Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bankrot Grécka = Ficov politický hrob (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

boľševik a zodpovednosť?

zabudnite. boľševik má len vlastné záujmy a vlastnú hlavu. za úspechy sa nechá uctievať ako cár, za neúspechy môže opozícia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no čo, moji

dám vám nejaký bonmot, že r. 2016 už nebudem v politike... aby ste mali o čom štekať? Ale karavána pôjde ďalej lebo vidľač ma zvolí bez ohľadu na realitu - lebo sú to tupé ovce ktorým stačí podhodiť zaopár odrobiniek, a vždy to tak bude na večné časy a nikdy inak!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A vy by ste chceli, aby vám tie tupé ovce vo voľbách dali hlasy? Tak veľké gulové. Tu obyčajní primitívi nadávajú všetkým, ktorí nemajú ten ich správny názor a robia sa inteligentní, ale ich príspevky ich degradujú medzi tupcov. Vy na Fica nemáte a môžete voliť koho chcete aní jeden sa mu nevyrovná a tupí ste len vy, že si to neuvedomujete a odrádzate si voličov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hochštapler, vetroplach

Zbabelý ľud nemá domovinu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

budú voliť v roku 2016 krajšie a ...

... úspešné Slovensko

Ktora z politickych stran je schopna nieco take zabezpecit?
A ak nie jedna strana, tak koalicia ktorych stran je to?
Alebo to budu nezavisli poslanci?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Len...

...či už boli využité všetky možnosti na záchranu Grécka? Politici tvrdia svorne že Grécko má ešte čas sa vrátiť za rokovací stôl. Fico z bankrotu Grécka ešte politicky vyťaží.Bude tvrdiť že on na rozdiel od Grécka krajinu nezadlžuje a ozdravuje verejné financie. Dokonca znižuje deficit krajiny na požadovanú úroveň a nebyť samovládnutia, s koalíciou by sa im to nepodarilo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ficov ideologicko-politický

vzor a ideál Husák v roku 1968 na zhromaždení študentov v Mladej Garde na otázku jedného z prítomných, že ako môže teraz tvrdiť presný opak toho, čo tvrdil predtým odpovedal, že politik, ktorý neprispôsobí svoju rétoriku zmeneným podmienkam nie je politik, ale k....!
Ja dodávam, že naviac ešte aj musí byť komunista!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Povedal to presne tak?

Pošli mi vysvetlenie k.... v správe, či je to presne to, čo si myslím...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Povedal to presne tak

a medzi študentmi to vyvolalo búrlivú reakciu. Oni to vtedy brali skôr ako recesiu, ale ten, kto poznal Husáka z vlastnej skúsenosti vedel, že to myslí naprosto vážne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž počul som ho rozprávať vtip

bolo to na XIV. zjazde komunistov v Prahe, čo bolo na tom vtipe podarené, že všetci ani nemukli, žiadny šum...a rečnil, že sa mu zdal sen, že komunisti sú svine...je to na Yutube.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Politik a zodpovednosť???

Svatá prostoto!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Grécko a Fica spájať nebudú.

Čo som písal v diskusnom príspevku v r. 2011 ? Tu je to:
-
Euroschizofrénia.
Keď vediete štát, podnik, prevádzku.. a máte sa rozhodnúť, ako sa zachovať pri nejakom rozhodnutí, tak si len treba predstaviť ako by som postupoval, ak by bol štát, podnik, prevádzka... moje. A je to jasné. Nepožičali by ste ani starej materi !
-
Tvrdiť niečo, čo je proti zdravému rozumu je vyšinutosť. Ak tvrdí takmer celá Európa proti zdravému rozumu je vyšinutá. Konkrétne: ak sa predpokladá, že Grécko zbankrotuje, tak nalievať do bankrotárov ďalšie many, nie je vyšinutosť ?
-
Grécko, Taliansko, Španielsko.. súhlasia s eurovalom. To akoby naši Cigáni súhlasili so zvýšením sociálnych dávok. Prečo by nesúhlasili ?
-
Mikloš sa už správa ako premiér. Vie, čo by povedala Radičová, ale čo povie Radičová nevie ani sama. Sulík dal SDKÚ delovú ránu. Jediný vidí (asi má dobre okuliare), že nemecké banky sú nahé.
mínus Reagovať | 161 Tak riekol spoza bucka 27.09.2011 7:59 | Odka
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sedí ako ***** na šerbeľ.

V podobnom duchu som vtedy písal aj ja a to sa nepovažujem za žiadneho prognostika - to muselo byť jasné každému normálnemu človeku so zdravým rozumom. A vieš čo je smutné? Že s takýmto uvažovaním sa na Slovensku cítim takmer ako príslušník minority. SaS sa vo voľbách 2012 ledva dostala do parlamentu a obávam sa, že vo voľbách 2016 to nebude iné ani po týchto udalostiach. Toto je tragédia tohto národa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sulík rozporoplný hrdina.

Iné je, ak je niekto predsedom vlády a nesie zodpovednosť. Sulík si mohol dovoliť vtedy rozprávať o Grécku (ako my dvaja) , pretože neniesol zodpovednosť. Ak by bol premiérom sa stretol sa s Merkelovou a s inými lídrami EÚ zoči voči do očí, spieval by niečo iné. Je Sulík naozaj hrdna, keď sa triasol pred Kočnerom, vyžvánil mu, čo ani sám nevedel ? Sulík z najväčšou pradvdepodobnosťou volil za GP Trnku proti dohode koalícií. Os Trnka - Kočner - Sulík hovorí za všetko +1. Na druhej strane je Sulík liberál so správnymi názormi. Výberte si teraz !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sulík niesol zodpovednosť, veď bol predseda vládnej koaličnej strany, ale obávam sa, že to celkom dobre nepochopil.
Čo si myslím, že mu ľudia neodpustili, je že poslal - samozrejme obrazne, svoju manželku za milencom.. Veď si euroval odhlasujte so Smerom, a potom budeme ďalej normálne fungovať, čo je na tom..
To nejde, najmä ak bol dôsledkom správania sa SaS aj schválený euroval, aj Fico pri moci a aj rozdrbané vzťahy v pravici na večné časy a nikdy inak. Sulíkovcom zostali možno čisté ruky, ale to je tak asi všetko, ak neberiem do úvahy ešte aj politický holý úd čo im zostal..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No jo...

Nič horšie sa na Slovensku politikovi nemôže stať, než to, že sa ukáže, že mal pravdu.
Také niečo sa na Slovensku neodpúšťa!
Koľko sa vás ešte vyrojí? Dajte si súťaž, komu sa viac podarí pokriviť realitu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pokriviť realitu..?

Niežeby na tom záležalo, alebo to bolo dokonca dôležité, ale čo je v rozpore s realitou..? Myslím z toho, čo som povedal.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo je v rozpore s realitou? Toto:

„Sulík niesol zodpovednosť, veď bol predseda vládnej koaličnej strany... „
Súhlas.

„..., ale obávam sa, že to celkom dobre nepochopil.“
Nesúhlas. Sulík to veľmi dobre pochopil. Veľmi dobre pochopil situáciu na európskej úrovni (môže byť lepší dôkaz ako udalosti posledných dní?) a veľmi dobre pochopil aj situáciu na slovenskej politickej scéne – ako sa tzv. „štandardné“ politické strany a politici navzájom držia za gule. To, že s tým nechcel mať nič spoločné, ešte neznamená, že nepochopil.

„... poslal - samozrejme obrazne, svoju manželku za milencom.“
Žiadne „poslal“. Išla sama. Ak je žena raz ***** neudržíš ju doma na reťazi a ani nemá zmysel sa o to pokúšať.

„Veď si euroval odhlasujte so Smerom, a potom budeme ďalej normálne fungovať, čo je na tom..“
Neviem, či toto je presná citácia (dosť pochybujem) a tiež by bolo treba objasniť kontext. Ja to chápem ako istú rezignáciu – keď sa s niekým nevieš ani za toho pána Boha dohodnúť, čo iné ti ostáva. Zároveň je v tom konštatovanie, že každý hlasuje sám za seba, čo je vlastne demokratický princíp zakotvený v Ústave.

„To nejde, najmä ak bol dôsledkom správania sa SaS aj schválený euroval, aj Fico pri moci a aj rozdrbané vzťahy v pravici...“
Ako toto nie je pokrivená realita, tak potom už neviem:
Dôsledkom správania sa SaS bol schválený Euroval? SaS snáď hlasovala za Euroval?
Dôsledkom správania sa SaS bol Fico pri moci? To sa snáď Fico so Sulíkom dohodol, že zahlasuje za Euroval a za to dostane odmenu v podobe predčasných volieb?
Ešte raz: Fico sa dohodol so Sulíkom, že zahlasuje tak ako Sulík chce výmenou za predčasné voľby? Alebo tento politický obchod urobila Radičová. Úprimne a bez vykrúcania: Kto to bol?
To si vážne myslíte, že to bol Sulík, kto podrazil svojich koaličných partnerov a že je to on, kto môže za „rozdrbané vzťahy v pravici“?
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME