Sobota, 19. august, 2017 | Meniny má Lýdia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Primátor Ftáčnik po štyroch rokoch: ak niečo chcete, urobte si to sami (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie som fanusik p. Ftacnika, ale cely tento bordel zapocal p. Durkovsky, v kazdej slusnej krajine by uz davno stal pred sudom
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

je jedno, kto ho započal...

to uz nie je podstatne. Podstatne je, ze pan Ftacnik velmi dosledne pokracuje v zapocatom. Namiesto toho, aby ten bordel daval do poriadku, prihadzuje este spinu na novu kopu... Bud nerobi nic alebo pomaha devastovat nase mesto.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Podstatne to je, pretoze plody jeho prace nas tu budu stradit este dalsich x rokov, nevyhodne zmluvy sa riesia tazko. Ich vypovedanie zruinuje mesto, napr PKO
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ok, zmluvy su zmluvy

v tomto pripade vraj mesto vie od zmluvy odstupit a nerobi to, ale hlada cestu pre developera o posun terminov... (ci to je pravda netusim). Je vsak plno dalsich veci, ktore by Ftacnik mal robit inak a nerobi. Osobna skusenost s nim je: plno krasnych reci, ale skutek utek. NIC nerobi, len rozprava. Absolutne nie je schopny konat (aby nikoho nenastval, alebo proti sebe nepostval???) Ked tolko nadavali na Durkovskeho (ano, clovek je az sokovany co ten clovek vsetko posr...), tak by som cakala ze aktivne zacne riesit veci a konat tak, aby mu rovnake nikto nemohol vycitat... A on namiesto toho brigaduje... kde je logika??? naco sedi na primatorskej stolicke???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Nesrovnal, neblížia sa náhodou komunálne voľby? A Vy si začínate prihrievať polievočku?
Čo tak, keby ste nám tu dal odpočet za celú dobu Vášho poslancovania a najmä za dobu, kedy ste veselo s pánom Ďurkovským "rozkrádali" mesto.
Myslím, že by to bolo pre veľa ľudí zaujímavé počteníčko ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nielen s Ďurkovským

ale aj s Ftáčnikom. Tzv. "predaj", či skôr odstúpenie, dar, pozemku pod širokým hotelom pri zimáku je tiež jedna z podstatných aktivít mesta, v ktorých sa Nesrovnal výrazne angažoval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nesrovnala nebudem volit, ale tymto clankom trafil klinec po hlavicke. K+
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Len škoda,

že ho nenapadlo predbehnúť Ftáčnika a zorganizovať takúto akciu skôr. Mohol mať plusové body. Alebo je jednoduchšie a menej namáhavé písať blogy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Asi tak. Karmu dávam, ale hlas nie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Celé samoupratovanie...

..je síce pekné, ale niekto za to berie aj peniaze.
Je to kontraproduktívne neriešiace podstatu.
To si už môžeme napr.riadiť dopravu, lebo tież policajti na križovatkách chýbsjú keď ich treba.
Alebo nahradme výpravcu na stanici, alebo vlezme do kanálu a prečistime ho, any odtekal.
Chápete ze to nič nerieši?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ftáčnik

Bol vždy, je a bude len smerácky "údržbár" Bratislavy. Maximálne tak vyniesť smeti, opraviť nejakú dieru na ceste a hlavne nič príliš nepokaziť, aby ho Smer nemusel zatratiť a nedajbože nahradiť. Celá jeho kandidatúra, ako aj
víťazstvo vo voľbách bola len taktická a strategická vojna Smeru, zlikvidovať pravicovú hegemóniu Bratislavy.
Smer vsadil na osvedčenú Göebelovskú taktiku proti Ďurkovskému, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. Takto hneď po prvých víťazných voľbách cielavedome denne opľúval pravicu, napriek skutočnosti, že mu naplnila mešec štátneho rozpočtu, ktorý on mohol potom ostentatívne rozdávať svojim "chudobným mecenášom". Preto aj dnes Ficovi tak strašne chýba jednoliaty pravicový blok, ktorý by mu v budúcnosti opätovne naplnil kasu, aby on ako Mesiáš mohol zase zachraňovať Slovensko a zozhadzovať zlaté dukáty podľa vlastného uváženia ako správny
panovník. Bratislavčania mu sadli na lep nielen preto, že by boli až tak osprostení z Ficových fantazmagórií, ale
aj z objektívnych príčin, ktoré doteraz nikto nepomenoval. Ide o dlhoročný a nekonečný dav primitívnych voličov
Smeru z východu, ktorí sa etablujú v Bratislave na všetkých úrovniach ekonomického a spoločenského života. Bez
akýchkoľvek citových, morálnych a estetických väzieb k histórii Bratislavy, jej statusu a jej európskeho významu.
Z Bratislavy sa stala východniarska korisť, ktorá kultúrne krváca pod nájazdmi Východniarov tak, ako v minulosti
Slovensko pod Turkami. A navyše sa "doma" medzi sebou hrdia, ako opovrhujú Bratislavou a kto je v tomto smere najväčší geroj. Skrátka rusofilný primitivizmus ovládol hlavné mesto Slovenska so všetkými negatívnymi javmi,
aké si len vieme predstaviť. Najvyššie štátne úrady a inštitúcie Slovenska a Bratislavy sú ovládané " šalenými " amatérmi bez ohľadu na odbornosť. Jediným kritériom prijatia je východniarsky pôvod a príslušnosť k Smeru.
Keď si k tomu pripočítame "tzv. Občianske združenia " pôvodných obyvateľov Bratislavy, rebelujúcich proti každej
pravicovej koalícii a výdatne zákulisne podporovaných Smerom, vyjde nám, že Bratislava je vlastne stratené mesto, ktoré sa samospádom rúti do historického zabudnutia. Ako jedinú záchranu pre rozvoj Bratislavy vidím
zvolenie v gumených rukaviciach tzv. občianskeho kandidáta, narcisa Kňažka, ktorý má predsa len korene a vzťah
k Bratislave a ktorý by mohol s luďmi typu architekta Petra Gera pozdvihnúť Bratislavu na zaslúženú európsku úroveň. Všetci ostatní neľavicoví kandidáti len budú zbytočne mútiť v komunálnych voľbách vodu a budú sa snažiť presadzovať osobné čí skupinové ekonomické záujmy. Nesrovnal nech sa sám "srovná" a celá pravica takisto!!!! Až všetci terajší pravicoví agilkovia a blbečkovia pochopia, že voľby na primátora Hlavného mesta Slovenska nie sú o ich osobnom biznise, ale že sú v prvom rade strategickým politickým bojom o perspektívu Bratislavy, jej podoby, rozvoja ako aj jej renomé a vzhľadu, tak dúfam, že prehodnotia svoje chorobné, často ješitné osobné ambície a zjednotia sa na jednom zvoliteľnom kandidátovi. Inak hrozí Bratislave ďalšia balkanizácia mesta a primitivizmus vo forme východniarskeho nihilizmu. Bratislava sa stala za primátorovania Ftáčnika jedným bezduchým, špinavým
a vykuchaným mestom, bez akejkoľvek iskry či náznaku bývalého Genia Loci. Žiaľ musím to povedať na plné ústa,
je to metropolitná stredoeurópska zdochlina. Dobrá tak akurát len na to, aby tu výhodne zapustili korene rôzne finančné živly, ktoré z jej polohy výrazne ťažia bez ohľadu na jej minulosť a ambície. V podstate je to jeden zakalený rybník, ktorý potrebuje riadneho hospodara.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kouzlo nechteného ?

pán Nesrovnal, práve ste voličom jasne naznačili prečo vás nevoliť. Tak ako nikoho iného. Ja som si doteraz myslel, že okrem primátora existuje ešte aj akési zastupiteľstvo ( v BA dokonca vo výhode oproti Ftáčnikovi - pravicové ), tak čo tam ako poslanci ***** robíte ? Veď už ste si mali za štyri roky všetko odhlasovať a začať konať. Či to naozaj nie je o tom že žiadneho primátora ani zastupiteľstvo fakt ľuďom netreba - keďže tam očividne nikto nič nerobí. Či nečinnosť/neschopnosť/nezáujem/debilita poslanca sa zmení v činnosť/schopnosť/záujem/inteligenciu keď už bude primátorom, či ako to funguje ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

niekoho Ftáčnik prekvapuje? Bývalý člen UV KSS-Schuster tiež ako člen UVKSS začínal ako košický primator.
Ľudia,spamätajme sa...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Čistenie okolia stanice brigádnika Ftáčnika s aktivistami je (a podľa mňa dlho bude) najtragikomickejšia predvolebná akcia na Slovensku. Takto to vyzerá, keď niekto stráca kontakt po 25 rokoch v politike s realitou. To si blog priam pýtalo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Základná informácia, ktorá nikde v blogu nezaznela - a mala by - je tá, že čistenie okolia Hlavnej stanice je iniciatívou súkromnej spoločnosti A.R.K. technické služby, ktoré projekt Spolu pre čistú stanicu poňali ako svoje CSR, čiže spoločenkú zodpovednosť firiem. Na čistenie nasadili 30 profesionálnych pracovníkov, ktorí použili 7 vozidiel na odvoz smetí, zametacie vozidlo, 4 ručné zametacie stroje, 9 krovinorezov, 2 teleskopické píly, 6 motorových píl, karbobrúsku, plotostrihy, lopaty, metly a hrable. Dobrovoľníci ručne oškrabávali staré plagáty zo stĺpov a priebežne maľujú múriky, a to preto, že ich baví skrášľovať mesto. Celú akciu platí súkromná firma ako svoje CSR, a teda daňových poplatníkov to nestojí ani cent.
Informácia sa dá nájsť aj na webe mesta Bratislava:
http://www.bratislava.sk/vismo...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pán primátor aj vpuste treba vyčistiť

po drahej zimnej údržbe treba ešte vyčistiť aj vpuste pán primátor - toto je cesta vo Vašej v správe - v správe magistrátu.
https://picasaweb.google.com/1...
a potom sa pri tom dajte odfotografovať s veľkým úsmevom na tvári ako rýchlo kvasené celebrity. (správne by som to mala napísať "celé v ***** , je to smutné, ale je to skutočne tak ) Upratovať ste mali začať pán primátor na začiatku svojho funkčného obdobia. Teraz ste sa mali už posunúť ďalej.Tak ako v Petržalke za starostovania, tak aj teraz za primátorovania ste pre obyčajných obyvateľov nič neurobili, len ste rozprávali, usmievali sa a opäť rozprávali. Skutek enem pro vyvolené.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME