Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pán Čižnár , vráťte už prokurátorom pracovné návyky ..... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pani teleki, bojujete z veternými mlynmi.
a ja vám držím palce.
nie som právnik a tak ma napadlo, že keď havel odvolal pre nečinnosť gašparka, či toto právo nemá a neplatí aj u nás na čižnára.
v tejto veci sa s nádejou spolieham na nášho nového pána prezidenta, že v prípade možnosti využije svoje právo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

sympatizujem s bojovnikmi s prehnitym

systemom... co vsak nie je pripad p.Teleki... ktora svojimi vlastnymi obstrukciami a paranojou natahuje a predlzuje svoje vlastne stihanie, ktore, si myslim, uz daavno mohlo byt zastavene...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ušiel ti vlak Jockey

Jej stíhanie je zastavné, lebo nikdy nebolo zákonné takže naťahovali to len policajti a prokurátori.Nikdy nič nenaťahovala, iba chcela postup podľa zákona- keď to nečítaš, tak sa nevyjadruj, lebo triafaš vedľa.Bolo povedané A- bolo jej zrušené obvinenie. Nasleduje B- zrkadlo prokurátorovi a policajtom, ktroí to spackali a pár rokov ju nezákonne naháňali. Stačí ti ? Ak nie tak si odsleduj vlákno blogov a budeš v obraze. Daj si niečo predtým na žalúdok...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Toľko špiny

je v tomto štáte dánskom, že keby sa začala skutočne čistiť, nezostane tu kameň na kameni. Kam sme to dospeli vzdelaní ľudia a takíto prekrucovači práva a absolútny nedostatok vôle po dodržiavaní zákonnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To máš tak,

Feďo, zákony podľa nich sú len pre plebs... oni vo svojich korytách sa cítia vysoko nad zákonmi...
Teleki bojuje ako Dávid s Goliášom... držím jej palce... David predsa len vyhral...!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vivat Ficolandia...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

právo

je práve o tom, aby sa nekonalo čo práve koho napadlo, hoc aj prezidenta. Ma práve napadlo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

robite to za nas vsetkych

vdaka. je to frustrujuce, ze po 25 rokoch od neznej tu mame prenasledovanie a porusovanie zakonov ako vystrihnute z 50-tych rokov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Jana,

to máte ešte výhodu, oproti nám, bežným občanom, že zo svojho povolania ovládate tie odborné "čarovné" termíny. Mne osobne robí dosť problém, aj pri pomalom, sústredenom čítaní pochopiť zmysel niektorých odborných výrazov, v súvislosti s významom napísaného. Vďaka za túto prácu, aj za ostatných občanov, nikdy nevieme kedy sa to môže týkať aj nás!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Človeče, pomôž si sám, aj Boh ti pomôže

nedajte sa odradiť frustráciou z boja z veternými mlynmi. Veľký múr zbúrate vytiahnutím prvej tehly.
Vy ste našla prvé dve tehličky - konkrétneho vyšetrovateľa a konkrétneho prokurátora.
Oni sú len figúrky, ktoré pre svoje pohodlie zradili poslanie inštitúcie ktorá ich zamestnáva, a je nepodstatné z akého dôvodu zlyhali - vo väčšine prípadov je to iba so zbabelosti pred zlom, ktoré tu v skutočnosti vládne.
Treba ísť po týchto konkrétnych figurkách, bez nich by zlo nemalo šancu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dumač

suhlas !!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dosť už bolo nasie.ania.

Analogicky mnou poňaté mi celý tento náš policajno súdny systém pripadá ako obrovská kopa hnoja na návrší nad spoločenstvom bežného občana. Táto hnijúca kopa exkrenentov je v dolnej časti zašalovaná (spevnenä) prefabrikátmi .Hovniváli sa opaľujú vo vrchnej časti preslnenej kopy. Spokojne si krochkajú , cítia sa bezpečne, lebo je im jasné, že rozoberanie prefabrikátov môže kopu uvaľniť a následne zavaliť utrápených ľudkov v údolí. Pritom ale existuje spôsob, ako tých vyopaľovaných chrobákov aj s tou ich nas. ratou kopou zrušiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Janka Teleki,

som s Vami a myslím na Vás pri každej príležitosti.
Hanbím sa za celý ten moloch štátnych zločincov a prostitútok v najvyšších funkciách,
ktorý nás okráda o čas, peniaze, spravodlivosť a vieru v právny štát
aj po 25 rokoch od pádu komunistickej diktatúry.

Čo sú to za "vyberaní grázli" a "totálni primitívi",
keď si dovolia takto valcovať túto republiku, vediac, že konajú protiprávne.
Tento štát majú v paprčiach zločinci bez hanby a cti
a rehocú sa nám rovno do tvárí, za naše peniaze.
Prokurátorské a sudcovské "štetky" sa nehanbia vysúdiť za vlastné hulvátstvo
vysoké odškodné, ako "ujmu na cti", ktorú jednoducho nikdy nemali.
V týchto prípadoch "ide všetko ako po masle", v prospech žalobcov.

Kedy tu pre občanov štátu konečne začnú pracovať ľudia, ktorých cieľom bude
dokázať vlastnú česť, morálku a nezlomný charakter, v práci verejného činiteľa,
ktorý si zalúži nielen plat z daní občanov, ale aj úctu a rešpekt celej verejnosti,
za jednoznačnú vymožiteľnosť práva a rovnosť pred zákonom.
Žasnem nad tým, akí podliaci s právnickým vzdelaním,
v najvyšších funkciách štátu, okupujú a likvidujú spravodlivosť na Slovensku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aká výchova taká spoločnosť

Viete čo sa naše deti učia v školách o občanských právach, demokratickej spoločnosti, dejinách, ľudskej hrdosti a dôstojnost? Samé otrepané 20-ročné propagandistické klišé. Nikto ich nevedie k hrdosti na seba a na svoju vlasť- veď aj načo? Čo vidia okolo seba aké vzory?Kto z nich sa postaví a povie : som hrdý občan a neželám si tu skorumpovancýh špekulantov, rodinkársku mafiu a justíciu prehnitú protekcionizmom a falošnými reformami a vymyslenými úspechmi ! V tom to začína a v spoločenskom strachu to pokračuje. Štát ktorý potláča slobodný prejav médií, posilňuje falošné autority a dáva priestor prospechárskym, nadutým, arogantným povýšeneckým verejným činiteľov a nechá ich bez preverenia kradnúť v prospech svojich rodín a šikaonovať cez ich autority a známosti slobodný prejav ako nástroj demokracie- ten si zalúži revolúciu. Zamyslite sa nad tým: Policajotm stačí pofidérna akadémia a prebehnúť pár sto metrov- potom si už vyberú niekoho. Takto výber nevypadá. Je to ozbrojená zložka ktorá nemá disciplínu, vzory, autority, hodnoty a nemá spoločenskú úctu lebo im absentuje odvaha a zmysel pre spravodlivosť.Ako naučia v US policajtov si zjednať rešpekt? Ako to, že tamojší policajt dokáže vyhodnotiť kto je narušiteľom pokoja a okamžite koná- kým u nás zmätení chudáci sa strán konfliktov najprv spýtajú či sa nevedia dohodnúť , pozrú kto má aké EČ na aute,zavolajú šéfkovi a väčšinou ustúpia silnejším a dzrejším. Prečo u nás sudcov si vyberajú sudcovia, exekútorov vyšetruje ich vlastná komora- kolegovci, štátne orgány a poisťovne si žijú v socialistickom blahobyte a míňajú vybrané peniaze na vlastný luxus? Prečo si prokurátori nehanebne a istí si vlastnou nedotknuteľnosťou dovolia nadržiavať avytvárať páchateľom priestor a tým zmaria ešte aj to málo úspešne dokončenú policajnú prácu? Lebo nikto nemá strach z médii a verejného názoru spoločnosti a jednotlivca. To chce revolúciu. V mysli a v konaní ľudí. Majú to vsebe a stačí dať najavo, že chrapúňov sa netreba báť. Jedna novinárka ešte revolúciu nespraví, ale tisíce diskutérov a zverejňovanie mien a prípadov bez vybodkovania identityvzačne podmielať túto hnilú chobotnicu. Všetkých ľudí predsa nemôžu nazvať zločincami a zavrieť ich. To robila Junta. MOR HO !
PS : čakám na politka a stranu, ktorá to povie jasne, radikálne a tak aj bude konať aj potom ako sa dostane do parlamentu. TO čo dnes vidíme ešte nie dosť radikálne a preto ani účinné. Nehľadajme triednych nepriateľov, ale parazitov,arogantov,papalášsku šlachtu a pijavice ktoré denne cicajú krv nás všetkých vo viere že sú nedotknuteľní.Stačia exemplárne tresty spravodlivosti a to ich zastaví a oni sa stratia !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vychova tu je

čo mysliš v akom duchu vychoval Harabin svojho syna?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tento štát je cakum-pakum prepchatý

večne živými zločinnými komunistami, eštébákmi a nimi naštepenými a odchovanými "naboha" úspešnými potomkami. Na ORPZ BA IV, OP BA IV a nemenej na OS BA IV sa z nich zhrčila mimoriadne páchnuca kopa hnoja.Pani Teleki, našťastie prežila iba zlomok toho, čo prežil môj manžel a to najmä vďaka slizky úslužnej polícii BA IV. Jedno je viac ako 100 % isté (aj podľa zistenia pani Jany Teleki), že existuje množstvo policajtov, ktorí úslužne nad rámec svojich povinností s tým, že vedome porušujú platný TZ a TP spolupracujú s prokuratúrou a súdom. Aj tento fakt by sa dal pochopiť, pokiaľ by sa jednalo o boj proti skutočne mimoriadne nebezpečným zločincom. Opak je však pravdou! Oni bojujú ako za bývalého režimu najmä proti vnútornému ideologickému nepriateľovi, ktorý predovšetkým ohrozuje ich exkluzívne pozície a ich v 89-tom ťažko vydobyté najmä materiálne istoty. Chcú zavrieť ústa každému, čo ich označí, pomenuje, odhalí ich všivavé praktiky a verejne poukazuje na ich nezákonné uplatňovanie práva a arogantné obchádzanie demokracie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ja by som zasa bola za to,

keby p. genrálny prokurátor nariadili vrátiť peniaze odovzdané súkromným nemocniciam späť občanom, alebo, nech to oní páni zatiahnú z vlastných zdrojov, tuším ide o zneužitie právomoci verej. činiteľa, ak to bolo bez súhlasu zastupiteľov.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME