Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Súčasný stav dôkazov o zostrelení malajzijského lietadla. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Presne tak - máš pravdu!
To, že okrádali mŕtvych svedčí len o úrovni týchto ruských hrdlorezov, ktorí sa tam ihneď nasáčkovali. To však bola len ich osobná iniciatíva - od "načalstva" mali príkaz zlikvidovať inkriminujúce trosky lietadla a nechať tam len mŕtvych a zopár kúskov vraku, aby medzinárodná komisia, ktorú museli jasne očakávať, tam už nič nenašla. V súčasnosti im ale podstatne viac tečie do topánok, pretože ich ukrajinská armáda obkľúčila a títo ruskí FSB teroristi zrejme zúfalo potrebujú zbrane - ruskú bojovú techniku a navyše - ak by už skutočne nemohli odtiaľ von, museli by sa vzdať, pretože pochybujem, že by boli ochotní "zomrieť s Putrinovým menom na perách" ako "neznámi bojovníci a až potom by sa zistilo kto sú a čo sú zač.- A to Putin nesmie dopustiť. Preto už ten druhý pokus s "humanitárnym kinvojom," v priebehu necelého týždňa! Pritom obsah toho konvoja je asi tak !humnanitárny" ako ten ruský kombajn, ktorý mierumilovne kosil obilie,keď ho prepadli - potom streľbu opätoval a nakoniec odletel smerom na východ. Takže sa obávam, že keby sa ich snažili Ukrajinci zastaviť, tak Červený kríž hore- dole - prerazia hranice (je ich okolo 300 Kamazov) a v štýle toho kombajnu budú smerovať s "humanitárnou" vojenskou pomocou rovno k separatistom! Do piatku sa to dozvieme. Rozhodne akékoľvek kontroly " svojho ruského humanitárneho konvoja" budú Rusi deklarovať ako medzinárodnú urážui na úrovni vyhlásenia vojny.
mum
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

pozri si oficialne vyjadrenia CK

Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľmi rada si pozruiem

oficiálne vyjadrenie Medzinárodného červeného kríža, ktorý sa o "humanitárnom konvoji", ktorý Kremeľ označil za "odsúhlasený a dojednaný s MČK, ale o ktorom sa MČK - podľa svojho vyjadrenia - dozvedel až z médií!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Komu presne ti Rusi rezali hrdla???
O com to pises?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Predpokladala by som, že renomovaný právnik v žiadnom prípade nebude šermovať "súčasným stavom" dôkazov, ale počká si na závery oficiálneho vyšetrovania. Tie obete by si aspoň toľko slušnosti zaslúžili.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hlavne,

ze SUCASNY STAV bol postacujuci na to, aby sa EU strelila do vlastnej nohy sankciami. Plus - zo zostrelenia su obvinovani Rusi - ale napriek tomu civilne aerolinie kludne lietaju cez Rusko a vyhybaju sa nie Rusku, ale Ukrajine.
Plus pridam z jednej ceskej diskusie:
Takže si to hezky sesumírujeme...USA má důkaz že to udělali separatisti za pomoci Ruska..Ale důkaz nikomu neukážou...
Ukrajina má důkaz-nahrávku, že Separatisti spolu mluvili o tom,že sestřelili Boening ....a video,které ukazuje jak použitý raket.systém odvážejí zpátky do Ruska...Nahrávka je jasný falsifikát ...a na videu je jasně prokázané,že je to sice použitý raket systém ale odváží se směrem na Ukrajinu..Tedy na místech,které drží Ukrajinci...
Rusové mají důkaz z kosmických snímků,že Ukrajinci přesně v dané době, měli na teritoriu dostřelu raket.systém a ještě zjistili,že se kolem Boeingu motala ukrajinská stíhačka..Vše zveřejnili a ukázali..
No a finálovka je to,že Separatisti předali černé skříňky,zástupcům Malajsie..země,které údajně sestřelili letadlo.....
Ale za všechno stejně může Rusko a Putin.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

renomovany pravnik iste,

ale carnogursky urcite nie je renomovany pravnik, clanok ani necitam, carnogursky pri vsetkych moznych debatach si urci liniu a potom je schopny s kamennou tvarou tarat lzi az uplne smiesne nezmysly, hlavne pri diskusiach o historii sa to da dobre vidiet. tu fakty nie su iste, takze urcite popustil uzdu fantazii, nema zmysel to citat a nebudem sa ani hadat, nikto z nas nevie ako to bolo. Mudrejsi preto mlcia a sprosti budu vypisovat clanky, kam patri jan carnogursky si kazdy dosadte sam. Este jedna vec, pan carnogursky za to ako vyzera nasa justicia ste aj vy plne zodpovedny a ze ste spolu zo synom tunelovali vasu milovanu RKC tiez a dufam, ze za to zhorite v pekle.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tiež som prestal

čítať, keď začal s odbornou analýzou, ako fungujú radary. Ten blog je bohužiaľ demonštráciou morálneho úpadku ináč veľmi inteligentného a donedávna aj veľmi morálneho a zásadového človeka. Jednoducho nerozumiem. Robili na neho tlak boľševici a neuhol, neverím, že v dnešnej situácii by na neho robili rusi tlak, ktorému by neodolal. On tomu zaiste verí. Ako vravím, nerozumiem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aj Oliver Stone

stojí za touto správou.Tak už je všetko vyriešené.To je argument,ktorý už nič neprerazí.V tomto probléme ešte ani jedna strana nedokázala svoju pravdu,ale Vy a Oliver Stone už viete.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pre mäa to je dosť

vážna argument. Ak za tým stojí Oliver Stone, je to určite naopak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako

som sa dnes dočítala, ako pokračuje ruská propaganda na českom internete. Že tzv. Inštitút slovanských strategických štúdií (ISSTRAS) so sídlom v Prahe tvrdí, že Rusko nenesie zodpovednosť za hromadnú popravu tisícov dôstojníkov v Katyni (Echo24.cz)...
Hm...
Takže osobne Rusom neverím, nakoľko dôvodov neveriť je viac, ako dosť. Rozmýšľam, kedy asi naposledy hovorili prostredníctvom predstaviteľov pravdu..??
A Lavrov sa tvári ako humanita sama...
...a čo sa týka výsledkov vyšetrovania katastrofy zostrelenia lietadla - uvidíme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ta sprava je jasny fake

dokaz ze to boli sovieti priniesol uz Andrej Zarnov slovensky lekar niekedy v roku 1941
len potom musel sa skryvat pred KGB emisarmi ....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jasné,

že fejk. Ruská propaganda je na fejkoch založená, ale to im (a rusofilom) nevadí.
http://www.isstras.eu/cs/2014/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Už som si veľakrát povedal že tu nebudem písať ale keď som si to tu prečítal tak mi nedalo.Čo tak miesto obviňovania niekoho z propagandy pozrieť si zverejnené prípady súdu pre ľudské práva a presvedčiť sa či je pravda čo sa píše.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

0,6 percentíčka ruský agentík
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

eštebák zo smetiska sa poznažil

iba som poukázal na to, že Osuský, ktorý vás názorovo zastupuje, môže o takom percentíčku iba snívať.

"Ak si niekto mýli kritické myslenie, triezvy úsudok a snahu o nadhľad s kremeľskou propagandou, môže to byť len človek, ktorý potrebuje prehlušiť vlastné propagandistické úmysly. Peter Schutz bol vždy zaujato až fanaticky proamerický. Nikdy u neho nebolo badať obhajobu nejakých hodnôt, iba mocenských postojov. A tak bez mihnutia oka obhajoval všetky americké invázie, spolu s Hríbovou družinou volal švejkovsky „Na Bagdad!“, skalopevne nás presviedčal o nezvratných dôkazoch prítomnosti zbraní hromadného ničenia v Iraku, obhajoval flagrantné porušovanie medzinárodného práva zo strany USA a pohŕdal právami mučených väzňov z Guantánama a Abú Ghrajb. A dnes? Čuduj sa svete, tento podivný chlapík, ktorý nás roky presviedčal, že medzinárodné právo je zdrap papiera, sa dnes rozhorčuje nad jeho porušovaním zo strany Ruska a volá po sankciách s takou vášnivou nenávisťou akoby vrhal na Rusko mínometné granáty.

Keby bol Peter Schutz (a ľudia jemu podobní) taký zásadový v roku 2003, George Bush by okamžite dostal zákaz vstupu do EÚ, zahraničné investície Warrena Buffetta by boli zmrazené a vývoz amerických áut by bol zakázaný. Keby bol taký zásadový, nikdy by nemohol podporovať odtrhnutie Kosova a vpád do Iraku by ho rozhorčil. Lenže Petrovi Schutzovi (Štefanovi Hríbovi, Ivovi Samsonovi, Františkovi Šebejovi, Mikulášovi Dzurindovi – dosaďte si do tejto rovnice, koho chcete) nejde a nikdy nešlo o porušovanie medzinárodného práva, ktoré ho v prípade Ruska tak rozhorčilo. Vždy mu šlo predovšetkým až výlučne o lojalitu k americkému hegemónovi. Schutz navyše pohŕda zjednotenou Európou a každé jej posilnenie vníma tak ako americká administratíva minimálne od čias Richarda Nixona – ako porušenie subordinácie, spochybnenie vodcovstva Spojených štátov. Ak tu teda niekto paranoidne vidí v každom kritickom postoji ruského agenta, mal by sa zamyslieť nad tým, aké poslanie majú títo ľudia a koho záujmom slúžia. Naše (či už slovenské alebo európske) záujmy to rozhodne nie sú.

Ekonomické sankcie voči Rusku sú totiž takmer samovražedným nezodpovedným nezmyslom. Niečo iné je stáť za Ukrajinou a niečo iné stáť si na kábli. Všetci tí, ktorí sa vytešujú, že sme to Rusom ukázali a že Putin odvetnými opatreniami ožobračuje vlastný národ, sa proste rozhodli, že budú ignorovať realitu. Putin sa po odvetnom zákaze dovozu potravinárskych výrobkov z EÚ dohodol s latinskoamerickými štátmi, že vykryjú tento vyprázdnený trh a včera začala s priamym predajom ovocia a zeleniny do Ruska Čína. Tým nám ukázali dlhý nos. Kým Rusi si bez európskych potravín poradia (a Američania tento sankčný režim ani nepocítia), európski farmári stratia odhadom za ten rok 15 miliárd eur. Odlišná reakcia ruských a európskych štátnikov priam kričí. Kým Putin avizoval, že prijme opatrenia tak, aby sa nedotkli ruských spotrebiteľov a výrobcov, európski lídri bezhlavo prijali americký plán a občanom EÚ povedali, že je to daň za slobodu. Bez akéhokoľvek záložného plánu B či návrhu na riešenie následkov pre obyvateľstvo. Príde vám to normálne?"

Platia nás, teda SME.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

rusofil

zostane rusofilom, aj ked mu bude do zadnice strielat rusak...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a ty

a ty zostanes debilom navzdy
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pán čarnogurský

hovorí vám niečo ako katolíkovi Fatimské zjavenie,ono ešte nieje ukončené-vyplnené,rusi sa ešte ani zdaleka neobrátili.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

He, he,

"Pri argumentácii v mojom článku som sa odvolal aj na tlačovú konferenciu ruského Ministerstva obrany zo dňa 21. 7. 2014. "
Už som ani ďalej nečítal...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Maroš Chmúrny: Neúspešný týždeň jedného kapitána 2 687
 2. Stanislav Martinčko: Vládna atrakcia rokuje aj tam, kde nič nie je! 2 006
 3. Mária Vrška: Matej z Kanady 1 680
 4. Rudolf Pado: Makači čistia Liptovskú Maru 1 621
 5. David Haring: 10 dní na Islande v lete – kompletný itinerár + VIDEO 1 257
 6. Monika Nagyova: Keď je vaším susedom hiphoper, psychiatrička či youtuber, nuda vám nehrozí 1 053
 7. Daniel Schikor: Černobyľ. Ísť tam vôbec? 985
 8. Vladimír Benčík: Estónsko – Cesta z Tallinu do Narvy so zastávkou v Národnom parku Lahemaa 967
 9. Martin Ondráš: Bezpečné potraviny sú povinnosť, nie odmena pre voliča 915
 10. Rudolf Pado: Liptovská Mara: ak nás zabijú, čo bude potom? Ďalšie rozpútané peklo? 847

Rebríčky článkov


 1. Milan Rousek: 32. Líný poručík
 2. Milan Lacúch: Asertívne jednanie z duchovného hľadiska
 3. Olívia Lacenová: Podhodnotená platina si razí cestu nahor
 4. Radoslav Valkovič: Olov Svedelid: Podozrivý zmizol
 5. Milan Rousek: 31. List z říše záhad
 6. Štefan Vidlár: Len malé zamyslenie sa k sviatku Sedembolestnej Panny Márie
 7. Vladimír Prokeš: Cesta smíření přes Moravu na Slovenský Národný Pochod - SNP
 8. Jozef Kovalík: Mužom pravdy
 9. Július Kovács: Lámanie chleba tento utorok v parlamente
 10. Milan Rousek: 30. Svědomí paní sousedky

 1. Bugár odkázal Kiskovi, že nemá vynášať, lebo sám zle dopadne
 2. Sexuológ: Nie je v záujme evolúcie, aby mali štyridsaťroční starci a stareny deti
 3. Kam odchádza Robert Fico a prečo je jeho odchádzanie škaredé
 4. Začína sa matka všetkých vojen? Ako môže dopadnúť kríza na Blízkom východe
 5. Rada "vyhýbajte sa stresu" je nanič, vraví psychiater
 6. Fanúšik kopol do hráča. To som ešte nezažil, tvrdil Halilovič
 7. Drucker ešte ani nezačal a ubúdajú mu možní partneri
 8. Ak netipujete, hokej neuvidíte. Nesťažujte sa, odkazuje Lintner
 9. Župan dostal od Rašiho stopku na zasadnutie vlády v Čani
 10. Nehoda na diaľnici na Spiši má jednu obeť, ďalší ľudia sa zranili

 1. Nádej zachrániť čo len jediný život stojí za zmenu zákona
 2. Slovensko je pred rozhodnutím, či sa chce vymaniť z mafiánskeho zovretia
 3. Obvinenie Kisku je na stole. Čaká sa len na vhodný čas
 4. Kočner v Threeme: Bödör mu robil spojku na špeciálneho prokurátora Kováčika
 5. Fero Múčka: Štyri roky Postoja. Aj za život
 6. Kiska otvorene o konflikte s Ficom: Detaily jeho vydierania!
 7. Tisíce ľudí v Prahe protestovali proti umelým potratom: Vystúpil aj Saša Vondra
 8. Bugár odkázal Kiskovi, že nemá vynášať, lebo sám zle dopadne
 9. Za potratmi sú často dôvody, ktoré by väčšina spoločnosti neuznala
 10. Kázeň biskupa Feketeho na púti k Sedembolestnej Panne Márii v Šaštíne.

Už ste čítali?