Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sú Slovensko a Európa bezpečnou destináciou pre somálske a afganské deti? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Jediná dôležitá a zmysluplná informácia je na konci - tých 36 000 eur. Keby neboli somálske deti, tak by boli bludné kamene, alebo strácajúce sa dáta z cloudov. Skrátka vždy sa nájde niečo, na čo sa dajú "vyfasovať" cudzie peniaze.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne tak.

A budú sa mať ešte páni úradníci z kadejakých "mimovládiek" a "neziskoviek" ako prasce v žite. V Maďarsku čakajú na azyl tisíce utečencov. To sa to bude "zastupovať"...
Kým vás páni nemakačenkovia, títo tiež nemakačenkovia, nepodrežú.

Životnosť príspevku je 3...2...1....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Su somalske a afganske

deti bezpecnou alternativou pre Slovensko a EU?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie

V Somálsku a Afganistane žije dokopy nejakých 17 000 000 detí. Tých pár, čo sa sem dostane, je veľké nič. Ako by povedal istý liberál, prd vo vesmíre.

Naopak, každé dieťa, ktoré sa sem dostane, by malo byť začiatkom trestného stíhania, ktoré dostane jeho rodičov v Somálsku alebo Afganistane, za mreže. Ľudia, ktorí pošlú na takú dlhú cestu svoje dieťa, s rizikom, že skončí na dne Stredozemného mora, že ho cestou predajú do otroctva, že sa stane obeťou znásilnenia... si nič iné nezaslúžia.
Za tých 36 000 € by ste mohli na celý rok zaplatiť niekoľko tamojších policajtov, aby strážili školy, utečenecké tábory...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME