Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Naša strana a vláda (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážený autor článku,

moja otázka znie: Čo robila opozícia v čase leta, v čase prázdnin?

Moja odpoveď znie: Prázdninovala.

Politika je jednoducho jasne aj o tom, že politický subjekt má permanentne komunikovať s občanom - voličom.

Komunikovať len pred voľbou poslancov (akéhokoľvek formátu) je prejavom slabosti.

Čo ste zasiali, to máte.

A ešte "tu" máme záhradníka Putina, ktorý dostal chuť na európsku "záhradnú" produkciu.

Želám veľa úspechov na ceste k poznaniu, že všetko je "trochu" inak.

Friend z BlogLandu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Habr.

Trefná pripomienka. Prázdninovali všetci, všetkých x strán a ministraničiek, neexistovali, vytvorili pre Fica ideálnu príležitosť na sebaokiadzanie a demagógiu. Neskoro plakať nad rozliatym mliekom.
Na rozdiel od "prázdninujúcich" sme to boli my radoví občania, ktorí sme neprázdninovali a sledovali dianie v "stare a vláde". A s hrôzou som po sobotňajších Ficových samodialógoch, že situácia je ešte horšia ako popisuje autor.
Fico už totiž nehovori "naša" strana a vláda, ale "moja" vláda. Vyšší level všakže? Neviem čo všetkom ešte samopotáral, lebo môj žalúdok vydržal prvé minúty tejto análolezeckej relácie verejnoneprospešnej TV spojenej s exhibíciou súdruha precedu. Potom som v záujme môjho duševného zdravia radšej vypol.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pridám mu ďalšiu otázku ... keď som sa Vás p. Chren pýtal, či ste za odpolitizovanie štátnej správy a znovuzavedenie (presnejšie odčlenenie spod min. vnútra) nezávislého úradu pre štátnu službu, kde by ste mohli jasne stanoviť pravidlá pre kvalifikovaných úradníkov a zabrániť tak ovládnutiu štátu rôznymi záujmovými skupinami, tak ste mlčali. odpolitizovaniu sa všetci bránite ako čert svätenej vode ale iných rečí máte plno. Nie som volič Fica, ale tu už pomôže len terapia Ficom, ktorá vás dúfam všetkých z parlamentu "vybije", váš záujem len o detinské hádačky a nulový prínos pre ľudí tohto kocúrkova je minimálny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Antifico propaganda nestačí

Bez ponúknutia nejakej alternatívy, ktorá by bola stráviteľná aj pre istú časť ficovoličov nemáte šancu. A tlačenie na pílu liberálneho sociálneho inžinierstva tzv. "ľudských práv" pre kadejaké záujmové skupiny je krok presne opačným smerom.

A do toho góly do vlastnej bránky, ako napríklad populistická hystéria okolo exportu vody. Ak už aj inak ľavicovo liberálne SME reagovalo pro-trhovými komentármi, a to aj ku konkrétnemu návrhu smeru, tak to je už skutočne na zváženie, či sa nevrátiť naspäť k poctivej a skutočne pravicovej politike.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

chren, chren ...

jaaaaj.. nebol on člen nejakej srandy, vlastne strany, ktorá potopila vlastnú vládu a umožnila nástup tejto moskovskej svoloče k neobmedzenej moci? nebol ten chren člen spolku, ktorého preceda chodil po rady k človekovi z mafiánskych zoznamov, a ktorý nerozoznal termostat od kamery? ak by bývalí aj súčasní členovia SaS mali trocha chlapskej cti, a gule tak by spáchali niečo na spôsobo harakiri, aj z rozlúčkovým listom, kde by sa ospravedlnili občanom SR. človeče ja by som sa normálne hanbil chodiť medzi ľudí. váš oné, preceda - ex, ušiel do bruselu..ten to neustál.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

RE: holofon

" ... nebol on člen nejakej srandy, vlastne strany, ktorá potopila vlastnú vládu a umožnila nástup tejto moskovskej svoloče k neobmedzenej moci?"

Žiješ v hlbokom omyle. Chren v takej strane nebol.
Musíš sa pozrieť na štandardné gorilácke strany, ako SDKÚ-DS a KDH
a najmä na Radičnény ...
;-)

Je pravda že SDKU-DS verejne pácha harakiri ale za to KDH je stále na výslní, hoci ako nevierolomná strana už 2x potopila vlastnú vládu ...
Radosť žiť v tejto čarovnej krajine, plnej Goríl a politických opičiakov (najmä v štandardných stranách).

(NepiJano! 2/3)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nazor

Neznasam Smer a vsetko s nim suvisiace. imbecilni dementi, nic viac. Tupi ako polena.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME