Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ktorý pako nariadil kontrolovať mäkčene? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja si naopak myslím, že keď si niekto založí firmu a dá jej názov Firma s.r.o., tak má používať všade názov Firma s.r.o., a nie FIRMA s.r.o. Mimochodom správne má byť Firma, s.r.o. Taktiež by sa nemali vôbec registrovať také názvy, ktoré odporujú pravidlám slovenského pravopisu.
.
Podstatné však je, že keby nejakí politickí šarlatáni zo Sas nepovalili vlastnú vládu, nikto by dnes nekontroloval mäkčene. Tak vám treba. Nech vás Fico kontroluje a buzeruje to nemoty.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

presne ma napadlo kto pride ako prvy s nesmrtelnou mantrou o povaleni vlady a tu hla, hned prvy prispevok...treba uz vymysliet nieco nove
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A naco, ked tato mantra tak dobre funguje a nikto si uz nespomenie, ze ani konzervy z OKS Eurovalov nepodporili a vlada by padla aj keby bola SaS hlasovala za euroval...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re: Marty

Nepadla, ti odídenci totiž avizovali, že budú hlasovať ako SaS.
To čo dávate je len ďalšia mantra.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Klammar

Ja mam este jednu . Radcova - "nespojim hlasovanie s doverou vlade"
Mimochodom volili volici a nie SaS. Ako vysvetlis ze tvoje oblubene SDKU nevyhralo ? Asi ten po(pa)pulista vie tliachat lepsie a Radicovu ste odstrelili tak ze radsej odisla na smetisko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: suchardo

Omyl.

Mantrami sú :

a) - SaS bola vždy proti eurovalu.
... a pritom za euroval hlasovali (11.8.2010.)

b) - Šlo o úplne rozdielne eurovaly.
... pričom z hľadiska názorov SaS, že problémovým krajinám sa pomáhať nemá žiaden rozdiel medzi nimi neexistuje.

c) - Tvrdenie, že aj bez hlasov SaS by vláda padla.
... pričom tí odídenci jasne deklarovali, že budú hlasovať ako SaS.

d) - Výhovorka na spojenie hlasovania.
... kde pritom výsledok bez toho hlasovania by bol presne ten istý, a spojenie hlasovania preto na to nemalo žiaden vplyv.

e) - tvrdenie, že predsa Fico by predsa zahlasoval za.
.... kde skutočnosťou je, že mal k tomu možnosť, ešte k tomu mohol na tom získať politický kapitál s tým, že dal prednosť záujmom Slovenska pred straníckymi záujmami, a nehlasoval za.

Vládu povalili poslanci SaS, neviem prečo spomínate voličov, a Radičovú ste odstrelili predsa Vy.
Alebo neviete že to bola SaS čo odmietla dať Radičovej dôveru.

f) - takže poslednou vašou mantrou je, že vládu položila SDKÚ-DS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Klammár , už ti to

tu napísalí stovky ľudí, ty si melieš stále svoju...Radičovú odstrelili goriláci Dzurinda s Miklošom, ich nohsled Janiš a všetci tí ktorí si cez Haščákov matrac a Gabovu a Malchárkovu slúžku/ rozumej Dzurindovu a Miklošovu/ Bubeníkovú a FNM spravili zo štátu dojnú kravu. Títo všetci odstrelili Radičovú, ktorá bola slušná, ale naivná, hysterická a hlúpučká v porovnaní so spomínanými zlodejmi. Goriláci Dzurinda a Mikloš sa dostali u slušných pravicových voličov na úroveň zlodeja z povolania, ***** koly s hlasom podobným ficovi...také vysvedčenie týmto dvom aj vystavili slušní pravicoví voliči, ktorí naivne dúfali, že sú iní ako zlodeji Mečiar, Slota, Fico, nie sú...tak aj tie preferencie SDKÚ vypadajú. Ty si užívaj nakradnuté a neotravuj slušných ľudí obhajovaním zlodejín!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: tupelo

Čo keby ste skúsili diskutovať vecne a na základe nejakých argumentov?

Lebo to čo dávate sú len tvrdenia, ktoré pritom neviete ničím podložiť, a pričom diskusné vlákno je o tom kto položil Radičovej vládu.
No a bola to SaS, strana zbabelcov odmietajúcich prijať zodpovednosť za svoje konanie a generujúca namiesto toho debilné výhovorky na iných.
Tá Vaša patrí tiež medzi tie debilné, zaradená pod písmenom f).

Gorila bola pre hlupákov, ktorým ponúkla zjednodušené videnie sveta, ešte k tomu s menami konkrétnych vinníkov.

A že to až tak zlé nebolo dokazoval Sulík s Miškovom, ktorí chodievali na kávičku a kus reči do sídla Penty.
Pokiaľ tomu materiálu verili, prečo a kvôli čomu tam chodili?
A prečo podávali trestné oznámenia po rokoch čo tu gorilu mali v šuplíku, a to až keď bolo jasné že sa blížia predčasné voľby.

Povaliť vlastnú vládu bolo dosť zlé, ale ak sa k tomu pridá tá zbabelosť SaS za to prevziať zodpovedenosť, tak to je odporné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Podla koalicnej dohody

nebolo mozne presadit nic s cim nesuhlasila co len jedna strana vladnej koalicie. A je jedno ci boli alebo neboli SaS konzistentny, alebo nie.
-
Staci sa pozriet na vyjadrenia dzurindu, ze radsej nebude vladnut so SaS, ak nepodporia euroval. A naopak vyjadrenia SaS, ze nepodporia euroval, an keby to znamenalo pad vlady. Bolo evidentne, ze za tychto podmienok nie je mozne pokracovanie vlady. Jedine riesenie v takejto situacii su nove volby. Bolo by fajn, keby sa nomalne dohodli a doviedli republiku k volbam ako statnici. Ale zacali sa hrat na to kto je vinny.
-
-
Faktom je, ze volici vyhodnotili situaciu inak ako Klamm. Rozhodne volici SDKU vyhodnotili posobenie SDKU tak, ze stratila kopec hlasov. A to je to podstatne. Za to, ze SDKU nedokaze vysvetlit postoj a postup za tie dva roky rozhodne nemoze SaS.
-
-
Proste klamm obvinuje SaS z toho, ze SDKU stratila volicov, lebo im nedokazala vysvetlit co a preco robi. To je vsetko.
-
-
-
SMER tu vladne, nie preto, ze SaS (ci SDKU, ci len dzurinda) povalila vladu, ale preto, ze volici zvolili SMER.
-
Mna len udivuje, ze ludia neschopny dat volicom uveritelnu a dobru ponuku rozpravaju o zodpovednosti SaS... to snad mala SaS urobit prevrat a zaviest diktaturu jednej strany?
-
-
-
-
Proste mozeme sa hadat o tom, kto je vinny za pad vlady. Vlady, ktoru nechcel udrzat nikto. Ale to, ze vo volbach zvitazil SMER predsa mozu violici a nie SaS. Len hlupak by tvrdil ine.
-
-
-
-
Len hlupak, alebo troll ako je klamm. Klamm sice nedosahuje kvalitu karmickara pri tvorbe vzrusivych a emocie vzbudzujucich kometarov, ale je vytrvaly ...
-
Na trolla klamma sa neoplati reagovat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: the_son_of_man

1. Diskusné vlákno je o mantrách v spojitosti s tým kto povalil vládu.

Pridali ste akurát ďalšiu mantru.

Pritom v tej koaličnej zmluve je čosi také riešené:
"Všetky zásadné rozhodnutia a uznesenia vo vláde SR, v NR SR a v koaličnej rade budú prijímané po vzájomnej dohode všetkých koaličných partnerov. Pokiaľ nedôjde k dohode, ani jeden z partnerov nepredloží spornú vec na rokovanie príslušného orgánu, kým nezaujme k veci stanovisko koaličná rada. Ak na schôdzi vlády vyjadrí člen vlády nesúhlas svojej strany, predseda vlády stiahne sporný bod z programu schôdze. Do programu takýto bod zaradí až po tom, ako ho prerokuje Koaličná rada. ( právo veta )"
A stanovisko koaličnej rady vzhľadom na rozhodovanie väčšinovým hlasovaním bolo o prijatí zmluvy o eurovalu, nie o zamietnutí.


SaS je stranou klamstiev a výhovoriek, ktorú vedú zbabelci odmietajúci prijať zodpovednosť za svoje konanie.

... a volia ľudia ktorí tie klamstvá potrebujú, ospravedlňujú tým to, že naleteli nejakému populistovi, ktorého jediným výsledkom je povalenie vlastnej vlády a vysoké volebné preferencie strany Smer.

2. Opakujete bludy o zásadovosti SaS, pre ktorú vraj nemohli hlasovať za, a pritom je to len mantra, falošný mýtus, predsa za euroval hlasovali a nikto z Vás si toho ani nevšimol, kde akurát ak Vám to niekto pripomenie máte ďalšiu mantru, že šlo o rozdielny euroval, pričom z hľadiska názorov prečo sú proti, tam žiaden rozdiel nebol.

3. SaS je zodpovedná za stratu hlasov celej pravice, a to ich heslom "Všetci sú zradcovia, zapredanci, zlodeji čo okradli Slovensko o miliardy, iba SaS je čosi iné.", kde sa tak proti všetkým pravicovým straním úspešne postavili na Ficovu stranu.
Napríklad bol to Sulík čo tvrdil " myslím si, že elektrárne boli predané za neprimerane nízku cenu a pofiderným spôsobom." a nikdy k tomu žiaden dôkaz nedal, boli to Sulík a spol. ktorí mali Gorilu roky v šuplíku a trestné oznámenia začali podávať až keď bolo zjavné že budú predčasné voľby a bol to Sulík čo požadoval odstúpenie Dzurindu a Mikloša z vedenia strany a bola to SaS čo proti pravicovým straním bojovala viac ako proti Smeru.

To nie je o hádke kto povalil stranu, fakty sú neúprosné, je to hlasovania z 11.10.2011, a SaS odmietla dať dôveru vláde.

4. A vďaka za invektívy, aj keď dôkaz, že argumentačne na mňa nemáte som nikdy nepotreboval.A nakoniec dobrá rada: Nešírte bludy, falošné mýty, debilné výhovorky, nebudem na nich reagovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

na trolla sa neoplati reagovat

a ty si dokazal, ze si troll v desiatkach nasich diskusii.
-
-
Je vtipne, ze si interpretujes pravo veta inak ako KDH ked podpisovalo koalicnu zmluvu, kotra tento clanok povazovala za zaruku, ze proti jej voli koalicia neschvali s opoziciou ziaden zakon.
-
A o argumentacii si nechaj len snivat. Skus si pozriet historiu kto ta priviedol ku korektnemu argumentu, ze z hladiska postoja nikdy nepomahat je odpor by mal byt odpor k eurovalom totozny. Ty si v tom case opakoval hlupost, ze euroval schvaleny nebol podstatne odlisny d predchadzajucich, co je nebotycna kravina.
-
-
A to, ze nedokazes mi pripisujes argumenty, ktore som nikdy nepovedal, lebo si ma hodil do jedneho vreca "SaS" je iba priznakomtrolla.
-
-
A najvtipnejsie je tvoje tvrdenie, ze bankova unia nie je v podstate mozna, lebo aj tak by si ju musel presadzovat tankami.... Je vtipne ako tvoje bludy o tom, ze nie su mozne ziadne klauzly v dohodach, ktore nam daju pravo intervenovat, aby sa situacia nezhorsila, alebo aspon vynucovat dodraivanie slubov po prijati pomoci nie su mozne. Realita rozprasila tvoje blbosti.
-
-
A to odhalilo tvoju trollsku podstatu. Pretoze kazdy kto nie je troll dokaze reflektovat svoj omyl.
-
-
-
Ale mne nenadavaj. Podstatne co pisem je to, ze ani jedna strana nechcela pokracovat. A SDKU prepadla u volicov, ktori nedokazali pochopit co to urobila a uz ju nepodporili. Za to nemoze SaS, ale len SDKU.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: the_son_of_man

1. Trollom je ten kto otravuje diskusiu šírením bludov, diskusia je predsa o tom kto povalil vládu a boli to Sulík a spol.
A ste to Vy a Vám podobní.
Predsa k tomu kto to urobil máme hlasovanie záznam z hlasovania NR, ktoré doteraz, a to na počudovanie nikto nespochybnil.

2. Základným rysom u Vás, a podobných trollov je, že diskutujete k osobe a nie k faktom.

3. Ak z hľadiska SaS sa problémovým krajinám pomáhať nemá je nejaký rozdiel medzi tými eurovalmi, tak v čom?
V oboch šlo o finančnej pomoci, o finančných zárukách.

4. Pripisujete mi tvrdenie, ktoré som nedával, aspoň nie v kontexte aký mi tu pripisujete a kde zavádzate do diskusie niečo, čo s predmetom nemá absolútne žiaden súvis.
Tak kto je tu trollom?

5. "Spolu prichytení, spolu obesení".
Ak ste sa pridali k tým bludom o tom kto povalil vládu, tak ste na tej strane čo tie bludy hlásajú.
Ťažké na pochopenie...?
Pokiaľ áno, tak sa pozrite vlákno diskusie k čomu bola moja reakcia, k čomu Vaša, kde a k čomu ste sa pridali, a kto sa tu rozhodol namiesto vyvracania argumentov diskutovať k mojej osobe.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

moj drahy troll

opat si vedla. Ja nie som troll, aj keby som vykazoval vsetky priznaky, ktore popisujes (co vsak nie je pravda), tak by som nesplnal podmienku, aby ma oznacili za trolla. Na rozdiel od teba. Troll je nieco ine ako to co popisujes. Troll funguje ako ty.
-
A je dobre, aby ludia vedeli o co ti ide, aby sa zbytocne nepokusali s tebou rozumne diskutovat. BTW: uz si si nasiel, kedy si zacal pouzivat argument o tom, ze ked si apriori proti pomoci, tak medzi valmi nie je rozdiel a kedy si opustil tezu, ze posledne schvalovanie valu bolo len o kozmetickych upravach? :-) :-) :-) Toto je taky test tvojej osobnej integrity, pre ostatnych. Ja o tvojej trollskej podstate uz nepochybujem, kedze si v predchadzajucich testoch si prepadol na celej ciare.
-
-
-
Tvoje urazene reakcie na odhalenie tvojej podstaty a pokusy o urazky (co je len dalsi mozny tah trolla) iba ukazuju, ze sa rad vyjadrujes k veciak, ktorym nie celkom rozumies, a nie si schopny si ani najst zakladne fakty.
-
-
-
A teraz jedna ukazka k tomu, ze necitas co pisem, len sem strielas svoje trolliny, ktore sprevadzas radoby rozumnym "spolu prichyteny, spolu obeseny", co nie je nic ine iba trollina. Je mi ta trocha luto, ze na viac nemas.
-
-
Ja pisem: "A je jedno ci boli alebo neboli SaS konzistentny, alebo nie.: co je jediny vyrok blizky k vyjadreniu o zasadovosti SaS. Ty mi tvrdis: "Opakujete bludy o zásadovosti SaS, pre ktorú vraj nemohli hlasovať za..."
-
-
-
Si proste troll, ktory nema kapacitu byt taky dobry ako karmickar...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: the_son_of_man

He - he - he!
Že vraj nie ste troll.
Ste!

Lebo čo potom s tým, že namiesto diskusie len útočíte na mňa.
Vy ste začali s tým trollom a je typické pre takých ako Vy, že vlastné chyby pripisujete iným.

Zase mi pripisujete tvrdenia, ktoré som nedával, zase ten istý podvod, a to namiesto toho aby ste napísali v čom z hľadiska názorov SaS a teda dôvodu pre ktorý vraj euroval podporiť nemohli, bol rozdiel medzi tými eurovalmi .

A nefandíte si.
Človek neschopný argumentácie, nahradzujúci to osobnými invektívami, ma uraziť nemôže.

P.S.: O akých základných faktoch to ráčite tárať?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

takze stara pesnicka :-)

len dalsie dokazy o trolizme...
-
-
Ale zhrniem ti to.
-
Tvrdil si, ze hlasovanie o eurovaloch, na ktorom padla slovenska vlada bolo iba kozmetickou zmenou a neprinasalo ziadne velke zmeny. Az po dlhej diskusii, kde si ma obvinil z miliona nepravdivych veci si zmenil retoriku a prisiel si s korektnou formulaciou. Mozes to popierat, ale iba dokazujes, ze si troll, ktory radsej poprie vlastne slova, akoby upustil od provokovania emocie.
-
A druha vec. Ty fakt nie si schopny precitat si co je charakteristikou trolla? Ani jedno z toho co mi pripisujes (chybne) nie je podstatou trolizmu.
-
-
-
Si smiesny. A kadzy kto cita toto vlakno iba vivi potvrdenie toho, ze si troll.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: the_son_of_man

Iste dobre ste sa odhadli a dali svojmu príspevku ten správny názov.

Stále je pre Vás lepšie takto tárať ako napríklad napísať v čom bol ten rozdiel medzi eurovalmi, kde pri jednom dôvod ho odmietnuť nebol a pri tom druhom to bolo nevyhnutné.

Zabudli ste napísať o akých základných faktoch ste to vypoisovali.
A tuším že to bolo vedome, nemáte o čom písať, základné fakty tu už spomenuté boli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nereagujte na nej, je to fanda SDKU, ktery jde pres mrtvoly.
Je potesitelne, ze tento zombie, uz pujde do zapomenuti. Stejne jako ta jeho KLAMMarska a zaprodana strana.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: klamár

Takže ďalší troll bez schopnosti argumentovať.

Kde fakt netuším na aké Vaše názory by som mohol reagovať, žiadne čo by za voľačo stáli, nepoznám.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vsak vidno, oplati se na idiota reagovat ;-)
zaslepeny a zakomplexovany poloblb, vhodny na Darwinovu cenu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: klamár

Ak je niekto neschopný argumentovať, vždy má ešte k dispozícii invektívy.

A to že ste neschopný nejakej argumentácie ste mohli naznačiť podstatne jednoduchšie.
Aj keby to až tak výstižne by asi nebolo...
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Rudolf Trbušek: Zastavenie starých exekúcií "exekučná amnestia" od 1.1.2020 3 915
 2. Anna Paľovová: PREČO? Kedy štát a samosprávy preberú zodpovednosť, ktorá im vyplýva zo zákona? 1 332
 3. Martin Foto Potočný: Keď si nakoniec November '89 všimol Fica 979
 4. Věra Tepličková: Pri ochrane svojho súkromia, mám právo klamať, 923
 5. Ondrej Prostredník: Je capnutie dieťaťa po zadku násilím? 849
 6. Rudolf Pado: Ružín opäť smetiskom 667
 7. Rudolf Pado: Krízový stav: Kolaps odkaliska nad Dúbravou 594
 8. Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku : Prehľad dezinformácií, manipulácií a propagandy počas tretieho novembrového týždňa 541
 9. Martin Droppa: Mŕtvym utečencom 523
 10. Július Kovács: Obchvat Bratislavy je dod*baný. Kolóny z juhu do Bratislavy budú ešte horšie. 484

Rebríčky článkov


 1. Milan Brejcha: Marián Kuffa - na čo bratia katolíci zabudli?
 2. Sonya Haraszti: Bola som na titulke SME. Témou bola zmena pohlavia.
 3. Juraj Hodul: Prečo nemáme v Bratislave niečo ako bol kedysi Lunapark? A prečo tu nemáme aqapark?
 4. Ján Franz: Jeseň v Karpatoch
 5. Milan Lacúch: Zákon rovnováhy medzi dávaním a braním
 6. Miroslav Sabol: Verejné Konzultácia EU - Správa podľa článku 54 nariadenia o referenčných kritériách
 7. Štefan Vidlár: Straňík (nominant, protežant, aparátčik, trafikant,...)
 8. Juraj Hodul: Prečo sme/ste si to pokašľali s kvalitou potravín.......
 9. Andrea Fuglíková: Gaslighting a naše děti
 10. Július Kovács: Priatelia starých poriadkov si sprivatizovali 17. november.

 1. Kočner o Ficovi na nahrávke: Ak budem mať pokoj, bude naďalej premiérom
 2. Impérium kontroverzného milionára z východu sa rozpadá
 3. Nesklamte nádej, odkázali politikom z pódia (česko-slovenská minúta po minúte)
 4. Luxus a gýč. Rezešovci svoje honosné sídlo nedokážu predať
 5. Slovensko zdolalo Azerbajdžan, v kvalifikácii skončilo tretie a nepostupuje
 6. Slovákov môžu spasiť Maďari. Môže nastať aj takáto absurdná situácia
 7. Galavečer k novembru ‘89 bol dvakrát drahší ako v kauze Evka
 8. Pozrite si autá Nežnej revolúcie. Predajom kraľoval Favorit
 9. Odsúdený exposlanec Smeru: Nechápem, čo robím v Gorile
 10. Známy zápasník zrazil ženu, za jej smrť dostal podmienku

 1. O vražde novinára Paľa Rýpala vieme už veľa
 2. Matovič: PS/Spolu otravujú s debilinami. Na registrované partnerstvá musia zabudnúť
 3. Alexander Vondra: Chodím do kostola pravidelne, pretože to potrebujem
 4. Keď zrušenie tímu Kuciak spochybnili už aj Taliani
 5. Kočner v nahrávke o Ficovi: Mám odložené veci, o ktorých on vie
 6. Žilinčan, ktorý hajloval na dievča z Kórey pôjde do väzenia
 7. Fico nabrýzgal na Nežnú revolúciu: Milióny občanov sa prepadlo do chudoby
 8. Cenzúra v TV LUX. Kto stojí za ňou?
 9. Na obranu Jaroslava Danišku
 10. Nová nahrávka: Fico mal Kočnerovi sľubovať pokoj od policajtov a daniarov

Už ste čítali?