Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Súčasný stav dôkazov o zostrelení malajzijského lietadla. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Je zaujimavé,sledovať vyšetrovanie,
po počiatočnom obvinovaní ruských separatistov a všetkých,,akože"dôkazov,nastalo zvláštne ticho.Zrazu to niesú jasné dôkazy ale spleť nejasných vyjadrení a zahmlievania skutočností.Začínam sa stotožňovať s článkom autora.A zďaleka nie som sám...
rado1
a
http://bobik-57.livejournal.co... http://www.oplot.info/content/... http://www.*****/zpravy-ze-sveta/4580-presvedc ive-dukazy-malajske-letadlo-mh17-se strelily-dva-ukrajinske-vladni-trys kace-nebyla-to-raketa-zeme-vzduch-b uk pôvodná reportáž BBC svedkovia dosvedčuju že po páde lietadla na nebi krúžíli dve stíhačky: http://euportal.*****/Articles/12376-smazana-report az-bbc-malajsky-mh-17-sestrelil-ukr ajinsky-tryskac-rikaji-ociti-svedko ve-z-donecka-podivejte-se.aspx http://hat4uk.wordpress.com/20... http://*****/news/suchoj-su-25-ac r-a-dechberouci-letove-zabery-dokaz ujici-ze-tenhle-stroj-je-opravdu-sc hopen-sestrelit-boeing-777/ detail kabiny pilota http://www.*****/images/14/cockpit-MH017.pdf
pepopepo1
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

hviezdičky vymeniť za
a c 2 4 . cz
p a r l a m e n t n i l i s t y . cz
a e r o n e t . cz
z v e d a v e c . org
bez medzier
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A sme doma :-)
Presne takí hňupíci pseudo-intelekti z ac24 niečo napíšu, prevažne prebraté z Ruska a ty to zožerieš, kebyže čítaš, vidíš , že zdroje tých článkov aj referencie sú mizerné.

Sú to presne tie detské typy ľudí ako ty, čo veria na iluminátov, ovládanie TV, fiktívne pristátie na mesiaci alebo americký bankový systém vyrábajúci peniaze z ničoho.

Jáj kebyže je všetko také jednoduché, že sa to naučí bežný občan s IQ 70 ako ty behom jedného 45 minútového youtube videa a zrazu vie ako tajne funguje svet, že vlastne vysoké školy ekonomické, farmaceutické a pod sú zbytočné, lebo za všetkým je tajný 300 ročný plán židov z Bilderbergu.

Deculko, teraz sa zobuď, vytiahni ruku z šerbla a nauč sa vnímať svet z vlastných skúseností, ja osobne som niečo precestoval a žvásty písalkov ako ty a tvojich polobohov z ac24 a zem a vek, ma zabávajú na plnej čiare :) ale mysli si čo chceš, o 5, 10, 20 rokov zistíš aký si bol detský naivko
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A čím by Su-25 asi tak zostrelil Boeing-777, ak by sa nejakou šťastnou zhodou okolností dostal do palebnej pozície? :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A bolo by zaujímavé sledovať

(prípadné) vyšetrovanie anexie Krymu.

Keď sa tam napchávali "neznáme osoby" v neoznačených uniformách, tak slovenské kaviarne a krčmy hovorili, že tie osoby tam iba dohliadajú na poriadok a tak podobne.

Keď sa uskutočňovalo TAKZVANÉ referendum (pod dohľadom "neznámeho" muža - vojaka), tak slovenské krčmy a kaviarne hovorili, že ide o právo občanov Krymu na sebavyjadrenie sa. Čo na tom, že "to" referendum sa teda - keď už - malo uskutočniť v celej Ukrajine... čo na tom, že malo ísť o vôlu väčšieho politického a spoločenského spektra.

Keď Rusko "dostalo" Krym, tak väčšina kaviarní a krčiem hovorila, že teraz už bude dobre, že konečne bude pokoj a tak dookola.

Keďe bolo krčmám a kaviarňam povedané, že teraz to len začne a že Rusko pôjde na ďalšiu časť UKrajiny, tak všetky tie krčmy a kaviarne takmer jednohlasne tvrdili, že Krymom to skončí.

Neskončilo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Páchatelia tohto ohavného zločinu sa usvedčili sami, keď sa na mieste dopadu lietadla správali ako hyeny. Telesné pozostatky nechali hniť, mŕtvych okradli a batožinu považovali za vojnovú korisť. Je mi zle z takých ľudí, ako ste vy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

take hyeny

najdes aj dnes pri havarii auta a nemusia to byt pachatelia zostrelenia
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bolo zle keď s telami nemanipulovali, bolo zle keď ich preložili do chladu. Niekomu sa asi nedá vyhovieť:)))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a Ani nechceli vpustit na miesto

nehody ani vysetrovatelov...

Nech uz boli v tom case aj styri lietadla - co to meni na skutocnosti, ze bolo zostrelene prave civilne medzinarodne lietadlo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako sa nevysetrila

Gorila, nehody Stefanika, Dubceka, Langosa atd., tak sa v rajone KGB nevysetri ani pad lietadla. Horsie je, ze na UA hranici stoji 45 000 ruskych soldatov a utok je prakticky istota. Uvidimeco smejdi z Moskvy vymyslia s humanitarnou pomocou. V Abchazii i na Kryme to bol podvod, uvidime co bude teraz.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

to si naozaj myslis?

a na zaklade coho prosim Ta ?
ved to nema opodstatnenie takyto nazor ...
je to len stvava propaganda amikov aby mohli zarabat na vojne ... a na zbraniach
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Lebo Medved

Take su proste ruske mozgy. Povie A, mysli B a urobi C. Putin nemoze byt horsi ako Stalin a dnes keby nezautocil na UA, tak bude povazovany za slabocha. To sa v Rusku nenosi a neodpusta. On vlastne bude len chranit ruskych obcanov na UA. Ci to urobi az po Uzhorod je otazka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A ten tvoj mozog

berie USácke rakety,drony,bomby v Srbsku, Lýbii, Iraku, Afganistane a vlastne po celom svete ako dobročinné ústavy,pohládzajúce deti a odstraňujúce utrpenie...Ó, ty úbožiatko,zmagorené ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

humanitarne bombardovanie

to ani Goebels nevymyslel
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemas nahodou predsudky?

"lebo medved" je trocha malo argumentacne zdatne ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

problém je asi ten

že väčšina Rusov nepodporuje vvedenie ruských vojsk na Ukrajinu takže ,,bude povazovany za slabocha´´ sú kecy, pred 4mi mesiacmi cca keď všetci na SME písali že Rusi pošlú na Ukrajinu vojská som napísal že sa stavím s hocikým o 100 eur že ich nevyšľú ale zrazu sa ukázalo že tak si za svojom názorom nestoja, uplynuli 4 mesiace a o ruskej invázii na Ukrajine ani slychu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne tak - máš pravdu!

To, že okrádali mŕtvych svedčí len o úrovni týchto ruských hrdlorezov, ktorí sa tam ihneď nasáčkovali. To však bola len ich osobná iniciatíva - od "načalstva" mali príkaz zlikvidovať inkriminujúce trosky lietadla a nechať tam len mŕtvych a zopár kúskov vraku, aby medzinárodná komisia, ktorú museli jasne očakávať, tam už nič nenašla.
V súčasnosti im ale podstatne viac tečie do topánok, pretože ich ukrajinská armáda obkľúčila a títo ruskí FSB teroristi zrejme zúfalo potrebujú zbrane - ruskú bojovú techniku a navyše - ak by už skutočne nemohli odtiaľ von, museli by sa vzdať, pretože pochybujem, že by boli ochotní "zomrieť s Putrinovým menom na perách" ako "neznámi bojovníci a až potom by sa zistilo kto sú a čo sú zač.- A to Putin nesmie dopustiť.
Preto už ten druhý pokus s "humanitárnym kinvojom," v priebehu necelého týždňa! Pritom obsah toho konvoja je asi tak !humnanitárny" ako ten ruský kombajn, ktorý mierumilovne kosil obilie,keď ho prepadli - potom streľbu opätoval a nakoniec odletel smerom na východ.
Takže sa obávam, že keby sa ich snažili Ukrajinci zastaviť, tak Červený kríž hore- dole - prerazia hranice (je ich okolo 300 Kamazov) a v štýle toho kombajnu budú smerovať s "humanitárnou" vojenskou pomocou rovno k separatistom!
Do piatku sa to dozvieme. Rozhodne akékoľvek kontroly " svojho ruského humanitárneho konvoja" budú Rusi deklarovať ako medzinárodnú urážui na úrovni vyhlásenia vojny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kto okradal?

podla mna miestni
to sa zial deje aj u nas pri autohavarii
je to sproste ale tvrdit ze kvoi tomu to zostrelili by bolo odveci ...

slovo humanitarna katastrofa ti nic nehovori ?
to ze uz cca 750 000 ludi uslo do ruska je podla Teba OK ?
ved su to len subhumans(untermensch) ako sa vyjadril samotny Jacenuk
su urceni na likvidaciu aby sa tam mohol tazit bridlicovy plyn ...
krasna perspektiva ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Okrádali mŕtvych "miestni"

v ruských neoznačených uniformách!
Nuž a podľa vyjadrenia vojenských odborníkov tento ruský "humanitárny" konvoj pozostáva z cca 300 vojenských nákladných áut, narýchlo na bielo natretých,, aby to skôr vyzeralo na Červený kríž, s ktorým ani obsah, ani rozsah konvoja nekonzultovali a ČK sa o konvoji dozvedel až z médií. To je priamy dôkaz úprimnej otvorenosti a snahy pomôcť úbohým ruským civilistom!
Každý komunistický režim (a najmä ruský) sa VŽDY vyznačoval tým, že sa síce oháňal blahom svojich občanov ("Na KONCI nášho snaženia je človek, súdruhovia!" - známy citát našich politikov z päťdesiatych rokov,ktorý dodržiavajú aj ich postkomunistickí pohrobci dnes), ale nechal ich naprosto cynicky a nemilosrdne zlikvidovať, ak mu náhodou bránili v uskutočňovaniu plánov jeho Vodcu.
Samozrejme, že tam budú mať pár náákladiakov s humanitárnou pomocou, ale ak je to všetko lege artis, tak by mali smerovať ku hraničným prechodom, ktoré označí vedenie ešte stále suverénneho ukrajinského štátu, pretože sú to ešte stále ICH hranice a navyše by sa obsah mal preložiť do nachystaných áut, aby sa zabezpečilo, že sa bude prevážať LEN humanitárna pomoc a nie zbrane a ruskí vojaci. Celé ny to mal dozorovať Medzinárodný červený kríž a prípadne aj OSN.
Ak sa tak stane - potom bude všetko v poriadku. Takže uvidíme!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

okrádali miestni

so samopalmi v rukách ?
Ľudská pamäť je viac ako krátka... A podľa potreby zrejme aj selektívna.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Mišo Šesták: Ako sa počas prvej svetovej vojny fotili akty 4 415
 2. Stanislav Martinčko: Ako si kapitán, šéf a Béla pletú hrušky s jablkami! 2 566
 3. Mária Vrška: Ako jedna otázka zmenila môj život 1 187
 4. Branislav Karmažin: Deti porazili fanúšikov Ultras 1 136
 5. Danica Chames: September je mesiac, keď treba veľa jesť... 880
 6. Monika Nagyova: Keď je vaším susedom hiphoper, psychiatrička či youtuber, nuda vám nehrozí 828
 7. Miroslav Lukáč: Skutok sa nestal. Potom sa stal. A najhorší sa ešte len môže stať... 798
 8. Rudolf Pado: Zahrabala obec Pastuchov nelegálnu skládku? 733
 9. Stanislav Martinčko: Pán premiér, je člen Kočnerovho gangu aj váš šéf? 655
 10. Martin Ondráš: Znížená DPH na vybrané potraviny ceny nezníži 618

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Krátky: Brucho keď sa vzoprie, darmo máte zarobené vlastnou hlavou .
 2. Milan Rousek: 41. Kdo se s kým zná
 3. Patrik Mackových: Aj Microsoft podporuje svoje akcie odkupom. Trh tento postup výrazne oceňuje
 4. Milan Rousek: 40. Další postup
 5. Milan Lacúch: Kontroverzná téma ľudského utrpenia
 6. Filip Húšťava: Prečo sme založili nové odbory - na magistráte hlavného mesta
 7. Jarmila Halgasova: SNS zvýšila ceny potravín, znížená DPH ich už zlacnieť nemusí
 8. Alena Rachel Jurečková: Básničôčky IV.
 9. Milan Rousek: 39. Úrad špeciálnej prokuratúry
 10. Martin Krištoff: Nemecký priemysel si nedáva servítku pred ústa: EÚ by nemala súhlasiť s predĺžením brexitu

 1. Slovan Bratislava dosiahol historické víťazstvo, v Európskej lige zdolal Besiktas
 2. Nevšedné publikum slovanistu fascinovalo: Nikdy som to nezažil
 3. Do čoho peniaze určite nevložiť? Aké sú najhoršie investície dneška
 4. Prieskum Focusu: Smer vedie, SaS po vnútorných konfliktoch mierne klesla
 5. Černák sa na súde ospravedlnil Volzovej, že prijal objednávku na jej vraždu
 6. Protestujúci Kováčikovi: Nemáte čo robiť na prokuratúre (minúta po minúte)
 7. U Sakovej nakúpili policajtom testery na alkohol. Dvojnásobne drahšie ako Česi
 8. Bödör s Kočnerom volali Fica šéf
 9. Sulíkovo krídlo žiada pád republikovej rady, prekážajú mu Galko a ďalší
 10. Protestujúci vtrhli na zastupiteľstvo v Prešove, upokojovala ich polícia

 1. Milionár Bugár dostal peniaze od štátu na zveľadenie svojich majetkov
 2. Fico bol Kočnerov šéf! Tu je dôkaz
 3. Zdiskreditovaný Truban si prestáva veriť: Pripúšťa koalíciu s Kiskovou stranou
 4. Keď Slovákov reprezentuje Kapitán :)
 5. Spory v KDH: Hlina sa po Mikloškovi, Palkovi a Záborskej rozhádal aj s Figeľom
 6. PS/Spolu nadraďujú registrované partnerstvá nad možnosť vzniku antificovskej vlády
 7. Figeľ spochybnil Hlinu na čele KDH: Droga progresivizmu nie je liek pre Slovensko
 8. Komentár Daga Daniša: Oligarchovia presedlávajú na „projekt Drucker“
 9. Bödör si podľa Kočnerovej Threemy volával s Ficom
 10. Hovorkyňa Pochodu za život Cerovská: Náš postoj musíme demonštrovať aj počtom

Už ste čítali?