Piatok, 19. január, 2018 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

JUDr. Trnka patrí do väzby a nie do talára! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

keby len trnka.....tych prokuratorskych spin, co patria do basy su desiatky. a nie je to len za necinnost, korupciu a prehliadanie. castokrat totiz kryju nezakonne postupy policajtov, aby si robili ciarky za pripady. organ, ktory ma dohliadat na zakonnost, priamo kryje spinavosti. obycajny clovek moze ho vno a presne tak sa prokuratori aj spravaju. s takymi psychologickymi profilmi tam ti ludia nemaju co hladat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

veru pravdu máš!

aj v Topoľčanoch je okresná prokurátorka podla ,ktorej krádež nie je krádežou a dokonca posiela výhražné listy oznamovatelovi za to, že si dovolil podať sťažnosť na vyšetrovatela... volá sa Renáta Heldiová.
alebo sudca OS Topoľčany pri návrhu na pozbavenie spôsobilosti ignoruje nález a lekársku správu psychiatričky, ktorá hovorí o nebezpečnosti pacienta zo 4(!) vážnymi diagnozami a pre jeho "rozsudok" je smerodajné vyjadrenie starostu obce kde tento pacient žije.Mimochodom tento sudca kedysi súdil trestné veci, pristihli ho pri korupcii, a "trestom" pre neho bolo , nie vyzlečenie z talára, ale presunutie z trestného na občianske. A takých príkladov je len v Toplčianskom okrese stovky. Tak ako to potom vyzerá na celom Slovensku?!!!
HNUS nad HNUS!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Totalita sa vracia

zatial nam len tak nenapadne skrabka po chrbate, ale pomaly ale isto nastupuje. Dufam, ze zdravy rozum ludu to nedovoli a nebude volit takych bezchordatov, ktori su prekurzorom totality. Zial z ludi sa stava stado hoviad bez nazoru a to je nebezpecne
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Jožko a čo robí tvoj ocko ?

On je prosím prostitút.

Naozaj ?

Ale nie, on je iba JUDr., ale všetci sa zaňho preto veľmi hanbia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a čo robí tvoja mamička?

je psychicky chorá a vypisuje blogy
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a čo robí tvoje dvojča ?

Prispieva do diskusii asi preto, že nás nevedeli nikdy rozlíšiť pritom on je dievča a má z toho mindráky keď ciká postojačky na chlapskom záchode.Inak chorá nie je len nevie čia je.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vylievať si srdiečko

na blogu nie je podanie obžaloby, sťažnosti či odvolania vo veci Trnka vs. Teleki. Pripadne mi to ako bezobsažné sťažovanie sa nikomu a všetkým. Nikomu zainteresovanému. Vec sa má riešiť okamžite, ako je jasný právny stav. Povedzme obžaloba Teleki versus Slovenská republika. A riadne zdôvodním a zdokladujem. Prosím pekne na papieri s pečiatkou z podateľne a na príslušnom súde. Všetky ostatné výlevy sú o ničom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je akoby si sa chcel na mafiána

sťažovať u jeho mafie...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pani teleki-ová, pravda je zrejme na vašej strane, aj ked úplne zrozumiteľne to podať nedokážete (najmä minie je jasné, čo znamená to "zrušenie obvinenia" a či naozaj zakladá prekážku dalšieho konania, ale v každom prípade vám to už začína udierať na mozog a stal sa z vás frustrát.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Trnka je bezpochyby zločinec, nuž ale drží Fica aj Dzurindu za gule, čiže aj Fico aj Dzurinda sú zločinci
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vytvoriť občianské hnutie!!!

Justícia je ako Bastilla, je to symbol zla. Hoci nespravodlivosť nie je ekonomická disciplína, na úpadok ľudskej duše a spoločnosti má vplyv najväčší. Justícii neverí 75% obyvateľov. Nie každý má osobnú skúsenosť s justičným zločinom. Iba ten, kto ho zažije, vie ako bolí nespravodlivosť. Očakávať samoočistu justície je naivné. Za 65 rokov justícia ublížila desiatkam tisíc obyvateľov. Za napáchané zločiny sa nikdy nikomu neospravedlnila. Dovolávať sa spravodlivosti u tých, ktorí nespravodlivosť spôsobili, je búchaním na nesprávne dvere. Spravodlivosť si musia občania vydobyť.

Treba zorganizovať občianské hnutie. Prípravný výbor vypracuje program, zmysel a cieľ. Zmyslom je zjednotiť nespravodlivo stíhaných a vyvíjať tlak na verejnú mienku, politikov, vládu a prezidenta. Treba spolupracovať so svetovými organizáciami pôsobiacimi v tejto oblasti. Hnutie musí byť organizované, musí mať orgány, kanceláriu, webovú stránku, telefón, mail a do volieb zastupujúceho predsedu. Predseda by mal byť práve nespravodlivo stíhaná, ale morálne čistá osoba. Program a cieľ sa uložia sa webovú stránku povedzme pod názvom www.slovenska nespravodlivosť.sk. Na stránku budú môcť občania zverejňovať svoje životné príbehy.
Začiatok musia rozbehnúť dobrovoľníci. Po zaregistrovaní hnutia a zverejnení programu sa vyzvú občania o jeho morálnu podporu. Nespravodlivosť je veľká sila, sú ľudia, ktorí sa nasadia. Keď to bude dôveryhodne organizované, získa to podporu verejnosti a médií.
Štefan Martoš v exile.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlasím

že myšlienku spravodlivosti treba inštitucionalizovať, aby nadobudla hmatateľný rozmer a nielen výkriky na internete.
S takouto myšlienkou sa pohrávam dávnejšie a myslím, že príbehy nespravodlivo stíhaných sú dobrým podkladovým materálom, ale ktorý už opakujúcimi sa kauzami otupelú spoločnosť nezaujmú.
Verejnosť "prahne po krvi".
Za každou nespravodlivosťou sú konkrétne zodpovedné osoby - policajt, prokurátor, sudca,.... Preto treba tieto kauzy používať proti konkrétnym osobám. Treba zapojiť právnikov, odborníkov, novinárov... aby sa mohlo týmto poškodeným pomôcť cez riešenie nezákonného konania týchto zodpovedných osôb.
Na týchto platí iba strach. Ak uvidia, že ich osoba sa stane mediálne nenávidenou a o jeho svinstvách si prečítajú všetci jeho znami u ktorých sa tvári ako poctivý pracant, tak si rozmyslí čo urobí. Tak isto ostatní smradi sa od neho odtiahnu aby si ich nikto s nim nepojil, aby náhodou nevyšli na verejnosť ich podvody.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pán Dumač,

je tu pani Teleki, Vy a ja. Už sme traja a budú reagovať ďaľší. Po základnej výmene informácii môže byť do mesiaca-dvoch prípravný výbor. Jednou z podmienok vstupu do hnutia bude zverejniť svoj životný príbeh. Verejnosť preverí adepta.

Nespravodlivo stíhaných sú tisíce. Justícia je spolok otrlých. Z mnohých nespravodlivo stíhaných sú blúdiace trosky, ktorí zanevreli a ostali apatickí na spoločnosť. Oni nesurfujú, nepíšu a nečítajú tragické príbehy. Je našou povinnosťou týchto ľudí osloviť a dať im šancu.

Spravodlivosť nie je predmet. Spravodlivosť nie je Trnka, Harbín, či Macejková. Spravodlivosť je vlastnosť. Z hľadiska tohoto ponímania je treba inštitúciu, ktorá zamestnáva 2000 dobre platených právnikov premenovať na Ministerstvo krívd a nespravodlivosti.

Boli prezidentské voľby. Kandidáti hovorili o spravodlivosti. Spravodlivosť nie je to, ako už bude. Spravodlivosť je to, ako sa vieme vysporiadať s nespravodlivosťou a krivdami. Táto vážna úloha pripadla Andrejovi Kiskovi. Prezident má príležitosť ukázať, ako to so spravodlivosťou myslí.

Ústavu Slovenskej republiky stvorila diktatúra. Dnes je to technologický nástroj v rukách zločincov pre oblbovanie, ovládanie a zdieranie spoločnosti.

Štefan Martoš v exile
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Spravodlivosť sama o sebe je krutá, ale

potrebná. Spravodlivosť je rovnaký meter na každého. Zákon nesmie mať výnimky.
V tom by nám právnici a sudcovia iste nepomohli. Nemohli by žiť a parazitovať.
V právnom štáte by mal platiť zákon (judikáty) a názor sudcu je irelevantný (nepotrebný).
...ľudia sú preto ĽUDIA, že vedia aj odpúšťať a milovať. To je však iná kategória, ako spravodlivosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tupač

slovakistanská nikdy, nikdy nechápala, a ani niekoľko generácií nepochopí, čo je to spravodlivosť !!!!!!!!
P.s.: Ak niekoho "vychováva" tupý jedinec, môže byť od neho odlišný????? Jasný príklad - jedno nemenované etnikum.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pani teleki

nemate pravdu. zrusenim vasho obvinenia sa neskoncilo trestne stihanie. a uznesenie o zruseni obvinenia skutocne nezaklada prekazku res iudicata, rozhodnutej veci. asi vam bolo potom opatovne vznesene obvinenie a hoci aj ten isty skutok, bolo to nove trestne stihanie a mohlo prebiehat hcoi v predchadzajucom bolo to obvinenie zrusene, ale asi vam je lepsie takto poukazovat na vas pocitovonespravodlivy postup ako si ho nechat vysvetlit. a tym sa skutocne nechcem. zastavat trnku
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

KLAMETE A ZAVADZATE PANI MAJA

Ak máte informáciu, tak zámerne prekrucujete fakty, aj vyplývajúce právne následky.Ak ich nemáte, tak ich zopakujem: Uznesenie o mojom obvinení v prvom prípade bolo zrušené uznesením ČVS:OUV-345/PB-98 zo dňa 7.10.1999, ktoré sa stalo právoplatným dňa 18.10.1999 - z čoho vyplýva, že toto rozhodnutie nikým nebolo vôbec napadnuté, inak by o sťažnosti musela rozhodnúť prokuratúra.Moje druhé obvinenie v tej istej veci na tom istom skutkovom základe bolo zrušené po podaní žaloby Okresnou prokuratúrouTrenčín Pv 278/2001-107 zo dňa 7.9.2011 na základe pokynu Krajskej prokuratúry Trenčín 1 KPt 1406/2008 zo dňa 8.8.2011. Na základe zrušenia obvinenia Okresný súd pod č.k. BN 1 T 93/2001-1022 rozhodol 7.11.2011 o zastavení konania voči mne s právoplatnosťou od 18.11.2011. Dôvodom zrušenia obvinenia a zastavenia konania je kvalifikácia res iudicata a ne bis in idem- teda že uznesením ČVS:OUV-345/PB-98 zo dňa 7.10.1999 bolo právoplatne rozhodnuté, že moja básnička nenaplňa skutkovú podstatu žiadneho trestného činu a toto rozhodnutie moje trestné stíhanie právoplatne raz a navždy v tej istej veci ukončilo a preto sa v nej po druhá krát nesmelo konať.To je to, čo v dobe reportáže Trnka sa dozvedel a mal ihneď konať, aby som nebola nezákonne stíhaná ďaľšie 3 roky.Kto sa prihliada a schvaľuje nezákonné konanie justičných orgánov hoci môže alebo sa dokonca musí s vecou zaoberať, tak sám sa stáva spolupáchateľom.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME