Piatok, 19. január, 2018 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

CK Policajného zboru ponúka: výlet do Šanghaja len za 16,50 € (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

ale hlavne

ze mame istoty
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Od "socíku" sa v tej inštitúcii

- predtým VB - teraz PZ SR - vôbec NIČ NEZMENILO! Na všetkých pracoviskách sa tie povýšenecky pozerajúce ***** pozerajú na "stránky" ,žmoliace papieriky s číselkami na niečo - čo ich vlastne otravuje. A potom sa niekto z ich radov čuduje - že ich ľudia "nemilujú a nevážia si ich". Ak by ich - v rámci projektu "výmena policajtov"/ v duchu: výmena manželiek/ "vymenili s napr. nemeckými policajtami - do dvoch dní by tam skomčili a so zvesenými ušami by sa pakovali naspäť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Netúžim

úradníka milovať. Úplne by mi stačilo, keby inštitúcia fungovala. Promptne a efektívne. Asi by mali zamestnať viac ľudí. Ale viac pracovníkov = vyššie náklady. Vyššie náklady = nižší profit. Mám totiž silné podozrenie, že výroba toho prťavého spoplatneného plastu je kua dobrý biznis :o)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

to nie je len problém

polície, ale celého prebyrokratizovaného štátneho aparátu. Kľudne sa môže polovica úradov zrušiť a vo zvyšných polovica ľudí prepustiť, budovy prenajať alebo predať. Vôbec nič by sa nezmenilo, šlo by to stále ZLE , ale bolo by to OVEĽA LACNEJŠIE a mohli by sa znížiť dane a odvody. Ak nemáte na úrade známeho nič nevybavíte, teda určite nič promtne a spoľahlivo a konfortne , tak ako konfortne sa strahávajú dane a odovdy !!!!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

kde máš uložený originál rodného listu?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nazvime to demokracia ;o)

...máme podobný údel, až na to, že ja som takto 2,5 hodiny pred otváracou dobou stála pred dverami OR PZ v inom nemenovanom okrese piata v poradí (predchádzajúci deň bol, ako som neskôr pochopila, ilúziou o tom, čo sa dá a čo nedá na polícii v jeden deň vybaviť) a po stlačení tlačidla na tom čarovnom prístroji mi tento vypľul číslo 21. Ako ma upozornil príslušník PZ strážiaci "lístkovač", nemala som prepadať panike, predo mnou sú okrem tých živých 5tich aj tí, ktorí sa na evidenciu vozidla prihlásili cez čipový OP. Fajn, povedala som si, som kľudná :o) A áno, je to tak, za necelé 2 hodinky (ak nerátam tie 2,5 čakania) som to spolu s pani za okienkom dotiahla do úspešného konca a auto som mala prepísané. Držala som veľký techničák v roztrasených rukách ako vkladnú knižku s celoživotnými úsporami a ŠPZ som si pripínala na auto s pocitom, aký som mala snáď pri ukončení VŠ.

S odstupom času v ruke už tretí deň (deň som zabila lúskaním "prehľadnej" stránky, druhý deň som sa dopracovala k žiadosti pre ŽR, ale zistila som, že na OP mi zabudli doplniť elektronický podpis, ktorý mi na počkanie a BEZPLATNE, za slabú hodinku na príslušnom PZ ochotne doplnili v nasledujúci deň) žmolím čipový OP a dovolila by som si tvrdiť, že ak by som nevedela, že služby, ktoré sa majú dať vďaka nemu elektronicky vybaviť, majú slúžiť občanom na zjednodušenie života, považovala by som to za kvíz - komu sa to podarí. Až dnes som si položila otázku (ktorú tam vtedy kládli všetci okolo m ňa), kto boli tí vyvolení 16ti....? :o)

Keď más nový OP, isto je už s čipom, tak sa vyskúšaj tú parádu na www.slovensko.sk . Mne trvala, keď to tak popočítam, slabých 12 hodín :o)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME