Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Voči zločincom je všetko dovolené (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>

Hodnoť

Na 99% s Vami súhlasím p. Čarnogurský

Otázky, ktoré kladiete dnes znepokojujú celý svet. A odpovede od zodpovedných neprichádzajú. Prečo súhlas len na 99% ? No mali Ste spomenúť aj udalosti v Odesse a upaľovanie na Majdane za živa. O tom sa už dnes tiež neráči písať a takisto nie je ochota hľadať vinníkov. Všetko to boli drastické provokácie. Veď o čo menej trpeli ľudia za živa upálení v Odesse oproti pasažierom zostreleného lietadla? Práve operácia v Odesse zdvihla tisíce dobrovoľníkov z celej Európy a Ruska aby odišli podporiť povstalcov Novorosie.
Útoky na Vašu osobu si nevšímajte, sú úbohé. Namiesto toho, aby ich autori strávili obsah Vašeho posolstva, rozmýšľali o ňom a rozumne naň reagovali, si takýmto spôsobom liečia svoje frustrácie.
A aby si nemysleli, že som Vás nekritický obdivovateľ, tak uvádzam, že aj keď som si Vás vždy vážil, môj hlas vo voľbách Ste nikdy nedostali. To mi však nebráni aby som Vám rozumel a podporil Vás. Ďakujem za blog :-)
 

Toto

si chudak Janko napisal sam, uboziak nepochopeny.
 
Hodnoť

pán Čarnogurský

Lietadlo zostrelili ukrajinskí separatisti a to obyčajným prakom na vrabce. Fakt.
Skúste túto teóriu. Je dobrá.
 
Hodnoť

...

Čarnogurskému nestačili tie minipercentá v prezidentských voľbách?
 

 

Namiesto čarnogurského ich dostal ten "génius" s marhulovým xichtom, ktorý sa rád predvádza ako sa oblieva studenou vodou.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Zločincom ?

Kto alebo čo určuje že je niekto zločincom? Sú to predsa zákony ktoré stanovujú to čo je zločinom resp. aké konanie je z hladiska zákona trestné.
Tieto zákony tvoria a schvaľujú politickí poslanci čiže politické strany a hlavne ich vedenie ktoré ovláda poslancov príslušnej politickej strany v parlamente. teda to či je niekto zločincom stanovujú poslanci a vedenie politických strán. Z toho vyplýva že ak poslanci schvália zákon že nosenie brád je trestným činom tak každý a všetci ktorí nosia bradu sú zločinci proti ktorý podľa pána čarnogurského je všetko dovolené.
To je uvažovanie kresťanského demokrata ktorého očarovala moc natoľko že vlastne schvaľuje všetky procesy a z 50tich rokov a tisíce rokov odsedených na nútených prácach.
 
Hodnoť

Janko,

Chcel som konkrétne reagovať na tvoje konšpirácie, podľa ktorých všetci klamú a len Rusi majú pravdu. Potom som si však uvedomil, že by to bolo zbytočné. Keď to nemáš nariadené, tak to musí byť choroba. Inak si to vysvetliť neviem. Preto sa ti pokúsim vysvetliť, prečo ja Rusom neverím.

Po zločinnom zákernom obsadení Poľska, na ktorom sa dohodli Hitler so Stalinom, zajali sovieti 250 000 poľských dôstojníkov a intelektuálov. V roku 1940 z nich po vypočúvaní a selekci NKVD zavraždili Sovieti v Katynskom lese a ďalších táboroch okolo 26 000!!!

Už len táto udalosť by stačila, aby som Rusom (následníkom Sovietov) a ich prezidentovi, agentovi KGB (následníkovi NKVD) neveril. Ale toto je len základ mojej nedôvery.

Keď sa v roku 1942 v Katynskom lese objavili prvé telá popravených obetí, Nemci označili za páchateľov Sovietov. Sovieti vzápätí označili za páchateľov Nemcov. Medzinárodná vyšetrovacia komisia pripísala tento zločin Sovietom. Po vojne, na Norimberskom procese, chceli Sovieti tento zločin pripísať Nemcom, nepredložili však hodnoverné dôkazy. Päťdesiat!!! rokov Sovieti živili klamstvo o Katynskom lese, svoju vinu priznali až v roku 1990. To už však boli vinníci na onom svete, nikto nebol súdený a potrestaný a obete neboli rehabilitované.
http://sk.wikipedia.org/wiki/K...

Neverím, že by dnes Putin priznal vinu separatistov a ozbrojených uniformovaných ruských "turistov" na zostrelení malajzijského lietadla (aj doktor Plzák, známy psychiater, radil v prípade podvedenia partnera, zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať...), keby ho oni zostrelili. Lebo, ako hovoríš, voči zločincom je všetko dovolené a vlastní by ho potom odstrániť. Možno sa ozajstnú pravdu dozvedia až naši vnuci za päťdesiat rokov, keď už budú všetci vinníci na onom svete. A vôbec by som sa nedivil, keby bola podobná aká je v prípade Katynského lesa...

Janko, ja nie som právnik, ale ty si. Mal by si vedieť, že pred ukončením vyšetrovania a niekedy aj po vyšetrovaní, sa všetky jeho detaily a dôkazy nezverejňujú. A tiež by si mal čosi vedieť o prezumpcii neviny. Keby si bol v aktívnej politike, tak by som tvoje, zjavne patologicky rusofilné, správanie možno aj pochopil. Pripomenul si mi právnika Fica vo funkcii premiéra a právnika Kaliňáka vo funkcii ministra vnútra, ako na tlačovke bez hodnoverných dôkazov obviňovali Hedvigu Malinovú z klamstva...

P.S. Pridám aj ja jednu konšpiráciu. Existujú jednoznačné dôkazy o tom, že to lietadlo zostrelili separatisti spolu s ich ruskými "inštruktormi". Ich zverejnenie by však zatlačilo Putina do kúta, z ktorého by nemal kam vycúvať. Pri nevyspytateľnej mentalite agenta KGB, Putina, by to mohlo viesť k rozpútaniu nekontrolovateľného ozbrojeného konfliktu s nepredstaviteľnými následkami pre celý svet. Preto sa tieto dôkazy nezverejňujú a tým sa dáva Putinovi úniková cesta, aby mohol vycúvať "so cťou" a konfliktu sa zabránilo. Na tejto ceste sa Putin snaží získať čo sa len dá, klame, vymýšľa si a skúša, čo všetko si môže beztrestne dovoliť. Môže to byť aj tak, či...?

P.P.S. Janko, keď je podľa teba voči zločincom všetko dovolené, nerozumiem, prečo si tak vehementne bol proti možnosti stíhať Mečiara, podozrivého zo spáchania zločinov počas jeho premiérovania. Že by ozaj len preto, že by prípadné trestné stíhanie "zakladateľa štátu" Mečiara (pamätáš ešte ako chcel Čechov dokopať do federácie a ako sa sťažoval francúzskym novinárom, že nás tlačia do samostatnosti, ktorú nechceme? ;o) ďalej otravovalo politickú atmosféru, ako si to snažil vysvetľiť? Alebo sú podľa teba zločinci len tí, ktorí Rusom neveria?
 

 

Zdá sa, že Ste si to po sebe ani neprečítali.
Oháňate sa tu prezumpciou neviny, že áno? Tak prečo neplatí pre RF a Putina? Prečo vyšli titulky v západných médiách (chrániacich tie drahocenné západné hodnoty, bla,bla) s portrétom Putina ako vraha? A vidíte, že dnes všetky nepriame aj priame dôkazy ukazujú na hocikoho iného, než na RF a Putina. Poviem Vám, všetkých ten Putin riadne serie, lebo ich vždy nachytá na hruškách a kľudným, otcovským slovom im dohovára. A to sa tým nadutcom z EÚ a USA nepáči. Doteraz boli zvyknutí na Rusko pozerať zvrchu a neznesú aby im Putin nastavil krivé zrkadlo.
Tak je to. A kto chce vedieť viac o II.sv. vojne a chce sa zbaviť chorobnej rusofóbie nech sa pozrie sem:
http://*****/products/jurij-i-muchin-pomluveny-stalin/
 

Slabe,

slabe, slabe. S takouto budes stiahnuty domov bez vysledku a revolver na ukoncenie trapenia. V tom lepsom pripade.
 

Ty si už dostal?

Myslím ten revolver. A teraz hľadáš niekoho, kto je zodpovedný za tvoju hlúposť a koho by si urobil prvého než dôjde na teba?
 

veľmi sa mi páčili

tie kľudné otcovské slová, ktorýmí sa Putin prihovoril svetu včera - keď upozornil, že Rusko je atómová veľmoc. Človeku sa hneď lepšie a kľudnejšie spalo, že áno :-((((
 

 

Niekedy musí ten tatko aj remeň z nohavíc vyťiahnuť, keď ten sopliak podobrotky nechce ...
 

A možno treba

toho sopliaka aj zabiť, keď už sa tak nevydaril podľa tatkových predstáv
 

 

Otcovia svoje deti zvycajne nezabijaju... V tvojom svete to je inak?

Huml to povedal dost natvrdo...

http://www.*****/arena/monitor/Hroziva-slova-H umla-Zverejnil-kdo-je-za-sestreleni m-malajsijskeho-letadla-332750
 

Samozrejme, že nie

ale Ty si moju poznámku pochopila veľmi zle. Ale to sa stáva väčšinou tým, ktorí majú predsudky.
 

Omyl

Marlienka predsudky nemá, ale u Vás by sa nejaké určite našli. :-)))
 

určite

ako u každého:-) Len niekto si ich prizná, niekto nie.
 

To beriem

tiež sa niekedy pristihnem.
 

možno pre vás

je báťuška Putin tatkom sveta, ale uvedomte si, že časy, keď ľudia "podobrotky" skákali podľa toho, aké noty doniesli súdruhovia z Moskvy, by už mali byť za nami. Aspoň dúfam...

To skutočne majú poniektorí tak krátku pamäť a zabúdajú na sovietske gulagy, Víťazný február, 50-roky, väzňov z jáchymovských dolov a tisícky zmarených životov?
A vy si ešte dovolíte napísať niečo o sopliakovi, ktorý podobrotky nechce ? Že vás hanba nefacká.
 

<< < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Martin Borguľa: Kde je bývanie, tam vzniká rodina 1 173
 2. Ivan Holko: Ktoré korenie je bezpečné pre psy? 328
 3. Peter Cmorej: Šesť spôsobov ako táto vláda okradla dôchodcov a mladé rodiny, o ktorých ste netušili 229
 4. Tomáš Blahuta: ĽS-NS to natrela liberálom a drvivo vyhrala voľby! A čo teraz? Ako ďalej? 189
 5. Tomáš Valášek: Falošní vlastenci 135
 6. Stanislav Martinčko: Veľká radosť psa generálneho prokurátora D. Trnku ! 113
 7. Rudolf Pado: Som minister životného prostredia! 107
 8. Miroslav Lukáč: Nezabudol Fico pri výkupnom medikov na ďalších študentov? Čo tak celkový zákaz vycestovať? 92
 9. Mišo Šesták: Ako Slováci prichádzajú o minulosť 87
 10. Gabriel Kuba: Ja hry nehrám – ja som bol na vojne 69

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Krátky: IQ 88,14
 2. Matej Galo: Bude Róbert Fico stíhaný za porušenie Ústavy Slovenskej republiky?
 3. Ľudovít Herman: Ľudia túžiaci po moci, nahrádza im to sex
 4. Tibor Kramár: Ficov recept
 5. Martin Krištoff: Po troch rokoch prvýkrát optimistická predpoveď: svetová ekonomika porastie viac
 6. Andrea Fuglíková: Strategie vojenského výcviku, které můžete použít ve svém podnikání
 7. Martina Meriačová: Svojich tieňov sa viac nebojím. .
 8. Ľudovít Herman: Páčilo by sa mi byť homosexuálom...
 9. Štefan Vidlár: Predceda Andrej
 10. Milan Kulkovský: Nechcem byť Catmann, ale občas by to nebolo od veci...

 1. Šéf komanda potvrdil sledovanie Kuciaka, Threema bola získaná zákonne (minúta po minúte)
 2. Kuciakovi kolegovia ukázali na Kočnera, súd rozhodne o Threeme (minúta po minúte)
 3. Polícia zadržala po incidente v reštaurácii ministra Sólymosa
 4. Prieskum: Voľby by vyhral Smer pred ĽSNS a koalíciou PS/Spolu
 5. Minister Sólymos sa ospravedlnil a podáva demisiu
 6. Brilianty a kompromateriály. Tóth doniesol polícii prehľad Kočnerovho biznisu
 7. Kotlebovci predčasne ukončili míting v Levoči, odporcovia ich vypískali
 8. KIA bola plná stôp. Pozrite sa, čo policajti našli v Kočnerovom aute
 9. Danko povedal, že nemá k prezidentke úctu. Nemal by piť, odkazuje mu opozícia
 10. NAKA zadržala bývalého šéfa odboru školstva košickej župy. Už je na slobode

 1. Igor Matovič navštívil smeráka Počiatka na francúzskej riviére
 2. Študenti lekárskych fakúlt posielajú Ficovi otvorený list
 3. Najväčší hriech Roberta Fica: Bödör mal k Ficovi častejší prístup než nejeden minister
 4. Iniciatíva Kresťania proti nenávisti varuje pred Kotlebom a Harabinom
 5. Prokuratúre velí naďalej Kočner: Trnkovi zrušili obvinenie v súvislosti s Tiposom
 6. Puč Kočnerovcov na Úrade špeciálnej prokuratúry: Trnkovi zrušili obvinenie
 7. Urobil Jozef Makúch z NBS-ky bankomat pre súkromnú firmu?
 8. Ako sa generálny prokurátor Trnka nechal korumpovať Kočnerom
 9. Akoby člen Smeru: Čižnár obhajuje postup prokurátora v kauze prepusteniaTrnku
 10. Prokuratúra v prípade Trnku funguje ako súčinná zložka volebného štábu Smeru

Už ste čítali?