Pondelok, 21. august, 2017 | Meniny má Jana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čas na hojenie rán (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak sa...

... tzv. Stratégia "ľudských práv" musí venovať právam "sexuálnych menšín" na 105 stranách v kontraste s právami starších ľudí na 15 stranách, s právami osôb so zdravotným postihnutím na 9 stranách, s právami osôb žijúcich na hranici chudoby na 10 stranách, ..., tak sme buď nesvojprávny štát alebo s prepáčením riadny b.o.r.d.e.l.! ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vo Februári v roku 1948 nás Klement Gottwald z balkóna Staromestského námestia v Prahe tiež presviedčal, že sa nič nedeje, ani diať nebude a netreba sa báť. A stalo sa !!!
A nenávisť? Toľko nenávisti koľko sme pred referendom zažili proti Aliancii za rodinu zo strany médií, vládnych organizácií i ľudí blízkych Lajčákovi atď. sme na Slovenskom území hádam ešte nezažili. Pre nás kresťanov i tých, ktorí za komunizmu najviac trpeli veľké ponaučenie : Komu vlastne tie protesty v r. 1989 prospeli ? Kto sa dostal do redakcií STV, novín a časopisov ? Koho tam slovenské rodiny poslali? Od tejto doby žiadny slovenský denník ani časopis viac neobjednávam, nekúpim a STV nebudem pozerať. Už je však na čase, aby na Slovensku vznikol denník mimo týchto preverzitomanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

po nezmyselnom referende

by už konečne mohli ustať vášne a prietor by mala dostať nezaujata relevantna a a odborna polemika na témy ktoré či chceme alebo nechceme prináša 21. storočie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vášne tak skoro neustanú,

takto sa hecujú petičníci:
"Milan
#20
2015-02-17 11:58
Okrem petície by bolo vhodné ešte poslať mail s nesúhlasom prijatia Stratégie premiérovi a ministrovi na adresu: pr*****@vlada.gov.sk mi******@justice.sk" - hviezdičky som dala ja.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Klobúk dole,

pár triezvych ľudí ostalo. Vďaka. Ľudské práva - napríklad právo pretláčať zvrhlosti do zákonov a vnucovať ich normálnej väčšine ako rovnocennú normu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

presne tak,

aspoň vidíme, čo je pre vládu prioritné - sexuálne menšiny. Myslím, že táto stratégia je na to, aby sa všetkým dostala pod kožu agenda práv LGBTI, ostatní sú bokom! Myslím, že skutočne diskriminovaní sú využívaní len na to, aby sa vytvorili krovie agende LGBTI.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mali ste ist na referendum

teraz pozde bych honiti ...
este len budete ronit krvave slzy, ale marne ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Osobne som hlasoval v referende proti homosexuálnym zväzkom, som proti homosexualite. Avšak tento jav je každodennou realitou, treba na neho pamätať. Pri homosexualite treba riešiť minimálne dedičské práva a ďalšie, ktoré môžu ovplyvniť spoločnosť. Naopak, vláda je povinná riešiť aj tento aspekt spoločnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

klamete

priloha k pravam LGBTI ludi ma celkom 27 stran aj s nadpismi a obsahom: http://www.rokovania.sk/File.a...


nehovoriac o tom, ze tie ostatne skupiny maju samotne strategie, akcne plany alebo dokonca dohovory na urovni OSN
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak potom...

... púšťa neoverené balóniky Juraj Hrabko v komentári SME - "Schváliť a zabudnúť"... Síce si tam dal poistku, že to tvrdí AZR, ale ja som túto informáciu našiel len u neho... a ani s touto informáciou nepolemizuje a ani ju nepopiera... Potom to teda nie je o klamstve, ale o suterénnej úrovni žurnalistiky našich novinárov...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

neoverene baloniky pusta Chromik a AzR a kazdy kto si chce kopnut ich rad chyta a posuva dalej, ako aj ty
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nenechaj sa opiť rožkom ...

pani štátna úradníčka buď zavádza, alebo je naprosto nekompetentná, ak nevie, že Stratégia "ľudských práv" sa naozaj venuje právam "sexuálnych menšín" LGBTI na 104 stranách (zaokrúhlene 105), keďže okrem 27-stranovej prílohy č. 8.0, na ktorú ti dala odkaz, sú súčasťou Stratégie venujúcej sa "ľudským právam" pre skupinu LGBTI aj nasledovné prílohy ...

- Príloha č. 8.1 Terminológia (4 strany)
- Príloha 8.2 Prehľad predsudkov (2 strany)
- Príloha 8.3 Monitoring aktuálneho stavu (20 strán)
- Príloha 8.4 Odporúčanie CM-Rec(2010)5 (11 strán)
- Príloha 8.5 Judikatúra ESĽP (4 strany)
- Príloha 8.6 Správa FRA (36 strán)

t.j. spolu 104, slovom stoštyri strán ...

http://www.radavladylp.gov.sk/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vy sa ešte vyjadrujete ku klamaniu ?

To je celkom humorné, teda bolo by, keby ten paškvil nebol začiatkom tragického nástupu pseudopráv. Ale ak by to napokon malo byť len o rozkradnutí nejakých peňazí NGO bolo by to ešte celkom dobre.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pán minister

Stratégia "ľudských práv" diskriminuje väčšinu!!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na mňa sú zase oba tábory príliš útočné, zvlášť, keď sa nič z ústavného hľadiska nemení.Väčšina ľudí predsa rešpektuje menšiny bez ohľadu na ich príslušnosť avšak rešpektovanie má svoje hranice pokiaľ chceme hovoriť o úplnom zrovnoprávnení.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemusí sa z ustavneho,

bude stacit fakticka zmena...len aby sme neotvarali oci. Nebude potom nahodou uz neskoro ?
Mudri sa ucia na chybach inych.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ako?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Petícia proti

Tu je možné si pozrieť aktuálny počet podpisov a prípadne podpísať: http://www.peticie.com/peticia...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ha,

cca polovica si nepraje zverejniť meno, prečo asi?
Ja keď sa podpíšem pod nejakú petíciu (zvyknem na changenet.sk, ak je pre mňa zmysluplná petícia), tak sa nezatajujem, nehanbím sa za svoj podpis.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

cca

Douč sa matematiku. Máš nejakú divnú predstavu o cca polovici. Prebehol som náhodne 40 stránok z nich 4! mali viac ako štyri bez podpisu. Drvivá väčšina z ostávajúcich 36 mala min. 8 podpisov. Za svoj podpis sa možno nehambíš, ale za matematické znalosti by si sa mal...
 

1 2 3 4 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME