Štvrtok, 24. august, 2017 | Meniny má Bartolomej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kruhový objazd na ceste (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja ti

vôbec nerozumiem. Čo si nám vlastne chcela odkázať?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

prepáč:-)

nadväzujem na predchádzajúci článok - mala som to nejak uviesť
Chcem povedať, že keď chceme, môžeme vystúpiť z požiadaviek, predpokladov ako máme konať v nejakej situácii. Alebo ako sa od nás očakáva. Že existuje aj iný spôsob komunikácie, kde vyhrávajú obe strany (napríklad v dvojke zamestnanec-zamestnávateľ, kde to v množstve prípadov nie je). Bude aj pokračovanie, ktoré to viac osvetlí .... ak to zvládnem:-))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ahoj,

zdraví Ťa bývalý kolega z TB, veľmi pozorne viackrát som si prečítal tento Tvoj blog a viem, že presne pomenoval to, v čom sa teraz v práci nachádzam ja. Som zacyklovaný v strachu, v úzkosti, čo bude ďalej, "trpím" zo správania môjho pracovného kolektívu, ktorého konanie sa mi javí ako konanie vo svorke vlkov voči slabému jedincovi. Už som dokonca v práci aj dostal menšiu mozgovú príhodu, teraz sa obávam, že ďalšie stresy mi ju prinavrátia... Som rád, že existuje aj cesta von, asi to bude aj v rozvinutí kresťanského "miluj nepriateľa svojho" - lebo toto smerovanie oslobodzuje od zacyklovanosti. Pekný večer a teším sa na pokračovanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Si ako moja svokra,

tá si tiež z každej ***** láme hlavu tak, že potom na dva dni zľahne. Keď ju sledujem pri pozeraní správ, neustále krúti hlavou a vzdychá. Tebe radím jedno, teš sa zo súčasnosti, lebo budúcnosť bude ešte horšia. Fakt to funguje. A v kolektíve si prosím preber so všetkými, čo ti vadí, čo by si chcel zmeniť. Ja som v kancli zaviedol pravidlá, ktoré všetci dodržiavame a aj keď sme každý iný, funguje to perfektne. A to sme všetci SZČO zdieľajúci jedny priestory.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepochopil/a

si Helenu a nepochopil/a si ani mňa. V týchto prípadoch lacné, ľahké a jednoznačné návody neexistujú, navyše ak nie si dominantný typ, resp. nemáš v kolektíve vedúce postavenie. Nebudem nič obhajovať alebo upresňovať, bolo by to nadlho a musel/a by si pozorne počúvať a nie mať hneď pripravenú hotovú odpoveď a riešenie ešte pred dokončením príbehu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Asi som jasnovidec,

keď už vidím koniec príbehu, no začiatok mi nie je jasný dodnes.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:-)

asi nie si cieľová skupina:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ahoj kolega

ak budeš chcieť, napíš mi cez odkaz blogerovi

Inak myšlienka "človek človeku vlkom" je veľmi aktuálna a to si osobne myslím, že tým skutočným vlkom v prírode ubližujeme.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME