Nedeľa, 24. september, 2017 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Príbuzní pána Kaliňáka, ozvite sa. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kto kaze nastupit cestujucim do aut s unavenymi vodicmi a nepoistenymi autami? Ak je moznost pojdem regiojetom do BA a odtial autom do Rakuska, je pravdepodobnejsie ze vodic nebude unaveny a poisteny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Takže

hlavný diel zodpovednosti je na cestujúcich? nie na tom, že ich podviedli, alebo na tom, že úrady nič nerobia?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

cestujuci ma dostatocne moznosti preverit si auto, zvlast ked ide o jeho bezpecnost. otazka znie: Co urobili preto aby ich nepodviedli. Urady nie su na to aby chranili ludi co sa nevedia chranit. Pokial vodic nema zmluvu zastavi ho kontrola, povie ze vezie kamaratova co mu urobi urad? Nic.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Presne tak, hlavný diel zodpovednosti je na cestujúcich. V dnešnej dobe nie je žiadny problém preveriť si, kto ma bude viezť. Ak vidím, že dopravca nemá licenciu, poistenia atď, prípadne už len to, že je o polovicu lacnejší ako iní prepravcovia, tak si ho neobjednám.
Chápem rozhorčenie pána autora, ale už by sme mali vziať konečne zodpovednosť za svoje životy do vlastných rúk a nespoliehať sa neustále na nejakí smiešne úrady. Tie dnes už skutočne neslúžia na zlepšenie kvality života občanov, ani na ich ochranu, sú to len odkladiská neschopných v rámci obrovského sociálneho experimentu, ktorý tu prebieha.
Samozrejme, ak dopravca otvorene klame, a tvrdí že má všetko v poriadku, aj keď nemá, vtedy treba zasiahnuť postúpiť to prokuratúre. Nie polícii, nie smiešnemu dopravnému úradu, ale prokurátorovi. Tam je najvyššia šanca na zmenu stavu.
Ešte jedna poznámka - Slováci uprednostňujú nízku cenu pred kvalitou aj v tomto sektore služieb. A je úplne jasné, že poskytovateľ dopravy, ktorý má všetky povolenia, licencie, ktorý má zaplatené všetky obrovské poplatky, zamestnáva technika BOZP, technika PO, zdravotnú službu, má dostatok vodičov na to, aby sa mohli striedať v predpísaných intervaloch, bude omnoho drahší ako dopravca, ktorý má všetky zákony a predpisy a poplatky v paži.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

z casti

Suhlasim. Z casti zas nie. Zodpovdnost maJu aj kompetentny
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

koncesia . Čurma

Chcem sa opytat ktorý KU vám vydal koncesiu p Čurma Dakujem
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

moja

koncesia nemá z článkom absolútne nič spoločné. Vydal ju OUD KE.. Ale z blogom naozaj nič nemá
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Koncesia

Ale má p Čurma kedže máte koncesiu z KU Košického kraja tak nemôžete naberat ludy z iných krajov alebo máte celoslovenskú koncesiu , povolenku .

Vaše nástupné miesta http://www.transem.sk/index.ph...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ďakujem za reklamu

a zároveň odporúčam doštudovať zákony a aj ich výklad. Pokiaľ máte podozrenie na porušovanie zákona, obráťte sa prosím na úrad, ktorý mi vydal koncesiu.. Opakujem. Nemá to nič spoločné s blogom.
A ďakujem za prezentáciu firmy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ale ma to velmy veľa spoločne netreba urady neodpovedali ste dal som vám jasnú otazku a zahmlievate .Kedže nemate povolenie ,koncesiu z BB kraja nemôžete naberat ludý z BB kraja ano alebo nie samozrejme že nemôžete naberat . Vodu kážete a víno pijete ste farizej
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Začnite postupne

najprv do školy doučiť gramatiku a až potom študovať zákony. A potom ich pochopiť a vypisovať po fórach...:D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Začnite upratovať u seba p.Čurma

1.§ 27
Koncesia
(1) Prevádzkovať taxislužbu môže len držiteľ koncesie podľa tohto zákona.
(2) Koncesia oprávňuje dopravcu ponúkať dopravné služby a uzatvárať zmluvy o preprave osôb len na území vymedzenom v koncesii. Dopravca môže prepraviť cestujúceho z územia vymedzeného v koncesii do ktoréhokoľvek cieľového miesta v Slovenskej republiky alebo v cudzine a z cieľového miesta v Slovenskej republike na územie vymedzené v koncesii. Dúfam že rozumiete tomu čo tu je napísane ,z toho vyplýva že môžete nalkadat Ľudí len v KE kraji a tak isto aj vykladať len v KE kraji ,je tam toho viac nap. nesmiete kopirovat trasy autobusovej prepravy napr KE,PO,ZA,TT,BA , v prípade že tomu nerozumiete doštudujte zákony vy.
2. Vyplakávate tu na rôzne náklady atd..... súhlasim ale taxameter nemusíte mať a kedy tak to viete a čo sa týka tlačiarný tiež ju nemusíte mať a vy to viete takže poprosim nezavádzajte ľ udí a ohľadom pravopisu pozrite si čo ste popísali vy a jejedno či tam je tvrde alebo mäkké iy .Nemate v poriadku veci a moralizujete takže znova poupratovat u seba a hlavne v hlave a potom mudrovat .

Ps a dokazali niekomu vlastne vinu a komu ?? kolko nehôd spôsoboli kvalifikovany dopravcovia vyškoleny taxikarí zdravotnický personal , kolko ich spôsobili čierny dopravcovia ???? a zoberte to len za minulí rok
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kto je na vine p Čurma

http://www.aktuality.sk/clanok... objednavatel ktorej firmy vy to budete vediet
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME