboru, policajný prezident Jaroslav Spišiak a jeho dvaja viceprezidenti Ján Vaľo a Ľubomír Ábel, dostali za svoje pôsobenie od júla 2010 do apríla 2012 na odmenách spolu vyše 56-tisíc eur. Spišiak 21-tisíc eur, jeho podriadení, ktorých si do vedenia vybral sám, po 17 600 eur. Dekan Fakulty práva Paneurópskej vysokej školy a bývalý šéf policajných vyšetrovateľov Jaroslav Ivor hovorí, že za jeho čias v Policajnom zbore takéto odmeny funkcionári nedostávali.
Ja politiku nesledujem a o Lipšicovi neviem takmer nič. Stačila mi však táto informácia o vyplácaných odmenách a viem, že ak by som sa vyskytol niekde blízko neho opľujem ho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak by si mala

opľuť všetkých, ktorí konali alebo konajú podobne budeš potrebovať cisternu slín.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

neobhajujem Lipsica, ale...

...z toho blogu plneho osobnych antipatii som prilis nezmudrel. tesil som sa pri tych konkurzoch ze zaznie nieco konkretne, ale nic... autorka asi nad postelou plagat Lipsica nema, ale velmi rad by som si precital nieco trosku konkretnejsie...skoda no. VRTULKA tie odmeny na policii su zaujimave, to som nevedel.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Skuste niečo o mafii v talaroch

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

lipsic?

tento "mafiafriendly" narcis ma uz nemoze prekvapit.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME