Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Súčasný stav dôkazov o zostrelení malajzijského lietadla. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Presne tak - máš pravdu!
To, že okrádali mŕtvych svedčí len o úrovni týchto ruských hrdlorezov, ktorí sa tam ihneď nasáčkovali. To však bola len ich osobná iniciatíva - od "načalstva" mali príkaz zlikvidovať inkriminujúce trosky lietadla a nechať tam len mŕtvych a zopár kúskov vraku, aby medzinárodná komisia, ktorú museli jasne očakávať, tam už nič nenašla. V súčasnosti im ale podstatne viac tečie do topánok, pretože ich ukrajinská armáda obkľúčila a títo ruskí FSB teroristi zrejme zúfalo potrebujú zbrane - ruskú bojovú techniku a navyše - ak by už skutočne nemohli odtiaľ von, museli by sa vzdať, pretože pochybujem, že by boli ochotní "zomrieť s Putrinovým menom na perách" ako "neznámi bojovníci a až potom by sa zistilo kto sú a čo sú zač.- A to Putin nesmie dopustiť. Preto už ten druhý pokus s "humanitárnym kinvojom," v priebehu necelého týždňa! Pritom obsah toho konvoja je asi tak !humnanitárny" ako ten ruský kombajn, ktorý mierumilovne kosil obilie,keď ho prepadli - potom streľbu opätoval a nakoniec odletel smerom na východ. Takže sa obávam, že keby sa ich snažili Ukrajinci zastaviť, tak Červený kríž hore- dole - prerazia hranice (je ich okolo 300 Kamazov) a v štýle toho kombajnu budú smerovať s "humanitárnou" vojenskou pomocou rovno k separatistom! Do piatku sa to dozvieme. Rozhodne akékoľvek kontroly " svojho ruského humanitárneho konvoja" budú Rusi deklarovať ako medzinárodnú urážui na úrovni vyhlásenia vojny.
mum
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

pozri si oficialne vyjadrenia CK

Veľmi rada si pozruiem

oficiálne vyjadrenie Medzinárodného červeného kríža, ktorý sa o "humanitárnom konvoji", ktorý Kremeľ označil za "odsúhlasený a dojednaný s MČK, ale o ktorom sa MČK - podľa svojho vyjadrenia - dozvedel až z médií!
 

 

Komu presne ti Rusi rezali hrdla???
O com to pises?
 
Hodnoť

 

Predpokladala by som, že renomovaný právnik v žiadnom prípade nebude šermovať "súčasným stavom" dôkazov, ale počká si na závery oficiálneho vyšetrovania. Tie obete by si aspoň toľko slušnosti zaslúžili.
 

Hlavne,

ze SUCASNY STAV bol postacujuci na to, aby sa EU strelila do vlastnej nohy sankciami. Plus - zo zostrelenia su obvinovani Rusi - ale napriek tomu civilne aerolinie kludne lietaju cez Rusko a vyhybaju sa nie Rusku, ale Ukrajine.
Plus pridam z jednej ceskej diskusie:
Takže si to hezky sesumírujeme...USA má důkaz že to udělali separatisti za pomoci Ruska..Ale důkaz nikomu neukážou...
Ukrajina má důkaz-nahrávku, že Separatisti spolu mluvili o tom,že sestřelili Boening ....a video,které ukazuje jak použitý raket.systém odvážejí zpátky do Ruska...Nahrávka je jasný falsifikát ...a na videu je jasně prokázané,že je to sice použitý raket systém ale odváží se směrem na Ukrajinu..Tedy na místech,které drží Ukrajinci...
Rusové mají důkaz z kosmických snímků,že Ukrajinci přesně v dané době, měli na teritoriu dostřelu raket.systém a ještě zjistili,že se kolem Boeingu motala ukrajinská stíhačka..Vše zveřejnili a ukázali..
No a finálovka je to,že Separatisti předali černé skříňky,zástupcům Malajsie..země,které údajně sestřelili letadlo.....
Ale za všechno stejně může Rusko a Putin.
 

renomovany pravnik iste,

ale carnogursky urcite nie je renomovany pravnik, clanok ani necitam, carnogursky pri vsetkych moznych debatach si urci liniu a potom je schopny s kamennou tvarou tarat lzi az uplne smiesne nezmysly, hlavne pri diskusiach o historii sa to da dobre vidiet. tu fakty nie su iste, takze urcite popustil uzdu fantazii, nema zmysel to citat a nebudem sa ani hadat, nikto z nas nevie ako to bolo. Mudrejsi preto mlcia a sprosti budu vypisovat clanky, kam patri jan carnogursky si kazdy dosadte sam. Este jedna vec, pan carnogursky za to ako vyzera nasa justicia ste aj vy plne zodpovedny a ze ste spolu zo synom tunelovali vasu milovanu RKC tiez a dufam, ze za to zhorite v pekle.
 

Tiež som prestal

čítať, keď začal s odbornou analýzou, ako fungujú radary. Ten blog je bohužiaľ demonštráciou morálneho úpadku ináč veľmi inteligentného a donedávna aj veľmi morálneho a zásadového človeka. Jednoducho nerozumiem. Robili na neho tlak boľševici a neuhol, neverím, že v dnešnej situácii by na neho robili rusi tlak, ktorému by neodolal. On tomu zaiste verí. Ako vravím, nerozumiem.
 
Hodnoť

Aj Oliver Stone

stojí za touto správou.Tak už je všetko vyriešené.To je argument,ktorý už nič neprerazí.V tomto probléme ešte ani jedna strana nedokázala svoju pravdu,ale Vy a Oliver Stone už viete.
 

Pre mäa to je dosť

vážna argument. Ak za tým stojí Oliver Stone, je to určite naopak.
 
Hodnoť

Ako

som sa dnes dočítala, ako pokračuje ruská propaganda na českom internete. Že tzv. Inštitút slovanských strategických štúdií (ISSTRAS) so sídlom v Prahe tvrdí, že Rusko nenesie zodpovednosť za hromadnú popravu tisícov dôstojníkov v Katyni (Echo24.cz)...
Hm...
Takže osobne Rusom neverím, nakoľko dôvodov neveriť je viac, ako dosť. Rozmýšľam, kedy asi naposledy hovorili prostredníctvom predstaviteľov pravdu..??
A Lavrov sa tvári ako humanita sama...
...a čo sa týka výsledkov vyšetrovania katastrofy zostrelenia lietadla - uvidíme.
 

ta sprava je jasny fake

dokaz ze to boli sovieti priniesol uz Andrej Zarnov slovensky lekar niekedy v roku 1941
len potom musel sa skryvat pred KGB emisarmi ....
 

Jasné,

že fejk. Ruská propaganda je na fejkoch založená, ale to im (a rusofilom) nevadí.
http://www.isstras.eu/cs/2014/...
 

 

Už som si veľakrát povedal že tu nebudem písať ale keď som si to tu prečítal tak mi nedalo.Čo tak miesto obviňovania niekoho z propagandy pozrieť si zverejnené prípady súdu pre ľudské práva a presvedčiť sa či je pravda čo sa píše.
 
Hodnoť

 

0,6 percentíčka ruský agentík
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

eštebák zo smetiska sa poznažil

iba som poukázal na to, že Osuský, ktorý vás názorovo zastupuje, môže o takom percentíčku iba snívať.

"Ak si niekto mýli kritické myslenie, triezvy úsudok a snahu o nadhľad s kremeľskou propagandou, môže to byť len človek, ktorý potrebuje prehlušiť vlastné propagandistické úmysly. Peter Schutz bol vždy zaujato až fanaticky proamerický. Nikdy u neho nebolo badať obhajobu nejakých hodnôt, iba mocenských postojov. A tak bez mihnutia oka obhajoval všetky americké invázie, spolu s Hríbovou družinou volal švejkovsky „Na Bagdad!“, skalopevne nás presviedčal o nezvratných dôkazoch prítomnosti zbraní hromadného ničenia v Iraku, obhajoval flagrantné porušovanie medzinárodného práva zo strany USA a pohŕdal právami mučených väzňov z Guantánama a Abú Ghrajb. A dnes? Čuduj sa svete, tento podivný chlapík, ktorý nás roky presviedčal, že medzinárodné právo je zdrap papiera, sa dnes rozhorčuje nad jeho porušovaním zo strany Ruska a volá po sankciách s takou vášnivou nenávisťou akoby vrhal na Rusko mínometné granáty.

Keby bol Peter Schutz (a ľudia jemu podobní) taký zásadový v roku 2003, George Bush by okamžite dostal zákaz vstupu do EÚ, zahraničné investície Warrena Buffetta by boli zmrazené a vývoz amerických áut by bol zakázaný. Keby bol taký zásadový, nikdy by nemohol podporovať odtrhnutie Kosova a vpád do Iraku by ho rozhorčil. Lenže Petrovi Schutzovi (Štefanovi Hríbovi, Ivovi Samsonovi, Františkovi Šebejovi, Mikulášovi Dzurindovi – dosaďte si do tejto rovnice, koho chcete) nejde a nikdy nešlo o porušovanie medzinárodného práva, ktoré ho v prípade Ruska tak rozhorčilo. Vždy mu šlo predovšetkým až výlučne o lojalitu k americkému hegemónovi. Schutz navyše pohŕda zjednotenou Európou a každé jej posilnenie vníma tak ako americká administratíva minimálne od čias Richarda Nixona – ako porušenie subordinácie, spochybnenie vodcovstva Spojených štátov. Ak tu teda niekto paranoidne vidí v každom kritickom postoji ruského agenta, mal by sa zamyslieť nad tým, aké poslanie majú títo ľudia a koho záujmom slúžia. Naše (či už slovenské alebo európske) záujmy to rozhodne nie sú.

Ekonomické sankcie voči Rusku sú totiž takmer samovražedným nezodpovedným nezmyslom. Niečo iné je stáť za Ukrajinou a niečo iné stáť si na kábli. Všetci tí, ktorí sa vytešujú, že sme to Rusom ukázali a že Putin odvetnými opatreniami ožobračuje vlastný národ, sa proste rozhodli, že budú ignorovať realitu. Putin sa po odvetnom zákaze dovozu potravinárskych výrobkov z EÚ dohodol s latinskoamerickými štátmi, že vykryjú tento vyprázdnený trh a včera začala s priamym predajom ovocia a zeleniny do Ruska Čína. Tým nám ukázali dlhý nos. Kým Rusi si bez európskych potravín poradia (a Američania tento sankčný režim ani nepocítia), európski farmári stratia odhadom za ten rok 15 miliárd eur. Odlišná reakcia ruských a európskych štátnikov priam kričí. Kým Putin avizoval, že prijme opatrenia tak, aby sa nedotkli ruských spotrebiteľov a výrobcov, európski lídri bezhlavo prijali americký plán a občanom EÚ povedali, že je to daň za slobodu. Bez akéhokoľvek záložného plánu B či návrhu na riešenie následkov pre obyvateľstvo. Príde vám to normálne?"

Platia nás, teda SME.
 
Hodnoť

rusofil

zostane rusofilom, aj ked mu bude do zadnice strielat rusak...
 

a ty

a ty zostanes debilom navzdy
 
Hodnoť

pán čarnogurský

hovorí vám niečo ako katolíkovi Fatimské zjavenie,ono ešte nieje ukončené-vyplnené,rusi sa ešte ani zdaleka neobrátili.
 
Hodnoť

He, he,

"Pri argumentácii v mojom článku som sa odvolal aj na tlačovú konferenciu ruského Ministerstva obrany zo dňa 21. 7. 2014. "
Už som ani ďalej nečítal...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Trnka obchodoval s nahrávkami gorily čiže je pravá, takže Haščák patrí do basy. 2 794
 2. Marián Viskupič: Kotlebovci rastú. Zastaviť ich môže jedine toto 2 201
 3. Mišo Šesták: Pľuvanec ruského dôstojníka 1 998
 4. Maroš Chmúrny: Vážny problém Petra P. 1 770
 5. Martin Borguľa: 13. dôchodok – namiesto samozrejmosti len almužna a predvianočná kampaň 1 570
 6. Martin Kasarda: Jemná, zato sústavná manipulácia v RTVS 1 459
 7. Miroslav Žiak: Chcete si otvoriť reštauráciu? Zabudnite! 1 355
 8. Jozef Drahovský: Chystá sa nový tender na mýtny systém 1 153
 9. Michael Laitman: Migranti začnú asimilovať Európanov 1 090
 10. Milan Brejcha: Máme vážny problém - neznalosť a chuť voliť zároveň 751

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: Domovina
 2. Marián Pillár: Ty neexistuješ
 3. Andrej Hossa: Sebaprezentácia je dôležitou súčasťou biznisu
 4. Lukáš Baloga: Viac než elektromobilita môže pokles zamestnanosti v Nemecku spôsobiť pokles dopytu po aut
 5. Michael Laitman: Migranti začnú asimilovať Európanov
 6. Ľudovít Herman: Smrť z nás spraví anjelov
 7. Kristína Jakubičková: reKLAMY
 8. Július Kovács: Trnka obchodoval s nahrávkami gorily čiže je pravá, takže Haščák patrí do basy.
 9. Ľudovít Herman: Mendelejevov periodický zákon a Božie usporiadanie
 10. Štefan Vidlár: Trnka

 1. Tótha vypočúvali osem hodín. Kočner tvrdí, že klame (minúta po minúte)
 2. Andruskó potvrdil, že fotky, ktoré našli u Kočnera, použili pri príprave vraždy (minúta po minúte)
 3. NAKA zadržala Dobroslava Trnku. Ako zareagoval Počiatek?
 4. Prieskum: Extrémisti z ĽSNS stúpajú, Slosiarik nevylučuje ich víťazstvo
 5. Muž sa prišiel priznať na políciu: Zavraždil som ženu
 6. Andruskó spojil Kočnera s vraždou, Zsuzsová plakala
 7. V Prešove našli v byte troch mŕtvych ľudí, dve ženy a muža
 8. Pendluje medzi Cannes a Bratislavou. Počiatek svoje reči na nahrávke s Trnkom zľahčuje
 9. Kočner považoval Ďatla aj za svoj projekt, teraz ho Tóth môže poslať za mreže
 10. Vlhová prekonala všetky súperky a dosiahla celkové víťazstvo v slalome vo Flachau

 1. Fico, Vážny a iné, škodlivé produkty ( spoločenského ) metabolizmu .
 2. Sledovanie novinárov financoval aj Bödör, svedčí Tóth na súde
 3. Boli sme na mítingu Blahu. Rozbehol agresívnu kampaň medzi dôchodcami
 4. Opoziční politici žiadajú odchod Mamojku z Ústavného súdu
 5. V srdci stredného Slovenska vytáčajú med svetovej kvality
 6. NAKA zadržala Trnku. Prečo nezadržala aj Počiatka?
 7. Zadržanie Trnku. Varí sa predvolebný guláš?
 8. Dočká sa, ak niekto zomrie...
 9. Netanjahu - Víme přesně, co se děje s íránským jaderným programem
 10. Kázeň z pohrebu Martiny: Kvôli nezriadenej láske k peniazom sa stali tieto tragédie

Už ste čítali?