Streda, 16. august, 2017 | Meniny má Leonard

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matovič VS Procházka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

"...že sa jedná

o mojich dvoch najobľúbenejších politikov..." koho chceš presviedčať, keď tvoj blog ide jasne po krku Procházkovi...?! a napriek podobným Matovičovým lapsusom z minulosti mu dávaš za pravdu...
zaujímavé... napriek tomu, že sa rozhovor údajne udial medzi štyrmi očami... vážený pán bloger píše, akoby bol účastníkom rozhovoru...!
vážený pán bloger, pre mňa je Matovič so svojimi vyhláseniami absolútne nedôvery hodný...!!!
Matovičovi klesajú preferencie a tak sa snaží zviditeľniť... nezastávam sa Rada... s tými "výčitkami svedomia" to nebude až také horúce... keď "pán" Matovič čakal až dva mesiace...!! zaujímavé, že k zverejneniu sa odhodlal až po tom, ako zistil, že mu klesajú preferencie a Procházkovi stúpajú... naraz sa chce hrať na čestného...? alebo už podal trestné oznámenie...?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...A ČO TAKÉ NASTANE...

...v prípade, že Procházka na ten detektor pôjde, Matovičovi na ním položené otázky odpovedať bude,
a nakoniec síce bude na základe týchto výsledkov možné povedať, že Procházka v prezidentských voľbách podvádzal,
ale samotný Procházka bude oponovať tým, že výsledky sú nepravdivé...?
.
Nastane snáď nejaký boom spoločenského uvedomenia sa, na základe ktorého budeme polygrafom vypočúvať najprv vrcholových politikov, potom poslancov a nakoniec budeme na polygraf chodievať všetci pravidelne...?
...alebo tu skôr budeme mať vo vrcholových pozíciách notorických klamárov, ktorí budú o sebe a svojej pravde presvedčení natoľko, že budú schopní prejsť vyšetrením na polygrafe bez problémov kedykoľvek napriek tomu, aké kadejaké svinstvá budú vyvádzať...?
.
Prepáčte,
ale ja v spoločnosti, ktorá cíti potrebu svojich politikov vyšetrovať polygrafom, nemienim, nechcem a nebudem.
...toto celé je zlá cesta, takto sa spravodlivejší politický systém vybudovať nedá.
---
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Matovičové milióny

Matovič sa dostal do problémov, lebo vysvitlo že jeho rodina kupuje nehnuteľnosti za milióny, nech ukáže daňové priznania, či naozaj toľko zarobil a či tie milióny aj zdanil, alebo že by mu v minulosti niekto platil tzv. na drevo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pisete akoby Matovic hovoril pravdu, pritom uz raz pri uplatkoch klamal (vraj si robil srandu), co stavia Matovica do svetla absolutne nedoveryhodneho politika.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mat Matovica oblubencom

Tak to chce naozaj silny zaludok.
Ozaj potesil vas Matovic, ked utocil na Radicovu a ked povalil prvu vladu bez komunistov na Slovensku od 89?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Peter Vy ste

Vy ste zakladajúci člen VPN, tz. že žijete vo svojej vlastnej fantázii. S vami sa nedá hádať ale predsa len niečo poviem. Ja som mladý človek ktorý má rozum, tz., že nemôžem nezareagovať na vašu úplne zavádzajúcu poznámku ohľadne pádu vlády Radičovej. Radičová bola pred voľbami s celou SDKU proti eurovalu, aj počas prvého roku svojej vlády ešte ako tak vykazovala znaky negatívne.. No ako náhle urobili na nu v EU bu bu bu, tak otočila o 180 stupňov. Nie všedci ľudia sú tak ohybní a slabí a tak na šťastie ostalo pár hrdinov s chrptovou kosťou v jej vláde ktorí hlasovali proti svinstvu s názvom Euroval. Iveta Radičová si podpílila konár pod sebou sama. A pokiaľ sa vám Euroval tak páči, tak potom prosim zaplatte za nás tých 5,76 Mld Eur čo Radičová, neskôr Fico dali odhlasovať v NR. Na mojom blogu nestrpím demagógov a s každým jedným sa veľmi rád vysporiadam. Vaše fantázie, idealizácie by ste si mali držať doma v obývačke aby som nemusel strácať čas odpisovaním na ne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Matovič sa správa protizákonne keď za svoju pravidelnú politickú reklamu riadne firme svojej manželky neplatí a neodvádza DPH KDE JE DAňOVá KOBRA? Odhadom by mal v každom čísle Ko.......cka zaplatiť 40 000 eur. A tento človek chce kritizovať svojich kolegov z parlamentu? Kto z nich takto nefér súťaži o voličov? Prochádzka má tiež riadne za ušami ....môžu si podať ruky
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ovi50

Myslím, že nie sme 5 ročné deti aby sme si mysleli, že dospelý chlap prepíše firmu ktorú sám vybudoval na svoju manželku a prestane sa do tej firmy starať. To či a koľko inzeruje Matovič vo svojich novinách je irelevantná otázka. Keby hneď boli tie noviny plné Matoviča, tak je to len jeho vec. Nie je to protizákonné a ani nečestné. Veď sú to jeho noviny. Keby tam bolo niečo s DPH asi by to už riešila polícia.. Naproti tomu Procházka mal kampaň podľa niekoľkých mediálnych odborníkov dvoj až trojnásobne drahšiu než uvádza samotný Procházka. Tam by som videl väčší problém ako u Matoviča..
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME