Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Milý Pinocchio (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mily chromik,

dovolujem si vas privitat hned po vystupe zo stroja casu v 21.storoci.
vitajte a chodte spat do toho 18teho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je veľkým šťastím budovateľov červených/hnedých/zelených a posledne dúhových skvelých zajtrajškov, že väčšina ľudí nemá prehľad o tom, za čo sú títo sociálni "inžinieri" platení z ich daní.

V opačnom prípade by sa títo povaľači mohli živiť vzhľadom na ich kvalifikáciu iba ako WC pucfleci ( myslené gender neutrálne, t.j. plne vhodné aj pre súdružku Pietruchovú ).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pjotr

má pravdu, je to 18-te storočie a ja budem hlasovať nohami t.j. nepôjdem na referendum a tajne dúfam, že nie všetci katolíci sú bigotní :(
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Katolibani majú tak čo hovoriť o hnedej, keď sa s ňou za slovákštátu bratrili...
Malo sa to využiť po vojne na bezpodmienečnú dekatolibanizáciu. A bolo by po chromých referendách.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je velkym stastim AZR a spol. ze vacsina ludi nema prehlad o tom, ze su trojskym konom dlhodobych ruskych zaujmov a snah dezintegrovat v Europe co sa da.

V opacnom pripade by sa tito infantilni hystericki bojovnici proti internetovym hoaxom mohli ocitnut v lochu za vlastizradu.

http://www.buzzfeed.com/lester...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mierumilovni duhovi v priamom prenose
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Veruze. Basa za vlastizradu je mierumilovne riesenie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V poslednom case

sa tu vyrojilo nejak vela bolsevikov co by chceli zatvarat ludi za vlastizradu..
Alebo sa jedna o platenych kremelskych brigadnikov??
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nech nás Pán Boh ochraňuje pred "pjotrom", "Pietruchou" a ostatnými LGBTI zvrátenosťami!

HOWGH
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Veru. Fabulovanie najlepšie zvýrazní priliehavý grafický doplnok, napríklad z minulých storočí.
http://www.jetotak.sk/editoria...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

je to VTAK je najlepsi zdroj bolsevickych DIALEKTICKYCH_Lži sudruhovia zhvraneli bratia, ktori vdakas tretej ceste smrdite na TV, vseho do casu !!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

že od Teba

budem čítať takýto argument
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A naco ma mrhat energiou? Proste sa vykaslal na uplne dogmou a ideologiou ovladaneho zufalca, ktory sa navyse snazi svojou chorou hlavou infikovat inych.

Dnes chodi po Facebooku pdf dokumentu, ktory Aliancia rozsiruje medzi svojimi vernymi a tykajuca sa strategie pred bliziacim sa referendom. Nebudem to sem priliepat, aby som im pomahal s ich spinavou propagandou, len vypichmem:

Citujem: Teraz nie je cas spekulovat, analyzovat ci to bol dobry krok a podobne. Treba vyhrat! Bolo by zle, keby sme prehrali koli nasej pasivite.
Uloha je nelahka, velka cast ludi je pasivna, mnohi neveria, ze hrozba je vazna, mienkotvorne media nepraju nasim snaham, potrebujeme ucast 50%...
... musime spojit sily. Nestaci, ze presvedcime k ucasti nasich, treba nam vyjst i k ostatnym a ziskat ich. Pouzit prirodzene i nadprirodzene nastroje slovo i modlitbu.
Knazom - farnostiam budeme priebezne posuvat materialy pre veriacich, ako aj volnu distribuciu materialov v dedinach a mestach... koniec citatov

Tak co na to povies? Odkial v skutocnosti prameni rozklad tejto spolocnosti? Proste nic! Ziadna sebareflexia, sebauvedomenie. Tupa dogma ruka v ruke s ochranou vlastnej ideologie. Nemusi to byt pravda, nemusi to byt spravodlive, nemusi to mat ziadnu moralnu hodnotu ci odkaz. Proste staci, ked je to na spravnom krizi nalepene! Neuveritelna zadubenost a tupost!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nemyslím si,

že je Chromík zadubený a tupý. Mne, ktorá rozumie prečo to robí, sa zdal v Lampe nepresvedčivý a ťažko si získal jeho prejavom pochopenie ľudí, ktorí váhajú, majú opačný názor a to nehovorím už o samotných homosexuáloch. Myslím, že jeho obavy z ohrozenia rodiny získaním práv pre homosexuálov, sú úprimné. Nevidím bod, pri ktorom by sa opačné tábory mohli stretnúť. Mrzí ma to, lebo sa ide ľahšou cestou oddelenia a zákazu. Ale to robí aj "liberálna" časť, ktorá si myslí, že keď žije v 21. storočí, tak je automaticky moderná a pokroková, a preto nariadi povinnú pokrokovú výchovu. Nerešpektuje slobodu každého človeka, iba toho, kto je ich. Ešte máme, ako spoločnosť strašne dlhú cestu pred sebou, kým sa budeme navzájom rešpektovať a nebáť sa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Feďo,

to, že máme v tomto smere pred sebou nejakú cestu som vedela pred 40-timi rokmi...nevedela som, resp. netušila, že pôjdeme naspäť.. a zákrutami! že cieľ sa nepriblíži,, ale vzdiali. Cieľom myslím chápajúcu, rozumnú a vzdelanú spoločnosť.
Nie sú iba dva vyhrotené postoje! Medzi nimi je väčšina tých, ktorí chápu problém, no nevnímajú ho tak vyhrotene. Žiaľ, ja si myslím, že veci vyhrocujú ľudia ako p.Chromík, ktorí si k účelu svojej cesty berú akékoľvek, aj poriadne prekrútené skutočnosti. A toto mi naozaj vadí, tu veľmi úprimný úmysel nevidím. Považujem sa za liberálneho človeka bez úvodzoviek.Ctiť si slobodu, znášanlivosť, toleranciu, umiernenosť - je zlé? Vždy ma neskutočne zaráža ako sa so slovom liberálny nakladá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

osobne som presvedčená, že tu nejde o žiadne úprimné obavy o rodinu. Ide tu vyslovene o osobné ambície dotyčného pána, ktorý iba chce to, aby sa o "tom" a hlavne o ňom hovorilo v médiách a zrejme plánuje politickú kariéru. Dostať sa do médií tak ľahké nie je a on si našiel spôsob a veľmi lacno sa zviezol na vlne slovenskej homofobie a neochoty majority deliť sa o svoje privilégiá. Že zneužíva tisícky ľudí, s ktorých nevedomosťou a strachom manipuluje a podsúva im nepravdivé informácie, to je len taký malý detail navyše. Ten nadradený úsmev ked rozprával o tom akú má on doma oázu pokoja ( rada by som ju videla pri piatich deťoch ale dobre) a ako je to o kontemplácii a krásu, bol jasne o egoistickom vytešovaní sa nad tým, čo ja mám, a druhým neprajem. A mimochodom, žiť si vo svojej iluzii oazy pokoja v dnešnom svete je tiež dobrá edeformácia respektíve ignorácia reality. LAe máš pravdu v jedno, Fedo, že bol absolutne nepresvedčivý - ale to čo sa šíri do obcí ako kampaň pred referendom kde sa momentálne aktivizuje každá ruka a noha a extrémne a prekrútené prípady sa používajú ako overené fakty že proti tomu sa musím ísť brániť aby naše deti nemuseli v škôlke sexovať, tak to je choré a zvrátené ale nie zo strany žiadnej homoloby ale práve týchto "slušných" pánov ktorých iné ako tá špina ani nenapadne- bohužiaľ.
http://www.jetotak.sk/editoria...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fedo, ak su jeho obavy z ohrozenia rodiny ziskanim prav pre homosexualov uprimne, preco si potom nemyslis, ze je Chromik zadubeny a tupy! Ved ja si dobre uvedomujem skutocnost, ze tyto ludia ani len netusia coho sa vlastne dopustaju a comu sa prepozicali... Chromik a spol nie su tupi preto, lebo svoju hlupost myslia uprimne? Ved o to je to horsie!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ťažšia cesta je potom prípadná občianska vojna, lebo zanášanie katoliban prvkov do sekulárnej spoločnosti si to napokon vyžiada.
Pritom vás nikto neobmedzuje vo vašom osobnom dobrovoľnom svatom sebaombedzovaní:
- nepáčia sa ti rozvody, ani keď máš doma dusno, čo by sa dalo krájať? no tak sa nerozvádzaj, tvoj problém
- nepáči sa ti antikoncepcia? tak sa nechaj nabúchať/nabúchaj a nes si dôsledky
- nepáči sa ti možnosť abortu? ti niekto káže? a ak ti bol abortus odporúčaný pre hroziace nejaké % postihnutia, je to na tebe, či chceš zvyšok života stráviť v svatej obeti niečomu, čo keď umrieš, aj tak skončí v ústave (ak sa ho vôbec dožije)
- nepáči sa ti eutanázia? no tak sa zvíjaj v bolestiach vo vlastných hovnách a iných produktoch v svatom nadšení, ako prídeš do neba... len aby sa ti nakoniec za všetku túto skývražnosť, čo z vás tálibov čiší, nezavrela nebeská brána pred čenichom ako dvere na električke
v skratke: nechceš mať možnosť voľby, dobrovoľne sa jej samozriekni
no lenže my ostatní, a to vrátane nebigotných kresťanov, tie možnosti chceme

a čo sa týka prístupu k informáciám, už teraz platí nejaký úzus, že nikomu (t.j. ani katoliban decku) sa nesmie z náboženských, čítaj katoliban dôvodov brániť v prístupe k informáciám
ja by som povedal, že aj tak musíte denno-denne "facing the reality", teda reinterpretovať si svet, ktorý nešlape po vašom a nepáči sa vám, cez svoju optiku, takže keď príde váš potomok s informáciami inými ako vaše vysnívané, "facingnite the reality" a skúste mu to "reinterpretovať", však ste v tom každodenne samotrénovaní (inak sa nedá žiť život bigota)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Robíš rovnakú chybu

ako opačná strana. Myslíš si, že sú jedna zliata masa, ktorá nechce deti informovať, chce ich nechať v nevedomosti a strachu a hovoriť im bludy. Druhá strana si zase myslí, že všetci homosexuáli sú promiskuitní, rozširujú HIV a vedú nezriadený život. A kým sa nezačne uvažovať o človeku a nie o mase, dovtedy nedôjde k pochopeniu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A ešte,

ťažšia cesta nie je vojna, ale trpezlivé vzdelávanie, zbavovanie sa strachov a prístupe k problému menej emotívne a viac racionálne. Potom sa nebude nariaďovať povinná sexuálna výchova bez zohľadňovania individuality a zrelosti dieťaťa a rešpektovanie práv rodiča a na druhej strane sa neumožní homosexuálom žiť v oficiálnom zväzku a nedovoliť im - bez ohľadu, či sú schopní byť kvalitnými (aj keď nie v ideálnom klasickom prevedení otec-mama)rodičmi - poskytnúť dieťaťu náhradnú rodinu.
 

1 2 3 4 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho