Utorok, 22. august, 2017 | Meniny má Tichomír

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Generálneho riaditeľa Sociálnej poisťovne treba odvolať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Odvolať GR SP,

NESTAČI!!!Každy jeden NOVY GR, bude len figurka a bude plniť prikazy bludneho komunistu Fica!!!
Doteraz som si myslel, že bol iba "BLUDNY HOLANĎAN"!!! Ale je aj BLUDNY SMER!!!
P.S. Treba poslať za Mečiarom, jeho naslednika FICA a nedopustiť navrat k moci eštebakov, komunistov,klamarov,populistov a kadejaku čvargu debilov, ako otik, martvonik, blaha,čiž,jariabek, počiatek, .......DOSŤ!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re:

Dobrý deň pán Madar,
prečítal som zopár Vašich blogov a nevychádzam z úžasu. Dnes stačí napísať pár všeobecných hesiel bez obsahu, najlepšie okydať niekoho, o koho práci nemáte ani poňatia, komu nesiahate ľudsky ani profesne ani po členky a dôveryhodne znejúca senzácia je na svete. Že je úplne prázdna, bezobsažná, to je jedno, povrchnosť vládne svetu spolu s peniazmi. Vám nejde o II. pilier, ani o ľudí v ňom, Vám ide len o to, aby ste na propagovanom školení v Žiline mali plnú sálu a čo najviac vybrali. Pracovníci personálnych agentúr predsa vedia o II. pilieri najviac na to, aby hodnotili, čo je pravda a čo nie. Nemyslím si, že letáky o II. pilieri sú klamlivé, ale Vaše všeobecné bludy, ktoré hlásate vo Vašich blogoch. Zamyslite sa nad sebou a želám Vám trochu brzdy v sebe a pokory, pomôže Vám to. Vy môžete diskutovať tak akurát o tom, sa nastajlovať a nagelovať si vlasy.
S pozdravom
Priaznivec Vašich kydov
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďakujem za reakciu

Tak ako každý, aj vy máte právo vyjadriť svoj názor.
Toto právo mám aj ja a o tom sú vlastne aj blogy.
Som neskutočne sklamaný z toho ako sa v tomto štáte šafári s našimi peniazmi a preto tu tieto veci píšem.
Som neskutočne sklamaný z toho ako tu fungujú štátne inštitúcie, ktoré namiesto toho aby ľuďom pomáhali len plnia normy a vypisujú tabuľky.
Kto iní zo súkromného sektora ako ľudia z odboru ľudských zdrojov májú väčšie kompetencie sa vyjadrovať veciam zákonníka práce a odvodov.
Nemyslím si, žeby sa moje názory nezhodovali s názormi iných odborníkov v odbore, akurát sa nezhodujú názormi socialistických odborníkov.
Tú diskusiu robím pre ľudí dobrovoľne, zadarmo a nezištne, lebo dostávam od svojich priateľov kopu otázok ohľadom toho kde je pravda o dôchodkovom zabezpečení a vidím, že v tom ľudia nemajú jasno.
Napokon, kvôli našim zákonom a nastaveniu nášho sociálneho systému som videl už toľko ľudí plakať- mamičku s malým dieťaťom ktorú vyradili z úradu práce a od dávok preto, že prekročila mesačný príjem o dva centy a nevedela čo má robiť lebo pani na úrade jej život nezaujímal.
Podnikateľku ktorá musela prepustiť sto zamestnancov, predať časť firmy i vlastný dom, pretože počas krízy jej štát nedal nijakú pomoc, naopak ešte jej prišla pokuta aj s penále za to, že v systéme daňového úradu robili zmeny a po piatich rokoch sa uráčili jej napísať že niečo bolo zlé.
To sú veci, ľudia s ktorými sa stretávam dennodenne. Toto je reálny život.

Prečo teda tí o ktorých hovoríte, že sú ľudsky aj profesne lepší ako ja a sú na vedúcich pozíciach štátnych inštitúcii nerobia s takouto situáciou obyčajných ľudí NIČ?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME