Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Štát bez spravodlivosti je veľkým lúpežníctvom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Spravodlivosť.-1

Cca v novembri 1996 boli odhalení dvaja ľudia, ktorých úlohou bolo zavraždiť moju osobu. Boli odhalení v súvislosti s nedokonanou vraždou inej osoby v horách nad obcou Bojná. Ja som mal byť zavraždený mesiac na to. Ján Krajčík, dnes podozrivý a obvinený z iných vrážd, polícii neprezradil kto vraždu objednal. Druhý páchateľ prezradil zámer, ale nepoznal objednávateľa. Vyšetrovanie dozoroval Okresný prokurátor JUDr. Marko, čiže HZDS a priateľ Antona Kozinku. JUDr. Marko zakázal polícii varovať ma pred zavraždením. Tak bolo dozorované aj vyšetrovania. Polícia vedela, že mám byť do konca roku zavraždený, nevedela prečo a kto vraždu objednal. Bolo dôvodné podozrenie, že vražda je zálohovaná. Prokurátor mal zrejme za to, že vraždu objednalo HZDS, alebo SIS za moju aktivistickú činnosť a chcel im to umožniť. Vyšetrujúci policajt Boris Števkovič ma tajne oslovil, stretli sme sa v noci pri ČOV a pod prísahou, že ho nevyzradím varoval pred vraždou a povedal niekoľko podrobnosti. Mal som sa na mesiac skryť. Neprezradil mi mená páchateľov, ale nebol problém zistiť, koho polícia v súvislosti s vraždou z Bojnej zaistila. Povedal mi, že podľa informácie, ktorú im vyzradil jeden z páchateľov, mám byť popravený do konca toho roku. Bol som už nimi sledovaný doma aj v práci. Tiež mi povedal, že majú zavraždiť námestníka, alebo privatizátora z trnavského cukrovaru, že či ho nepoznám. Toho som varoval. Cca po dvoch rokov , keď prepustili z väzenia Krajčíka, som ho na Bojnej vyhľadal. Vzal som ho k sebe do firmy. Potreboval pomoc, ponúkol som mu prácu. Všetko mi povedal. Niekoľkokrát sme sa stretli. Povedal mi plán, ukázal mi zásahy a technickú prípravu na vraždu v mojej firme. Vec som spísal a predložil ministrovi spravodlivosti JUDr. Čarnogurskému, ktorý preveril postup prokurátora. Prokurátor bol zakrátko prepustený. JUDr. Marko vie o mojom postupe. Neskôr, jeho terajšia manželka, tiež prokurátorka JUDr. Marková vykonšpirovala ako akt pomsty proti mne súdny proces vo veci nezaplateného poistenia firmy za roky 2000-2002, ktorú zničilo predbežné opatrenie vydané v roku 1995 jej manželom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Spravodlivosť.-2

Mnohoročný „dohľad“ nad mojou osobou mala osoba menom Marián Števkovič, bývalý príslušník VB, obyvateľ Bošian, okres Topoľčany. Má cca 61 rokov. Marián Števkovič je osoba, ktorej životopis je doktorátom zločinu sicílskej mafie. Deväť ročnú školu skončil v siedmej triede. V časoch normalizácie vstúpil do radov VB. Jeho pôsobenie vo VB sa spája so všetkým zlým, čo sa môže do zločinca v uniforme zmestiť. Števkovič bol postrachom okresu. Vydieranie, bitky, pytliactvo a zastrašovanie streľbou do okien. Po fyzickom konflikte s kuchárom zo Salaša z Duchonky, táto osoba v tú noc bez stopy navždy zmizla. Písal sa rok cca 1979, toto bolo už aj na súdruhov veľa, prišla inšpekcia z Ministerstva vnútra a Števkovič bol z VB prepustený. Vtedy bol chránencom okresného náčelníka JUDr. Benka, ktorého dcéra má byť dnes hovorkyňou strany SNS.

Po prepustení z VB nastúpil do JRD Radošínka Veľké Ripňany ako vedúci prevádzky pridruženej výroby. Bol to pre neho formálne vytvorený post, nevedel robiť. Po 2 rokoch bola na JRD prevedená hĺbková revízia. Bola to vtedy druhá najväčšia kauza po Babinskom, kráľovi Oravy. Asi šesť vrcholových členov JRD bolo odsúdených na vysoké tresty. Števkovič dostal 10 rokov nepodmienečne, väčšinu si odsedel a na slobodu prišiel až v časoch revolúcie. Jeho životopis bol prijímacím testom do strany SNS. Stal sa z neho osobný poradca štátneho tajomníka ministra vnútra JUDr. Čečota. Osobného poradcu robil do volieb 2010. Dnes je z neho doktor práva. Ako poradca štátneho tajomníka mal dvere v justícii otvorené. Venoval sa súdnym procesom, vedel zariadiť stíhanie, väzbu, oslobodenie, výšku trestu a stratu majetku. Týmto spôsobom sa stal vydieračom a tichým spoločníkom niekoľkých firiem v Topoľčanoch a má byť spravovateľom firiem, ktoré sprivatizovalo SNS. Venoval sa prijímaniu policajtov na akadémiu, skúškam a doktorátom. V Topoľčanoch je niekoľko policajtov, ktorí vyštudovali jeho zásluhou. Števkovič je človek pre najšpinavšiu prácu. Je osobným priateľom Ivana Gašparoviča, ktorý ho navštevuje v jeho poľovnom revíry na Veľkom Poli. Tento zločinec má tiež podiel na prenasledovaní mojej osoby. Marián Števkovič sa ako prísediaci demonštratívne zúčastnil jedného súdneho procesu, ktorý bol na Najvyššom súde.

O prezidentovi Ivanovi Gašparovičovi som písal, že to bol on, ktorému sa vyhrážal Mečiar CD-čkom, na ktorom malo byť jeho meno v súvislosti s vkladom a výberom obrovských súm do HORIZONT-u. Boli to peniaze z privatizácie.

Prezidenta Slovenskej republiky som preto o pomoc nežiadal.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bývalý policajt, neskôr právny poradca JUDr. Alena Šišková, dnes členka Súdnej rady, ktorá rozhoduje o Harabínovi, kandidovala do parlamentu vo voľbách 2006 za HZDS na 65 mieste. Po voľbách vstúpila do radov justície. Samozrejmosťou bol post predsedkyne Okresného súdu v Topoľčanoch. Bola to trafika.

Manželka bývalého prokurátora JUDr. Marka, JUDr. Marková vyvolala proti mojej osobe súdny proces vo veci zameškaného poistného a odvodov za roky 2000-2002 vo firme, ktorú zničilo predbežné opatrenie jej manžela. V poisťovni zostal dlh spolu cca 30 826 EUR. Znalecký posudok polície bol vypracovaný tak, aby splnil želanie objednávateľa. Dal som vypracovať posudok osobou z ústavu súdneho znalectva v oblasti ekonomiky. Posudok obhájil moje stanovisko, že firma bola podkapitalizovaná a nemala v rokoch 2001-2 prostriedky na úhradu splátok. Nejednalo sa o podvod, stav sme priznávali, rátali sme s úhradami po obdržaní financií. Firma nebola z dôvodu blokácie majetku, nedostatku akcií a druhotnej platobnej neschopnosti schopná si pravidelne plniť povinnosť voči poisťovni. Elektrika, materiál, nafta, mzdy, odvody, pôžičky, stroje, dlhy, opravy, doprava a tak ďalej. Kolotoč, ktorému rozumie hospodár.

Znalecký posudok, ani moje argumenty JUDr. Šišková nebrala na vedomie. Dňa 12.3.2007 som bol odsúdený k nepodmienečnému trestu vo výške 37 mesiacov. Napísal som sťažnosť na GP SR s hore uvádzanými skutočnosťami. GP SR tento list postúpila na políciu do Nitry. Odvolací súd na KS v Nitre dňa 17.1.2008 zrušil rozsudok a vrátil vec na prvostupňový súd.

Na ďalšom pojednávaní dňa 11.9.2009 sudkyňa JUDr. Šišková prehlásila, že zhromaždila históriu o mne a zamerala sa na zosmiešňovanie mojej osoby. Bol to pokus o kritiku úbohou stvorou, ktorá nemá šajnu o tejto problematike. V rokoch 2005-2008 až do krízy som zamestnával do 100 ľudí v dvoch prevádzkach v Topoľčanoch a Humennom a vyrábali sme cca 350 ton konštrukcií mesačne. Bol som odsúdený nepodmienečným trestom vo výške 37 mesiacov. KS v Nitre v zastúpení JUDr. Némethovou dňa 27.5.2010 potvrdil rozhodnutie OS s určením trestu vo výške 37 mesiacov. Na súde som už nebol prítomný.

V lete 2010 som odišiel do Českej republiky. Rátal som, že sa pomery na Slovensku zmenia, mne sa justícia ospravedlní a ja sa budem môcť vrátiť. Bol som aktívny prispievateľ článkov za zmenu a očistu v justícii na stránkach ZOJ pod menom don Kichot a mojím plným menom. Na Slovensku som bol hľadaná osoba. V Prahe som sa rozprával s človekom zo švédskeho veľvyslanectva. Švédsko má informácie o stave na Slovensku. Po odvysielaní pátracej akcii po mojej osobe v televízii som odcestoval do Švédska. Vo Švédsku som bol 17.novembra 2010 na základe internetovej stopy zadržaný a umiestnený do vydávajúcej väzby. Predložil som moju obranu a argumenty. Po troch týždňoch som bol švédskym súdom oslobodený. Som slobodný človek.

Mnou popísaný príbeh je príbeh človeka, ktorý si plní občiansku povinnosť a ktorý sa nebojí postaviť zločincom ani politikom v radoch moci na odpor. Chcem vyvolať revolúciu svedomia. Keď počas druhej svetovej vojny gardisti transportovali židov, postavili na to zákon. Každý jeden z nich, ktorý by si chcel zachrániť život, by porušil zákon. Je našou povinnosťou postaviť na odpor. Aj za cenu straty slobody a života. Čo budú hovoriť o svojich dedoch budúce generácie?

Monopol na spravodlivosť, neznamená pravdu. Nemienim rešpektovať ľudí, ktorí sám zločinecky porušujú zákon.

Vyzývam všetkých občanov, postaviť sa zločineckeckej moci na tvdý odpor!!!

Štefan Martoš v exile
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bohuzial,

s ludmi je to zlozite..a Slovaci extra davaju prednost dobrym pocitom v zaludku miesto kludu na dusi. Sebranka b ude prosperovat vzdy, kazdy z nich nejaky cas, treba sa ale zmierit s tym ze na SLovensku ten cas je skoro pre starych ujov neobmedzeny...a ist dobre daleko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

PROSBA -na vás Sylvia,

môžem vás poprosiť o stretnutie v Prahe?

za vašu ochotu vopred díky.-valika.novak@seznam.cz

prosím potrebujem pomoc právnu.
pekný dník Sylvia
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME