Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Farár Juraj Drobný: Vraj som homofób (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

ona sa vyjadrila presne ...
v zmysle ustanovení § 375 Trestného zákona, podľa ktorého môže byť uvádzanie do omylu za istých okolností trestným činom ... nie je teda dôvod, aby som jej niečo vysvetľoval ... diletantsky si sa vyjadroval ty, keď si tvrdil, že ak páchaš trestný čin, ona je povinná ťa nahlásiť, inak pácha trestný čin aj ona ... čo je samozrejme hlúposť, z ktorej ťa jednoznačne usvedčuje znenie § 340 Trestného zákona ...
konvertita
navyše nižšie už tvrdí,
že som ho obvinila, že trestný čin pácha .... :) Teba sa pýta, či nechceš byť kritický k "spolubojovníkom" (ja sa teda ako bojovník necítim - ale aspoň viem ako vníma diskusiu sacer - ako boj) - ale on sa neohradil, keď jeho "spolubojovník" vyzýval mladých, aby pálili kostoly a vešali kňazov na kandelábre. A to mi radí, aby ja som začala od seba.
nyrra
:)
podarená je najmä tá argumentácia ohľadom argumentov ... argumentom je to, čo povie on alebo jeho „spolubojovník“, a to aj vtedy, ak je ten výrok diletantský, protirečivý, ba aj nepravdivý ... zatiaľ čo argument „protivníka“, hoc aj ide o výrok ohľadom ľudských práv od takej inštitúcie akou je ESĽP, nie je argumentom, ale nepochopením výroku ... ba dokonca ani argument Ministerstva zdravotníctva, že vypustenie údajne diskriminačnej otázky z dotazníka pre darcu krvi ohľadom sexu muža s mužom za posledný rok by mohlo vážne ohroziť zdravotný stav občanov SR, nie je žiaden argument, ale diskriminácia ... a prečo ani jedno z vyššie uvedených nie je argument, ale diskriminácia ... ? nuž, lebo to hovorí on, prípadne jeho „spolubojovníci“ ... no a takto dnes pod vedením Pietruchových, Porubänových, Lukšíkovcov, Bianchiovcov, sacerov a pod. vyzerá „boj“ za ľudské práva ... a tak aj vyzerá ten paškvil od „ľudsko-právnych“ organizácií (tie úvodzovky tam nie sú náhodou), voči ktorému bolo napriek ich trojročnej „ťažkej práci“ vznesených 321 pripomienok, z toho 153 zásadných, a to nielen od MVO, ale aj od štátnych organizácií, ako Úrad vlády - 2, Splnomocnenec vlády SR pre rómske komunity - 1, Ministerstvo zdravotníctva SR - 2, Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky - 7, Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky - 7, Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - 1, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky - 3 a Kancelária verejného ochrancu práv – 1, s čerešničkou na torte od Generálnej prokuratúry SR: „Materiál po obsahovej stránke nepredstavuje ucelenú stratégiu, ani koncepciu , analýzu, či rozbor. Obsahovo nenapĺňa osnovu danú názvami jednotlivých častí a nemá zrozumiteľný záver. Obsahuje množstvo nesúrodých, neusporiadaných, aj bezobsažqqných fráz.“ ... takže to, že sa proti „rodovému scitlivovaniu“ postavilo 256 odborníkov a zaň iba 5 (slovom piati!), tiež nebude náhoda ... ale samozrejme ani argument pre sacera, pretože ak on povie diskriminácia, tak diskriminácia a basta ... :)
konvertita
konvertita
Nepodsuvaj mi veci ktore som nikdy nikomu nepovedal, ako to s tou basou. Nedokazes argumentovat tak si vylievas srdce publiku?
sacer
<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

čo ti podsúvam ... ?

a o akej base hovoríš ... ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Moja chyba, v tvojej reakcii som cital "basa" namiesto "basta". Ospravedlnujem sa, reagoval som v rychlosti, bol to moj chybny vykon. :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

OK a teraz ...

môžeš hodiť nejaké argumenty ku zvyšku toho príspevku ...

napriklad mi môžeš povedať, či otázku ohľadu sexu muža s mužom za posledný rok považuješ u darcov krvi za diskriminačnú ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Ano povazujem, a reagujem ti na to v prislusnom blogu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no a ja som na tvoju reakciu ...

v príslušnom blogu reagoval ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Argument nie je co poviem ja, ani nic take netvrdim.
Argument protivnika? Vyrok ESLP? Ty pouzivas svoj vyklad vyroku sudu, nie vyrok sudu. To co si si z vyroku sudu odvodil je len tvoj dojem.
Nepovedal si co konkretne kritizuje MZ SR, preformulovanie vety ako ti uvadzam v prislusnom blogu nijako nevyradi muzov s MSM z rizikovej skupiny, len tuto rozsiri na vacsiu rizikovu skupinu a verejne zdravie skutocne ochrani.
Preco to nie su argumenty? Nie preto ze to hovorim ja, zdovodnujem preco.
Ako vyzera boj za ludske prava? Podla konvertitov to nebudem ani komentovat, nechcem byt ako konvertita.
Zvysok su argumenty ad numerum bez konkretizovania. Nemam sa k comu vyjadrit, kedze ide o balast ktory sa kvantitou snazi zastriet kvalitu.
A staci ze konvertita povie ze nie je to diskriminacia ani ze take pravo neexistuje, lebo konvertita vyvodil z nalezu sudu aj to co ten sud ani v jednom ani v druhom pripade nepovedal.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

to ty si z výroku ESĽP ...

robíš výklady, aké sa ti hodia ... opakujem, ak by homo manželstvo patrilo medzi ľudské práva, tak by ESĽP nemohol nechať na ľubovôli jednotlivých štátov, či homo manželstvá umožnia alebo nie a nebol by vydal oslobodzujúci verdikt voči Rakúsku, na ktoré sa sťažoval pár homosexuálov, že im neumožnilo manželstvo ...

ale povedal som ti, čo konkrétne kritizuje MZ ... kritizuje LGBT aktivistov, ktorí chcú otázku ohľadom sexu muža s mužom za posledný rok odstrániť z dotazníka pre darcu krvi ako diskriminačnú ... a aj som ti povedal, že MZ to voči tomu protestuje, lebo by to mohlo vážne ohroziť zdravotný stav občanov SR ... to, čo si o tom myslíš ty a hŕstka LGBT aktivistov je irelevantné ... tieto otázky sú vzhľadom na to, že MSM sú desiatky násobne rizikovejšou skupinou ako hetero, úplne opodstatnené, o čom svedčia aj vyspelé krajiny, ktoré majú ohľadom darcovstva krvi nielen rovnaké, ale v mnohých prípadoch ešte aj prísnejšie reštrickie pre MSM ...

takže argumenty to nie sú preto, lebo nepochádzajú od odborníkov, ale od aktivistov ...

a pokiaľ ide o ten ostatný balast, ja sa neodvolávam na to, čo hovorím ja, ale na to, čo hovorí OSN, ESĽP a zdravotnícki odborníci vyspelých krajín sveta ... ty si tu neposkytol ešte ani jeden zdroj, podľa ktorého existuje právo na homosexuálne manželstvo - ako je to v prípade manželstva medzi mužom a ženou - ba dokonca si ma tu presviedčal, že hetero a MSM sú rovnako rizikoví, keď je úplne zrejmé, že MSM sú desiatky násobne rizikovejší, než hetero ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Vyroky si prisposobujes ty ked tvrdis ze neexistencua povinnosti znamena neexistencia prava.
K tejto teme dostatocne vysvetlujuco reagujem v prislusnom blogu. Zopakujem, formulacia je diskriminacna, preformulovanie rizikovu skupinu MSM nevyluci, naopak zahrnie realne vacsiu rizikovu skupinu.
OSN hovori co do rozsahu vyskytu HIV vo vztahu k orientaciam presny opak, kedze zahrna cely svet. Co hovori ESLP o HIV?
Neposkytol som zdroj, pretoze sa k tomu pravu ziadny nevyjadril. Vyjadril sa len k povinnosti toto pravo zaviest.
Ano su rovnako rizikovi z dovodu ze HIV sa neviaze na orientaciu ale cestu prenosu a vsetky typy pohlavneho styku realizuju tak homo ako aj bi a heterosexuali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie, ty si prispôsobuješ ...

keď tvrdíš, neexistencia priameho výroku o neexistencii práva znamená jeho existenciu ...

to, čo si myslíš ty o zahrnutí väčšej skupiny, je irelevantné ... ty si taký odborník, že si ani nevedel, že MSM sú desiatky násobne rizikovejší, než hetero ... a ty chceš určovať otázky na dotazníky pre darcov krvi ... ŽARTUJEŠ ... ?

OSN aj ESĽP som spomínal v súvislosti s právom muža a ženy na manželstvo ... čo tu pletieš HIV ... ?

takže ktorý tvoj zdroj sa vyjadril povinnosti také právo zaviesť ... ? nech už sa dozviem, z čoho čerpáš ...

a nie, ANI ZĎALEKA nie sú rovnako rizikoví ... ! prevalencia aj incidencia je u MSM desiatky násobne vyššia, než hetero ... !! chráň Boh, aby takí odborníci ako ty, určovali, ktoré otázky sú diskriminačné na dotazníkoch pre darcov krvi .. !!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Zamysli sa nez nieco napises. Ja som ti odovodnil preco su rovnako rizikovy, ty sa drzis len statistik pricom ani ich vysledky nechces interpretovat. Este raz: vies ake percento zo vsetkych testovanych bolo homosexualov a ake percento heterosexualiv? Nemame ani ponatia o vaznosti a celkovej prevalencii HIV v nasej populacii. Ja chcem svojou formulaciou vacsiu istotu pri darovani krvi ako obhajujes ty. Zdravotnici kritizuju vynatie tej vety?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ty si mi neodôvodnil ...

prečo sú rovnako rizikoví ... ty si len drístal nejaké diletantské možno z nejakých z LGBT brožúrok o rovnakej rizikovosti ... je to BLBOSŤ na n-tú ... ! MSM muži súdesitaky násobne rizikovejší, ako zvyšok populácie ...

no a tie štatistiky a ani tá otázka v dotazníku sa netýkajú homosexuálov, ale "mužov, ktorí majú sex s mužmi" ... !

no a incidencia a prevalencia HIV medzi mužmi, ktorí majú sex s mužmi, je pomerne dobre zmapovaná a je desiatky násobne vyššia, než u zvyšku populácie ... neviem, čo tu stále riešiš ... už som ti povedal, že napríklad v USA nemôže muž, ktorý mal čo len raz od roku 1977 sex s mužom, darovať krv vôbec ... a ty si chceš sťažovať na diskrimináciu, lebo u nás ju nemôže darovať muž, ktorý mal sex s mužom za posledný jeden rok ... ?

nielenže naši zdravotníci kritizujú vyňatie tej vety, oni tvrdia, že vyňatím tej vety by došlo k vážnemu ohrozeniu zdravia občanov SR, tak už sa prosím preber ... !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nyrra

Ten prispevok s vesanim som nezachytil, isty cas som tu nebol, daj mi nan link a este teraz k nemu pridam kritiku. A okrem ulavovania pred obecenstvom skus aj argumentovat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O, beriem že si ten príspevok ...

s vešaním nezachytil ... máš ho tu ...

http://tv.sme.sk/diskusie/reac...

ale že si nezachytil ani to, že ti nyrra o tom písala, na to sa už budeš vyhovárať ťažšie ... :

http://blog.sme.sk/diskusie/re...

a teraz čakám vyjadrenie ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Ked mi to napise nyrra, urobim ako som povedal. Ty ked uvedies nyrru do obrazu o trestnom cine, potom ti budem reagovat.
To ze mi to nyrra uz spominala...a teraz co? Akoze mam povinnost reagovat na vsetko co nyrra povedala?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nyrra nepotrebuje ...

byť uvedená do obrazu o trestnom čine, ona jo identifikovala presne a jasne ... to ty si tu splietal akési nezmysly o jej povinnosti nahlásiť ťa, ak páchaš trestný čin ...

no a ak si nezachytil nyrrinu pripomienku o vešaní, tak je vidieť ako čítaš príspevky, na ktoré reaguješ ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Nielen nyrra, aj ty potrebujes byt uvedeny do obrazu. Nyrra povedala ze za istych okolnosti...neuviedla akych. Za istych okolnosti je povinna nahlasit nad ramec toho co si uviedol.
Citam prispevky a nemam povinnost reagovat na vsetko co vycita druhym navysr kdesi z minulosti, mam len moznost reagovat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemusí uvádzať za akých ...

okolností ...

ona ťa z trestného činu neobvinila, len ťa upozornila, že uvádzanie do omylu, môže byť za istých okolností trestným činom ... a mala pravdu ... viď viď § 375 Trestného zákona ...

no a ona nie je povinná nahlásiť nikoho, ak trestný čin nemá hranicu minimálne 10 rokov ... a tú nemá uvedenie do omylu za ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ ... takže s tými "istými okolnosťami" drístaš ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nyrra

Kde tvrdim, ze si ma obvinila ze pacham trestny cin? Citujes, ci manipulujes?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

konvertita

Tak jej vysvetli za akych okolnosti, nech sa tu neohana a radsej diskutuje k teme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

u som ti písal ..

že jej nemám čo vytknúť ... :)
 

<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Stanislav Martinčko: Nie len R. Fico môže kľudne spať! 13 762
 2. Monika Kusendová: Dovolenka v Egypte – more terrible than great? 3 206
 3. Martin Pekár: Ako zarobiť na štáte 300 000 EUR za mesiac 2 009
 4. Danica Chames: Poriadny chlap predsa musí mať špek 1 560
 5. Miroslav Lukáč: Kriminálnici dajú žalobu za ohováranie. Opičky ju schvália. Comment. 1 416
 6. Sebastián Bražina: Keď sa krysy bránia... 1 293
 7. Vladimír Hatara: O čom brumčia medvede I.časť 1 034
 8. Matej Varga: Kam investovať po príchode recesie 1 000
 9. Martina Šulová: Karen Gaffney: Prvá, čo dostala diplom a zvládla aj Lamanšský prieliv 802
 10. Bianca Mária Blahutová: Ako som našla lásku na zoznamke 654

Rebríčky článkov


 1. Ľubomír Belák: Na mol v divadle
 2. Štefan Vidlár: Enem né tak
 3. Peter Mrázik: Výsledkom kolektívneho vyjednávania v Jaguar Land Rover je rekordné navýšenie mzdy
 4. Filip Pančík: Žemľovka
 5. Milan Lacúch: Kresťanský národ konzumentov nečistoty
 6. Martin Krištoff: Časovaná bomba za 19 biliónov dolárov môže ohroziť svetovú ekonomiku, varuje MMF
 7. Štefan Vidlár: V. I. Lenin a nežná
 8. Andrej Hossa: Základné náradie domáceho kutila
 9. Vladimír Krátky: SMERáci , Slovensku sa nedarí a Vy to máte na svedomí !
 10. Petra Babanova: Tichá voda

 1. Prokurátor predložil kompletnú Threemu, súd zatiaľ nerozhodol o jej čítaní (minúta po minúte)
 2. Autor Gorily Holúbek: Flašíka viem vysvetliť, polícia sa mi neozvala
 3. Čaputová si pre Gorilu volá Sakovú aj Lučanského (minúta po minúte)
 4. Ako o Gorile klamala Anna Bubeníková
 5. Čo dnes robí Bubeníková z Gorily? Stala sa developerkou
 6. Asi najsmutnejšie je mlčanie Ivana Mikloša
 7. V Gorile počuť šušťanie bankoviek aj stretnutia, ktoré spis nespomína
 8. Nicholson: Iba naivný človek by veril, že sa od čias Gorily Fico a Smer zmenili
 9. Z vody sa vynorila obrovská bublina. Báli sa, že ich pohltí
 10. Zoológ: Pri stretnutí s meďveďom sa mu musíte pozerať do očí

 1. SMERáci , Slovensku sa nedarí a Vy to máte na svedomí !
 2. Threema: Krstní otcovia Moniky Jankovskej. Jankovská má robiť pre Kočnera Troškovú
 3. Ako robil Pius XII. spojku medzi hlavnými odporcami Hitlera a Západom
 4. Bilancia vlády Smeru: Učiteľ na ZŠ zarobí menej ako pracovník zákazníckej podpory
 5. V Súdnej rade sú hlasy, že Praženková a Kosová stratili dôveru
 6. Čo urobiť, aby z Gorily neprofitoval antisystém
 7. Opozícia vyzvala premiéra, aby zvolal okrúhly stôl a riešil korupciu
 8. Gorila: Fico v rozhovore s Haščákom. Paškovi dôverujem určite viacej ako Kaliňákovi
 9. Palko v r. 2012 o kauze Gorila: Oživme myšlienku parlamentných vyšetrovacích výborov
 10. Kočner píše Jankovskej: Možno budem premiér a budeš mi robiť Troškovú

Už ste čítali?