Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

ŠáLKKA čaju, dúšok poézie a Ľudo Potúček. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

veľmi pekný článok,

klikol som na karmu. Utvrdil ma v jedno, sú ľudia, ktorým záleží na kultúre, patrím k ľudom, ktorý majú radi knihy, radi píšu, tvoria, k ľuďom, ktorí radi organizujú také akcie i nás, lenže mesto u nás knižnicu nechce podporovať. Preto kultúrne akcie vyvíjam tak v Trebišove, v Zemplinskej knižnici. Doporučujem svoj blog gabonemeth.blog.sme.sk , upozorniť chcem najmä na poéziu.

S pozdravom Gabriel Németh.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Robíme veľmi príjemné besedy,

no v podstate fungujeme spôsobom "čo si klub nezabezpečí, na to knižnica nemá". Nie preto, že by nechcela, lebo naše stretnutia s autormi navštevuje aj riaditeľka knižnice, ale netreba ti (kolegovia blogeri si tykajú, také je nepísané pravidlo) vysvetľovať na akej priečke hodnôt má samospráva/štátna správa knižnice a kultúru vôbec. Takže sme vďační aj za teplú študovňu a hlavne priazeň ľudí, ktorí na besedy chodia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

viem o tom čosi,

som knihovnik v meste na pohraničí už 23 rokov, nepretržite, snažím sa rozvíjať kultúru, lenže mesto nie a nie podporovať kultúru v meste ani knižnicu. kultúra patrí mladým i poézia každého žánru, takéto akcie je nutné organizovať, to určite, preto som tento článok podporil aspoň symbolicky , daním karmy. nech sa darí s pozdravom gabi - želám pekný deň
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak ste na FB

pozývam na stránku nášho klubu šáLKKA, veľmi radi každého privítame. Škoda že ste na druhom konci Slovenska.

Inak ja som si kedysi myslela, že o slovenskú kultúru v Komárne nie je záujem medzi ľuďmi, preto sa jej mesto nejako nevenuje - načo dávať peniaze do niečoho, o čo nie je záujem. Odkedy som trošku aktívna v tomto smere zisťujem že na každú našu akciu máme "fullhaus" ... takže nezáujmom ľudí to "zrejme" nebude.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME