Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ficova návnada starostom je ďalšou ranou demokracii a ničením školstva (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

O akej demokracií na

Slovensku hovoríte ? Ešte ste sa nezobudili ???!!! Snívajte ďalej.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Priprav sa ,bude to ešte horšie!Viď nominantov-pavlis ,paška,zvolenská atď.......Tak isto budú nominanti aj ridiťelia,riaditelia budú mať svojich nominantov učiteľov,upratovačky a tvoje deťičky alebo vnuci sa budú učiť iba akký je ficko genialny.Du blejt CECILKO!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

učitelia budu ešte "plakať",

ale tak im treba. pamätam sa, ako pri poslednyxch parlamentnych volbach, chodili za mnou hlavne učiteľky/ale aj učitelia) a prehovarali ma, aby som volil Fica a jeho Smer!!! povedal som im, že aj keša nebudu so mnou rozpravať,tak Slobodomurasku ložu, zvanu SME, nebudem nikdy voliť a ani Fica, ktoreho riadia oligarchovia a hlavne eštebak Široky!!! Fico u mňa nie je premier, ale iba konik a hovorca oligarchov a eštebakov!!!Robi len to, čo mu dovolia! A to je veľmi zle!!!
P.S. Poslednu dobu, mam taky pocit, že Fico je tichym spoločnikom v schrankovych firmach eštebaka Širokeho!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj Rady škôl boli vysmechom a hdh to ani nenapadlo opraviť. Bolo potrebné len sprecízniť demokratické mechanizmy tvorby a práce týchto rád aby boli naozaj samosprávne, aby to boli naozajstné správne rady, chcelo by to aj vysuťažený nezávislý hlavne odborný dozor.. Dnes je to v ZŠ s demokraciou fraška a kvalita hlavne vychovneho efektu ide dole vodou...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Rada školy je absolutne nekompetentný orgán, schopný tak rozhodovať o výsadbe zelene okolo školy, vlastne ani to nie.O škole v celom jej komplexe by mal rozhodovať štát a nie stranícky nominanti a cirkev cez KDH, mám obavy že školstvo sa z tých sr...ek dlho nevyhrabe.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nominanti na starostov za smer,z ktorých veľa nevie ani pravopis(upratovačky a skladníci) naše školstvo určite vytiahne z brindy.Smrdí to čistkami!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Táto krajina smrdí od roku 2006,ked táto banda uzurpovala moc v štáte,za pomoci slovenskej lúzy.A zdá sa,že im tú moc hned tak ľahko nikto nevezme.Tej lúzy je totiž stále veľa a má,žiaľbohu,volebné právo,hoci by nemala mať práva ani ľudské.....
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME