Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poliať kvety v starom byte (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Čarovné spomienky

ostanú vždy s nami, stále nás budú sprevádzať. Po rokoch žitia si s vďačnosťou povieme, nežili sme márne. Naše deti sa stávajú rýchlo dospelými a v srdci nás hreje, že sme im dali teplo domova a oni za odmenu naplnili naše dni radosťou a šťastím. :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Očaril ma spôsob ..

Akým si tento poetický príbeh napísala. Je v ňom nostalgia, pravdivé pocity a dôkaz o tom, že si svoje spomienky a ten kus domova ...Chrániš, aby to opäť užíval... Niekto z vašej rodiny. Robím to isté, netreba predávať domov.
Zamýšľala som sa tiež nad tým, ako to funguje v súkolí troch generácií. Je to hlboký a veľmi tradičný pohľad. Je stará mama, potom dcéra a vnučka. / ak to ponímam po ženskom rode /... Vnučka začína robiť prvé kroky vo svete zvanom dospelosť, stará matka potrebuje pomoc a je to zrejme na tej strednej generácií, aby uchovala hodnoty...Rodiny. Na druhej strane domov je tam, kde je naše srdce.
Som veľmi rada, že pracuješ v zdravotníctve, pretože tam je emocionálna inteligencia a pocit empatie veľmi dôležitý. Máš výnimočný štýl písania, sedí mi to, krátke hutné vety nabité emóciou, toto môžem. A čisté, bez sarkazmu.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho