Štvrtok, 18. január, 2018 | Meniny má Bohdana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Staromestský Sherlock Holmes (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

p.Grendel, držím Vám palce, aby ste svoj osobný, ale aj politický boj doviedli do úspešného konca a prispeli k očisteniu nielen svojho mena, ale aj očisteniu Slovenska od skorumpovaných jednotlivcov..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

?

a to má akože v tom prípade bojovať aj proti Lipšitzovi ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ty máš dôkaz,že Lipšic bol zapletený do korupcie? Sem s ním a máme o jedného korupčníka menej..Ak nie, potom nechápem tvoju otázku..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Žiadna novinka

Môžem len skonštatovať, že "naša" polícia rieši len to čo uzná za "vhodné", alebo čo dostane direktívne od niekoho, kto má tú moc nariaďovať a riadiť... Je veľa dobrých a správnych policajtov, no poväčšine nesedia v tých podstatných funkciách. Niektorí vyšetrovatelia LEN prepisujú papiere ktoré dostanú od nadriadeného a potom tak aj celé vyšetrovanie vyzerá. Predvolebný boj je o tom ako pošpiniť konkurenciu, je o špinavých praktikách mocných, atď. Nemá zmysel opisovať ako to vždy vrie na politickej scéne a v zákulisí. Boj o hlasy je boj so všetkým zlým a špinavým... Preto treba bojovať aj po voľbách a dotiahnuť vyšetrovanie do konca a nenechať "to len tak" zapadnúť prachom... Treba chyby zosobniť a za chyby nechať zaplatiť konkrétnu osobu, osoby...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo Daniel zúrodnil,Gábor schytal

Niet pochybností,že vznesenie obvinenia je v tomto prípade minimálne predčasné, a teda nedôvodné, a postup vyšetrovateľa ,eufemisticky povedané, neprofesionálnyBližšie k pravde je zrejme Gábor,že je motivované politickým tlakompolitických nominantov,riadiacich funkcionárov vyšetrovateľa.Tými sú prakticky včetci riadiacifunkcionári PZ,od prezidenta, jeho viceprezidentov,krajských a okresných riaditeľov,riadideľov odborov kriminálnej polícia až po trápne funkcie vedúcich oddelení jednotlivých OKP.Gábor, ale prečo tolké pohoršenie z Vašej a NOVAckej strany?Veď ste boli pri tvorbe tohto policajného systému.Čo minister Vladimír Palko nastavil,Kaliˇˇnák zušlachtil.Posledné zvyšky procesnej samostatnosti vyšetrovateľov zlikvidoval Minister Lipšic tým,žepod+ahol osobnému kúzlu Jaroslava Kecala Spišiaka,ktorého vymenoval za policajného prezidenta a zrušil odbory justičnej polície.Výsledok sa dostavil.Gáborko.a to môžete byť rád,že už neplatí Spišiakov výpočet spáchaných trestných činov poľa jednotlivých okresov.čo ak by staromestským policajtom chýbala čiarka napr. v kolónke zločinov výroba a prechovávanie detskej pornografie? Strašné,ale realita za Lipšica.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Gáborov Tristný porIadok

Gábor,rád by som do svojej knižnice získal Trestný poriadok,z ktorého ste čerpali pri písaní tohto blogu.Evidentne ide o raritný exemplár,s ustanoveniami,ktoré súčasneplatný Trestný poriadok,zákon 301/2005,neobsahuje Naj perly blogu:
-oznamovateľ je vyrozumievaný o každom významnom posune vo vyšetrovaní.Gábor,to je blud.Oznamovateľ(pokiaľ nie je anonymný) sa vyrozumieva len o spôsobe vybavenia jeho oznámenia,uznesenie o začatí trestného stíhania sa oznamovateľovi nedoručuje,a tobôž nie uznesenie o vznesení obvinenia
.posledný odstavec uznesenia o vznesení obvinenia nemá nič spoločné s "ústrtovosťou" vyšetrovateľa.Je to obligatórna súčasť uznesenia,a to poučenie o opravnom prostriedku.
Gábor,ak Vám pri písaní tohto blogu dával právne rady Váš terajší obhajca,zmeňte ho,je spoluzodpovedný za stav trestného konania v pôsobnosti PZ SR,teda aj za politicky motivovanétrestné stíhanie nepohodlných opozičných politikov, novinárov,či blogerov
PS: informácie a uznesenia z trestných vecí,od čias vladimíra Palka vynášajú médiám minister vnútra a početní hovorcovia ministewrstva a polície,tak to bolo aj za Vášho pôsobenia Gábor.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME